Seçilen Dövme Yapma Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Dövme Kaş Yapma Dövme Kaş Yapma adlı oyunumuza başlayabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini beklemeniz gerekiyor. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Oyuna başlamanız ile birlikte karşınıza kaş, kirpik ve dudak şekilleri verilecektir. Siz bu şekiller arasından beğendiğinizi seçerek oyuna devam edebilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuzda size verilen malzemeleri kullanarak kız için seçtiğiniz şekilleri yapabilirsiniz. Tüm işlemleri yaparak kaşı çizecek ve ardından çizdiğiniz kaşı seçiminizdeki renk ile boyayarak oyunu tamamlayabileceksiniz. Dövme yapma oyunları kategorimizin içerisinde yer alan oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. Tadya.com
 2. oyun adi Barbie Dövme Yaptırıyor Oyun dünyasının en çok konuşulan ve ilgi gören karakterlerinden bir tanesi olan Barbie, yeni oyununda dövme salonuna gidip dövme yaptırmak istiyor. Biz de bu konuda ona eşlik ederek vücuduna güzel bir dövme yaptırmasını sağlamaya çalışıyoruz. Oyunda öncelikle karşımıza gelen dövme stillerinden bir tanesini seçiyoruz. Ardından Barbie'nin omuzunu veya vücudunun farklı bir bölgesini belirliyoruz. Sonrasında bize gösterilenleri takip edip verilen malzemeleri kullanarak Barbie'nin vücuduna dövme yapıyor ve oyunu başarılı olarak tamamlamaya çalışıyoruz. Eğer tüm gösterilenleri takip edersek, amacımıza ulaşarak kızın vücuduna dövmeyi yapmış oluruz. Barbie dövme yaptırıyor oyununda, kontrollerin tamamı fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler dileriz.
 3. oyun adi Prenses Dövme Salonunda Prenses Dövme Salonunda oyununa giriş yapabilmek için "PLAY" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Prenses biraz farklılık yaratmak için kendine  dövme yaptırmaya karar verir. Dövme yapma dükkanınıza gelecek sizden fikir alacak. Prensesin üç ayrı bölgesine  dövme yapabilirsiniz. Dövme seçimini yaptıktan sonra dövmeyi çizmeye başlıyacak ardından istediğiniz bölgeye uygulayacaksınız. Oyunu oynayabilmek için mouse kullanmanız yeterlidir.  Yeni dövme yapma oyunlarında görüşmek üzere. Tadya.com

Yeni Dövme Yapma Oyunları

 1. Prensesler Dövme Partisinde Prensesler Dövme Partisinde Birbirinden güzel prensesler için hazırlanan yeni bir oyun daha sitemizde. Sol alt taraftaki play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdiğimiz oyunda, ünlü prenseslerin yanında yer alarak onları dövme partisine uygun bir şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Bunun için ilk olarak 3 farklı prensesten istediğimiz 1 tanesini seçip daha sonrasında sol ile sağ taraftaki menüleri kullanarak onu güzelce giydirelim. Aynı mantıkla 3 prensesi de hazırladıktan sonra sol alttaki next butonuna tıklayarak oyunun diğer aşamasına geçelim. İyi eğlenceler dileriz.
 2. Selena Dövme Yaptırıyor Selena Dövme Yaptırıyor Genç bir kız için hazırlanan keyifli bir oyun ekliyoruz. Selena ismindeki kız, dövme salonuna gidiyor ve ona güzel bir dövme yapıyoruz. Tabi bunu gerçekleştirebilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip play butonuna tıklayalım. Tıklamanın ardından sol tarafa 4 farklı karakter geliyor. Gelen karakterlerden birini seçip sonrasında dövmesini seçiyor ve onu kıza yapmaya çalışıyoruz. Dövmeyi yaparken ve diğer işlemleri yerine getirirken, ok işaretinin gösterdiklerini takip etmek yeterli olacaktır. Selena Dövme Yaptırıyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 3. Prensesler Dövme Yaptırıyor Prensesler Dövme Yaptırıyor Prensesler Dövme Yaptırıyor oyunu sitemizde. Oyuna giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandna play butonuna tıklayalım. Tıklamayla beraber birbirinden güzel prensesler karşımıza geliyor. Aralarından bir tanesini seçtikten sonra sağ taraftaki menüden yardım alıp hazırlıklarını üstlenelim ve süper görüntüye ulaşmasında yardımcı olalım. Aynı şekilde diğer prensesleri de hazırlayıp done butonuna tıklayarak oyunu tamamlayalım. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı keyifli oyunda başarılar dileriz.
 4. Dövmeli Elsa Dövmeli Elsa Elsa Frozen için hazırlanan oyunların sayısı gün geçtikçe artıyor. Şimdi de bu oyunlara bir yenisini ekliyoruz. Etkileyici hazırlanan oyunda, dövmeli Elsa'nın yanında yer alarak hem bakımlarını yapıyor, hem de isteklerini yerine getirerek çok şık görünmesinde yardımcı oluyoruz. İlk bölüm tamamen bakım üzerine hazırlanmış. Verilen menülerden yardım alarak kolaylıkla karakterimizin bakımlarını yapabiliriz. Sonrasında diğer aşamalarla oyuna devam edip Elsa'nın diğer isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 5. Hello Kitty Yüz Boyama Hello Kitty Yüz Boyama Hello Kitty için yeni bir oyun daha hazırlandı. Oyuna başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında aşamalardan birincisi ile oyunu başlatıyoruz. İlk aşamada 6 farklı dövme karşımıza gelecek. Aralarından en hoş duranı seçip üzerine mousenin sol click tuşuyla tıklayalım. Tıklama sonrasında talimatları takip edip verilen malzemeleri kullanıyor ve Hello Kitty için seçtiğimiz yüz dövmesini hazırlamaya başlıyoruz. Dövmeyi hazırladıktan sonra ikinci aşamaya geçerek oyuna devam ediyoruz. Hello Kitty Yüz Boyama oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Barbie Sihirli Yüz Maskesi Barbie Sihirli Yüz Maskesi Günümüzün en popüler kız oyun karakteri olan Barbie, en yeni oyununda özel bir maskeli baloya katılacaktır. Katılacağı balo için ona maske yapmalı ve çok güzel görünmesini sağlamalıyız. Oyunun başlamasıyla beraber Barbie'nin üç farklı stilde hazırlanan halleri karşımıza gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçelim. Seçimin ardından yüz maskelerinden birini belirleyip talimatları takip ederek o yüz maskesini Barbie'ye yapmaya çalışalım. Maskenin ardından kızın diğer hazırlıklarını yaparak oyuna devam ediyoruz. Barbie Sihirli Yüz Maskesi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Riley Korku Maskesi Yap Riley Korku Maskesi Yap Son günlerde cadılar bayramı için hazırlanan oyunların sayısı ciddi anlamda arttı. Hatta artmaya da devam ediyor. Şimdi ki oyunumuzda, Riley'in yanında yer alıp ona güzel bir maske yapacak ve cadılar bayramında arkadaşlarını korkutmasını sağlayacağız. Oyuna ilk olarak farklı tarzda hazırlanan dövmeler arasından birini seçerek başlıyoruz. Maske seçiminin ardından verilen talimatlar doğrultusunda ilerleyip o maskeyi Riley'in yüzüne yapmaya çalışıyoruz. Kontrollerin fareyle sağlandığı Riley Korku Maskesi Yap oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Anna Korkunç Yüz Maskesi Anna Korkunç Yüz Maskesi Karlar Ülkesi filminin yıldızı parlayan karakterlerinden birisi olan Anna Frozen, en yeni oyunu ile tekrardan karşımıza geliyor. Bu oyunda Anna Frozen'e eşlik edip korkunç yüz maskesi yapıyor ve cadılar bayramını en iyi şekilde geççirmesini sağlıyoruz. Bunun için ilk önce korkunç maskeler arasından birini seçmemiz lazım. Seçimi yaptıktan sonra verilen talimatları takip edip onları eksiksiz olarak uygulayarak korkunç maskeyi Anna Frozen'in yüzüne yapmaya çalışıyoruz. Bunu başardıktan sonra seviyeyi de tamamlamış olacağız. Anna Korkunç Yüz Maskesi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Rapunzel Yüz Maskesi Rapunzel Yüz Maskesi Masalların en tanınan karakterlerinden birisi olan ve yakaladığı başarıyı flash oyun sektörüne de taşıyan Rapunzel, en yeni oyununda yüz maskesi yaptırıp maskeli baloya katılmak istiyor. Bizim görevimiz de Rapunzel'in yanında yer alıp ona güzel bir yüz maskesi yapmak. Bunun için katıldığımız ilk aşamanın sol tarafında bulunan dört seçeneği kullanıp yapmak istediğimiz dövmeyi seçmeliyiz. Sonrasında tek tek gösterilenleri takip ederek seçtiğimiz dövmeyi Rapunzel'in yüzüne yapıyoruz. Dövmeyi tasarlayıp kızın yüzüne yaptıktan sonra Rapunzel Yüz Maskesi oyununu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler...
 10. Romantik Sevgililer Romantik Sevgililer Romantik Sevgililer oyununa başlayabilmek için her zaman olduğu gibi ilk olarak yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip sonrasında ana ekrana gelen play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklamanın ardından oyun başlayıp kendimizi ilk aşama üzerinde buluyoruz. Burada romantik çiftin ortasına tıklayıp ikilinin öpüşmesini sağlayalım. İkiliyi öpüştürürken çevredeki meraklı gözlere dikkat edip onlara yakalanmamak için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Eğer meraklı gözlere yakalanmadan aşk barını doldurmayı başarırsak, katıldığımız seviyeyi tamamlayıp bir diğeri ile oyuna devam ederiz. Geçtiğimiz ikinci aşamada daha fazla meraklı göze yakalanmadan aşk barını doldurmaya çalışıyoruz. Romantik Sevgililer oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Süper Dövmeci Süper Dövmeci Süper Dövmeci oyununa başlayabilmek için ilk olarak yüklenme işleminin tamamlanmasını beklememiz gerekiyor. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play yazılı olana tıklayarak oyunun başlamasına neden oluyoruz. Oyunu başlattıktan sonra dövmeci kızlar karşımıza gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçelim. Seçimi yaptıktan sonra dövmeler arasından birini belirleyip verilen malzemelerden yardım alarak o dövmeyi seçtiğimiz karaktere yapmaya çalışalım. Dövmeyi yaparken ve diğer işlemleri gerçekleştirirken, kontrolleri tamamen fareyle sağlamak mümkün. İyi oyunlar diliyoruz.
 12. Barbie Bebek Yaz Dövmesi Barbie Bebek Yaz Dövmesi Yüzlerce oyunu ile dikkatleri üzerine çeken ve hergün bu popülerliğini arttıran Bebek Barbie, en yeni oyunu ile şuan sitemize konuk oluyor. Sevilen karakter için hazırlanan en yeni oyun sizlerle. Oyunda Bebek Barbie'ye yaz için özel bir dövme yapmamız gerekiyor. Dövme yapmadan önce kızı güzelce giydirip saç stilini belirleyelim. Ardından vücudundan bir bölge ve dövmeler arasından 1 tanesini seçelim. Tüm bu seçimlerin ardından seçtiğimiz dövmeyi yapmak için verilen malzemeleri kullanıyoruz. Eğer dövmeyi yaparsak, oyunun sonunda Bebek Barbie'nin son halini görerek oyunu bitiriyoruz. Barbie bebek yaz dövmesi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Dövme Nasıl Yapılır?

Dövme, insan derisi üzerine yapılan işaret ve desenlerin genel adıdır. Oldukça eski tarihten günümüze gelen dövme, belki de şu sıralarda en popüler dönemini yaşıyor. Bir çok gencin kollarında veya vücudunun farklı bir bölgesinde dövme görmek mümkün. Dövme yapımında değişik yöntemler kullanılır. Dövmede sivri uçlu kemik, boynuz ya da çelik iğne deriye hafifçe batılır. Açılan delikler boyayla doldurulur. Deliklerden boyaya batırılmış iplik geçirilerek de dövme yapılır. Modern günümüzde, bazı özel aletlerle dövme yapımı daha kolaylaştırılmıştır. İğne batırıldığını hiç hissetmeyip kalemle çiziliyor gibi anlıyorsunuz. Son olarak dövmeyi kesinlikle bilgi sahibi olmadan evde tek başınıza yapmamalısınız. 

Dövme Oyunları Neden Popüler?

Gelişen teknoloji ile beraber, dövme yapımı artık çok kolay oldu. Bir çok gencin vücudunda dövme görmek mümkün. Popülerlikle beraber dövme yapımı oyun dünyasına da getirildi. Kısa sürede onlarca oyun çıkarıldı. Çocuklar tarafından ilgi gören oyunlar, binlerce oynama alınca, diğer oyun yapımcıları da harekete geçerek bu kategori için yeni oyunlar geliştirmeye başladı. Peki ya bu oyunları çocuklar neden sevdi? Cevabı çok basit. Bir çok genç çocuk, küçükken aile baskısı nedeniyle dövme yaptıramıyor. Onlar da meraklarını giderip dövme konusunda kendilerini geliştirmek ve bu konuda bilgi sahibi olmak için oyunlara akın ettiler. Böylelikle kategori popülerleşip yoğun ilgi gördü. Özellikle hazırlanan 3d dövme yapma oyunları çocukların gözdesi. Diğer sıradan dövme oyunları da, bir çok kategorideki oyunlardan daha fazla oynanıyor. Bizde sizler için bu oyunları tek bir çatı altında toplamaya karar verdik. İyi eğlenceler dileriz.