Seçilen Tadya Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Gerçek Giydirme 2 Daha öncesinde Gerçek Giydirme oyununu aktif hale getirmiştik. Şimdi ise birbirinden güzel Türkçe seslendirmelerin bulunduğu Gerçek giydirme 2 oyununu aktif hale getiriyoruz. Oyunumuzda 3 farklı seçenek var. Zamana karşı, kendini giydir ve manken giydir bu seçenekler. Web versiyonda sadece manken giydir seçeneğine tıklayıp karşınıza gelen manken kafalarından birini seçiyorsunuz. Seçimin ardından sol tarafa özel bir menü gelecek. Menüde bulunan seçenekleri istediğiniz gibi kullanarak seçtiğiniz mankeni gerçek bir şekilde giydirip doğru kombinle güzel görünmesini sağlamaya çalışıyorsunuz. İsterseniz mankeni soğuk havalar için hazırlayabilir, isterseniz de yazlık bir kombin yaparak güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Burada tercih tamamen size bırakılıyor. Bir çok oyunda olduğu gibi bunda da kontroller tamamen fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 2. oyun adi Tadya Dondurma Dükkanı Merhaba Tatlım. Merakla beklediğiniz Tadya Dondurma Dükkanı oyununu sitemde aktif ediyorum. Türkçe seslendirmeleri ile dikkatleri üzerine çekecek olan oyunda, bana yardımcı olarak dondurma dükkanını işleterek para kazanmamı sağlamanız gerekiyor. Tüm bunlardan önce oyuna giriş yapmalısınız. Oyuna başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki oyna butonuna tıklayın. Ardından karşınıza 3 boş slot gelecek. Slotların altında yazılı olan yeni oyun butonuna tıklayarak kendi kaydınızı açıp oyun parkuru üzerindeki yerimizi alıyoruz. İlk bölümde yapacaklarınızın tamamı gösterilmektedir. Gösterilenleri takip ederek ilk önce müşteriden sipariş alın. Ardından arabanın içerisine girip gösterilenleri takip ederek devam ederek müşterinin verdiği sipariş doğrultusunda ilerleyerek onu hazırlamaya çalışın. Siparişi hazırlamayı başardıktan sonra müşteriye teslim ederek 5 dolar kazanıyor ve ilk etabı tamamlama başarısı gösteriyorsunuz. İkinci aşamada daha yüksek paraya ulaşmaya çalışarak bölümü tamamlaya çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz.
 3. oyun adi Tadya Güne Merhaba Merhaba tatlım! İşte beklediğiniz oyunum olan " Tadya Güne Merhaba " çıktı.  Oyunumun yüklenmesi biraz uzun sürüyor sabredip, oyunun ekranlarınıza gelmesini bekleyin. Ardından herhangi bir yere tıkladığınızda oyun başlayacak. Tadya yeni bir güne senin yardımların ile başlayacak. Mouse yardımı ile kontrol edeğiniz oyuncunuz Tadya çok sevimli bir kız. Oyunda tadya odasında  vakit geçirecek, banyosunu yapacak, yeni günlük kıyafetlerini seçecek, tabeletinde ve bilgisayarında oyun oynayacak. Tadya Güne Merhaba oyunu 15 farklı dil özelliğine sahip ve en güzel özelliğinden birisi de türkçe seslendirmeli olmasıdır. Daha fazla beklemeyin ve  hemen oyuna giriş yapın :) İyi Eğlenceler.

Yeni Tadya Oyunları

 1. Tadya Ev Temizliği Tadya Ev Temizliği Merhaba tatlım. Sizler için en iyi oyunlarımı paylaşmaya devam ediyor. Şimdiki oyunumda bana yardımcı olarak kirli evimi toparlamamı sağlamalısınız. Harika Türkçe Seslendirmelerin bulunduğu oyunum 3 farklı aşamadan oluşuyor. Birinci aşamada benim kaldığım odayı toplamamda yardımcı olmanız gerekiyor. Çöpleri çöp kutusuna, oyuncakları da oyuncak kutusunun içerisine atmanız gerekiyor. Ayrıca perdeleri, yatağı ve duvarda bulunan tabloları da toparlamanız gerekiyor. Tüm bunları yaparken, sağ üst tarafta bulunan '' İpucu '' seçeneğine tıklayarak odanın toplanmış haline bakabilir ve hangi eşyanın nerede durduğunu öğrenebilirsiniz. Ama unutmayın, bu özelliği katıldığınız bir bölümde sadece 3 kere kullanabiliyorsunuz. Ayrıca ipucu yazan seçeneğin altından toplamanız gereken eşya sayısına da ulaşabiliyorsunuz. Çok keyifli hazırlanan oyunda, yardımlarınızı bekliyorum. Hadi tatlım bana yardım et. Tadya ev temizliği ismiyle eklediğim oyunda iyi eğlenceler dilerim.
 2. Tadya Çamaşır Toplama Tadya Çamaşır Toplama Kızlar merhaba. Sizler için hazırladığımız yeni oyunumu aktif ediyoruz. Türkçe seslendirmelerle daha iyi bir hal alan oyunda, bana yardımcı olmalı ve bölgedeki çamaşırları kediye yakalanmadan toplamamı sağlamalısınız. Tabi öncesinde Türkçe olarak hazırlanan oyunuma giriş yapmanız gerekiyor. Tadya çamaşır toplama oyununa giriş için yüklenme işlemi ardından '' Oyna '' butonuna tıklamanız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlayıp kendinizi oyun ekranının içerisinde bulacaksınız. Burada Tadya'yı kontrol edip bölgede buluna çamaşırların üzerinden geçiyor ve onları en alta düşürüp toplamaya çalışıyorsunuz. Tüm çamaşırları topladıktan sonra bölüm otomatik olarak tamamlanıyor ve diğerine geçmeye hak kazanıyorsunuz. Eğlenceli oyunda, Tadya'yı kontrol edebilmek için yön tuşlarını kullanırken, boşlukla da bomba atıp kedileri etkisiz hale getiriyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz.
 3. Tadya Çilekli Kek Tadya Çilekli Kek Merhaba Tatlım. Sizlere söz verdiğim gibi yeni oyunumu aktif ediyorum. Kısa süre öncesinde Google Play Store ve Apple Store'deki yerini alan yeni oyunum, şimdide web tabanlı versiyonu ile karşınıza geliyor. Bu oyunda güzel bir çilekli kek hazırlamam gerekiyor. Ama keki tek başıma hazırlayamam. Hadi bana yardımcı olun. Amanın, evde çilekli kek hazırlamak için malzeme kalmamış. Hadi alışverişe çıkıp çilekli kek hazırlamak için gerekli olan malzemeleri satın alalım. Gösterdiklerimi takip ederek rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında eve geri dönüp aldığımız malzemeleri masaya yerleştirelim. Sonra ise bu malzemeleri kullanarak çilekli keki hazırlayalım. En son seçim sırasında bir çok farklı şekilde hazırlanmış kekler karşımıza geliyor. Onlar arasından acaba hangisin seçsem? Sen de bana yardım et ve 1 tanesine karar verip onu seçelim. Tadya çilekli kek oyunumda iyi eğlenceler dilerim tatlım :)
 4. Gerçek Giydirme 2 Gerçek Giydirme 2 Daha öncesinde Gerçek Giydirme oyununu aktif hale getirmiştik. Şimdi ise birbirinden güzel Türkçe seslendirmelerin bulunduğu Gerçek giydirme 2 oyununu aktif hale getiriyoruz. Oyunumuzda 3 farklı seçenek var. Zamana karşı, kendini giydir ve manken giydir bu seçenekler. Web versiyonda sadece manken giydir seçeneğine tıklayıp karşınıza gelen manken kafalarından birini seçiyorsunuz. Seçimin ardından sol tarafa özel bir menü gelecek. Menüde bulunan seçenekleri istediğiniz gibi kullanarak seçtiğiniz mankeni gerçek bir şekilde giydirip doğru kombinle güzel görünmesini sağlamaya çalışıyorsunuz. İsterseniz mankeni soğuk havalar için hazırlayabilir, isterseniz de yazlık bir kombin yaparak güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Burada tercih tamamen size bırakılıyor. Bir çok oyunda olduğu gibi bunda da kontroller tamamen fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 5. Tadya Yeni Yıl Tadya Yeni Yıl Tatlım yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum. 2015 yılında mutlu ve sağlık dolu bir yıl diliyorum. Sizler için yeni yıla özel harika bir Türkçe seslendirmeli oyun hazırladım. Tamamen Türkçe olan oyunda, Tadya'nın yardımınıza ihtiyacı var. İlk defa yılbaşı kutlayacak olan Tadya, odasının özel bir şekilde süslenmesini istiyor. Bu konuda da sizlerden gelecek yardımı bekliyor. Ona bu özel günde yardımcı olmak ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyuyor gibiyim. Hadi yüklenme işleminin ardından '' Başlamak İçin Dokunun '' butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. İlk önce oda içerisinde değişiklikler yapabileceğiniz eşyalar size tek tek gösteriliyor. Ardından gösterilen eşyaların üzerine tıklayıp gelen menü yardımıyla onları değiştiriyor ve yılbaşı gecesine özel olarak odayı hazırlıyorsunuz. Oda içerisindeki şömine, koltuk, masa, televizyon gibi bir çok eşyayı değiştirmek mümkün. Değişikliklerin tamamını bitirdikten sonra oyuna Tadya dahil olacak. En son olarak Tadya'yı da yılbaşı için özel olarak giydirip oyunu tamamlamak mümkün. Harika Türkçe seslendirmelerin buluduğu Tadya yeni yıl oyununda, kontroller tamamen fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 6. Tadya Mutlu Bir Gün Tadya Mutlu Bir Gün Tatlım Merhaba! Sizlere söz verdiğim gibi en yeni oyunumu ekliyorum. Türkçe seslendirmelerin bulunduğu oyun, gerçekten çok iyi. Oyunun başlamasıyla beraber Tadya'ya yardımcı olup annesi kahvaltı hazırlayana kadar salonda oyun oynamasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Bunun için ilk olarak mavi topu alıp Tadya'ya vererek oyunlar oynamasını sağlamanız gerekiyor. Sonrasında diğer oyuncaklarını verip Tadya'yı mutlu etmeye devam edebilirsiniz. Sonrasında Xbox ile oyunlar oynayıp eğlence devam ediyor. Oyunun ilk bölümünün bitişine doğru, Tadya'nın annesi oyuna dahil olup kıza kahvaltının hazır olduğunu haber veriyor. Tadya'da tüm oyunları bırakıp kahvaltıya gidiyor. Oyunumuzun ikinci bölümüne geçebilmek için oyunu tablet ve telefonlarınıza indirmeniz gerekiyor. Harika Türkçe seslendirmelerin bulunduğu Tadya mutlu bir gün oyununda, iyi eğlenceler dileriz.
 7. Tadya ve Çilek Kız Tadya ve Çilek Kız Merhaba Tatlım! Yeni oyunum olan Tadya ve Çilek Kız artık sitemde. Hadi oynayalım. Oyun gerçekten çok keyifli ve arkadaşlarınız ile oynayabileceksiniz. Üstelik tam istediğiniz gibi oyun içerisinde bir çok Türkçe seslendirme bulunuyor. Hadi zorlu bölümlerin birincisini seçerek oyunu başlatalım. Katıldığımız ilk bölümde Tadya ile Çilek kızı ilerleterek bölüm içerisindeki meyveleri toplamaya çalışıyorsunuz. Tadya elmaları, Çilek kız ise çilekleri toplamaktadır. Tüm meyveleri topladıktan sonra ikiliyi kendi evlerine ulaştırarak bölümü tamamlıyorsunuz. İkinci bölümle beraber oyun zorlaşmaktadır. Eğer katıldığınız bu bölümde başarılı olmak isterseniz, hamlelerinizi çok daha dikkatli yapmanız gerekecek. Oyun içerisinde Çilek kızı kontrol edebilmek için w,a,s,d tuşlarından yardım alıyorsunuz. Yön tuşlarından yardım alarak da Tadya'yı kontrol ediyorsunuz. Tadya ve Çilek Kız oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Kaçak Gelinler Kaçak Gelinler Tatlım Merhaba! Sizlere söz verdiğim gibi Kaçak Gelinler oyunu hazırladım. Umuyorum ki oyunu çok seveceksiniz. Türkçe seslendirmelerle daha renkli bir duruma gelen oyunda, dizinin en sevilen iki karakteri olan Şebnem ile Selim'in hazırlıklarını üstlenerek çok iyi görünmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Oyuna ilk olarak karşımıza gelen kutucuğun içerisine adımızı yazarak başlıyoruz. Ardından karşımıza iki karakter gelecek. Ben karakterler arasından Şebnem'i seçerek oyuna başlıyorum. İlk önce Şebnem'in yüzüne bakım lösyonlarını sürerek daha da güzelleşmesini sağlıyoruz. Kaşlarında bulunan fazlalık tüyleri de aldıktan sonra ikinci aşamaya geçiyoruz. Şimdi ise Şebnem'in yüzüne güzel bir makyaj yapıp kıyafetini belirliyor ve hazırlıklarını tamamlıyoruz. Aynı işlemleri diğer karakter olan Selim içinde uygulayarak onu da güzelleştirmeye çalışıyoruz. İkiliyi hazırladıktan sonra arka planı değiştirerek oyunu tamamlıyoruz. Oyun içerisinde tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler tatlım. 
 9. Şeker Yağmuru Şeker Yağmuru Selam tatlım, şeker yağmuru oyununa hoşgeldiniz. Oyundaki amacınız  renkli şekerleri yok edip  puanlar kazanmak olacak. Harika bölümleri ile  şeker yağmuru oyunu seni bekliyor. Oyun kısa bir süre yüklendikten sonra yapman gereken " > " butonuna tıklamak olacak. Ardından bölümünü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde belirli bir süreniz olacak  ve siz bu süre içerisinde  bölüm içerisindeki puanı toplamak zorundasınız. Şekerleri yok etmek için en az üç rengin bir arada olması gerekiyor. Başarılı performanslar gösterdiğinizde ekstra bonuslar kazanacak ve şekerleri daha kolay patlatabileceksiniz. Yepyeni beceri oyunlarını oynamak için bizi takip edin. Tadya.com İyi eğlenceler diler.
 10. Kiraz Mevsimi Kiraz Mevsimi Merhaba tatlım, sabırsızlıkla beklediğiniz Kiraz Mevsimi oyununu artık sitemde. Dizinin başrol oyuncuları Serkan ve Özge ekranlarınıza gelecek.  Cildinde problemler yaşayan oyuncuların cilt bakımlarını yapacak ardından onları buluşmaya hazırlayacaksınız. Oyun kısa bir süre yüklendikten sonra OYNA  butonuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Daha sonra hangi oyuncu ile başlamak istiyorsanız onu seçin ve başlayın. İlk olarak karşınıza cilt bakımı  bölümü gelecek. İkinci bölümde makyaj ve giydirme olacak Oyuncunuza ait bölümleri tamamladığınızda  diğer oyuncuya geçeceksiniz. Aynı işlemi onada uygulayacasınız. Oyun içerisindeki seçimlerinizi mouse yardımı ile yapacaksınız. Oyun hemde türkçe seslendirmeli olduğundan daha çok seveceğinizi umuyorum. Yepyeni kız oyunlarını oynamak için bizi takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler. 
 11. iPhone 6 Temizle iPhone 6 Temizle Merhaba tatlım, İphone 6 Temizle oyunuma hoşgeldiniz. Yakın zamanda piyasayada çıkacak olan İphone 6 ekranlarınıza gelecek. Sizin amacınız kirlenmiş telefonu ilk önce temizlemek ardından zevkine uygun seçimler yaparak telefonu süslemek olacaktır. Oyun üç ayrı bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde telefonu temizleyeceksiniz. İkinci bölümde telefonun ön yüzüne zarar gelmemesi için jilatin yapıştırıyoruz. Üçüncü bölümde ise  kılıf , telefon rengi, sticker ve süsleme aparatlarını belirliyoruz. Oyunu oynamak için mouse kullanmanız yeterli olacaktır. Yepyeni türkçe seslendirmeli oyunlarda yeniden görüşmek üzere. İyi Eğlenceler.
 12. Tadya Dondurma Dükkanı Tadya Dondurma Dükkanı Merhaba Tatlım. Merakla beklediğiniz Tadya Dondurma Dükkanı oyununu sitemde aktif ediyorum. Türkçe seslendirmeleri ile dikkatleri üzerine çekecek olan oyunda, bana yardımcı olarak dondurma dükkanını işleterek para kazanmamı sağlamanız gerekiyor. Tüm bunlardan önce oyuna giriş yapmalısınız. Oyuna başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki oyna butonuna tıklayın. Ardından karşınıza 3 boş slot gelecek. Slotların altında yazılı olan yeni oyun butonuna tıklayarak kendi kaydınızı açıp oyun parkuru üzerindeki yerimizi alıyoruz. İlk bölümde yapacaklarınızın tamamı gösterilmektedir. Gösterilenleri takip ederek ilk önce müşteriden sipariş alın. Ardından arabanın içerisine girip gösterilenleri takip ederek devam ederek müşterinin verdiği sipariş doğrultusunda ilerleyerek onu hazırlamaya çalışın. Siparişi hazırlamayı başardıktan sonra müşteriye teslim ederek 5 dolar kazanıyor ve ilk etabı tamamlama başarısı gösteriyorsunuz. İkinci aşamada daha yüksek paraya ulaşmaya çalışarak bölümü tamamlaya çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz.
Tadya Oyunları Neden Bu Kadar Seviliyor?

Tadya, kısa bir süre önce kız çocukları için hazırlanmış oyun platformunun güzeller güzeli maskotudur. Tadya oyunları kategorimiz içerisinde kız çocukları için eğlenceli oyunların akabinde özel eğitici oyunları yer alması kategorinin en dikkat çeken durumlardan bir tanesidir. Sevilen karakterimizin eklediği oyunlarından yanında kendisinin yer aldığı oyunları ile de gündemde yer almaktadır. Özellikle eğitici bir yanı olan kategorimizin her gün düzenli olarak güncellenmesi ve sadece kızlara özel olması kategorimizin ilgi görmesine neden olmaktadır.

Tadya Oyunları Kategorisinin En Sevilen Oyunları Neler?

Kızlar için en güzel kız oyunları, sloganıyla yayın akına başlayan sitenin Tadya oyunları kategorisine profesyonel editörlerimiz tarafından belirli aralıklar ile oyunlar eklenmektedir. Kızlar esas alındığı için kategorinin içerisinde yemek, giydirme ve makyaj gibi türlere ait oyunlarda yer alacaktır. Mobil oyun dünyasında yer alan Tadya Güne Merhaba ve Tadya Mutlu Bir Gün isimli oyunlar bir çok kişi tarafından büyük ilgi görmekte. Bu oyunları mobil cihazlarına indirebilen oyuncular oradan, indiremeyenler ise sitenin üzerinden büyük bir ilgiye sahip sayılı oyunlardan bir tanesidir. Bu başarı kategorinin ilgi görmesini de doğru orantılı bir şekilde etkileyeceğinden başarıda kaçınılmaz olur. Kız çocuklarının severek oynayacağı oyunları bulabileceğiniz kategori içerisinde hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.