Seçilen Barbie Bebek Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Barbie Bebek Kek Yapıyor Bebek Barbie Kek Yapıyor oyununa giriş yapabilmek için " PLAY " butonuna tıklamanız gerekmektedir. Oyundaki amacınız barbie'ye nefis kekler yapmasında yardımcı olmak. Barbie ilk olarak kek malzemeleri almak için alışverişe gidiyor. Gerekli malzemeleri alarak tekrar eve dönüyor. Artık kek yapma zamanı! Ama bir dakika! İlk önce mutfağa uygun kıyafetlerini giymek istiyor. Dolabında bulunan kıyafetlerden barbie'nin istediğini seçerek giydirip süsleyin. Sonrasında asıl görev başlıyor. Aldığımız malzemeleri kullanarak keki yapmaya başlayın. Ok işareti ile gösterilen malzemeleri aktif hale getirerek kolayca keki yapabilirsiniz. Oyun mouse ile oynanır. Tadya.com
 2. oyun adi Barbie Bebek Bahçede Bebek barbie'nin  harika oyunlarını eklemeye devam ediyoruz. Kapsamlı bölümleri ve eğlenceli çizimleri ile dikkat çeken  yeni karakterlerden olan bebek barbie, bu oyunda bahçe işleri ile uğraşmak istiyor. Evlerinin bahçesine  çiçek ekmek isteyen barbie ilk önce gerekli malzemeleri almak için alışverişe gider. Ardından  gerekli olan tüm malzemeleri aldıktan sonra eve döner.  Uygun kıyafet seçiminide  yaptıktan sonra  artık bahçeye inme vakti. Annesi ile birlikte çiçek ekmek isteyen barbie, annesini takip ediyor olacak. Yapması gereken işleri ilk önce annesi yapacak, ardından siz oyuncunuzu kontrol ettireceksiniz. Oyun mouse ile oynanır. Yeni barbie bebek oyunları için bizi takip etmeyi unutmayın. Tadya.com
 3. oyun adi Bebek Barbie Balerin Okulu Kız çocuklarının severek izlediği çizgi film karakterlerimizden biri olan Barbie'nin yer aldığı yepyeni bir oyun ile karşınızdayız. Bebek Barbie Balerin adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyun alanındaki Barbie'yi istediğiniz şekilde giydirerek baleye hazır hale getirebilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda sizden istenilenleri yaparak bölümü tamamlamanız halinde oyunu yüksek skorlar ile tamamlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 

Yeni Barbie Bebek Oyunları

 1. Barbie Kızı Doğum Günü Barbie Kızı Doğum Günü Merhaba arkadaşlar . Barbie oyununun yüklenmesinden sonra  başlat butonuna tıklayarak oyuna giriş yapıyorsunuz . Daha sonra " Play " butouna tıklayarak Barbie'nin konuşmasını izliyoruz . Konuşmayı geçmek için " Next " yazan yere tıklamalısınız . Barbie'nin kızı çıktığında metre ile belini ölçüyorsunuz . Beli 18 cm çıkıyor ve next diyorsunuz . Daha sonra bu ölçüme göre elbise hazırlmaya başlayacaksınız.  Elbiseyi rengarenk hazırlayıp bebeğe giydiriyorsunuz . Daha sonra elbiseyi süslemek kalıyor . Süslemeyi bebeğin üzerinde yapıyorsunuz . Daha sonra eteğinin üstünüde seçip oyunu tamamlıyorsunuz . Oyunu bitirip yaptığınız bebek moda elbisesini görmek için " Show " butonuna tıklamanız yeterlidir . Oyunu isterseniz yeniden başlatabilir , kaydedebilir ya da yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz . İyi eğlenceler dileriz . 
 2. Barbie Bebek Disney Çantaları Barbie Bebek Disney Çantaları Barbie Bebek için yeni bir oyun daha hazırlandı. Bu oyunda sevimli bebeğin yanında yer alarak onun için Disney çantaları tasarlıyoruz. 3 aşamadan oluşan oyuna, birincisiyle başlıyoruz. Başladıktan sonra karşımıza 2 farklı stilde çanta gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçelim. Seçimi yaptıktan sonra verilen menülerden yardım alarak Barbie bebek için harika çanta tasarlıyor ve isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda sizlere iyi eğlenceler dileriz.
 3. Barbie Bebek Çiçekçi Dükkanında Barbie Bebek Çiçekçi Dükkanında Barbie bebek için hazırlanan en yeni oyunu aktif ediyoruz. Bu oyunda Barbie bebeğin yanında yer alarak çiçekçi dükkanındaki isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Play butonuna tıklayarak başladıktan sonra kendimizi çiçekçi dükkanının içerisinde buluyoruz. Sağ taraftaki menüde bulunan seçeneklerden yardım alarak sevimli kızımızın yanında yer alarak eğlenceli oyunlar oynuyor ve keyifli dakikalar geçirmeye çalışıyoruz. Ama eğlenceli dakikalar geçirirken, sol taraftan gelecek adama dikkat edip ona yakalanmamak için çok dikkatli olmamız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.
 4. Bebek Barbie ve Erkek Kardeşi Bebek Barbie ve Erkek Kardeşi Bebek Barbie ve Erkek Kardeşi oyunu sitemizde. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekranın sol alt tarafında bulunan play butonuna tıklayarak oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Girişin ardından ilk aşamadaki yerimizi alıp Bebek Barbie'nin talimatlarını takip ediyor ve erkek kardeşi için güzel bir oda dekore ediyoruz. Bunun için alt taraftaki menüyü kullanıp sırasıyla tercihler yapmak yeterli olacaktır. Dekoru bitirdikten sonra yeni bir aşamaya geçer ve orada da başarılı olabilmek için elimizden geleni yaparız. İyi eğlenceler dileriz.
 5. Barbie Bebek Eğlenceli Pijamalar Barbie Bebek Eğlenceli Pijamalar Barbie Bebek için yeni oyun geliştirildi. Bu oyunda Barbie bebeğin yanında yer alıp onu birbirinden komik pijamalar ile giydirip çok şık görünmesinde yardımcı oluyoruz. Hadi aşamalardan birincisi ile başlayalım. İlk aşamada sol tarafa özel bir pijama geliyor. Pijamanın altındaki kalemi alıp sağ taraftaki kağıtlardan yardım alarak sol taraftaki pijamanın aynısını yapmaya çalışalım. Tabi ki pijamayı tek bir seferde çıkarmak mümkün değil. Bunun için parça parça çıkarıp sırasıyla tercihler yapalım ve sonrasında bu parçaları birleştirip pijamayı tamamlayalım. Fare ile kontrollerin sağlandığı Barbie Bebek Eğlenceli Pijamalar oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Barbie Bebek ve Kardeşi Barbie Bebek ve Kardeşi Bebek Barbie için yeni bir oyun daha hazırlandı. Hazırlanan oyunda, Bebek Barbie'nin yanı sıra sevimli kardeşi de yer alıyor. İkilinin birincisi ile oyun başlıyor ve alt taraftaki malzemelerden yardım alarak karakterimizin makyajını yapıyoruz. Güzel bir makyajın ardından sol alt taraftaki seçeneğe tıklayarak oyunun diğer aşamasına geçiyor ve orada da karakterin farklı bir hazırlığını yaparak müthiş görünmesini sağlıyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı Barbie Bebek ve Kardeşi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Barbie Bebek Şeker Dükkanında Barbie Bebek Şeker Dükkanında Yüzlerce oyunu ile kızlar tarafından büyük ilgi gören Barbie Bebek, bu oyunlarına bir yenisini daha ekliyor. Yeni eklediğimiz oyunda, Barbie bebeğin yanında yer alarak şeker dükkanında keyifli dakikalar geçiriyoruz. Oyunu başlattıktan sonra kendimizi dükkanın içerisinde buluyoruz. Sağ taraftaki menüyü kullanarak çeşitli oyunlarla beraber şekerler yiyebilir ve keyifli dakikalar geçirebiliriz. Ama bu sırada dükkana gelen müşterilere dikkat edip onlara yakalanmamaya özen göstermeliyiz. Çünkü yakalanmamız durumunda, oyun başarısızlıkla tamamlanıyor. Barbie Bebek Şeker Dükkanında oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Bebek Barbie Gezmeye Gidiyor Bebek Barbie Gezmeye Gidiyor Yüzlerce oyunuyla kızların gözde oyun karakteri olmayı başaran Bebek Barbie, en yeni oyunlarından biri ile daha sitemize konuk oluyor. Bu oyunda gezmeye gidecek olan Bebek Barbie'nin yanında yer alıp onun hazırlıklarını üstlenecek ve müthiş görünmesi için elimizden geleni yapacağız. Bunun için katıldığımız ilk aşamada sol taraftaki menüyü kullanarak karakterimizi giydirmemiz gerekiyor. Giyim işlemlerinin ardından ikinci aşamaya geçip burada da karakterin diğer hazırlıklarını yapıyoruz. Bebek Barbie Gezmeye Gidiyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Barbie Bebek Yılbaşı Hazırlığı 2 Barbie Bebek Yılbaşı Hazırlığı 2 Şimdi de Barbie Bebek için güzel bir yılbaşı oyunu hazırlandı. Bu oyunda Bebek Barbie'nin yanında yer alıp ona hazırlıklarında yardımcı olacak ve güzel bir yılbaşı geçirmesini sağlayacağız. Tabi bunun için ilk önce oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Barbie Bebek Yılbaşı Hazırlığı 2 oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlıyor ve Bebek Barbie'nin yanında yer alarak yılbaşı hazırlıklarında ona yardımcı oluyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 10. Barbie Bebek Disney Saçları Barbie Bebek Disney Saçları Bir süredir suskun olan Barbie Bebek, yeni oyununda Disney saçları ile karşımıza geliyor. Bu oyunda Barbie bebeğin yanında yer alıp ona güzel bir Disney saçı yapıyoruz. İlk bölümde alt taraftaki malzemelerden yardım alarak karakterimizin saçlarını güzelce yıkıyor ve genel bakımlarını yapıyoruz. Bakımların ardından geçeceğimiz ikinci aşamada, Barbie bebeğin yanında yer alıp ona güzel bir saç stili yapıyor ve farklı görünmesini sağlıyoruz. Hazırlıklar sonrasında done butonuna tıklayarak oyunu bitirmek mümkün. Barbie Bebek Disney Saçları oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Bebek Barbie Arkadaşlık Kolyesi Bebek Barbie Arkadaşlık Kolyesi Bebek Barbie'nin en yeni oyunları karşımıza gelmeye devam ediyor. Bugünkü bebek Barbie oyununda, arkadaşlar için özel kolyeler tasarlayıp keyifli dakikalar yaşayacağız. Oyuna dört farklı aşamadan birincisi ile başlıyoruz. İlk aşamayla beraber sol, alt ve orta taraftaki seçenekleri kullanıp kolyeyi tasarlamaya başlıyoruz. Güzel bir kolye tasarladıktan sonra yeni bir aşama ile oyuna devam edip oralarda da farklı kolyeler tasarlamaya çalışacağız. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Bebek Barbie Arkadaşlık Kolyesi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Barbie Bebek Cadılar Bayramı Barbie Bebek Cadılar Bayramı Yüzlerce oyunu ile kızların gözde oyun karakteri olmayı başaran Barbie Bebek, en yeni oyunu ile tekrardan karşımızda. Barbie bebeğin yeni oyununa giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play yazılı olan seçeneğe tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlayıp kendimizi ilk aşamanın içerisinde buluyoruz. Burada Barbie bebeğin talimatlarını dikkatli bir biçimde takip edip onları eksiksiz olarak uygulamalı ve karakterimizin en iyi şekilde cadılar bayramını kutlamasını sağlamalıyız. Barbie Bebek Cadılar Bayramı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Barbie Bebek Kimdir?

İlk olarak 1959'lu yılların başında çıkarılan Barbie kız çocuklarının vazgeçilmez oyuncaklarından bir tanesidir. Amerikalı Ruth Handler'in Barbie'yi yaratırken sevimli kızı Barbara Hander'dan esinlenmiştir. Çıkarıldığı ilk günlerde fazla ilgi görmeyen Barbie, 1990'lı yıllardan itibaren dünyanın en çok satan kız çocuk bebeklerinden biri olmuştur. Gelişen teknoloji ile de sevilen bu karakterin bir çok oyunu çıkarılmıştı. Kısa bir süre önce de sevilen bu karakterin bebek hali karşımıza çıkmaya başladı.

Barbie Bebek Oyunları Kategorisindeki En Sevilen Oyunlar Hangileridir?

Güzeller güzei Barbie Bebek'in geliştirilmiş tüm oyunları büyük bir ilgi ile karşılaşıyor. Kategori içerisinde aktif edilen her oyun çocuklar tarafından sevilerek oynanmaya başladı bile. Fakat bu kategori içerisinde yer alan Barbie bebek bakma oyunları ve Barbie bebek giydirme oyunları bir hayli revaçta gözüküyor. Sevilen ve en çok izlenene kız çizgi film kahramanı Barbie'nin bebekliğine ait oyunlara bu kategorimiz sayesinde ulaşabilir, Barbie bebek bakma oyunlarını oynayabilirsiniz. Kızlara özel olan Barbie bebek oyunları isimli bu kategorimizdeki oyunlar sayesinde sizleri eğlenceli dakikalar bekliyor. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.