Seçilen Cinbo Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Cinbo Gizemli Mağara Son zamanların sevilen oyun kahramanlarından biri olan Cinbo macera dolu bir oyun ile yeniden karşınıza geliyor. Cinbo gizemli mağara adlı oyunumuza giriş yaptığınızda kontrol ettiğiniz kahramanımızı yönlendirerek mağaradaki elmasları toplayacak ve karşınıza çıkabilecek tehlikelerden korunmaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde kahramanımızı kontrollerini sağlayabilmeniz için klavyenizdeki yön, space ve x tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır. Karakter ile hiç bir düşmanınıza ve çeşitli engellere takılmadan bölümü tamamlamalısınız. Bölümü tamamladıktan sonra seviye atlayarak oyuna daha zorlu bölümler ile devam edebilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin ardından oyna butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cinbo gizemli mağara oyunun iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 2. oyun adi Atatürk Bilgi Yarışması Merhaba tatlım. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız  Kutlu Olsun. 29 Ekim'e özel hazırladığımız bu oyunda Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili sorulara yanıt vereceksiniz. Oyunun yüklenmesinin ardından OYNA butonuna tıklayarak oyununa giriş  yapabilirsiniz. Ekranlarınıza gelecek sorulara dört şık içerisinden yanıt vereceksiniz. Doğru yanıtlarınızda puan alırken, yanlış cevaplarınızda  puanınızdan kesintiler olacaktır. Soru cevap oyunumuzda üç pas hakkınızda bulunmaktadır. Bilmediğiniz sorulara PAS diyerek geçebilirsiniz. Oyunun sonunda skorunuzu kaydederek diğer arkadşalarınız içersinde yerinizi görebilirsiniz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.
 3. oyun adi Dora Cinbo İçecek Yarışı Çocukların en sevdiği iki karakterden ikisi şimdi aynı oyunda bir araya geliyor. Dora Cinbo İçecek Yarışı oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini kısa bir süre bekliyoruz. Ardından oyun yüklendiğinde yapmanız gereken rakibizden önce içecekleri tüketmek olacak. Oyunda kontrol etmeniz gereken Cinbo olacak. Rakipleriniz ise  dora ve arkadaşları olacak. Cinboyu kontrol etmek için  ok tuşlarını kullanmanız gerekiyor.  Haydi çocuklar, hemen oyuna tıklayın! Tadya.com & İyi eğlenceler.

Yeni Cinbo Oyunları

 1. Atatürk Bilgi Yarışması Atatürk Bilgi Yarışması Merhaba tatlım. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız  Kutlu Olsun. 29 Ekim'e özel hazırladığımız bu oyunda Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili sorulara yanıt vereceksiniz. Oyunun yüklenmesinin ardından OYNA butonuna tıklayarak oyununa giriş  yapabilirsiniz. Ekranlarınıza gelecek sorulara dört şık içerisinden yanıt vereceksiniz. Doğru yanıtlarınızda puan alırken, yanlış cevaplarınızda  puanınızdan kesintiler olacaktır. Soru cevap oyunumuzda üç pas hakkınızda bulunmaktadır. Bilmediğiniz sorulara PAS diyerek geçebilirsiniz. Oyunun sonunda skorunuzu kaydederek diğer arkadşalarınız içersinde yerinizi görebilirsiniz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.
 2. Cinbo Kurban Peşinde Cinbo Kurban Peşinde Oyuncini sitesinin sevilen maskotu Cinbo ile sizlere farklı bir deneyim yaşatmak için geliyoruz. Üç boyutlu görsellerin yer aldığı Cinbo Kurban Peşinde adlı oyunumuzda kendiniz bir ormanın içerisinde buluyorsunuz. Siz başarılı oyunumuzda büyük baş hayvan olarak yerinizi alacaksınız. Kontrol ettiğiniz hayvan ile Cinbo'dan kaçarak alan içerisindeki çanları toplamaya çalışacaksınız. Klavyenizin yön yada w,a,s,d, tuşları ile kontrol edeceğiniz kurban ile hızlı olarak çanları toplamalı, yüksek skorlar elde edebilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenme işleminin tamamlanmasının hemen ardından karşınıza gelecek olan menü ekranındaki oyna butonuna tıklayarak giriş yaparsınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.
 3. Dora Cinbo İçecek Yarışı Dora Cinbo İçecek Yarışı Çocukların en sevdiği iki karakterden ikisi şimdi aynı oyunda bir araya geliyor. Dora Cinbo İçecek Yarışı oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini kısa bir süre bekliyoruz. Ardından oyun yüklendiğinde yapmanız gereken rakibizden önce içecekleri tüketmek olacak. Oyunda kontrol etmeniz gereken Cinbo olacak. Rakipleriniz ise  dora ve arkadaşları olacak. Cinboyu kontrol etmek için  ok tuşlarını kullanmanız gerekiyor.  Haydi çocuklar, hemen oyuna tıklayın! Tadya.com & İyi eğlenceler.
 4. Cinbo Zafer Bayramı Cinbo Zafer Bayramı Cinbo Zafer Bayramı oyununa başlayabilmek için "OYNA" butonuna tıklamamız gerekiyor. Cinbo , zafer bayramımızı kutluyor. Ona katılmak ister misiniz? Oyun başladığında belirli bir platformun üzerinde olacaksınız. Amacınız karşınıza gelecek türk bayraklarını toplamak olacak. Bayrakların bir kısmını toplarken bir kısmı yüksekte olacak. Yüksekte olan bayrakları toplayabilmek için kutuların üzerine çıkmanız gerekmektedir. Cinboyu hareket ettirmek için  ok tuşlarını kullanmanız yeterlidir. Tadya.com
 5. Cinbo Arma Tahmini Cinbo Arma Tahmini Cinbo Arma Tahmini oyununa giriş yapabilmek için OYNA yazısına tıklayınız. Cinbo, bu kez futbol oyunu ile ekranlarımıza geliyor. Futbol takımlarının armalarını  bilmeye çalışacaksınız. Sorular için belirli bir süreniz olacak. Bu süre içerisinde yanıtları bilmeniz gerekiyor. Aynı zamanda sağ üst köşede joker haklarınızda olacak. İstediğiniz zaman onları da kullanabilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için mouse kullanmanız gerekiyor. Yeni cinbo oyunlarında görüşmek üzere. Tadya.com
 6. Cinbo Altın Avı Cinbo Altın Avı Cinbo Altın Avı oyununa başlayabilmek için  OYNA butonuna tıklamanız gerekmektedir. Cinbo bu oyunda altınları toplamak istiyor ona yardım eder misiniz? Göyüzünden yağan tüm altınları toplamaya çalışın. Altınların yanı sıra gökten kayalar ve delici  objelerde  düşebilir o yüzden dikkatli olmalısınız.  Onlara yakalandığınızda  cinbo zarar görür. Bunun dışında  koruma kalkanı, hızlı hareket, yeni hak gibi özelliklerde alabilirsiniz. Cinboyu kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmanız yeterlidir. Tadya.com & İyi Eğlenceler Dileriz.
 7. Koş Cinbo Koş Koş Cinbo Koş Son zamanların sevilen oyun kahramanlarından biri olan sevimli karakterimiz Cinbo yepyeni bir oyun ile karşınıza geliyor. Koş Cinbo koş oyunu yüklendikten sonra intro ekranında "devam" butonuna tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza gelen oyun ekranından "oyna" butonuna tıklayacaksınız. Böylece oyunumuza giriş yapabilirsiniz. Oyunda durmadan koşan sevimli dostumuz Cinbo'yu kontrol ederek engelleri aşmasını ve parkur sonuna ulaşmasını sağlıyorsunuz. sohbet odaları Oyunda fare sol tuşuna basarak Cinbo'nun zıplamasını sağlayabilirsiniz. Yolunuz üzerinde bulunan şişeleri de toplayarak puanınızı yükseltebilirsiniz. Oyunda skor kaydetme özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde oyun sonunda "skor kaydet" butonuna tıklayarak puanınızı kaydedebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
 8. Cinbo Top Patlatma Cinbo Top Patlatma Sevilen oyun temalarından biri olan top patlatma oyunlarından esinlenerek hazırlanan yepyeni bir Cinbo oyunu ile yeniden karşınızdayız. Oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Yüklenmesinin ardından oyna butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Oyunumuza başlamanız ile birlikte karşınıza sevimli kahraman Cinbo'nun silahını yönlendirerek oyun alanındaki renkli topları patlatmaya çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayabileceğiniz oyunumuzda hedefi fareniz ile alacak ve sol click tuşuna tıklayarak topu fırlatabileceksiniz. Böylece oyun alanındaki topları patlatabilirsiniz. Cinbo Top Patlatma oyununa yüklenmesinin ardından oyna butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu eğlenceli oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 9. Cinbo Bayram Şekeri 3D Cinbo Bayram Şekeri 3D Ramazan bayramına özel olarak hazırlanan yepyeni bir oyun ile karşınızdayız. Ramazan bayramının halk arasında, özellikle de çocuklar tarafından bilindiği ismi ile şeker bayramıdır. Çocuklar bu bayramda komşularını ve akrabalarını ziyaret ederek şeker toplarlar. Bizde siz değerli oyun severler için eğlenceli bir bayram oyunu hazırladık. Cinbo bayram şekeri 3D isimli oyunumuzda, sevimli dostumuz Cinbo'nun kaybolan bayram şekerlerini toplamasına yardımcı olmamız gerekiyor. Kontrol ettiğiniz kahramanımızı yönlendirerek oyun alanındaki engellere takılmadan şekerleri toplamanız gerekiyor. Oyunda kendiliğinden koşmaya başlayan kahramanımızı gereken yerlerde zıplatarak engellere takılmamasını sağlayacaksınız. Bunu yapabilmek için farenizin sol click yada space tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır. Şekerleri toplayarak yüksek skorlar elde edebilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından > butonuna tıklamalısınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 10. Cinbo Şekil Çiz Cinbo Şekil Çiz Oynarken zekanızın gelişeceği yepyeni bir oyun ile karşınızdayız. Sevilen oyun kahramanlarından biri olan Cinbo'nun yer aldığı oyunumuzda sizden istenilen şekli dikkatlice analiz etmeli ve aynısını yapmanız gerekiyor. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda şekli istenilen şekilde oluşmalı ve bölümü tamamlamaya çalışmalısınız. Şekli çizerken aynı oranlarda olmasına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde alacağınız başarı oranınız düşecektir. Oyunda başarılı olabilmek için başarı oranınızın yüksek olması gerekiyor. Böylece oyunu başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışacaksınız. Oyundaki kontrolleri sağlayabilmeniz için farenizi kullanmanız yeterli olacaktır. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından oyna butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Cinbo Şekil Çiz adlı oyunumuzda herkese iyi eğlenceler dileriz. 
 11. Cinbo'nun Fırını Cinbo'nun Fırını Oyuncini.com ekibi tarafından ramazan ayı için özel olarak hazırlanan Cinbo oyunu ile karşınızdayız. Ramazanın normal olaylarından biri olan pide kuyruğu konu edilerek hazırladığımız oyunumuzda kontrol ettiğiniz kahramanımız ile dükkana gelen müşterilerin istediklerini hazırlayacak ve onları teslim edeceksiniz. Ardından müşteriler tezgahın üzerine para bırakıyor. Siz bu paraya tıklayarak kasanın ekran görüntüsünü açabilirsiniz. Bu ekrandaki matematik işlemini yaparak müşteriye vereceğiniz para üstü miktarını hesaplayabilirsiniz. Tüm bu işlemler için farenizi kullanmanız yeterli olacaktır. Tüm bunlardan önce Cinbo'nun Fırını adlı oyunumuzda başarılı olabilmek için ufak bir noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Oyun ekranının alt kısmında gereken para miktarı belirecektir. O miktarı kazanmanız halinde oyunu başarıyla tamamlayabilirsiniz. Eklediğimiz yeni Cinbo oyununda herkese iyi eğlenceler dileriz.  Mükemmel favori poker sitesi.
 12. Cinbo Gizemli Mağara Cinbo Gizemli Mağara Son zamanların sevilen oyun kahramanlarından biri olan Cinbo macera dolu bir oyun ile yeniden karşınıza geliyor. Cinbo gizemli mağara adlı oyunumuza giriş yaptığınızda kontrol ettiğiniz kahramanımızı yönlendirerek mağaradaki elmasları toplayacak ve karşınıza çıkabilecek tehlikelerden korunmaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde kahramanımızı kontrollerini sağlayabilmeniz için klavyenizdeki yön, space ve x tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır. Karakter ile hiç bir düşmanınıza ve çeşitli engellere takılmadan bölümü tamamlamalısınız. Bölümü tamamladıktan sonra seviye atlayarak oyuna daha zorlu bölümler ile devam edebilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin ardından oyna butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cinbo gizemli mağara oyunun iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
Cinbo Oyunları Neden İlgi Görüyor?

Cinbo, her yaştan her cinsiyetten bir çok oyuncuya hitap eden sayılı oyun sitelerinin en iyilerinden biri olan Oyuncini sitesinin sevilen maskotudur. Oyuncini'ndeki oyunlara hayran olan ziyaretçilerimizin rahatlıkla o oyunlara ulaşma fırsatı sunmamız kategorinin ilgi görmesine neden oluyor.

Cinbo Oyunları Kategorisinin En Sevilen Oyunları Neler?

Genellikle macera oyunları ile karşımıza gelecek olan Cinbo ile sır dolu maceralar sizleri bekliyor. Her oyunda farklı bir kılığa girecek olan karakterimiz ile siz daha farklı maceralar yaşayacak, sizlerin daha çok eğlenmesine neden olacaktır. Kategorinin içerisinde farklı durumlar yaşayacağınız oyunların yer aldığı kategorinin en sevilen oyunları Cinbo Gizemli Mağara, Cinbonun Fırını ve Cinbo Arma Tahmini gibi oyunlardır. Bu oyunlarda sizler kontrol edeceğiniz sevimli karakter Cinbo ile istenilen işlemlerde doğrultusunda mücadele ederek oyundan istenilen düzeyde mücadele edersiniz. Böylelikle oyunlardan başarılı bir şekilde ayrılır, oyunu gereken şekilde tamamlarsınız. Belirli aralıklar ile Cinbo oyunlarını bulacağınız kategorimiz içerisinde hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.