Seçilen Pisi Oyunları

  1. oyun adi Çilek Kız ve Kedisi Çilek Kız ve Kedisi oyununa giriş yapabilmek için PLAY butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kızlar tarafından çok sevilen çilek kız harika bir oyunu ile sitemizde yerini alıyor. İlk olarak oyuncumuzun kedisini temizlemek ile oyuna başlıyoruz. Dışarda çok kirlenen kediciği  hemen banyoya götürmeliyiz.  Temizlediğiniz kedinin ardından karşınıza çilek kız da geliyor olacak. Sana vermiş olduğumuz kategorileri kullanarak çilek kız ve kedisi için en güzel tercihleri yapmalısın. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Tadya.com & İyi Eğlenceler Diler.
  2. oyun adi Pisi Bakımı Pisi Bakımı oyununa giriş yapabilmek için " PLAY " yazısına tıklayarak uzun bir kedi oyunu oynamaya hazır olun. Oyun ekranlarınıza geldiğinizde karşınıza gelecek kirli kediyi yıkayarak temizleyeceksiniz. Yıkama işlemi bittikten sonra tüylerini kurutun ardından fırça ile tüylerini tarayın. Daha sonra tırnaklarnı kesip, dişlerini fırçalayın. Farklı görevler içeren kedi oyunumuzu oynamak için mouse kullanmanız yeterlidir. Kedi'nin bakımı yaptıktan sonra ona kurdeleler ile süsleyip tasmalar takabilirsiniz.  Daha fazla pisi oyunu oynamak için ilgili kategorimizi ziyaret ediniz. Tadya.com
  3. oyun adi Yavru Kedi Tırnak Bakımı Bu kez farklı bir kız oyununu sizler için aktif ediyoruz. Sitemize eklediğimiz Yavru Kedi Tırnak Bakımı adlı oyunumuzda size verilen malzemeler ile kedinin gerekli bakımlarını yaparak tırnaklarının sağlıklı bir hal almasını sağlayacaksınız. İlk olarak kedinin tırnaklarını yıkayarak kurulamanız gerekiyor. Daha sonra tırnaklarını keserek görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Tüm bunları yaparak sağlık bir görüntü elde edebilirsiniz. Son olarak güzel kedinin tırnaklarını ojeler ile süsleyerek daha güzel bir görüntü oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işleminin hemen ardından play butonumuza tıklayarak giriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. 

Yeni Pisi Oyunları

  1. Yavru Kedi Tırnak Bakımı Yavru Kedi Tırnak Bakımı Bu kez farklı bir kız oyununu sizler için aktif ediyoruz. Sitemize eklediğimiz Yavru Kedi Tırnak Bakımı adlı oyunumuzda size verilen malzemeler ile kedinin gerekli bakımlarını yaparak tırnaklarının sağlıklı bir hal almasını sağlayacaksınız. İlk olarak kedinin tırnaklarını yıkayarak kurulamanız gerekiyor. Daha sonra tırnaklarını keserek görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Tüm bunları yaparak sağlık bir görüntü elde edebilirsiniz. Son olarak güzel kedinin tırnaklarını ojeler ile süsleyerek daha güzel bir görüntü oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işleminin hemen ardından play butonumuza tıklayarak giriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. 
  2. Çilek Kız ve Kedisi Çilek Kız ve Kedisi Çilek Kız ve Kedisi oyununa giriş yapabilmek için PLAY butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kızlar tarafından çok sevilen çilek kız harika bir oyunu ile sitemizde yerini alıyor. İlk olarak oyuncumuzun kedisini temizlemek ile oyuna başlıyoruz. Dışarda çok kirlenen kediciği  hemen banyoya götürmeliyiz.  Temizlediğiniz kedinin ardından karşınıza çilek kız da geliyor olacak. Sana vermiş olduğumuz kategorileri kullanarak çilek kız ve kedisi için en güzel tercihleri yapmalısın. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Tadya.com & İyi Eğlenceler Diler.
  3. Pisi Bakımı Pisi Bakımı Pisi Bakımı oyununa giriş yapabilmek için " PLAY " yazısına tıklayarak uzun bir kedi oyunu oynamaya hazır olun. Oyun ekranlarınıza geldiğinizde karşınıza gelecek kirli kediyi yıkayarak temizleyeceksiniz. Yıkama işlemi bittikten sonra tüylerini kurutun ardından fırça ile tüylerini tarayın. Daha sonra tırnaklarnı kesip, dişlerini fırçalayın. Farklı görevler içeren kedi oyunumuzu oynamak için mouse kullanmanız yeterlidir. Kedi'nin bakımı yaptıktan sonra ona kurdeleler ile süsleyip tasmalar takabilirsiniz.  Daha fazla pisi oyunu oynamak için ilgili kategorimizi ziyaret ediniz. Tadya.com
Pisi Kimdir?

Pisi, Disney Channel ekranlarında yayınlanacak eğlenceli ve macera türünde bir çizgi filmdir. Çizgi filmin ana karakteri olarak bir kedi seçilmiş. Hatta çizgi filmde kedinin yaşadığı maceralar konu alınmaktadır. Çizgi filmin fragmanını bile sizlerle ilk paylaşmıştık. Ama çizgi film beklendiği kadar ilgi görmedi. Şuana kadar da sadece 1 tane oyununun hazırlandığını söylemek isteriz. O oyun da, yapımcıları tarafından değil dışarıdaki oyun yapımcıları tarafından hazırlanmıştır. Ama bu demek olmuyor ki yeni oyunları gelmeyecek. Belki de ilerleyen tarihlerde en iyi pisi oyunları paylaşarak keyifli vakit geçirmenizi sağlayabiliriz.

Pisi Karakterinin Oyunları Neler?

Önceki yazımızda söylediğimiz gibi, Pisi Disney Channel ekranlarında yayınlanacak bir çizgi filmdir. Çizgi filmde sevimli bir kedinin gireceği maceralar konu alınıyor. Çizgi filmin karakterine ait sadece bir oyun bulunuyor. Oyunun ismi Pisi Bakımı. Oyunda sevimli kedinin bakımlarını yapıp güzel bir gün geçirmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bakalım tek pisi oyununu beğenecek misiniz? En son olarak pisi oyunları kategorisinin kedi oyunları ile karıştırıldığını, ama iki kategorinin birbiri ile hiç bağı olmadını hatırlatalım. Görüşürüz tatlım.