Seçilen Winx Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Winx Dönüşüm Zamanı Kız çocuklarının severek oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Winx Dönüşüm Zamanı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız kişi ile oyun alanındaki kontrol panelini kullanarak kızı giydirmeye çalışacaksınız. Verilen kontrol panelindeki butonlara tıklayarak kızın üzerini tamamen değiştiricek ve istediğiniz şekilde giydirerek kızın görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda sırayla butonlara tıklayarak kıyafetler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafetlerin ve aksesuarların düzgün görünebilmesi için uyum içerisinde olması gerekiyor. Herhangi aksi bir durumda kıza kötü kıyafetler giydirebilir ve berbat bir görüntü içerisine sokabilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. 
 2. oyun adi Flora Saç Bakımı Winx kızlarından bir tanesi olan Flora, yepyeni oyunlarıyla karşımıza gelmeye devam ediyor. Flora'nın yer aldığı en yeni oyunlardan bir tanesi daha karşınızda. Başarılı hazırlanan oyuna, yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Yaptığımız bu tıklamanın ardından oyun başlıyor ve kendimizi saç bakımları yapacağımız odanın içerisinde buluyoruz. Bu sırada pembe ok işareti yapacaklarımızı bize göstermektedir. Gösterilenleri takip edip eksiksiz bir şekilde uygulayarak Flora'nın saç bakımlarını yapıp ilk etabı tamamlarız. İkinci etap ile beraber kızı giydirip makyajını yapmalı ve onu görkemli bir şekilde hazırlamalıyız. Oyunu tamamlayabilmek için de çevredeki seçeneklerden show yazılı olana tıklıyoruz. Flora saç bakımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 3. oyun adi Winx Oda Dekorasyonu Kız çocuklarının keyif alarak oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir kız oyunu ile daha karşınıza geliyoruz. Winx Oda Dekorasyonu adlı oyunumuza başlamanız ile birlikte oyun alanı içerisindeki kontrol paneliniz ile odanın dekorasyonunu istediğiniz şekilde hazırlamaya çalışacaksınız. Oyuna başladığınızda ekranın sağ kısmında yer alan butonlardaki seçenekleri kullanarak odanın dekorasyonunu ve rengini rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Oda için seçtiğiniz eşyaların birbirleri ile uyumlu olmasına çok dikkat etmelisiniz. Aksi halde odanın tasarımı kötü olabilir. Oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 

Yeni Winx Oyunları

 1. Winx Baştan Yaratma Winx Baştan Yaratma Merhaba arkadaşlar , Winx Club baştan yaratma oyununa hoşgeldiniz.Oyunumuza başlamak için  ilk olarak " Play " butonuna tıklayınız.Daha sonra oyunumuz başladığında karşınıza bir winx prensesi çıkacaktır.Ona uygulayabileceğiniz seçenekler , göz,ağız,dövme ve süslemelerdir.Ayrıca onu giydirdikten sonra renklendirmeyi dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Bütün seçenekler oyun panelinde mevcuttur.Saç , şapka, oyun paneli resmini bile değiştirebileceğiniz bir oyundur. Bütün denemelerinizi yaptıktan sonra  " Done " yazan yere tıklayarak oyunu bitirebilirsiniz.Daha sonra oyunu bilgisayarınıza kayıt edebilir ya da tasarımı baştan yapmak için"  Again " yazan yere tıklayarak oyunumuzu tekrar oynayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz...
 2. Winx Güzeli ile Pizza Winx Güzeli ile Pizza Winx perileri için çok güzel oyunlar hazırlanmaya devam ediliyor. Bugünkü oyunumuzda, Winx kızının yanında yer alarak onunla beraber nefis bir pizza hazırlamaya çalışıyoruz. Bunun için sırasıyla Winx kızının talimatlarını takip edip onları eksiksiz bir şekilde yerine getirelim ve nefis pizzaları hazırlamak için elimizden geleni yapalım. Pizzaları hazırladıktan sonra süsleme işlemlerini gerçekleştirerek oyunu tamamlayabiliriz. Winx güzeli ile pizza oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 3. Winx Clup Kedisinin Bakımı Winx Clup Kedisinin Bakımı Winx Clup Kedisinin Bakımı oyunu sitemizde. Oyuna başlayabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan '' play '' butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlayıp Winx kızının yanında yer alıyor ve kedisinin bakımlarını yapmaya çalışıyoruz. Bakımları yaparken gösterilenleri takip etmenin yanı sıra, verilen malzemeleri de doğru şekilde kullanmamız gerekiyor. Tüm bakımları tamamladıktan sonra Winx Clup Kedisinin Bakımı oyununu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 4. Flora Pizza Yapıyor Flora Pizza Yapıyor Flora isimli sarışın peri, güzel bir pizza hazırlamak istiyor. Ama daha önce hiç pizza hazırlamadı ve pizza hazırlama konusunda en ufak bir bilgisi yok. Yardımımıza ihtiyacı var. Hadi ona yardımcı olalım ve istediği gibi pizza hazırlamaya çalışalım. Flora pizza yapıyor oyununun başlamasıyla beraber kendimizi mutfakta buluyoruz. Buradaki malzemeleri hangi sırayla kullanacağımızı pembe el işareti gösterecek. Sadece gösterdiklerini takip edip o malzemeleri kullanmalı ve bu sayede nefis bir pizza hazırlayalım. Tabi pizzanın yanı sıra yanındaki malzemeleri de hazırlayıp güzel bir servis tabağı yapmamız gerekiyor. Bir çok oyunumuzda olduğu gibi bunda da kontroller fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 5. Winx Sörf Yapıyor Winx Sörf Yapıyor Ekranların en sevilen çizgi filmlerinden birisi olan Winx, en yeni oyunları ile karşımıza gelmeye devam ediyor. Şimdi eklediğimiz oyun, daha öncekilerden kalite olarak kat kat fazla hazırlanmış ve ilginin çok büyük olacağını düşünüyoruz. Hadi yüklenme işleminin ardından ana ekranın altında bulunan '' Click Anywhere to Play '' butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. Oyunu başlattıktan sonra Winx kızlarının tamamı karşımıza gelecek. Onlar arasından istediğimiz 1 tanesini seçip sonrasında bölümü belirliyor ve oyunu başlatıyoruz. Oyunda karakterimizle sörf yapıp engellere takılmadan bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Yön tuşlarıyla kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Tecna Saç Bakımı Tecna Saç Bakımı Winx kızlarının en fazla ilgi gören karakterlerinden bir tanesi olan Tecna, şimdide hayranlarının karşısına eğlenceli bir oyunla geliyor. Oldukça eğlenceli hazırlanan oyunda, genç kızın saç bakımlarını yapmak ile görevliyiz. Bir çok kız oyununda olduğu gibi bunda da yapacaklarımız bize gösterilmektedir. Gösterilenleri takip ederek kızın saç bakımını rahatlıkla gerçekleştirip saçlarından yaşadığı sorunları çözebiliriz. İlk etabın ardından geçtiğimiz bölümde, Tecna'nın makyajını yapıp önceki halinden eser kalmamasını ve genel olarak güzel görünmesini sağlıyoruz. Tüm bu yaptığımız bakımlar doğrultusunda kızın kıyafetini, ayakkabısı, takılarını ve çantasını belirleyerek doğru kombini yaratarak oyunu tamamlıyoruz. Oyunu bitirebilmek için de show butonuna tıklıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı Tecna saç bakımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Flora Saç Bakımı Flora Saç Bakımı Winx kızlarından bir tanesi olan Flora, yepyeni oyunlarıyla karşımıza gelmeye devam ediyor. Flora'nın yer aldığı en yeni oyunlardan bir tanesi daha karşınızda. Başarılı hazırlanan oyuna, yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Yaptığımız bu tıklamanın ardından oyun başlıyor ve kendimizi saç bakımları yapacağımız odanın içerisinde buluyoruz. Bu sırada pembe ok işareti yapacaklarımızı bize göstermektedir. Gösterilenleri takip edip eksiksiz bir şekilde uygulayarak Flora'nın saç bakımlarını yapıp ilk etabı tamamlarız. İkinci etap ile beraber kızı giydirip makyajını yapmalı ve onu görkemli bir şekilde hazırlamalıyız. Oyunu tamamlayabilmek için de çevredeki seçeneklerden show yazılı olana tıklıyoruz. Flora saç bakımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Stella Stella Kız çocuklarının severek oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Stella oyununa giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Oyunumuza başlamanız ile birlikte karşınıza güzel bir kız çıkıyor. Sevilen bu karakteri oyun alanındaki kontrol panelinde yer alan butonlardaki kıyafetler yardımı ile kızı istediğiniz şekilde giydirmeye çalışacaksınız. Böylece oyunu başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız. Oyuna giriş yapaabilmek için ilk olarak oynun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu eğlenceli oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 9. Winx Oda Dekorasyonu Winx Oda Dekorasyonu Kız çocuklarının keyif alarak oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir kız oyunu ile daha karşınıza geliyoruz. Winx Oda Dekorasyonu adlı oyunumuza başlamanız ile birlikte oyun alanı içerisindeki kontrol paneliniz ile odanın dekorasyonunu istediğiniz şekilde hazırlamaya çalışacaksınız. Oyuna başladığınızda ekranın sağ kısmında yer alan butonlardaki seçenekleri kullanarak odanın dekorasyonunu ve rengini rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Oda için seçtiğiniz eşyaların birbirleri ile uyumlu olmasına çok dikkat etmelisiniz. Aksi halde odanın tasarımı kötü olabilir. Oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 10. Winx Dönüşüm Zamanı Winx Dönüşüm Zamanı Kız çocuklarının severek oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Winx Dönüşüm Zamanı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız kişi ile oyun alanındaki kontrol panelini kullanarak kızı giydirmeye çalışacaksınız. Verilen kontrol panelindeki butonlara tıklayarak kızın üzerini tamamen değiştiricek ve istediğiniz şekilde giydirerek kızın görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda sırayla butonlara tıklayarak kıyafetler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafetlerin ve aksesuarların düzgün görünebilmesi için uyum içerisinde olması gerekiyor. Herhangi aksi bir durumda kıza kötü kıyafetler giydirebilir ve berbat bir görüntü içerisine sokabilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. 
 11. Winx Perileri Winx Perileri Winx Perileri adlı oyunumuza başlayabilmek için ilk olarak oyunumuzun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Oyuna başlamanız ile birlikte kendinizi ormanlık alanın içerisinde bulacaksınız. Ormandaki karakterimizin kontrolünü sağlayarak asa yardımı ile yaptığınız balonların içerisine Winx kızlarını yakalayarak puan kazanmaya çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda asanız ile balon yaparak kızları kaçırmadan yüksek skorlar ile oyunu tamamlayabilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 12. Stella Cilt Bakımı Stella Cilt Bakımı Winx Club karakterlerinden olan Stella, yeni  cilt bakımı oyunu ile Tadya.com 'da. Stellayı seviyor musunuz? Grubun içerisinde belki de en popüler olanı değil mi kızlar? :) PLAY yazısına tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz.  Oyun ekranlarınıza geldiğinde yapmanız gereken ilk olarak oyuncunuzun cilt bakımını yapmak olacak. Ok işareti ile gösterilen malzemeleri kullanarak cilt bakımı ürünlerini oyuncunuzun yüzüne uygulayabilirsiniz. Yeni cilt bakımı oyunlarında görüşmek üzere. İyi Eğlenceler.
Winx Karakterleri Kimler?

Winx Club olarak tanınan Winx kızları, ilk olarak Iginio Straffi tarafından oluşturulmuştur. Ayrıca ilk yayınını İtalyan Animasyon televizyonlarında yapmıştır. Sonrasında diğer ülkelerde yayınlanarak popülerliğini hiç düşürmeden devam ettirmeyi başardılar. Grubun ilk çizgi filmi 28 Ocak 2004 tarihinde yayınlanmış. Son gösterim ise 13 Kasım 2009 tarihinde yayınlanarak çizgi film bitirilmiştir. Daha sonra dizi ünlü kanallardan birisi olan Nickelodeon ekranlarında yayınlanmaya devam etmiştir. Tüm bu yaşananlardan sonra Winx kızlarına ait oyun dünyasında bir çok oyun hazırlandı. Biz de bu oyunları Winx oyunları kategorisi aracılığıyla tek bir çatı altında toplamaya çalışacağız. 

Winx Kızlarının En İlgi Gören Oyunları Hangileri?

Sinema çekimleri ile popülerleşip günümüze kadar gelmeyi başaran Winx kızları, oyunları ile sitemizde yer almaya devam ediyor. Grubu seven bir çok kız, Winx oyunları sitesi arayışına girmiştir. Biz de bu arayışlarını sonlandırmak için harika oyunlar ekleyip sizlerle paylaşacağız. Kategori içerisinde sevilen bir çok oyun var. Bunlardan birincisinin ismi Stella Cilt bakımı olacak. Bu oyunda Winx kızlarından en sevilenlerinden birisi olan Stella yer alıyor. Biz de ona cilt bakımı yaparak güzelleştirmeye çalışıyoruz. Kategorinin diğer oyunları da eşit olarak sevilip ilgi görüyor. Bu yüzden de tek tek sıralamaya gerek duymuyoruz. Bedava Winx oyunları için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.