Seçilen Sünger Bob Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Koş Sünger Bob Koş Sünger Bob ile harika bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? PLAY yazısına tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz.  Ardından oyun başladığında  oyuncunuz otomatik koşuyor olacak. Yapmanız gereken onu engellerden ve düşmanların üzerinden zıplatmak olacak. Peki nasıl mı? Klavyende bulunan ok tuşlarını  kullanarak oyuncunu hareket ettirebilirsiniz. Karşınıza gelecek bonuslarıda toplayarak skorunu yüksek tutabilirsiniz. Bitiş noktasını oyun ekranının altından sorunsuz görebilirsiniz. Bitiş noktasına ulaştığınız zaman farklı bir bölüm ile oyuna devam etme hakkına sahip olursunuz. İyi Eğlenceler.
 2. oyun adi Sünger Bob Burun Ameliyatı Sünger Bob Burun Ameliyatı oyununa başlayabilmek için PLAY ikonuna tıklamanız gerekmektedir. Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan sünger bob burun ameliyatı oyunu ile sitemizde yerini alıyor. Burnunla sorun yaşayan  oyuncumuzun yardımına ihtiyacı var. Sana vermiş olduğumuz malzemeleri kullanarak sünger bob'u tedavi etmelisiniz. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Farklı oyuncuya ait burun ameliyatı oyunları oynamak istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın. Tadya.com & İyi Eğlenceler.
 3. oyun adi Sünger Bob Yaralı Ayak Yaralı karakterlerimiz arasına sevilenlerden bir tanesi olan Sünger Bob'ta katılıyor. Üzücü bir kaza geçiren Sünger Bob, ayağını yaralamıştır. Acilen doktora götürülür. Biz de oyuna doktor olarak dahil olup Sünger Bob'un ayağını tedavi etmeye çalışıyoruz. Bunun için alt kısımda bulunan iğne, buz parçası, cımbız ve diğer doktor malzemelerinden yararlanıyoruz. Bu malzemelerin her birini istediğimiz sıra ile kullanarak Sünger Bob'un ayak tedavisini üstlenip bölümü tamamlamaya hak kazanırız. İkinci aşamada da benzer malzemeler kullanarak Sünger Bob'un tedavilerine devam ediyoruz. Kontrolleri fare ile sağladığımız oyuna, giriş için yüklenme işleminin ardından '' play '' butonuna tıklamamız gerekiyor. Sünger Bob yaralı ayak oyununda başarılar dileriz.

Yeni Sünger Bob Oyunları

 1. Sünger Sue Sünger Sue Merhaba tatlım , bu kez sizlere Sünger Bob ile değilde Sünger Sue ile karşınızdayız . Bu sevimli oyuna giriş yapmak için oyun yüklendikten sonra  ilk olarak " Play " butonuna tıklayınız . Ardından iki bölüm karşınıza gelecektir. Birinci bölümün kilidi açıktır ve onun üzerine tıklamanız gerekiyor . Oyun " Mouse " yani fare ile oynanmaktadır.Bölüme başlamak ve bölümde yapmanız gerekenleri yaptıktan sonra ikinci bölüme geçmeye hak kazanırsınız ve yine " Next " yazan yere tıklayarak diğer bölüme geçebilirsiniz.İlk bölümde Sünger Sue 'yi yapılandıracaksınız . Onun yüz hatlarını , makyajını halledeceksiniz . Daha sonra ikinci bölümde de onu giydirmeye başlayacaksınız .Oyunu tamamladığınızda isterseniz oyun resmini bilgisayarınıza kayıt edip , masa üstü resminizi Sünger Sue yapabilirsiniz . Bu çok eğlenceli oyunda herkese başarılar dileriz...
 2. Sünger Bob ve Patrick Bebek Sünger Bob ve Patrick Bebek Sünger Bob ve Patrick, çizgi filmler arasında en çok takip edilenlerden biridir. Takipçinin fazla olması, karakterler için yeni oyunların çıkmasına neden oluyor. Biz de hazırlanan bu oyunlar arasından tercihler yaparak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Oldukça komik hazırlanan yeni oyunumuzda, Sünger Bob ile Patrick'in bebeklik halleri karşımıza geliyor. İlk olarak bu bebekler arasından birini seçmemiz lazım. Seçimi yaptıktan sonra ilk olarak bebeği uyandırıp sonrasında çevrede bulunan menülerden yardım alarak onunla ilgileniyor ve isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Sünger Bob ve Patrick Bebek oyununda kontroller de tamamen fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 3. Bakıcı Sünger Bob Bakıcı Sünger Bob Nickeledeon kanalının sevilen karakteri Sünger Bob bugüne kadar bir çok oyun ile karşımıza çıkmıştı. Her çıktığı oyun ile kendini sevdiren ve oyuncuları eğlendiren bir yapıya bürünen karakterimiz bu kez bir bakıcı oluyor. Gerekli işlemlerin tamamlanması sonucunda giriş yapacağınız oyunumuzda kontrol ettiğiniz karakteriniz ile size verilen bebeğin bakımını gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda bebeğin ihtiyaçlarını kontrol paneli üzerindeki nesnelerden yardım alarak bebeğin sağlıklı bir şekilde bakımını gerçekleştireceksiniz.Tüm bu işlemleri yaparken verilen talimatlara uymalı, gerekenleri yerine getirerek oyunu istenilen şekilde tamamlayabilirsiniz. Bakıcı Sünger Bob adlı oyunumuza yüklenme işlemlerinin tamamlanmasının hemen ardından play butonuna tıklayarak giriş yaparsınız. İyi eğlenceker, keyifli oyunlar dileriz.
 4. Sünger Bob Çamaşır Yıkıyor Sünger Bob Çamaşır Yıkıyor Bir hayli fazla takipçisi olan Sünger Bob, yeni oyunlarından birisi ile daha sitemize konuk oluyor. Keyifli oyunda, Sünger Bob'un yanında yer alarak çamaşırlarını yıkamasını sağlamaya çalışıyoruz. Oyuna yüklenme işleminin sonrasında sağ alt tarafta bulunan play butonuna tıklayarak giriş yapalım. Girişi gerçekleştirdikten sonra Sünger Bob'un kıyafetlerini renkli ve beyaz olmak üzere ikiye ayırıyoruz. Aynı şekilde bu kıyafetleri de white ve color yazılı sepetlerin içerisine atıyoruz. Ardından çamaşır makinesinden yardım alarak kıyafetleri bir güzel yıkıyoruz. Yıkadıktan sonra onları kurulayıp ütüleyerek oyunu tamamlama başarısı gösteriyoruz. Sünger Bob çamaşır yıkıyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 5. Sporcu Sünger Bob Sporcu Sünger Bob Ekranların uzun zamandır en çok takip edilen karakterlerinden birisi olan Sünger Bob, harika oyunları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Keyifli hazırlanan oyunda, Sünger Bob'un yanında yer alıp spor yaparak formda kalmasını sağlamaya çalışıyoruz. Tabi öncesinde oyuna başlamamız gerekiyor. Bunun için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlayıp kendimizi spor salonunun içerisinde buluyoruz. Tek yapmamız gereken, kontrolleri fareyle sağlayıp bölgede bulunan spor malzemelerini kullanmak ve Sünger Bob'un spor yaparak keyifli dakikalar geçirmesini sağlamaktır. Fareyle kontrollerin sağlandığı sporcu Sünger Bob oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Bebek Sünger Bob Bebek Sünger Bob Yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklayarak giriş yaptığımız bebek Sünger Bob oyununu aktif hale getiriyoruz. Bir hayli başarılı hazırlanan oyunda, amacımız çok basit. Sadece kahverengi ok işaretinin gösterdiklerini takip edip uyuyan bebek Sünger Bob'u uyandırıyor ve ona oyuncaklarını vererek keyifli vakit geçirmesini sağlıyoruz. Oyuncaklarını verip çeşitli eğlencelerin yanı sıra, bakımlarını da yapıp bezini değiştiriyoruz. İlerleyen aşamalarda bebeğin karnını doyurmak için de bazı hamleler yapmamız gerekiyor. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı bebek sünger bob oyununda, yapacaklarınız bunlarla sınırlıdır. Bunlar haricinde herhangi bir bilgi bulunmuyor. İyi eğlenceler dileriz.
 7. Sünger Bob Yaralı Ayak Sünger Bob Yaralı Ayak Yaralı karakterlerimiz arasına sevilenlerden bir tanesi olan Sünger Bob'ta katılıyor. Üzücü bir kaza geçiren Sünger Bob, ayağını yaralamıştır. Acilen doktora götürülür. Biz de oyuna doktor olarak dahil olup Sünger Bob'un ayağını tedavi etmeye çalışıyoruz. Bunun için alt kısımda bulunan iğne, buz parçası, cımbız ve diğer doktor malzemelerinden yararlanıyoruz. Bu malzemelerin her birini istediğimiz sıra ile kullanarak Sünger Bob'un ayak tedavisini üstlenip bölümü tamamlamaya hak kazanırız. İkinci aşamada da benzer malzemeler kullanarak Sünger Bob'un tedavilerine devam ediyoruz. Kontrolleri fare ile sağladığımız oyuna, giriş için yüklenme işleminin ardından '' play '' butonuna tıklamamız gerekiyor. Sünger Bob yaralı ayak oyununda başarılar dileriz.
 8. Uykucu Sünger Bob Uykucu Sünger Bob Nickeledeon kanalının sevilen çizgi filmlerinden biri olan Sünger Bob'un yer aldığı yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile karşınıza çıkıyoruz. Uykucu Sünger Bob adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyun alanı içerisindeki engellere takılmadan belirtilen alandaki blokların üzerinden atlayarak en üst seviyeye çıkmaya çalışacaksınız. Klavyenizin yön tuşları ile kontrol edeceğiniz oyunumuzda karakteri en üste zıplatarak yüksek puanlar elde etmeye çalışacaksınız. Belirtilen karakter ile oyun alanındaki diğer engellere çok dikkat etmeli ve hiç bir engele takılmadan oyunun galibi olabilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 9. Sünger Bob Yiyecek Kamyonu Sünger Bob Yiyecek Kamyonu Sünger Bob Yiyecek Kamyonu adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız kamyonu yönlendirerek oyun alanındaki engellere takılmadan yiyecekleri götüreceksiniz. Oyunda kontrol ettiğiniz aracı yönlendirebilmek için klavyenizin yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Aracı oyun alanındaki hiç bir engele takılmadan yönlendirmeli ve oyunun galibi olmalısınız. Kontrol ettiğiniz araç ile oyun içerisindeki bölümü tamamlamanız halinde oyunun daha zorlu bölümlerine devam edebilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 10. Sünger Bob Ehliyet Sınavı Sünger Bob Ehliyet Sınavı Sitemize eklediğimiz yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile daha karşınıza geliyoruz. Sünger Bob Ehliyet Sınavı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyun alanındaki puan kazandıracak nesneleri toplayarak belirtilen parkurun sonuna ulaşmaya çalışacaksınız. Klavyenizin yön tuşları ile kontrolünü sağlayacağınız yepyeni oyunumuzda çok dikkatli bir şekilde ilerlemeli ve herhangi bir engele takılmadan parkuru başarılı bir şekilde bitirebilirsiniz. Bölümü bitirmeniz halinde oyunu başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız. Oyuna giriş yapabilmek için ilk  olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardındna play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 11. Hamburgerci Sünger Bob Hamburgerci Sünger Bob Nickeledeon kanalının sevilen çizgi filmlerinden biri olan Sünger Bob'un yer aldığı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız hamburgerci dükkanı ile gelen müşterilerin siparişlerini hazırlayarak oyun alanındaki müşterilere sipariş edeceksiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda müşterilerin istediği malzemeleri kullanarak hamburgerleri hazırlayabilirsiniz. Dükkana gelecek olan müşteriler sizden belirli bir hambur çeşidi isteyecektir. Siz de bu hamburgerlerden istediğinizi hazırlayarak oyunun galibi olabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Hamburgerci Sünger Bob adlı oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 12. Koş Sünger Bob Koş Koş Sünger Bob Koş Sünger Bob ile harika bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? PLAY yazısına tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz.  Ardından oyun başladığında  oyuncunuz otomatik koşuyor olacak. Yapmanız gereken onu engellerden ve düşmanların üzerinden zıplatmak olacak. Peki nasıl mı? Klavyende bulunan ok tuşlarını  kullanarak oyuncunu hareket ettirebilirsiniz. Karşınıza gelecek bonuslarıda toplayarak skorunu yüksek tutabilirsiniz. Bitiş noktasını oyun ekranının altından sorunsuz görebilirsiniz. Bitiş noktasına ulaştığınız zaman farklı bir bölüm ile oyuna devam etme hakkına sahip olursunuz. İyi Eğlenceler.
Sünger Bob Kimdir?

Sünger Bob, yıllardır Nickelodeon kanalında yayınlanan eğlenceli bir çizgi filmdir. Eğlenceli çizgi filmde, KareŞort kasabasında yaşanan maceralar konu alınıyor. Sünger Bob'un en yakın arkadaşlarının isimleri ise Patrick, Squitwart, Bay Yengeç, Sandy ve Plankton'dur. Sizlere kısaca arkadaşların buluşma anından bahsedelim. Film, bir gemi dolusu korsanın bulduğu sandıkların içinden çıkan Sünger Bob film bileti ile başlar. Filmde Sünger Bob ve arkadaşları etkileyici bir gösteri hazırlar. Gösteride ilginç olaylar gerçekleşip korsanlarla Sünger Bob ve ekibi karşı karşıya gelir. Bu bölümler 1 Mayıs 1999 tarihinde çekilmiştir. Yaklaşık olarak 15 yıldır devam eden çizgi film, gün geçtikçe daha fazla hayran kitlesine ulaşmayı başarıyor. Uzun süre daha bitecek gibi de durmuyor. Çizgi film devam ettikçe, birbirinden güzel sünger bob oyunları da çıkacak gibi gözüküyor.

Sünger Bob'un En İlgi Gören 2 Oyunu Hangisi?

Nickelodeon ekranlarında 15 yıldır yayın yapan ve daha da uzun süre yapacak gibi duran Sünger Bob, en iyi oyunları ile tek bir çatı aracılığı ile karşınıza gelecek. Sevilen çizgi film karakterinin oyun dünyası için binlerce oyunu hazırlandı. Biz bunlardan sadece 7 tanesini sizlerle paylaştık. Ama gün geçtikçe karaktere ait oyunları arttıracağımızdan emin olabilirsiniz. Neyse konuyu dağıtmayı sizlere 7 oyun arasından en popüler iki tanesini söyleyelim. Diğer oyunlardan uzak ara ayrılan ve Nicleloden'un özel olarak hazırladığı Uykucu Sünger Bob oyunu, oldukça popüler olup oyuncular tarafından tam not almayı başardı. Oyunun grafikleri gerçekten etkileyici. Bir kere oynadığınızda abonesi olarak tekrar tekrar oynamak istiyorsunuz. Sitemizde olmayan ama çok popüler olan Sünger Bob Hamburger Telaşı oyununu da sizlere tavsiye deriz. En kısa sürede karşınıza bu oyunu da getireceğimizden emin olabilirsiniz.