Seçilen Türkçe Seslendirme Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Barbie Buluşmaya Yetiş Barbie Buluşmaya Yetiş oyununa giriş yapabilmek için OYNA yazısına tıklayacaksınız. Erkek arkadaşı ile buluşacak barbie , sizin yardımlarınızı bekliyor. Nasıl mı? Ne giyeceğine bir türlü karar veremedi. Belki siz ona ne giymesi konusunda yardımcı olabilirsiniz.Oyun ekranlarınıza geldiğinde ilk olarak oyuncunuzun cilt bakımını yapması ile başlayacaksınız. Ardından saç modelini belilrleyecek ve son olarakta giydirme işlemini yapacaksınız. Oyunu oynayamak için mouse (fare) kullanıyoruz. Tüm işlemleri bitirdiinizde TAMAM butonuna tıklayarak oyuncunuzun son halini görebilirsiniz. Tadya.com & İyi eğlenceler diler.
 2. oyun adi Akıllı Çay Bardağı Yine farklı ve türkçe seslendirmeli bir oyun daha ekranlarına geliyor. Akıllı Çay Bardağı oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini kısa bir süre bekliyoruz. Oyun yüklendikten sonra isterseniz tanıtımı izleyebilirsiniz. İzlemek istemiyorsanız oyuna devam butonuna tıklayarak oyuna doğru  ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde yapman gereken  aklından bir nesne tutmak ve  akıllı  çay bardağı bakalım tuttuğun nesneyi bulabilecek mi? 20 soru sonucunda  akıllı çay bardağı hangi nesneyi tuttuğunu bilecek mi acaba, oynayıp görelim :) İyi eğlenceler.
 3. oyun adi Barbie Haber Sunuyor Tatlım, türkçe seslendirmeli oyunları oynarken eminim çok eğleneceksin bir de sevilen karakterler olunca  oyunları oynamak daha keyifli hale gelecek. Barbie Haber Sunuyor oyununa giriş yapmak için " OYNA " yazısına tıklayacaksınız.  Ardından barbie ekranlarınıza gelecek. A ve B stüdyosundan oluşan  oyunda A stüdyosuna tıklayarak oyuna giriş yapacaksınız. Karşınıza gelecek modeli  size verilien süre içerisinde hazırlamaya çalışacaksınız. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız.  Yeni türkçe seslendirmeli oyunları oynamak için bizi takip edin. Tadya.com &  İyi eğlenceler diler.

Yeni Türkçe Seslendirme Oyunları

 1. Tadya Ev Temizliği Tadya Ev Temizliği Merhaba tatlım. Sizler için en iyi oyunlarımı paylaşmaya devam ediyor. Şimdiki oyunumda bana yardımcı olarak kirli evimi toparlamamı sağlamalısınız. Harika Türkçe Seslendirmelerin bulunduğu oyunum 3 farklı aşamadan oluşuyor. Birinci aşamada benim kaldığım odayı toplamamda yardımcı olmanız gerekiyor. Çöpleri çöp kutusuna, oyuncakları da oyuncak kutusunun içerisine atmanız gerekiyor. Ayrıca perdeleri, yatağı ve duvarda bulunan tabloları da toparlamanız gerekiyor. Tüm bunları yaparken, sağ üst tarafta bulunan '' İpucu '' seçeneğine tıklayarak odanın toplanmış haline bakabilir ve hangi eşyanın nerede durduğunu öğrenebilirsiniz. Ama unutmayın, bu özelliği katıldığınız bir bölümde sadece 3 kere kullanabiliyorsunuz. Ayrıca ipucu yazan seçeneğin altından toplamanız gereken eşya sayısına da ulaşabiliyorsunuz. Çok keyifli hazırlanan oyunda, yardımlarınızı bekliyorum. Hadi tatlım bana yardım et. Tadya ev temizliği ismiyle eklediğim oyunda iyi eğlenceler dilerim.
 2. Kurtarıcı Çocuk Kurtarıcı Çocuk Tamamen Türkçe olarak hazırlanan yeni kız oyunumuz aktif. Öncelikle oyunun Türkçe diline nasıl çevrileceğini anlatalım. Yüklenme işlemini bekledikten sonra kendinizi ana ekran üzerinde bulacaksınız. Ana ekranın sol üst kısmında dil seçimi yapılan bir seçenek var. Oradaki seçeneklerden Türkçe yazılı olan dili seçip oyunu Türkçe diline çeviriyoruz. Sonrasında oyunun introsunu takip ediyoruz. İntroda genç kız sokak çocuğu tarafından rahatsız edilir. Kız gizlice elini cebine götürür ve telefonunu alır. Burada bizim görevimiz başlıyor ve telefonda numara çevirip süper kahramanımızın gelmesini sağlıyoruz. Bu belki sihirbaz, belki polis, belki de aşçı olacaktır. Tamamen yazdığımız numaraya bağlı. Türkçe olarak hazırlanan kurtarıcı çocuk oyununu seveceğinizi düşünüyoruz. İyi oyunlar dileriz.
 3. Türkçe Aşk Testi Türkçe Aşk Testi Çok keyifli hazırlanan yeni oyunumuzu aktif ediyoruz. Öncelikle oyunu Türkçe yapmanız gerekiyor. Bunun için yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra sol alt kısıma bir seçenek gelecek. O seçeneğe tıklayıp karşımıza gelen bayraklardan arasından Türk bayrağını seçmemiz gerekiyor. Seçimi yaptıktan sonra oyun Türkçe olacak. Sağ taraftaki listede kullanabileceğimiz 3 farklı seçenek var. Bunlar isimli uyumu testi, Çin burcu testi ve burç testidir. Biz ilk olarak isim uyumu testi seçeneğine tıkladık. Tıklamanın ardından karşımıza menü geliyor ve menüdeki seçeneklere kendimiz ile sevgilimizin ya da hoşlandığımız kişinin ismini yazıyoruz. Hesapla seçeneğine tıkladıktan sonra test başlıyor ve uyumlu olup olmadığımız belli oluyor. Türkçe aşk testi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 4. Tadya Çamaşır Toplama Tadya Çamaşır Toplama Kızlar merhaba. Sizler için hazırladığımız yeni oyunumu aktif ediyoruz. Türkçe seslendirmelerle daha iyi bir hal alan oyunda, bana yardımcı olmalı ve bölgedeki çamaşırları kediye yakalanmadan toplamamı sağlamalısınız. Tabi öncesinde Türkçe olarak hazırlanan oyunuma giriş yapmanız gerekiyor. Tadya çamaşır toplama oyununa giriş için yüklenme işlemi ardından '' Oyna '' butonuna tıklamanız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlayıp kendinizi oyun ekranının içerisinde bulacaksınız. Burada Tadya'yı kontrol edip bölgede buluna çamaşırların üzerinden geçiyor ve onları en alta düşürüp toplamaya çalışıyorsunuz. Tüm çamaşırları topladıktan sonra bölüm otomatik olarak tamamlanıyor ve diğerine geçmeye hak kazanıyorsunuz. Eğlenceli oyunda, Tadya'yı kontrol edebilmek için yön tuşlarını kullanırken, boşlukla da bomba atıp kedileri etkisiz hale getiriyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz.
 5. Tadya Çilekli Kek Tadya Çilekli Kek Merhaba Tatlım. Sizlere söz verdiğim gibi yeni oyunumu aktif ediyorum. Kısa süre öncesinde Google Play Store ve Apple Store'deki yerini alan yeni oyunum, şimdide web tabanlı versiyonu ile karşınıza geliyor. Bu oyunda güzel bir çilekli kek hazırlamam gerekiyor. Ama keki tek başıma hazırlayamam. Hadi bana yardımcı olun. Amanın, evde çilekli kek hazırlamak için malzeme kalmamış. Hadi alışverişe çıkıp çilekli kek hazırlamak için gerekli olan malzemeleri satın alalım. Gösterdiklerimi takip ederek rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında eve geri dönüp aldığımız malzemeleri masaya yerleştirelim. Sonra ise bu malzemeleri kullanarak çilekli keki hazırlayalım. En son seçim sırasında bir çok farklı şekilde hazırlanmış kekler karşımıza geliyor. Onlar arasından acaba hangisin seçsem? Sen de bana yardım et ve 1 tanesine karar verip onu seçelim. Tadya çilekli kek oyunumda iyi eğlenceler dilerim tatlım :)
 6. Gerçek Giydirme 2 Gerçek Giydirme 2 Daha öncesinde Gerçek Giydirme oyununu aktif hale getirmiştik. Şimdi ise birbirinden güzel Türkçe seslendirmelerin bulunduğu Gerçek giydirme 2 oyununu aktif hale getiriyoruz. Oyunumuzda 3 farklı seçenek var. Zamana karşı, kendini giydir ve manken giydir bu seçenekler. Web versiyonda sadece manken giydir seçeneğine tıklayıp karşınıza gelen manken kafalarından birini seçiyorsunuz. Seçimin ardından sol tarafa özel bir menü gelecek. Menüde bulunan seçenekleri istediğiniz gibi kullanarak seçtiğiniz mankeni gerçek bir şekilde giydirip doğru kombinle güzel görünmesini sağlamaya çalışıyorsunuz. İsterseniz mankeni soğuk havalar için hazırlayabilir, isterseniz de yazlık bir kombin yaparak güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Burada tercih tamamen size bırakılıyor. Bir çok oyunda olduğu gibi bunda da kontroller tamamen fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 7. Ben Bilmem Eşim Bilir Ben Bilmem Eşim Bilir Kanal D ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafından büyük bir merakla takip edilen Ben Bilmem Eşim Bilir, artık oyunu ile sitemizde. Kanal D'nin özel olarak hazırladığı oyun, gerçekten sizlere yarışmaya katılmış hissi verecektir. Bu yüzden de çok ilgi göreceğini düşünüyoruz. Oyunda 4 farklı yarışma var. Bunlar bar masası, topuklu ayakkabı, acı biber ve tabak taşımadır. Her yarışma açık. İstediğinizi seçip o alanda yarışmaya katılabiliyorsunuz. Tabi mncesinde karşınıza gelen 2 çiftten birini seçmeniz gerekiyor. Örneğin tabak taşıma bölümünde karakterinizi kontrol edebilmek için sağ ile sol yön tuşlarından yardım almanız gerekiyor. Diğer bölümlerde de kontroller için mouse veya ctrl tuşlarını kullanabilirsiniz. Bunlar dışında, oyunun tamamen Türkçe olarak hazırlandığını hatırlatalım. Başarılar dileriz.
 8. Barbie Arabada Eğlence Barbie Arabada Eğlence Kız çocuklarının keyif alacağı harika oyunlardan bir yenisi ile karşınıza geliyoruz. Oyuncini ekibinin geliştirmiş olduğu Barbie Arabada Eğlence isimli oyunumuzda eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Oyuna başladığınızda karşınıza sevilen karakterimiz geliyor. Siz bu karakterimiz ile arabada eğlenmeye çalışacaksınız. Kızların genel olarak yaptığı işlemlerin yer alacağı bu tarz oyunlarımızda bir taraftan aracı idare edecek, diğer bir yandan ise kızın istediği işlemleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Böylece yol üzerinde sıkıntı yaşamadan eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Oyunumuza başlayabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme barının tamamlanmasının hemen ardından play butonuna tıklayarak giriş yaparsınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.
 9. Tadya Yeni Yıl Tadya Yeni Yıl Tatlım yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum. 2015 yılında mutlu ve sağlık dolu bir yıl diliyorum. Sizler için yeni yıla özel harika bir Türkçe seslendirmeli oyun hazırladım. Tamamen Türkçe olan oyunda, Tadya'nın yardımınıza ihtiyacı var. İlk defa yılbaşı kutlayacak olan Tadya, odasının özel bir şekilde süslenmesini istiyor. Bu konuda da sizlerden gelecek yardımı bekliyor. Ona bu özel günde yardımcı olmak ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyuyor gibiyim. Hadi yüklenme işleminin ardından '' Başlamak İçin Dokunun '' butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. İlk önce oda içerisinde değişiklikler yapabileceğiniz eşyalar size tek tek gösteriliyor. Ardından gösterilen eşyaların üzerine tıklayıp gelen menü yardımıyla onları değiştiriyor ve yılbaşı gecesine özel olarak odayı hazırlıyorsunuz. Oda içerisindeki şömine, koltuk, masa, televizyon gibi bir çok eşyayı değiştirmek mümkün. Değişikliklerin tamamını bitirdikten sonra oyuna Tadya dahil olacak. En son olarak Tadya'yı da yılbaşı için özel olarak giydirip oyunu tamamlamak mümkün. Harika Türkçe seslendirmelerin buluduğu Tadya yeni yıl oyununda, kontroller tamamen fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 10. Tadya ve Çilek Kız Tadya ve Çilek Kız Merhaba Tatlım! Yeni oyunum olan Tadya ve Çilek Kız artık sitemde. Hadi oynayalım. Oyun gerçekten çok keyifli ve arkadaşlarınız ile oynayabileceksiniz. Üstelik tam istediğiniz gibi oyun içerisinde bir çok Türkçe seslendirme bulunuyor. Hadi zorlu bölümlerin birincisini seçerek oyunu başlatalım. Katıldığımız ilk bölümde Tadya ile Çilek kızı ilerleterek bölüm içerisindeki meyveleri toplamaya çalışıyorsunuz. Tadya elmaları, Çilek kız ise çilekleri toplamaktadır. Tüm meyveleri topladıktan sonra ikiliyi kendi evlerine ulaştırarak bölümü tamamlıyorsunuz. İkinci bölümle beraber oyun zorlaşmaktadır. Eğer katıldığınız bu bölümde başarılı olmak isterseniz, hamlelerinizi çok daha dikkatli yapmanız gerekecek. Oyun içerisinde Çilek kızı kontrol edebilmek için w,a,s,d tuşlarından yardım alıyorsunuz. Yön tuşlarından yardım alarak da Tadya'yı kontrol ediyorsunuz. Tadya ve Çilek Kız oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Çirkin Kızın Güzelleşmesi Çirkin Kızın Güzelleşmesi Evet kızlar, güzel bir oyun deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Cevabınızın evet olduğu kulaklarıma kadar geliyor. Öyleyse çirkin kızın güzelleşmesi isimli oyunu sitemizde aktif hale getiriyoruz. Oyunu Türkçe dil desteği ile de oynamanız mümkün. Bunun için ana ekranın sol üst kısmında bulunan seçenekten Türkçe yazılı olanı tercih etmemiz gerekiyor. Tercihin ardından ekranın ortasındaki '' Oyna '' butonuna tıklayarak oyunu başlatıyoruz. Daha doğrusu oyun başlamıyor, tanıtım görüntüleri ile karşı karşıya kalıyoruz. Tanıtım görüntülerini geçtikten sonra çirkin kızın bakımlarını üstlenip onu eskisine göre çok daha güzel bir duruma getirmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde kontrolleri sağlayabilmek için fareden yardım alıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 12. Cinbo Kurban Peşinde Cinbo Kurban Peşinde Oyuncini sitesinin sevilen maskotu Cinbo ile sizlere farklı bir deneyim yaşatmak için geliyoruz. Üç boyutlu görsellerin yer aldığı Cinbo Kurban Peşinde adlı oyunumuzda kendiniz bir ormanın içerisinde buluyorsunuz. Siz başarılı oyunumuzda büyük baş hayvan olarak yerinizi alacaksınız. Kontrol ettiğiniz hayvan ile Cinbo'dan kaçarak alan içerisindeki çanları toplamaya çalışacaksınız. Klavyenizin yön yada w,a,s,d, tuşları ile kontrol edeceğiniz kurban ile hızlı olarak çanları toplamalı, yüksek skorlar elde edebilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenme işleminin tamamlanmasının hemen ardından karşınıza gelecek olan menü ekranındaki oyna butonuna tıklayarak giriş yaparsınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.
Türkçe Seslendirme Oyunlarının İlgi Görmesinin Nedeni Nedir? 

Oyun dünyasının gelişmesi her gün belirli aralıklarla bir çok oyun eklenmektedir. Fakat geliştirilen oyunların çoğunda hep yabancı diller karşımıza çıkmaktaydı. Bu duruma dikkat çeken oyun geliştiricileri sonunda Türkçe ve Türkçe seslendirmeli oyunlara yer vermeye başladılar. Bu oyunları oynamaktan büyük keyif duyacağınız eğlenceli oyunlarımızda Türkçe ön planda olduğu için Türkçe seslendirme oyunları kategorisindeki oyunlar ilgi görmektedir.

Türkçe Seslendirme Oyunları Kategorisinin En Sevilen Oyunları Neler?

Türkçe seslendirme oyunları ismindeki oyun kategorimiz içerisinde isimden de anlaşılacağı üzere bir çok Türkçe seslendirmeli oyunlar karşınıza çıkacaktır. Her geçen gelişen oyun teknolojisi ile doğru orantılı olarak Türk geliştirici şirketlerde bu dünyada katkıda bulunarak Türkçe dil desteğine sahip bir takım oyunlarda bu dünyaya katılmaktadır. Farklı oyun grafikleri ve eğlenceli yapıları ile sizleri etkileyecek olan oyunlarımızın bir çoğunda kolay ve anlaşılır bir sistemin olması bu oyunların popülerliğini arttırmaktadır. Bu popüler kategorinin içerisinde Türkçe seslendirme oyunları ve Barbie Türkçe seslendirme gibi kategorilere ait bir çok oyuna da rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Her yaştan kız ve erkek oyunculara hitap edecek olan oyunların bulunduğu kategorimizde hepinize iyi eğlenceler dileriz.