Seçilen Justin Beieber Oyunları

1 2 3
  1. oyun adi Justin ve Selena Aşk oyunları kategorimize farklı ve yepyeni bir oyun ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. Küçük yaştaki oyuncuların severek ve büyük beğeniyle dinlediği Justin Bieber ve Selena Gomez'in yer aldığı komik bir oyuna hazır olun! Oyunda Justin ve Selena çifti öpüşmek istemektedir. Fakat etraflarında bir çok magazinci olduğundan dolayı çift rahat kalamıyor. Justin ve Selena oyununda sizden istenilen çiftin magazincilere yakalanmadan öpüşmelerini sağlamalısınız. Bunu yaparken hızlı olmalısınız. Bir yandan öpüşmelerini sağlayacak, diğer yandan ise magazincileri takip edeceksiniz. Magazinciler çıkmadan kısa süre önce karşınıza ünlem işaretleri gelecektir. Ünlem işaretlerini gördüğünüz an öpüşmeyi bırakmalı ve magazincinin kaybolmasını beklemelisiniz. Fakat bunların dışında doldurmanız gereken bir aşk barı bulunmaktadır. Oyunu başarıyla tamamlayabilmek için bu barı doldurmanız gerekiyor. Tadya.com iyi eğlenceler diler. 
  2. oyun adi Justin Bieber Sakal Traşı Çocukların sevgilisi Justin Bieber, şimdide sakal tıraşı oyunu ile karşımıza çıkıyor. Bu oyunumuzda uzun süredir kendisine bakım yapmayan Justin'in sakallarını kesip kıyafetini belirliyor ve onu baştan yaratıyoruz. Hadi keyifli oyuna yüklenme işleminin ardından ekranın ortasındaki play simgesine tıklayarak başlayalım. Başladıktan sonra alta bazı kuaför malzemeleri geliyor. Onları kullanarak ilk önce Justin Bieber'in saçlarını ve sakallarını yıkıyoruz. İkinci aşamada karşımıza yeni kuaför malzemeleri geliyor. Şimdide onları kullanarak karakterin saçlarını istediğimiz şekilde kesip yüzünün güzel görünmesini sağlıyoruz. İlerleyen etaplarda karakteri giydirirken, eskisi gibi yakışıklı olmasını da sağlamış oluyoruz. Justin Bieber sakal traşı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
  3. oyun adi Justin Bieber Saç Kesme Saç kesimi oyunlarının arasına eklediğimiz yepyeni bir oyun ile bir kez daha karşınızdayız. Justin Bieber Saç Kesimi adlı size verilen malzemeleri kullanarak oyun alanındaki sanatçının saçına istediğiniz şekli vermeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuzda oyun alanı içerisindeki nesneleri kullanarak Justin Bieber'ın saçlarını farklı bir tasarıma ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz şeyleri yaparak sanatçının yeni tarzını rahatlıkla görebilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. Tadya.com

Yeni Justin Beieber Oyunları

  1. Monsterfy Justin Bieber Monsterfy Justin Bieber Monsterfy Justin Bieber oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirelim. Girişi gerçekleştirdikten sonra sol tarafa 3 farklı stil gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçip sonrasında kızın talimatlarını takip ederek karakterimizin yeni stilini belirlemeye çalışıyoruz. Saç stilini değiştirdikten sonra giyim işlemlerini yerine getirerek oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
  2. Justin Bieber Yaşlandı Justin Bieber Yaşlandı Günümüzün en çok sevilen şarkıcılarından birisi olan Justin Bieber, ülkemizde de verdiği konserle binlerce kişiyi etkilemeyi başarmıştı. Biz de ilgi gösterilen Justin Bieber için hazırlanan oyunları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Aktif hale getirdiğimiz bu seferki oyunda, yaşlanan Justin Bieber'in yanında yer alıyor ve onu gençleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Verilen tüm malzemeleri kullanırsak, amacımıza ulaşarak Justin Bieber'i gençleştirmiş oluruz. Sonrasında karakterin kıyafetini belirleyip oyunu bitiriyoruz. Justin Bieber yaşlandı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
  3. Justin Bieber Kulak Ameliyatı Justin Bieber Kulak Ameliyatı Genç kızların sevgilisi Justin Bieber, oyun dünyasında da çok seviliyor. Bu yüzden karakterin birbirinden güzel oyunları hazırlanıyor diyebiliriz. Şuan aktif ettiğimiz de bunlardan biri. Bu oyunumuzda ünlü oyuncu Justin Bieber'e kulak ameliyatı konusunda yardımcı olup yaşadığı sorunları en kısa yoldan çözmeye çalışıyoruz. Oyunumuza giriş için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklıyoruz. Girişin ardından ünlü oyuncu karşımıza geliyor. Onun verdiği talimatları takip edip sol ile sağ kısıma yapışık olan menüleri kullanmalı ve karakterin kulak ameliyatını gerçekleştirerek yaşadığı sorunları çözmeliyiz. Oyunu tamamlayabilmek için üm gösterilen malzemeleri eksiksiz olarak kullanmamız gerekiyor. Aksi durumda oyunda başarısız oluruz. Justin Bieber kulak ameliyatı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
  4. Justin Bieber Sakal Traşı Justin Bieber Sakal Traşı Çocukların sevgilisi Justin Bieber, şimdide sakal tıraşı oyunu ile karşımıza çıkıyor. Bu oyunumuzda uzun süredir kendisine bakım yapmayan Justin'in sakallarını kesip kıyafetini belirliyor ve onu baştan yaratıyoruz. Hadi keyifli oyuna yüklenme işleminin ardından ekranın ortasındaki play simgesine tıklayarak başlayalım. Başladıktan sonra alta bazı kuaför malzemeleri geliyor. Onları kullanarak ilk önce Justin Bieber'in saçlarını ve sakallarını yıkıyoruz. İkinci aşamada karşımıza yeni kuaför malzemeleri geliyor. Şimdide onları kullanarak karakterin saçlarını istediğimiz şekilde kesip yüzünün güzel görünmesini sağlıyoruz. İlerleyen etaplarda karakteri giydirirken, eskisi gibi yakışıklı olmasını da sağlamış oluyoruz. Justin Bieber sakal traşı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
  5. Justin Bieber Saç Kesme Justin Bieber Saç Kesme Saç kesimi oyunlarının arasına eklediğimiz yepyeni bir oyun ile bir kez daha karşınızdayız. Justin Bieber Saç Kesimi adlı size verilen malzemeleri kullanarak oyun alanındaki sanatçının saçına istediğiniz şekli vermeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuzda oyun alanı içerisindeki nesneleri kullanarak Justin Bieber'ın saçlarını farklı bir tasarıma ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz şeyleri yaparak sanatçının yeni tarzını rahatlıkla görebilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. Tadya.com
  6. Justin Bieber Diş Bakımı Justin Bieber Diş Bakımı Son zamanların sevilen sanatçılarından biri olan Justin Bieber'ın acil yardıma ihtiyacı var. Yediği yiyeceklerden dolayı diş problemi çeken sanatçı, size çok güvendiği için açtığınız muayenehaneye gelmiştir. Oyunumuzun bu bölümünde devreye girerek sanatçının çürüyen dişlerini tedavi etmeye çalışacaksınız. Sanatçının dişlerini tedavi edebilmeniz için size verilen 7 malzemeyi doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Ayrıca çektiğiniz çürük dişlerin yerine oyun ekranının sağ alt kısmındaki dişleri kullanarak yeni dişler takabilirsiniz. Böylece eğlenceli oyunumuzu sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Justin Bieber Diş Bakımı adlı oyuna giriş yapabilmek için yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. Tadya.com
  7. Justin ve Selena Justin ve Selena Aşk oyunları kategorimize farklı ve yepyeni bir oyun ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. Küçük yaştaki oyuncuların severek ve büyük beğeniyle dinlediği Justin Bieber ve Selena Gomez'in yer aldığı komik bir oyuna hazır olun! Oyunda Justin ve Selena çifti öpüşmek istemektedir. Fakat etraflarında bir çok magazinci olduğundan dolayı çift rahat kalamıyor. Justin ve Selena oyununda sizden istenilen çiftin magazincilere yakalanmadan öpüşmelerini sağlamalısınız. Bunu yaparken hızlı olmalısınız. Bir yandan öpüşmelerini sağlayacak, diğer yandan ise magazincileri takip edeceksiniz. Magazinciler çıkmadan kısa süre önce karşınıza ünlem işaretleri gelecektir. Ünlem işaretlerini gördüğünüz an öpüşmeyi bırakmalı ve magazincinin kaybolmasını beklemelisiniz. Fakat bunların dışında doldurmanız gereken bir aşk barı bulunmaktadır. Oyunu başarıyla tamamlayabilmek için bu barı doldurmanız gerekiyor. Tadya.com iyi eğlenceler diler. 
Justin Bieber Kimdir?

Justin Bieber, 1 Mart 1994 Kanada doğumlu ünlü şarkıcı ve söz yazarıdır. Küçük yaşına rağmen, günümüzün en popüler sanatçıları arasında ilk 10'a girmeyi başardı. Kariyeri de oldukça ilginç. Ünlü video paylaşım sitesi olan Youtube, Justin Bieber'e bu yolda büyük yardımı olmuş. Çünkü oyuncunun kariyeri bu video paylaşım sitesine koyduğu videoyla başladı. Koyduğu şarkı, ünlü yapımcılardan Scoot Braun tarafından keşfedildi. Daha sonrasında Justin Bieber'ın menajeri olarak bir çok şarkı çıkarmasında yardımcı oldu. Justin Bieber'in ilk çıkardığı single'ı One Time büyük başarılar elde ederek bir çok listede en üst sıraya çıkmayı başardı. Belki de başarının gelmesindeki en büyük neden bu şarkıdır. Tüm bu başarılarla beraber, şarkıcı Türkiye'de de kısa sürede hayran kitlesine ulaştı. Özellikle kızlar Justin Bieber'i çok beğeniyor. Biz de onlar için Justin Bieber oyunları kategorisi açtık.

Justin Bieber'in En İyi Oyunları Neler?

Küçük kızların hayranı olduğu başlıca isimlerden birisi olan Justin Bieber, oyunları ile de kısa sürede popülerliğe ulaşmayı başardı. One Direction oyunları gibi çok sevilen bu kategorinin başlıca popüler oyunları mevcut. Bunlardan birincisinin ismi Justin ve Selena olarak ekledik. Oyunun amacı çok basit. İkilinin birbiri ile öpüşmesini sağlıyoruz. Bu sırada onları yakalamak isteyen habercilere de dikkat edip onlar geldiği zaman ikilinin öpüşmelerini bırakmasını sağlamalıyız. Kategoriye ait 5 oyunda, en popüleri bu. Diğerleri ise eşit miktarda sevilip ilgi görüyor. En güzel Justin Bieber oyunlarını sizlerle bu platform altından paylaşmaya devam edeceğiz. İyi eğlenceler dileriz.