Seçilen Lulu Bebek Oyunları

1 2
  1. oyun adi Lulu Bebek Banyo Yapıyor Lulu Bebek Banyo Yapıyor oyununa giriş yapabilmek için  PLAY yazısına tıklayacaksınız. Sevimli bebek Lulu, en eğlenceli oyunları ile sitemizde yerini alıyor. Parkta oynadıktan sonra kirlenen  bebeğin şimdi banyo yapma zamanı. Ona yardımcı olmak için hemen oyuna giriş yapın. Oyun başladığında Lulu'yu banyoda göreceksiniz. Güzel ve dinlendirici bir duş almalı ve onu ağlatmadan bölümleri tamamlamalısınız. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Lulu'ya duş aldırdıktan sonra giydirip süsleyebilirsiniz. Tadya.com & İyi Eğlenceler Diler.
  2. oyun adi Lulu Bebek Yemek Pişiriyor Ufak yaştaki kız çocuklarımızın severek oynayabileceği Lulu bebeğin yer aldığı yeni bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Lulu Bebek Yemek Pişiriyor adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız sevimli bebek ile yemek yapan annesine yardım etmeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayabileceğiniz oyunumuzda verilen malzemeleri kullanarak istenilen yemeği hazırlamaya çalıaşcaksınız. Yemeğin yapımında kullanılacak malzemeleri verilen talimatlara uygun olarak seçmeniz gerekiyor. Talimatlardaki istenilen yiyecekleri seçerek yemeğin hazırlanmasında kullanabileceksiniz. Tüm istenilenleri yaparak Lulu bebeğin annesine yardım etmeniz halinde yemeği hazır hale getireceksiniz. Oyuna yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
  3. oyun adi Lulu Bebek Anasınıfında En sevilen bebek karakterlerden olan Lulu, yeni oyunları ile sitemizde yerini alıyor.  Lulu Bebek Anasınıfında oyununa başlayabilmek için ilk olarak PLAY yazısına tıklayacaksınız. Daha sonra oyun başladığında  Lulu'nun isteklerine yanıt vererek onu mutlu edecek ve görevleri sorunsuz yerine getirmeye çalışacaksınız. Lulu, bu oyunda anasınıfına gidecek ve orada arkaaşları ile  etkinliklere katılacak. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız.  Yeni lulu oyunlarını oynamak için Tadya.com'u ziyaret edin. İyi Eğlenceler.

Yeni Lulu Bebek Oyunları

  1. Lulu Bebek Bahçede Lulu Bebek Bahçede Kız çocuklarının severek oynadığı Lulu bebek oyunlarının bir yenisi ile karşınıza geliyoruz. Lulu Bebek Bahçede adlı oyunumuzda kontrol ettiğiniz karakterimizi yönlendirerek başladığınız bölümde oyun alanı içerisindeki istenilen malzemeleri almaya çalışacaksınız. Fare kontrolü ile oynayacağınız oyunumuzda malzemeleri toparlayarak bulunduğunuz bölümü bitirmeye çalışacaksınız. Bu bölümün ardından kıza aldığınız malzemeleri vererek bahçede yapılması gerekenleri tamamlamanız gerekiyor. Tüm bu işlemlerin tamamlanmasının ardından oyunu başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Oyuna yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
  2. Bebek Lulu Bez Değiştir Bebek Lulu Bez Değiştir Sevilen Lulu bebeğin eğlenceli oyunu ile sizlerleyiz. Bebek Lulu Bez Değiştir adlı oyunumuza başladığınız sevimli bebeğimiz Lulu, oyun alanına dağıtılmış malzemeler ve istenilen malzeme listesi karşınıza gelecektir. Siz malzeme listesindeki istenilen nesneleri toplayarak oyun alanındaki listenin üzerinde toplamaya çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda malzemeleri toplayarak ilk bölümü tamamlayabilirsiniz. Bu bölümün ardından topladığınız malzemeler ile oyun alanındaki bebeğin altını değiştirerek  temiz kıyafetler ile giydirmeye çalışacaksınız. Böylece oyun içerisinde gerekenleri yaparak oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
  3. Lulu Bebek Yemek Pişiriyor Lulu Bebek Yemek Pişiriyor Ufak yaştaki kız çocuklarımızın severek oynayabileceği Lulu bebeğin yer aldığı yeni bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Lulu Bebek Yemek Pişiriyor adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız sevimli bebek ile yemek yapan annesine yardım etmeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayabileceğiniz oyunumuzda verilen malzemeleri kullanarak istenilen yemeği hazırlamaya çalıaşcaksınız. Yemeğin yapımında kullanılacak malzemeleri verilen talimatlara uygun olarak seçmeniz gerekiyor. Talimatlardaki istenilen yiyecekleri seçerek yemeğin hazırlanmasında kullanabileceksiniz. Tüm istenilenleri yaparak Lulu bebeğin annesine yardım etmeniz halinde yemeği hazır hale getireceksiniz. Oyuna yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
  4. Lulu Bebek Banyo Yapıyor Lulu Bebek Banyo Yapıyor Lulu Bebek Banyo Yapıyor oyununa giriş yapabilmek için  PLAY yazısına tıklayacaksınız. Sevimli bebek Lulu, en eğlenceli oyunları ile sitemizde yerini alıyor. Parkta oynadıktan sonra kirlenen  bebeğin şimdi banyo yapma zamanı. Ona yardımcı olmak için hemen oyuna giriş yapın. Oyun başladığında Lulu'yu banyoda göreceksiniz. Güzel ve dinlendirici bir duş almalı ve onu ağlatmadan bölümleri tamamlamalısınız. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Lulu'ya duş aldırdıktan sonra giydirip süsleyebilirsiniz. Tadya.com & İyi Eğlenceler Diler.
  5. Lulu Bebek Kuaförde Lulu Bebek Kuaförde Lulu Bebek Kuaförde oyununa giriş yapabilmek için PLAY yazısına tıklayacaksınız. Lulu, yeni saç kesimi için senin fikirlerini bekliyor ona yardımcı olmak ister misiniz?  Oyun yüklenip ekranlarınıza geldiğinde yapmanız gereken Lulu'nun isteklerine en kısa zamanda yanıt vermek olacak. Saç kesimi yaptırmaktan pekte hoşlanmayan Lulu'yu bakalım oyuncaklarla oyalayıp oynatabilecek misiniz? Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Yeni lulu bebek oyunlarında görüşmek üzere. Tadya.com
  6.  Lulu Bebek Anasınıfında Lulu Bebek Anasınıfında En sevilen bebek karakterlerden olan Lulu, yeni oyunları ile sitemizde yerini alıyor.  Lulu Bebek Anasınıfında oyununa başlayabilmek için ilk olarak PLAY yazısına tıklayacaksınız. Daha sonra oyun başladığında  Lulu'nun isteklerine yanıt vererek onu mutlu edecek ve görevleri sorunsuz yerine getirmeye çalışacaksınız. Lulu, bu oyunda anasınıfına gidecek ve orada arkaaşları ile  etkinliklere katılacak. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız.  Yeni lulu oyunlarını oynamak için Tadya.com'u ziyaret edin. İyi Eğlenceler.
Lulu Bebek Kimdir?

Lulu Bebek, kısa bir süre içerisinde büyük bir çıkış yakalayarak kız çocuklarının en sevdiği oyun karakterlerinden biri olmayı başardı. Alev kırmızı saçları ve mavi gözleri ile kendini sevdirmeyi başaran Lulu bebek bu zaman kadar bir çok oyunda yer almıştı. Gerçek bir karakterden esinlenilerek oluşturan bu karakterimizin bu kadar sevilmesindeki en önemli etken gerçeklikle bağlantısı olmasıdır. Bu da karakterin popülaritesini en üst seviyelere taşımıştır.

Hangi Lulu Bebek Oyunu Daha Popüler?

Son zamanlarda kız çocuklarının sevdiği bebek karakterlerinden olan Lulu bir çok oyunu ile hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Fakat yer aldığı tüm bu oyunların içerisinde iki oyunu büyük bir ilgiyle oynanmaya başladı. Lulu Bebek Dişçide ve Lulu Bebek Anaokulunda isimli oyunlarımız karakterin ilgi görmesinde en büyük etkenlerden bir tanesi olmuştur. Sevilen bu oyunlarda karakterinizin istediklerini yapmaya çalışacak, onu mutlu ederek oyundaki gerekli işlemleri yerine getirebilirsiniz. Birbirinden renkli ve eğitici oyunları içerisinde barındıran Lulu Bebek oyunları kategorisi dopdolu bir şekilde sevenlerinin karşısına çıkıyor. En yeni ve en güncel Lulu Bebek oyunlarını oynayabilmek için kategorimizi ziyaret etmelisiniz. İyi eğlenceler....