Seçilen Kuaför Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Kiraz Mevsimi Merhaba tatlım, sabırsızlıkla beklediğiniz Kiraz Mevsimi oyununu artık sitemde. Dizinin başrol oyuncuları Serkan ve Özge ekranlarınıza gelecek.  Cildinde problemler yaşayan oyuncuların cilt bakımlarını yapacak ardından onları buluşmaya hazırlayacaksınız. Oyun kısa bir süre yüklendikten sonra OYNA  butonuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Daha sonra hangi oyuncu ile başlamak istiyorsanız onu seçin ve başlayın. İlk olarak karşınıza cilt bakımı  bölümü gelecek. İkinci bölümde makyaj ve giydirme olacak Oyuncunuza ait bölümleri tamamladığınızda  diğer oyuncuya geçeceksiniz. Aynı işlemi onada uygulayacasınız. Oyun içerisindeki seçimlerinizi mouse yardımı ile yapacaksınız. Oyun hemde türkçe seslendirmeli olduğundan daha çok seveceğinizi umuyorum. Yepyeni kız oyunlarını oynamak için bizi takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler. 
 2. oyun adi Kaçak Gelinler Tatlım Merhaba! Sizlere söz verdiğim gibi Kaçak Gelinler oyunu hazırladım. Umuyorum ki oyunu çok seveceksiniz. Türkçe seslendirmelerle daha renkli bir duruma gelen oyunda, dizinin en sevilen iki karakteri olan Şebnem ile Selim'in hazırlıklarını üstlenerek çok iyi görünmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Oyuna ilk olarak karşımıza gelen kutucuğun içerisine adımızı yazarak başlıyoruz. Ardından karşımıza iki karakter gelecek. Ben karakterler arasından Şebnem'i seçerek oyuna başlıyorum. İlk önce Şebnem'in yüzüne bakım lösyonlarını sürerek daha da güzelleşmesini sağlıyoruz. Kaşlarında bulunan fazlalık tüyleri de aldıktan sonra ikinci aşamaya geçiyoruz. Şimdi ise Şebnem'in yüzüne güzel bir makyaj yapıp kıyafetini belirliyor ve hazırlıklarını tamamlıyoruz. Aynı işlemleri diğer karakter olan Selim içinde uygulayarak onu da güzelleştirmeye çalışıyoruz. İkiliyi hazırladıktan sonra arka planı değiştirerek oyunu tamamlıyoruz. Oyun içerisinde tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler tatlım. 
 3. oyun adi Yüzücü Kıza Ağda Yap Yüzme yarışmalarına katılacak olan güzel kızın bakıma ihtiyacı var. Özellikle koltuk altındaki tüyleri alıp onu bakıma sokmalısınız. Bir kaç işlem sonunda koltuk altındaki tüyleri yok edeceksiniz. Daha sonra yüzücü kızın gösteri anındaki kıyafet seçimini ve saç modelini seçeceksiniz. Bu oyun bir harika dostum, çok seveceksiniz.Yüzücü Kıza Ağda Yap oyununa giriş yapabilmek için " PLAY " butonuna tıklamalısınız. Ardından oyun ekranlarınıza geldiğinde mouse yardımı ile oyuncunuz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Daha fazla kız oyunları için ilgili kategorileri ziyaret ediniz.

Yeni Kuaför Oyunları

 1. Deniz Kızı Tırnak Salonu Deniz Kızı Tırnak Salonu Merhaba arkadaşlar , bu kez sizler için kuaför kategorisi içerisinde bulunan tırnak salonu oyunumuzu sunuyoruz.Oyunda çok sevdiğiniz deniz kızının salonunda bahsediyor.Oyuna hemen giriş yapmak için ilk olarak " Play " butonuna tıklayınız.Oyunumuz 3 bölümden oluşmaktadır.İlk bölümde Mermaid'in elindeki sorunları düzeltmeniz gerekiyor.Eli çok yıpranmıştır.Oyunumuz " Mouse " ile oynanıyor.Bütün işlemleri bitirdikten sonra ikinci bölüme geçebilirsiniz.İlk bölümde Mermaid'in ellerini kremleyecek, sonra yıkacaksınız.Daha sonra uzamış tırnaklarını keseceksiniz.Onlarıda cilalayarak bakım yapacaksınız.Bu yapacağınız bütün işlemlerde Mermaid adı üstünde bir deniz kızı olduğu için bütün aletlerde deniz ürünlerinden oluşmaktadır.Hayal gücünüzün kuvvetleneceği bu oyunda sizlere iyi eğlenceler dileriz...
 2. Deniz Kızı Kuaför Salonu Deniz Kızı Kuaför Salonu Merhaba arkadaşlar , çok sevdiğiniz deniz kızlarının bir oyununu daha sizlere sunuyoruz.Oyunumuz yükleniz yüklenmez " Play " butonuna tıklayınız.Oyunumuz 2 bölümlüdür. İlk olarak açık olan bölümün üzerine tıklayınız ve " Next " butonuna tıklayınız.Deniz kızı denizde yaşadığı için kuaför salonuda onunla ilgili şeylerle doludur.Bütün işlemleri çeşitli cinsteki balıklar yapmaktadır.Bu balıklar sayesinde saçı yıkayabilir, kurulayabilirsiniz.Bütün işlemleri yapacağınız cins cins balıklar bulunmaktadır.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.İlk bölümü başarılı bir şekilde size verilen yönergeleri uygulayarak bitirin ve daha sonra ikinci bölümün üzerine tıklayıp " Next" butonuna tıklayınız.İyi eğlenceler dileriz...
 3. Midilli Saç Tasarımı Midilli Saç Tasarımı Merhaba arkadaşlar , çok sevimli kızlarımız bu oyunda saçlarını middili atları gibi yapmak istiyor.Onların görkemli güzelliğini saçlarında uygulamak istiyorlar . Hemen sizde onlara yardım etmek istiyorsanız " Play " butonuna tıklayınız.Oyun açılır açılmaz iki kızımız karşınıza gelecektir.İkisinden birini seçiniz.Daha sonra oyunumuzun çok bölümlü olduğunu göreceksiniz.Oyunumuz toplam 3 bölümden oluşmaktadır.İlk olarak açık bölümü seçiniz.Midilli saçları çok bakım ister.İlk olarak saçları şampuanlayın ve ardından ovalayarak köpürtün.Sonra saçları yıkayın , kurutun ve fön çekin.İlk bölümü başarılı bir şekilde bitirdikten sonra " Next " butonuna tıklayın ve diğer işlemler için yeni bölüme geçiniz.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Yeni bölümde de size gösterilen şekilde saça bakım yapmaya devam edin.İyi eğlenceler dileriz...
 4. Peri Prenses Saç Stilleri Peri Prenses Saç Stilleri Merhaba kızlar!!! Sizlere harika bir oyun olan Peri Prensesleri Saç Stili oyununu sunuyoruz.Oyunumuz yüklendikten sonra beliren " Play " butonuna tıklayarak oyunu açabilirsiniz.Daha sonra peri prenseslerimiz karşınıza çıktığında sağ alt köşede bulunan " Başlat " butonuna tıklayınız.Oyunumuz 2 bölümden oluşmaktadır.Birinci bölümde saç tarayacak,düzeltecek,boyayacaksınız ve prensesimizi taçlandıracaksınız.Daha sonra ikinci bölüme geçip onu en güzel prenses kostümüyle giydiriceksiniz.Bu işlemleri tamamladığınızda oyunda harika bir peri prensesi yaratabilirsiniz.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Oyun bittiğinde dilerseniz bölümü yeniden oynamak için " Yenile " butonuna tıklayınız.İyi eğlenceler dileriz...
 5. Saç Bakım Vakti Saç Bakım Vakti Saç Bakım Vakti oyununu aktif hale getiriyoruz. Oyuna giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında play butonuna tıklamamız lazım. Tıklamayla beraber ilk salona geçiyor ve burada kontrolleri fareyle sağlayıp saç bakım salonunu temizlemeye çalışıyoruz. Salonu süre bitmeden önce temizlersek, seviyeyi tamamlayıp yeni bir tanesine geçerek oyuna devam ederiz. İyi eğlenceler dileriz.
 6. Berber Pamuk Prenses Berber Pamuk Prenses Masalların en sevilen karakterlerinden birisi olan Pamuk Prenses, yeni oyununda berber olarak karşımıza gelip yedi cücelerin saçlarını traş edip çok güzel görünmelerini sağlamaya çalışıyor. Hadi ona eşlik ederek sırasıyla gösterdiği talimatları takip edelim ve berber olarak gelenlerin isteklerini yapmaya çalışalım. Oyun içerisinde kontrolleri tamamen fareyle sağlarken, giriş için de bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip play butonuna tıklamak yeterli olacak. Berber Pamuk Prenses oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Elsa Kuaför Salonunda Elsa Kuaför Salonunda Karlar Ülkesi filminin güzel prenseslerinden birisi olan Elsa Frozen, en yeni oyununda kuaför salonunda karşımıza çıkıyor. Ünlü karakterin yanında yer alarak onun yeni saç stilini belirlemesini sağlayıp şık görünmesini sağlayalım. İlk bölümle beraber kendimizi kuaför salonunun içerisinde buluyoruz. Burada çeşitli kuaför malzemelerinden yardım alarak Elsa'nın yeni saç stilini belirleyip saç bakımlarını da gerçekleştirerek oyunu tamamlayalım. İyi eğlenceler dileriz.
 8. Raven Queen Saç Kesimi Raven Queen Saç Kesimi Monster High çizgi filmi sayesinde adını duyuran ve kız çocuklarının sevgisini kazanan Raven Queen, yeni oyununda saçlarını kestirerek çok daha güzel görüntüye ulaşmak istiyor. Hadi ona yardımcı olarak saç kesimlerini yapmasını sağlayalım. Bunun için katıldığımız birinci aşamanın sol ile sağ tarafında bulunan malzemeleri kullanmamız yeterli olacaktır. Kullandığımız bu malzemelerle hem saçını kesip hem de boyama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Raven Queen Saç Kesimi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Rapunzel Yeni Saç Stili Rapunzel Yeni Saç Stili Masalların en sevilen karakterlerinden birisi olan Rapunzel, yeni oyunla beraber saç stilini değiştirip farklı bir görüntüye ulaşmak ve güzelliği ile balodakilerin dikkatini çekmek istiyor. Hadi Rapunzel'in yanında yer alarak yeni saç stilini belirlemesinde yardımcı olalım. Oyunun başlamasıyla beraber karşımıza farklı saç stilleri gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçip sonrasında onu Rapunzel'e yapmaya çalışalım. Saç stilini yaptıktan sonra Rapunzel'e diğer hazırlıklarında yardımcı olup şık görünmesini sağlayabiliriz. İyi eğlenceler dileriz.
 10. Little Pony Gerçek Saç Kesimi Little Pony Gerçek Saç Kesimi Little Pony karakterleri için birbirinden keyifli oyunlar hazırlanmaya devam ediyor. Bugünkü oyunumuzda, sevimli Pony karakterlerinin yanında yer alarak onların yeni saç stilleri ile dikkatleri üzerine çekmelerinde yardımcı oluyoruz. Play butonuna tıklayarak girişimizi yaptıktan osnra karakterlerden ilki karşımızda olacak. Sol ile sağ taraftaki menülerden yardım alarak karakterimize hazırlıklarında yardımcı olacak ve yeni saç stiline sahip olmasını sağlayacağız. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Saçlarım ile Yaza Merhaba Saçlarım ile Yaza Merhaba Grafiklerinin oldukça kaliteli olduğu Saçlarım ile Yaza Merhaba oyunu sitemizde. Bu oyunda genç kızın yanında yer alarak onun yeni saç stilini belirliyor ve yaza yeni saçları ile girmesini sağlamaya çalışıyoruz. Ana ekrandaki play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdiğimiz oyunda, ilk bölümle sol arka taraftaki masa üzerinde bulunan malzemelerden yardım alıp kızın saç bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bakımların ardından diğer aşamalarla oyuna devam edip kızın yeni saç stilini belirlemesinde yardımcı oluyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 12. Barbie Spa Deneyimi Barbie Spa Deneyimi Kızların en sevdiği karakterlerden birisi olan Barbie, en yeni oyununda spa salonuna gidiyor ve bizlerin de kendisine eşlik etmemizi istiyor. Hadi Barbie'nin yanında yer alarak hazırlıklarında yardımcı olup şık görünmesini ve spadaki isteklerini yerine getirelim. Yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdiğimiz oyunda, kendimizi spa salonunun içerisinde buluyor ve burada verilen malzemelerden yardım alarak karakterimizin isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Ayrıca bakımlarını da yapıp giyim işlemlerinde de yardımcı oluyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
Kuaför Oyunlarını Beğenilmesinin Nedeni Nedir?

Kızlar için önemli olan işlemlerden bir taneside kuaför işlemleri olacaktır. Güzelliğin ana temellerinden biri olan saç kızların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır. Bu nedenle bir çok kez kuaföre giden kızlara şimdide çok iyi bir fırsat sunuyoruz. Kategoriye eklenen oyunlarda siz kuaför olup insanların saçlarını düzenleyebiliyorsunuz. Çeşitli saç kesme, boyama ve şekil verme gibi işlemlerin de yer aldığı oyunlarda sizler dilediğiniz gibi karakterin saçlarını hazırlayabilirsiniz. Kategorinin ilgi görmesinin asıl amacı da bu olacaktır.

Kuaför Oyunları Kategorisinin En Sevilen Oyunları Neler?

Ziyaretçilerimiz bu oyun kategorimiz sayesinde hayal gücündeki saç şekillerini oluşturarak diledikleri gibi modelleri hazırlamaya çalışacaksınız. Kuaförler hakkında bilinmeyenleri kendiniz keşfedeceğiniz bu oyunlarımız içerisinde kızların saçlarını kısaltacak, renklendirecek ve şekil verebileceksiniz. Hayal gücünde yer alan bu işlemleri gerçekleştirmek kız çocuklarının ilgi gösterdiği oyun kategorilerinden olan kuaför oyunlarımız içerisinde kız kuaför oyunları ve erkek kuaför oyunlarına da rahatlıkla ulaşma imkanınız olacaktır. İlgi duyduğunuz bu oyunları oynayarak eğlenceyi üst düzeyde yaşarsınız. Bu eğlenceli oyunlarda hepinize iyi oyunlar dileriz.