Seçilen Bratz Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Bratz Fotoğraf Stüdyosu Bratz Fotoğraf Stüdyosu oyununa giriş yapabilmek için "PLAY GAME" yazısına tıklamanız yeterlidir. Kızların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan bratz ve arkadaşları şimdi ekranlarınıza geliyor. Yapman gereken  onların bulunduğu resimler çekmek. Arka planı değiştir kızların yeni stilini belirle ve daha pek çok fazlası seni bekliyor. Hadi ne duruyorsun hemen oyuna tıkla, bize katıl! Oyunu oynayabilmek için mouse kullanmanız yeterlidir. Tadya.com & İyi Eğlenceler Diler.
 2. oyun adi Bratz Gerçek Makyaj Kız çocuklarının severek oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Bratz Gerçek Makyaj adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyun alanı içerisindeki Bratz kızının bakımını yaparak onu süslemeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda engellere takılmadan belirtilen alandaki kızın gerekli bakımını yapmaya çalışacaksınız. Ardından bakımını yaptığınız kızın makyajını yaparak onu süsleyeceksiniz. Son olarak bakım yaptığınız kızın giydirme işlemini tamamladıktan sonra oyunun galibi olabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 3. oyun adi Bratz Glam Makyaj Yepyeni ve eğlenceli bir makyaj oyunu ile yeniden sizlerleyiz. Bratz Glam Makyaj adlı oyunumuza başlayabilmeniz ilk olarak oyunumuzun yüklenmesini bekleyebilirsiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Oyuna başladığınızda karşınıza sevimli karakterimiz gelecektir. Size verilen kontrol paneli sayesinde kızın makyajını, saçını yapabilir ve kıyafetlerini giydirebilirsiniz. Tüm bu işlemler için verilen kontrol panelini kullanabilirsiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra kızın görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Eğlenceli oyunumuzda karakteri süsleyebilmek için farenizden yardım alabilirsiniz. Bu eğlenceli oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 

Yeni Bratz Oyunları

 1. Bratz Araba Park Etme Bratz Araba Park Etme Daha öncesinde sizlerle park etme oyunu paylaşmamıştık. Bunu büyük bir eksiklik olarak gördük ve şimdi sizlerle Bratz için hazırlanan özel bir park etme oyununu paylaşıyoruz. Birbirinden farklı bölümlerin bulunduğu oyuna birincisiyle başlıyoruz. İlk bölümde 120 saniyelik süremiz var ve bu süre bitmeden önce park alanına aracımızı park etmemiz gerekiyor. 120 saniye içerisinde hiç bir kazaya sebebiyet vermeden park işlemini gerçekleştirirsek, bölümü tamamlayıp yeni bir tanesinin kilidini açar ve onunla beraber oyuna devam edip aynı şekilde bu bölümde de park işlemini gerçekleştirmek için elimizden geleni yaparız. Bratz park etme oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 2. Bratz Manikür Bratz Manikür Bratz kızlarının yer aldığı çok keyifli bir oyunu sizlerle paylaşıyoruz. Bratz manikür oyununa başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlayarak karşımıza 4 farklı Bratz kızı geliyor. Onlar arasından en sevdiğimizi seçip ilk bölümdeki yerimizi alıyoruz. İlk önce tırnak stilleri arasından birini seçmemiz gerekiyor. Seçimi yaptıktan sonra menüleri kullanmaya devam edip seçtiğimiz Bratz kızının tırnaklarına güzel bir manikür yapmaya çalışıyoruz. Manikürü yaptıktan sonra oyunu da tamamlamış oluyoruz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.
 3. Bratz Gizli Öpücük Bratz Gizli Öpücük Bratz kızları için çok keyifli bir oyunu sizlerle paylaşıyoruz. Eğlenceli oyunda Bratz kızının yanında yer alarak sevgilisiyle öpüşmesini sağlamaya çalışıyoruz. Keşke oyun bu kadar basit olsa. İkiliyi öpüştürürken arkadaki kapıya dikkat edip meraklı gözlere yakalanmamız gerekiyor. Eğer yakalanırsak, oyun başarısızlıkla tamamlanıp en baştan tekrarlamamız gerekir. Başarılı olmak istiyorsak, çok dikkatli olup çifti öpüştürürken meraklı gözlere yakalanmamamız gerekiyor. Yakalanmadan üst tarafta bulunan barı doldurmayı başarırsak, Bratz gizli öpücük oyunundaki ilk bölümü tamamlarız. İyi eğlenceler dileriz.
 4. Süper Bratz Süper Bratz Kız çocukları tarafından sevilerek izlenen çizgi film kahramanlarımızdan biri olan Bratz'ın yer aldığı eğlenceli bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Süper Bratz adlı oyunumuza başlayabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından ekranda karşınıza gelecek olan play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunda kızı süsleyebilmek için oyun alanında verilen çeşitli kıyafetlerden ve aksesuarlardan yararlanmanız gerekiyor. Bu seçenekler arasından istediğinizi seçerek kızı giydireceksiniz. Kızı giydirirken seçeceğiniz kıyafetlerin renk uyumuna çok dikkat etmelisiniz. Tüm bunları yaparak kızı istediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 5. Bratz Saç Bakımı Bratz Saç Bakımı Yepyeni ve eğlenceli bir bakım oyunu ile karşınıza geliyoruz. Kız çocuklarının sevgilisi haline gelen Bratz kızlarının yer aldığı eğlenceli oyunumuzda size verilen kontrol panelindeki butonlar yardımı ile kızın gerekli bakımlarını yapmaya çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda engellere takılmadan kızın saç bakımını gerçekleştirmeye çalışacaksınız. İsteğinize göre karakterin saçını kısaltabilir, şekil verebilir yada renklendirebilirsiniz. Buna siz karar vereceksiniz. Bu adımın ardından kızın kıyafetlerini belirleyeceğiniz adıma geçebilirsiniz. Bu adım içerisinde size tavsiyemiz yaptığınız saç modeline uygun kıyafet seçmek olacaktır. Buna dikkat ederek kızı süslemeniz halinde oyunun galibi olabilirsiniz. Oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Bratz Saç Bakımı oyununda iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 6. Bratz Glam Makyaj Bratz Glam Makyaj Yepyeni ve eğlenceli bir makyaj oyunu ile yeniden sizlerleyiz. Bratz Glam Makyaj adlı oyunumuza başlayabilmeniz ilk olarak oyunumuzun yüklenmesini bekleyebilirsiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Oyuna başladığınızda karşınıza sevimli karakterimiz gelecektir. Size verilen kontrol paneli sayesinde kızın makyajını, saçını yapabilir ve kıyafetlerini giydirebilirsiniz. Tüm bu işlemler için verilen kontrol panelini kullanabilirsiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra kızın görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Eğlenceli oyunumuzda karakteri süsleyebilmek için farenizden yardım alabilirsiniz. Bu eğlenceli oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 7. Bratz Gerçek Makyaj Bratz Gerçek Makyaj Kız çocuklarının severek oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Bratz Gerçek Makyaj adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyun alanı içerisindeki Bratz kızının bakımını yaparak onu süslemeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda engellere takılmadan belirtilen alandaki kızın gerekli bakımını yapmaya çalışacaksınız. Ardından bakımını yaptığınız kızın makyajını yaparak onu süsleyeceksiniz. Son olarak bakım yaptığınız kızın giydirme işlemini tamamladıktan sonra oyunun galibi olabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 8. Bratz Fotoğraf Stüdyosu Bratz Fotoğraf Stüdyosu Bratz Fotoğraf Stüdyosu oyununa giriş yapabilmek için "PLAY GAME" yazısına tıklamanız yeterlidir. Kızların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan bratz ve arkadaşları şimdi ekranlarınıza geliyor. Yapman gereken  onların bulunduğu resimler çekmek. Arka planı değiştir kızların yeni stilini belirle ve daha pek çok fazlası seni bekliyor. Hadi ne duruyorsun hemen oyuna tıkla, bize katıl! Oyunu oynayabilmek için mouse kullanmanız yeterlidir. Tadya.com & İyi Eğlenceler Diler.
Bratz Kimdir?

Bratz ilk olarak, Amerika'da sevimli bir moda bebeği olarak üretilmiştir. Üretimi MGA Entertainment yapmıştır. Dört orjinal bebek olan Cloe, Jade, Sasha ve Yasmin 2001 yılında serbest bırakıldı. Bu durumun ardından hemen karakterlere özel bir çizgi film hazırlandı. Senaryosu ile dikkat çeken çizgi film, karakterlerin daha da popülerleşerek kız çocukları tarafından tanınmasına neden oldu. 2007 yılında çizgi film olan Bratz'ın filmi çekildi. Karakterler artık popülerleştiği için film büyük ilgi görerek önemli izlenme rakamlarına ulaşmayı başardı. Kısaca sizlere Bratz grubu hakkında bilgiler verdik. Şimdi ise bizi ilgilendiren oyun tarafına geçelim.

Bratz Kızlarının En Popüler Oyunları Hangileri?

Kız çocukları tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Bratz kızları, yayınlanan çizgi filmlerinden sonra yepyeni oyunlarıyla da hayran kitlesini arttırmaya devam ettiler. Gelen beğeni ve popülerlik bir çok porfesyonel oyun geliştiricisinin dikkatini çekerek Bratz oyunları geliştirmelerine neden olmuştur. Kategoriye ait sizlerle 5 farklı oyunu paylaştık. Bunlar arasından 1 tanesi diğerlerinden çok fazla ayrıldı. O oyunun ismi Bratz gerçek makyaj. Grafiklerinin ciddi anlamda kaliteli olduğu oyunda, Bratz kızlarından bir tanesinin gerçek makyajını yapıp yaşadığı cilt sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Ardından onu giydirip makyajını yapıyor ve onu genel olarak güzelleştiriyoruz. Makyaj ve giydirmenin yanı sıra, Bratz bebek oyunları da kategori içerisinde sizi bekliyor olacak.