Seçilen Manikür Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Baştan Yarat Kız çocuklarına özel olarak hazırlanan oldukça başarılı bir yapımı daha sizler için aktif ediyoruz. Baştan Yarat adlı oyunumuza başladığınızda karşınıza kendisini çok ihmal etmiş bir kız geliyor. Kötü bir görüntüye sahip olan kıza gereken yardımı yaparak onu baştan yaratmalısınız. Kızı baştan aşağıya değiştireceğiniz oyunumuza dişlerinden başlayabilirsiniz. Size verilen dişçi malzemelerini  sıra ile kullanarak kızların dişlerindeki sorunu çözerek güzel görünmesini sağlayın. Dişleri ile ilgili işlemleri tamamladıktan sonra kıza yapacağınız estetiklere geçebilirsiniz. Bir muayenehaneye gideceğiniz ikili ilk olarak kızın estetik yapılacak noktalarını belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz noktalara gereken ameliyatı yaparak bulunduğunuz bölümü de tamamlıyorsunuz. Kademe kademe ilerleyeceğiniz oyunumuzun bütün bölümlerinde kızı değiştirerek farklı bir görünüme sahip olması için çabalıyoruz. Sizde bu istenilenleri yaparak kızı güzelleştirmeniz halinde oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 2. oyun adi Kristen Stewart Manikür Twilight filminin en gözde karakterlerinden biri olarak hayranlarının karşısına çıkan Kristen Stewart, en iyi oyunları ile de karşımıza gelmeye devam ediyor. Kristen Stewart manikür oyununa giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklıyoruz. Bu tıklama sonrasında kendimizi büyük bir bakım merkezinin içerisinde buluyoruz. İlk olarak kızın elini yıkayıp güzelce sabunluyor ve temizliyoruz. Ok işaretlerini takip ederek bu amacımıza ulaşmamız mümkündür. İkinci aşamada 3 farklı tırnak şeklinden birini seçiyoruz. Daha sonrasında manikür yaparak kızın daha güzel tırnaklara sahip olmasını sağlayıp oyunu bitiriyoruz. Oyun içerisinde kontroller için fareden yardım alıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 3. oyun adi Barbie Çılgın Tırnaklar Kız çocukları için en güzel oyunlara sitemizde yer vermeye devam ediyoruz. Şimdi eklediğimiz oyunun ana karakteri Bebek Barbie olacak. Bebek Barbie'nin yanında yer alıp çılgın tırnaklara sahip olmasını sağlamamız gerekiyor. Oyuna başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlayacak ve kendimizi Bebek Barbie'nin özel bakım odasında bulacağız. Burada Bebek Barbie'nin tırnakları karşımızda olacak. Üst taraftaki seçenekleri kullanıp kızın tırnaklarını süsleyebilir ve istediğimiz gibi şekillendirebiliriz. Ardından gelen şekilleri kullanıp Bebek Barbie'nin elinin istediğimiz yerine koyuyoruz. Oyun genel olarak bu şekilde ilerliyor. Barbie çılgın tırnaklar oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Yeni Manikür Oyunları

 1. C.A Cupid Sevgililer Günü C.A Cupid Sevgililer Günü C.A Cupid Sevgililer Günü oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıkladıktan sonra dört aşamadan birincisiyle başlayalım. İlk aşamayla beraber kızlardan biri karşımıza geliyor ve sol taraftaki menüyü kullanarak onun hazırlıklarını üstleniyoruz. Hazırlıklarını bitirdikten sonra diğer aşamaya geçebilmek için sol alttaki click butonuna tıklıyoruz. Burada da hazırlıklara devam edip kızın sevgilier günü hazırlıklarını yapıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 2. Pamuk Prenses İyi ve Kötü Pamuk Prenses İyi ve Kötü Daha öncesinde Elsa Frozen için hazırlanan '' İyi kötü '' oyunu, şimdi de Pamuk Prenses için geliştirildi. Grafiklerinin kaliteli olduğu oyunda, Pamuk Prenses'in iyi ve kötü hallerinin yanında yer alıp hazırlıklarını yaparak güzel görünmelerini sağlıyoruz. İlk bölümde Pamuk Prenses'in iyi haliyle karşı karşıya kalıp alt taraftaki menü yardımıyla hazırlıklarını tamamlıyoruz. Sonrasında ikinci aşamaya geçip oyuna devam ediyor ve aynı şekilde Pamuk Prenses'in farklı hallerinin hazırlıklarını devam ettiriyoruz. Pamuk Prenses İyi ve Kötü oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 3. Tırnak Stüdyosu Tırnak Stüdyosu Her gün kızlarla en yeni oyunlarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün eklediğimiz en yeni oyunda, büyük bir tırnak stüdyosunda çalışacak ve gelen müşterilerin isteklerini yerine getirmeye çalışacağız. Oyunun başlamasıyla beraber sol tarafa özel menü gelecek. Menüdeki seçenekleri birbir kullanıp karakterimizin tırnak bakımlarını, süslemelerini ve el bakımlarını gerçekleştireceğiz. Tümünü bitirdikten sonra oyunu tamamlayıp yeni müşterilerle oyuna devam etmek mümkün. Kontrollerin fareyle sağlandığı Tırnak Stüdyosu oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 4. Prenses Ariel Tırnak Süsleme Prenses Ariel Tırnak Süsleme Son günlerde adını daha sık duymaya başladığımız karakterlerden birisi olan Prenses Ariel, en yeni oyununda tırnaklarını süsleyip yeni şekiller yapmak istiyor. Hadi ona bu konuda yardımcı olalım. İlk bölümün başlamasıyla beraber sağ tarafa özel bir menü gelecek. Menü üzerindeki seçenekleri kullanıp karakterimizin hem el, hem de tırnak bakımlarını üstlenelim. Sonraki aşamada tırnaklarına bakım yapıp çok güzel görünmesini sağlayalım. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Prenses Ariel Tırnak Süsleme oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 5. Barbie Çılgın Tırnaklar Barbie Çılgın Tırnaklar Kız çocukları için en güzel oyunlara sitemizde yer vermeye devam ediyoruz. Şimdi eklediğimiz oyunun ana karakteri Bebek Barbie olacak. Bebek Barbie'nin yanında yer alıp çılgın tırnaklara sahip olmasını sağlamamız gerekiyor. Oyuna başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlayacak ve kendimizi Bebek Barbie'nin özel bakım odasında bulacağız. Burada Bebek Barbie'nin tırnakları karşımızda olacak. Üst taraftaki seçenekleri kullanıp kızın tırnaklarını süsleyebilir ve istediğimiz gibi şekillendirebiliriz. Ardından gelen şekilleri kullanıp Bebek Barbie'nin elinin istediğimiz yerine koyuyoruz. Oyun genel olarak bu şekilde ilerliyor. Barbie çılgın tırnaklar oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Prenses Süslü Tırnaklar Prenses Süslü Tırnaklar Prenses süslü tırnaklar oyununa başlayabilmek için ilk önce karşımıza gelen barın tamamen dolmasını bekleyelim. Ardından ana ekran üzerinde bulunan play game butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. Oyunun ilk bölümü bakım ve temizlik üzerine hazırlanmıştır. Burada sağ taraftaki bakım malzemelerini kullanıp kızın elindeki yaraları temizliyoruz. Sonrasında temizlik malzemeleriyle de kızın elini güzelce yıkıyoruz. Bakımların tamamını bitirdikten sonra ikinci aşamaya geçip maniküre başlıyor ve genç prensesin süslü tırnaklara sahip olması için elimizden geleni yapıyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı prenses süslü tırnaklar oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Dora ve Annesi Dora ve Annesi Dora ilk defa annesiyle bir oyunda karşımıza geliyor. Oldukça eğlenceli hazırlanan dora ve annesi oyununa, yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Girişi gerçekleştirdikten sonra ilk aşamayla beraber oyunu başlatıyoruz. Oyunun ilk aşamasının alt tarafına özel bir menü gelecek. Menü üzerindeki seçeneklerde çeşitli malzemelerin resimleri var. Oda da dikkatli bir şekilde dolaşarak menü üzerinde gösterilen malzemeleri bulmamız gerekiyor. Gerekli malzemelerin tamamını bulduktan sonra diğer seviyeye geçerek oyuna devam ederiz. Diğer seviyelerde Dora'nın annesi de oyuna dahil olup keyifli dakikalar geçirmeye devam ediyoruz. İyi oyunlar dileriz.
 8. Frozen Kardeşler Manikür Frozen Kardeşler Manikür Elsa ve Anna kardeşler, güzel bir hafta sonu geçirecektir. Hafta sonu partisi öncesinde tırnaklarına manikür yaptırıp güzelleşmek istiyorlar. Biz de onlara bu konuda yardımcı oluyoruz. İlk olarak Anna ve Elsa'dan bir tanesini seçmemiz gerekiyor. Seçimi yaptıktan sonra birinci aşamayla oyunu başlatıyoruz. Burada sol tarafa yapışık olan menüyü kullanıp seçtiğimiz karakterin kıyafetini belirleyip güzel bir kombinle çekici görünmesini sağlıyoruz. Seçtiğimiz karakteri giydirdikten sonra maniküre başlayıp onun tırnaklarına güzel bir manikür yaparak güzel görünmesini sağlıyoruz. Frozen kardeşler manikür oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Bratz Manikür Bratz Manikür Bratz kızlarının yer aldığı çok keyifli bir oyunu sizlerle paylaşıyoruz. Bratz manikür oyununa başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlayarak karşımıza 4 farklı Bratz kızı geliyor. Onlar arasından en sevdiğimizi seçip ilk bölümdeki yerimizi alıyoruz. İlk önce tırnak stilleri arasından birini seçmemiz gerekiyor. Seçimi yaptıktan sonra menüleri kullanmaya devam edip seçtiğimiz Bratz kızının tırnaklarına güzel bir manikür yapmaya çalışıyoruz. Manikürü yaptıktan sonra oyunu da tamamlamış oluyoruz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.
 10. Pamuk Prenses Manikür Pamuk Prenses Manikür Son zamanlarda ünlü masal kahramanlarına özel olarak hazırlanan oyunların sayısı ciddi anlamda arttı. Şimdi bunlara bir yenisini daha ekliyoruz. En yeni eklediğimiz oyunda, Pamuk Prenses ana karakter olacak. Onun yanında yer almalı ve istekleri doğrultusunda ilerleyip tırnaklarına manikür yapmalıyız. Maniküre başlamadan önce kızın tırnak bakımlarını birinci aşamada verilen malzemeler aracılığıyla yapalım. Sonrasında çeşitli manikür malzemelerinden yararlanarak kızın tırnaklarını süslüyor ve istediğimiz gibi şekiller yapıyoruz. Bunların yanı sıra kızın eline de dövmeler yapabiliyoruz. Pamuk Prenses manikür oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Barbie İlkbahar Manikürü Barbie İlkbahar Manikürü Barbie İlkbahar manikürü (Barbie Easter Nails Designer) oyununa giriş yapabilmek için ilk önce yüklenme barının tamamen %100 dolmasını beklememiz gerekiyor. Bar tamamen dolduktan sonra an ekranın sağ üst tarafında bulunan play simgesine tıklayarak oyunun başlamasına neden oluyoruz. Oyun başladıktan sonra kontrolleri fareyle sağlayıp 4 aşamadan birincisiyle oyunu başlatıyoruz. Katıldığımız birinci aşamanın alt tarafına özel bir menü geliyor. Menü üzerinde bulunan seçenekleri tek tek kullanıp Barbie'nin isteklerini yerine getirip onu güzel bir şekilde hazırlıyoruz. Hazırlıklar sonrasında sol alt taraftaki clicke tıklayıp diğer aşamayla beraber oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.
 12. Eğlenceli Manikür Eğlenceli Manikür Kızlar manikür yapmayı çok sever. Oyunlarla da manikür yapmak çok eğlenceli oluyor. Sizler için bu alanda hazırlanan her türlü keyifli oyunu paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni eklediğimiz oyunda, manikür yaparak eğlenceli dakikalar geçiriyoruz. Tabi öncesinde oyuna başlamamız gerekiyor. Eğlenceli manikür oyununa başlayabilmek için ilk olarak yüklenme işleminin tamamlanmasını beklememiz gerekiyor. Ardından ana ekrandaki seçeneklerden play yazılı olana tıklayarak oyunu başlatıyoruz. Birinci bölüm tamamen bakım üzerine hazırlanmış. Burada kontrolleri fareyle sağlayıp kızın tırnak ve el bakımlarını üstleniyoruz. Sonraki aşamalarda manikür tüplerinden birini seçip kızın tırnaklarına yapmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
Manikür Nasıl Yapılır?

Manikür, tırnakların güzel görünmesi için yapılan bakım ve şekillendirme çalışmasıdır. Yazımızda sizlere manikür yaparken dikkat etmeniz gerekenleri anlatmaya çalışacağız. Harika bir manikür için öncelikle tırnaklarınızın temiz olması gerekiyor. Yani en azından bir süreliğine sıcak suyun içerisinde bekletilmesi gerekiyor. Sonrasında yanınızda bulunan törpü gibi bakım malzemelerini kullanarak tırnak bakımlarınızı gerçekleştirin. Artık tırnaklarınız istenildiği gibi. İstediğiniz renkte ojeyi alarak dikkatlice tırnaklarınıza sürüp hem bakımları tamamlayabilir, hem de kusursuz tırnaklara sahip olabilirsiniz. Bu yaptıklarınızın aynılarını oyunlarda da bulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece manikür oyunları kategorimizi ziyaret etmek olacaktır.

Kız Çocukları Tarafından En Sevilen Manikür Oyunları Hangileri?

Kızların en fazla ilgi gösterdiği oyun kategorilerinden birisi de manikür oyunlarıdır. Bir nevi Pedikür oyunları ile aynı işlevi görüyorlar. Ama iki kategoriyi ayırıp sizlerin huzuruna farklı farklı oyunları getirmeyi hedefliyoruz. Oyun dünyasında kategoriye ait birbirinden farklı oyunlar geliştirildi. Bunlar arasından en iyilerini seçtik. Şuana kadar en iyi manikür oyunları paylaştık. Bunlar içerisinden bir tanesi diğerlerine göre çok daha fazla ilgi gördü. O oyunun ismi Baştan Yarattır. Oyunda genç kızımızın genel bakımlarını yapıyoruz. Mankür Pedikür bakımı da bunların içindedir. Gün geçtikçe sizlerle yeni manikür oyunları paylaşmaya devam edeceğiz. Bizleri takip etmeye devam edin.