Seçilen Sihir Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Barbie Aşk İksiri Barbie Aşk İksiri oyununa giriş yapabilmek için PLAY yazısına tıklamanız yeterlidir. Barbie bu oyunda aşk iksiri yapıp Ken'e içirmek istiyor. Peki Ken, bu iksiri içebilecek mi? Güzel duyguların yaşanması için iksirin tadının güzel olması gerekiyor unutmayın. Oyun yüklenip ekranlarınıza geldiğinde raflarda bulunan malzemelerden seçin ardından karıştırıp, Ken'e servis etmelisiniz. Bakalım Ken size nasıl tepki verecek. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Yeni sihir oyunlarında görüşmek üzere.
 2. oyun adi Anna Aşk İksiri Kız çocuklarının severek izlediği çizgi film karakterlerinden olan Anna Frozen yepyeni bir oyun ile sevenleriyle buluşuyor. Anna Aşk İksiri adlı oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunumuzun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyuna başladığınızda karşınıza sevimli karakterimiz ve bir takım malzemeler gelecek. Siz karakter ile bu malzemeleri ateşin içerisine atarak iksir oluşturmalısınız. 4 seçtiğiniz malzemenin ardından evleneceğiniz karakteri oluşturabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tamamlamanız halinde oyunuda başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.
 3. oyun adi Frozen Kardeşler Yaramazlık Karlar Ülkesi filmi ile başlayan Elsa ve Anna Frozen hayranlığı, şimdide birbirinden güzel oyunlarla devam ediyor. Gayet başarılı hazırlanan oyunda, ikiliden Anna Frozen arkadaşı ile buluşacaktır. Onu kıskanan Elsa Frozen'de Anna Frozen'e engel olmaya çalışıyor. Bizde ona bu konuda yardımcı olmalıyız. Oyuna başladıktan sonra kendimizi Anna'nın odasında buluyoruz. Bu sırada Anna Frozen makyajını yapmaktadır. Bizden istenilen Elsa Frozen ile büyü yapıp Anna'nın kıyafetlerini dondurmamızdır. Bunları yaparken çok dikkatli olup Anna'ya yakalanmamaya dikkat etmeliyiz. Aksi durumda oyun başarısızlıkla tamamlanıp en baştan başlamak zorunda kalırız. Frozen kardeşler yaramazlık oyununda tüm kontrolleri fareden yardım alarak sağlıyoruz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.

Yeni Sihir Oyunları

 1. Aurora ve Maleficent Mücadelesi Aurora ve Maleficent Mücadelesi Aurora ve Maleficent ikilisi için hazırlanan en yeni oyunu aktif ediyoruz. Oyuna yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Girişimizi gerçekleştirdikten sonra oyun başlıyor ve kendimizi özel bir odanın içerisinde buluyoruz. Burada Aurora'nın yanında yer alarak ortadaki kazanın içerisindeki büyüyü bozacak hamleler yapıyoruz. Bunun için ekranın ortasına tıklamak yeterli olacaktır. Tıklayarak bunu başarabiliriz. Ama bunu yaparken de Maleficent'e yakalanmamaya dikkat etmemiz gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.
 2. C.A. Cupid'in Aşk İksiri C.A. Cupid'in Aşk İksiri C.A. Cupid'in Aşk İksiri giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Yaptığımız bu tıklamayla beraber oyun başlıyor. Bulunduğumuz odanın çevresinde bulunan malzemeleri kullanarak C.A. Cupid ile güzel bir aşk iksiri hazırlayalım. Yaptığımız iksire göre oyunun sonunda C.A. Cupid aşkını bulacaktır. Biz de oyunu tamamlamış olacağız. Kontrollerin her zaman fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 3. Deniz Kızı Mermaid'in Sihirli Dünyası Deniz Kızı Mermaid'in Sihirli Dünyası Deniz Kızı Mermaid'in Sihirli Dünyası oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklamayla beraber oyun başlayıp deniz kızları arasında konuşmaları takip ediyoruz. Next butonlarına tıklayarak burayı geçebiliriz. Sonrasında kitabı alıyor ve ufak kıza veriyoruz. Burada talimatları aynı gösterildiği gibi takip etmeli ve çiftin isteklerini en kısa sürede yerine getirmeliyiz. Aksi durumda oyunda başarısız oluruz. İyi eğlenceler dileriz.
 4. Chibi Cadılar Bayramı Chibi Cadılar Bayramı Son günlerde olduğu gibi, bugün de cadılar bayramı için özel bir oyun hazırlandı. Chibi Cadılar Bayramı ismiyle eklediğimiz oyuna, giriş için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklamanın ardından oyun başlayıp birbirinden güzel prenseslerin ufaklık halleri karşımıza geliyor. Elsa ve Ariel'in yanında yer alıp alt taraftaki menüden yardım alarak soldaki Rapunzel'e cadılar bayramıyla ilgili şakalar yapalım ve komik dakikalar geçirelim. Genel mantığının böyle olduğu oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 5. Sindirella Aşk İksiri Sindirella Aşk İksiri Daha öncesinde bir çok karakter için hazırlanan aşk iksiri oyunlarını paylaştık. Şimdi de bu oyunlara bir yenisini daha ekliyoruz. Ana karakterimizin Sindirella olduğu oyunda, aşk iksiri hazırlayıp erkekleri Sindirella'ya aşık etmeye çalışıyoruz. Aşk iksirini hazırlayabilmek için bulunduğumuz odanın çeşitli noktalarında bulunan gerekli iksirleri bulup ortadaki kaynar suyun içerisine dökelim. Gerekli malzemelerin tamamını döktükten sonra iksiri karıştırıp aşk iksirini yapalım ve sonuçları görelim. Eğer doğru iksirleri seçtiysek, prens gelecek ve Sindirella'ya aşık olarak oyunu başarılı olarak tamamlamamıza neden olacak. Fareyle kontrollerin sağlandığı Sindirella aşk iksiri oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Özel Aşk İksiri Özel Aşk İksiri İngilizce isminin Love Elıxır olduğu oyunu, sizlerle özel aşk iksiri olarak paylaşıyoruz. Eğlenceli hazırlanan oyunda, genç çift için özel aşk iksiri hazırlıyoruz. İksiri hazırlayabilmek için ilk olarak büyülü ormanda bulunan değerli malzemeleri bulmamız gerekiyor. Bulmamız gereken malzemeler ekranın alt tarafında gösteriliyor. Tek yapmamız gereken ormanda dikkatlice dolaşıp alt tarafta gösterilen malzemeleri bulmak. Gerekli malzemeleri bulduktan sonra onlar arasından seçimler yapıp aşk iksirini yapıyor ve çiftin içmesini sağlıyoruz. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Büyücü Frozen Kardeşler Büyücü Frozen Kardeşler Büyücü Frozen kardeşler oyununa başlayabilmek için ilk önce yüklenme barının %100 dolmasını beklememiz gerekiyor. Dolum bittikten sonra ana ekranda yer alıp buradaki seçeneklerden let's go! seçeneğine tıklayalım. Tıklamanın ardından oyun başlayacak ve karşımıza gelen iksirleri kullanıp büyü yapamya çalışacağız. Ama bu sırada iksirleri koyarken çok dikkatli olalım. Yanlış bir iksir sonrasında patlama oluşup oyun başarısızlıkla tamamlanacaktır. Ardından replay butonuna tıklayarak tekrar başlayalım ve büyü için gerekli olan iksiri hazırlamaya çalışalım. Bir çok oyunda olduğu gibi, bunda da kontroller fareyle sağlanıyor. İyi oyunlar diliyoruz. 
 8. Elsa'nın Zombi Bebeği Elsa'nın Zombi Bebeği Günümüzün en popüler karakteri olarak dikkatleri üzerine çeken Elsa Frozen, şimdi ki oyununda sizlere farklı bir heyecan yaşatacaktır. Elsa'nın zombi bebeği oyununa başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından sol taraftaki play simgesine tıklamamız gerekiyor. Tıklamanın ardından tanıtım görüntülerinde bebeğin nasıl zombiye dönüştüğü görülüyor. Tanıtım görüntülerini geçtikten sonra ilk bölümle oyunu başlatıyoruz. Burada verilen malzemeleri kullanmalı ve zombi bebeğin bakımlarını yapmalıyız. Bakımlar sonrasında onu güzelce giydirerek oyunu tamamlıyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Elsa Sihirli Ayakkabılar Elsa Sihirli Ayakkabılar Karlar Ülkesi filmi, 2012 yılında çekildi ve yoğun ilgi gördü. Filmin en çok sevilen karakteri olarak da Elsa Frozen dikkat çekiyor. Flash oyun dünyasına da bomba gibi giriş yapan Elsa Frozen, en yeni oyunları ile her hafta sitemize konuk oluyor. Elsa Frozen'in bu haftaki yeni oyununu şuan sizlerle paylaşıyoruz. Oyunda tek tek gösterilen adımları takip edip Elsa Frozen ile sihirli ayakkabılar yapıyor ve keyifli bir oyun deneyimi geçiriyoruz. Genel olarak mantığının bu şekilde olduğu oyunda, kontroller tamamen fareyle sağlanıyor. Elsa sihirli ayakakbılar oyununa başlayabilmek için de yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklamamız gerekiyor. İyi oyunlar diliyoruz.
 10. Zombi Elsaya Yardım Et Zombi Elsaya Yardım Et Farklı farklı alanlarda karşımıza çıkan Elsa Frozen, şimdi eklediğimiz oyunda da zombi oluyor. Keyifli hazırlanan ve kız çocuklarının ilgi göstereceğine inandığımı oyunda, Elsa Frozen'in yanında yer alarak ona yardım etmeli ve tedavilerini üstlenmeliyiz. Oyunun başlamasıyla beraber zombi Elsa karşımıza gelecek. Arka tarafa da özel menü geliyor. Menü üzerinde bulunan seçenekleri beyaz ok işaretinin gösterdiği sırayla kullanıp zombi Elsa'nın tedavilerini yapıyor ve yaşadığı sorunları çözerek daha iyi bir hayata devam etmesini sağlıyoruz. Hazırlıklar ve diğer işlemler sırasında tüm kontrolleri fareyle sağlamak mümkün. Zombi Elsaya yardım et oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Hannah Montana Aşk İksiri Hannah Montana Aşk İksiri Hannah Montana için hazırlanan en yeni oyunu sizlerle paylaşıyoruz. Oyuna başlayabilmek için öncelikle yüklenme barının tamamen dolmasını beklememiz gerekiyor. Sonrasında ana ekrandaki play butonuna tıklayarak oyunu başlatıyoruz. Oyunu başlattıktan sonra karşımıza bir çok iksir gelecek. Aralarından istediklerimizi seçerek üzerilerine tıklıyoruz. Sol alttaki bulunan seçeneklerden yardım alarak içecekleri bardağın içerisine dökebiliriz. Ayrıca karıştırabilir ve servis için özel bir bardağa boşaltabiliriz. Ardından Hannah Montana özel aşk iksirinden içecek ve olanlar olacak. Fare ile kontrollerin sağlandığı Hannah Montana aşk iksiri oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Prenses Ariel İksir Yapıyor Prenses Ariel İksir Yapıyor Prenses Ariel için oyunlar hazırlanmaya devam ediyor. Şimdi bu oyunların en yenisini sizlerle paylaşıyoruz. Deniz altında sıradan bir gün geçiren Prenses Ariel, bir an da hayallere kapılır ve güzel bir ayakkabı düşünür. Ama giyemeceği için çok da üzgündür. Onun yanında yer alıp güzel bir iksir hazırlamalı ve ona sürpriz yapmalıyız. Oyunun başlamasının ardından karşımıza malzemeler gelecek. Bu malzemeler arasından 4 tanesini seçiyor ve iksir yapıp Prenses Ariel'e sihir uyguluyoruz. Sihir sonrasında Prenses Ariel ya çok iyi olacak. Ya da çeşitli karakterlere zombi gibi dönüşecektir. Bunun nedeni de seçtiğimiz iksirlerden olacak. Prenses Ariel iksir yapıyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Sihir Oyunları Neden Bu Kadar İlgi Görüyor?

Günümüzde bir çok insan kendisine göre bir takım yeteneklere sahip olmak istiyor. En çok istenen ve hayal güçlerini kullanabilecek sihir yapma yeteneği olmuştur. Gerçeklikle hiç bir alakası olmayan fakat sihir yapmak isteyen oyuncularımızın keyif alacağı oyunların bulunması sihir oyunları kategorimize duyulan ilginin artmasına da neden olmuştur.

Sihir Oyunları Kategorisinin En Sevilenleri Hangisidir?

Kız çocuklarının yada ufak yaştaki oyuncularımızın ilgi göstereceği bu kategoride eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor. Renkli ve eğlenceli oyunlar arasında sihir oyunları, büyü oyunları tüm ilgiyi üzerine toplamaktadır. Bunun nedeni gerçekte böyle bir şeyin olmayışı olacaktır. Çünkü herkesin hayallerinde sihirli güce sahip olma isteği bulunuyor. Sihir yapma oyunlarının bazılarında kötü sihirler, bazılarında ise masum sihirler yapmanız istenecektir. Sizlerde karakteriniz ile istenilen doğrultuda doğru sihri yerine getirerek istenilen işlemleri gerçekleştirmiş olursunuz. Birbirinden güzel ve eğlenceli sihir oyunlarına ulaşabilmek için kategoriyi takip etmen gerekiyor tatlım. Hepinize iyi eğlenceler....