Seçilen Ameliyat Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Şişman Kızlar Zayıflıyor Şişman Kızlar Zayıflıyor oyununa giriş yapabilmek için "PLAY" yazısına tıklamanız gerekiyor. İki iyi arkadaş kiloları yüzünden sürekli şikayet ediyor. Arkadaşlardan biri estetik yaptırmaya karar verir diğeri ise sağlıklı beslenmeyi tercih eder. Fast food yiyecekler artık yemeyecektir. Şimdi ilk olarak oyuna estetik olmak isteyen oyuncu ile başlıyoruz.  Oyun içerisinde ne yapman gerekiyor ok işareti ile gösteriliyor olacak. Ardından diğer oyuncu ekranlarınıza gelecek. Bu bölümde de sebze ağırlıklı besinleri seçerek oyuncunuza yardımcı olacaksınız. Farklı bir oyun olmak ile birlikte  oldukça kapsamlı. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Tadya.com 
 2. oyun adi Baştan Yarat Kız çocuklarına özel olarak hazırlanan oldukça başarılı bir yapımı daha sizler için aktif ediyoruz. Baştan Yarat adlı oyunumuza başladığınızda karşınıza kendisini çok ihmal etmiş bir kız geliyor. Kötü bir görüntüye sahip olan kıza gereken yardımı yaparak onu baştan yaratmalısınız. Kızı baştan aşağıya değiştireceğiniz oyunumuza dişlerinden başlayabilirsiniz. Size verilen dişçi malzemelerini  sıra ile kullanarak kızların dişlerindeki sorunu çözerek güzel görünmesini sağlayın. Dişleri ile ilgili işlemleri tamamladıktan sonra kıza yapacağınız estetiklere geçebilirsiniz. Bir muayenehaneye gideceğiniz ikili ilk olarak kızın estetik yapılacak noktalarını belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz noktalara gereken ameliyatı yaparak bulunduğunuz bölümü de tamamlıyorsunuz. Kademe kademe ilerleyeceğiniz oyunumuzun bütün bölümlerinde kızı değiştirerek farklı bir görünüme sahip olması için çabalıyoruz. Sizde bu istenilenleri yaparak kızı güzelleştirmeniz halinde oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 3. oyun adi Barbie Diz Ameliyatı Barbie Diz Ameliyatı oyununa giriş yapabilmek için PLAY butonuna tıklamanız yeterlidir. Kaza geçiren Barbie, hemen hastaneye kaldırılır. Dizinde oluşan problemi çözemeye hazır mısınız? Oyun ekranlarınıza geldiğinde kısa bir fragman izleyeceksiniz. Next butonuna tıklayarak tanıtımı geçebilirsiniz. Daha sonra mouse yardımı ile  ok işareti ile gösterilen malzmeleri kullanarak seçimlerinizi kolayca yapıp, barbie'yi iyileştirebilirsiniz.Yepyeni barbie ve ameliyat oyunlarını oynamak için bizi takip ediniz. Tadya.com & İyi Eğlenceler Diler.

Yeni Ameliyat Oyunları

 1. Süper Kahraman Doktor Süper Kahraman Doktor Merhaba tatlım , sizlere uzun zamandır ameliyet oyunları kategorisinde bir oyun yüklemiyorduk . Bu kez sizler için en güzel ameliyat oyunlarından biri olarak karşınıza çıkacak " Süper Kahraman Doktor " oyununu yükledik . Oyun yüklenir yüklenmez " Başlat " butonuna tıklayınız . Ardından karşınıza oyun ile ilgili bölümler gelecektir . Kilidi açık olan bölüme yani " Diş " bölümüne tıklayınız . Ardından karşınıza dişlerinde çürükler olan bir oyun karakteriniz gelecektir  Sizlerde süper doktor olarak bu dişleri diş hekiminin malzemelerini kullanarak tedavi etmeye çalışacaksınız . İlk olarak dişleri temizleyiniz , çürük olan dişi çekiniz , ardından da dişleri fırçalarak dişleri tamamiyle tedavi edebilirsiniz . Bu tedavinin sonucu başarılıysa yeni bölüme geçebilirsiniz. Yeni bölüme geçmek için ise oyun sonunda çıkacak , sol alt köşedeki " Ok " işaretine tıklayınız . Ardından yine farklı bir oyun karakteriniz yani yeni bir hastanız karşınıza çıkacaktır . Bu hastanızında gözlerinde kusur vardır . Oyun sonuna kadar karşınıza çıkan bütün hastaları tedavi ederek iyileştirebilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz...
 2. Savaşçı Kız Tedavisi Savaşçı Kız Tedavisi Merhaba tatlım , kendini savaşçı kız olarak mı görüyorsun , Bu oyunda da bir savaşı kız arkadaşımız var ama başına gelmeyen kalmamış . Ona yardım etmek için kız kıza birlik olmanızın zamanı gelmiştir . Hemen oyun yüklendikten sonra " Başlat " butonuna tıkla . Ardından oyunun kısa videosunu izle . Savaşçı kız atıyla gezerken at onu üstünden atıyor ve bir bidonun içine düşüyor ve her yeri yara bere oluyor . Ona yardım etmeye başlamadan önce çıkan " Ok " ve " Başlat " butonlarına tıklamalısın . Oyun " mouse " yani fare ile kontrol edilmektedir.İlk olarak onun giysilerini değiştirin , ona temiz giysiler giydirin , daha sonra orasına burasına batmış olan çalı , çırpıyı çıkartın . Ardından da yaralarına merhem sürün . Ardından el işaretini takip edin , sizin ne yapmanızı istiyorsa , onu göre oyunu tamamlamaya çalışın ve savaşçı kızı yaralarından kurtarıp , eski sağlığına kavuşmasını sağlayınız . İyi eğlenceler dileriz...
 3. Rapunzel'e Beyin Ameliyatı Rapunzel'e Beyin Ameliyatı Merhaba tatlım , bu kez sizler için ameliyat oyunları kategorisinde " Rapunzel'e Beyin Ameliyatı " oyununu sunuyoruz . Oyun yüklendikten sonra " Başlat " ve  " Ok " işaretlerine tıklayarak oyuna birinci bölümden başlayabilirsiniz . Oyun " Mouse " yani fare ile kontrol ediliyor . Oyunun ilk bölümünde ,Rapunzel'in kalbini dinleyin  , nabzını  ve ateşini ölçün , daha sonra beynini kontrol edin . Ardından saçlarını kesin ve traş edin . Daha sonra ikinci bölüme geçmeye hak kazanın . İkinci bölümde ise onun beyninde sorun olduğu öğrenildiğinde , onu ameliyat etmeye başlayacaksınız . Beynini açacak , içerisini tedavi edeceksiniz . Bu tedavide , mikropları  yok edecek  , beyni onaracaksınız . Daha sonra açık olan kafayı kapatacak ve dikeceksiniz . Ardından başını saracaksınız ve Rapunzel'i eski sağlığına kavuşturarak onun iyileşmesini ve mutlu olmasını sağlayacaksınız . Oyunda ileride doktor olmak isteyen ardaşlarımız için çok iyi şeyler vardır .İyi eğlenceler dileriz...
 4. Ariel Doğum Kontrolü Ariel Doğum Kontrolü Ünlü karakterlerden Prenses Ariel, yeni oyununda hamile olarak karşımıza geliyor. Doğum için çok kısa süre kaldı. Ariel bugünden itibaren hastahanede kalacak. Biz de doktor olarak oyuna dahil olup ilk önce Ariel'in testlerini yapıp bebeğin sağlık durumunu öğrenecek ve isteklerini yerine getirmeye çalışacağız. Testleri tamamladıktan sonra doğum aşamasına geçip Ariel'in bebeğini doğurmasını sağlayacağız. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı Ariel Doğum Kontrolü oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 5. Elsa ve Jack Motor Kazası Elsa ve Jack Motor Kazası Elsa ve Jack Frozen için yeni bir oyun daha geliştirildi. Bu oyunda çift üzücü bir kaza geçiriyor. Hemen işe koyularak onlara tedavilerinde yardımcı olalım ve isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Bunun için karşımıza gelen menüyü kullanıp sırasıyla tercihler yapalım ve yaptığımız bu tercihlerle beraber ikilinin tedavilerini gerçekleştirmeye çalışalım. Tüm tedavileri bitirdikten sonra yeni bir aşamaya geçer ve orada da karakterlerin diğer isteklerini yerine getirmeye çalışırız. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Elsa Beyin Cerrahı Kontrolü Elsa Beyin Cerrahı Kontrolü Elsa Frozen için yeni bir oyun daha geliştirildi. Bu oyunda Elsa'nın yanında yer alarak beyin ameliyatını gerçekleştirip yaşadığı sağlık problemlerinden onu kurtarmaya çalışıyoruz. Play butonuna tıklayarak oyunu başlattıktan sonra kendimizi doktorun odasında buluyor ve burada talimatları takip edip ilk olarak karakterimizin kontrollerini yapıyoruz. Kontrolleri tamamladıktan sonra ameliyata geçip verilen malzemelerden yardım alıyor ve Elsa'nın beyin ameliyatını gerçekleştiriyoruz. Fare ile bütün kontorllerin sağlandığı Elsa Beyin Cerrahı Kontrolü oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Çılgın Göz Doktoru Çılgın Göz Doktoru Çılgın Göz Doktoru oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play yazılı olan seçeneğe tıklamamız gerekiyor. Yaptığımız bu tıklamanın ardından kendimizi diş doktorunun odasında buluyoruz. İlk karakterimiz de karşımıza geliyor. Alt taraftaki malzemeleri sarı ok işaretinin gösterdiği sırayla kullanıp karakterimizin göz problemlerini yapıp eski sağlığına kavuşmasında yardımcı oluyoruz. Tedavileri bitirdikten sonra oyunu da tamamlamış oluyoruz. Çılgın Göz Doktoru oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Hamile Elsa Trafik Kazası Geçirdi Hamile Elsa Trafik Kazası Geçirdi Kızların en sevdiği karakterlerden birisi olan Elsa Frozen, en yeni oyununda trafik kazası geçiriyor. Üstelik hamile Elsa bu kazayı geçiriyor. Hemen tedavilere başlayıp Elsa'yı iyileştirelim ve bebeğine zarar gelmesini engelleyelim. Bunlar için oyunun sağ tarafındaki menüyü kullanıp malzemelerden yardım alalım ve tedavileri yerine getirelim. Tedaviler sırasında ve diğer işlemleri yerine getirirken, kontrolleri fareyle sağlamak mümkün. Giriş için de yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklamamız lazım. Hamile Elsa Trafik Kazası Geçirdi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Anna Saç Doktorunda Anna Saç Doktorunda Karlar Ülkesi filminin Elsa Frozen'den sonra en çok sevilen karakteri olan Anna Frozen, yeni oyununda saç doktoruna gidiyor ve bakımlarını yaptırmak istiyor. Hadi ona bu konuda yardımcı olalım. Play butonuna tıklayarak oyuna girişimizi gerçekleştirdikten sonra kendimizi saç doktorunda buluyoruz. Alt taraftaki menüde bulunan malzemeleri kullanarak karakterimizin saç bakımlarını gerçekleştirelim ve yaşadığı sorunlardan kurtulmasında yardımcı olalım. Bunun için tek bir aşamada yer almak yeterli olmayacak. 2-3 aşamada yer alıp buradaki tüm malzemeleri eksiksiz olarak yerine getirmemiz gerekiyor. Anna Saç Doktorunda oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Elsa ile Anna'ya Grip Tedavisi Elsa ile Anna'ya Grip Tedavisi Elsa ile Anna çifti için yeni bir oyun daha hazırlandı. Bu oyunda Anna grip olmuş. Hadi onun yanında yer alarak tedavilerini yapalım. Bunun için oyuna başlayıp sonrasında telefon görüşmelerini hızlı bir şekilde geçelim. Katıldığımız ilk aşamada sol taraftaki menüyü kullanarak Elsa'yı hem hazırlıyor, hem de isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Buradaki hazırlıkları bitirdikten sonra yeni aşamaya geçer ve orada da Anna'nın grip tedavisini iyileştirmeye çalışırız. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı Elsa ile Anna'ya Grip Tedavisi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Anna Doğuma Gidiyor Anna Doğuma Gidiyor Elsa'dan sonra en sevilen karakterlerden birisi olan Anna Frozen, yeni oyunu ile sitemizde. Hamile Anna'nın doğum zamanı geldi. Bir anda sancıları tuttu ve ailesi tarafından acilen doktora götürüldü. Bizim görevimiz de burada başlayıp Anna'nın yanında yer alıyor ve doğumu gerçekleştirip bebeğini kucağına alması için elimizden geleni yapıyoruz. Daha doğrusu, biz oyuna başldıktan sonra doğum gerçekleşmiş oluyor. Bizim görevimiz, arka taraftaki malzemelerden yardım alarak Anna'nın yanında yer almak ve bebeğin sağlık kontrollerini yapmaktır. Kontrollerin ardından diğer aşamaya geçerek oyuna devam edebilir ve orada da başarılı olmaya çalışabiliriz. Anna Doğuma Gidiyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Acile Gidiş Acile Gidiş Acile Gidiş oyunu sitemizde. Oyuna başlayabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasıdna kendimizi acilde buluyor ve genç kızın yanında yer alarak onun tedavilerini yapmaya çalışıyoruz. Tedaviler için uzman doktorun talimatlarını takip edip onları doğru şekilde uygulamak yeterli olacaktır. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Acile Gidiş oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Ameliyat Oyunları Neden Popüler?

Küçük çocuklarının bir çoğunun hayallerinde doktor olmak yaşıyor. Ama bir çoğu bu mesleğin ne kadar zorlu olduğunu bilmiyor. Onların bu konuda kendilerini geliştirmesi ve bu mesleğin zorluklarını anlamaları için yeni bir oyun kategorisi açtık. Açtığımız kategori ameliyat oyunları olacak. Kategori altında en iyi doktor oyunları ve diğer bu kategoriye ait oyunlar sizleri bekliyor. Kategori altındaki oyunları oynayarak merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Yeni ameliyat oyunları için bu kategori sizlere yeterli olacaktır.

En Popüler Ameliyat Oyunları Neler?

Yeni açtığımız kategori içerisinde göz ameliyatından, beyin ameliyatına kadar bir çok ameliyat çeşiti bulunmaktadır. Ayrıca 3d olarak hazırlanan ameliyat oyunları da sizleri bekliyor. Tadya.com ekibi olarak kategoriye ait en ilgi çekici 2 oyunu sizler için anlatacağız. Kategorinin en popüler oyunu şüphesiz ki, şişman kızlar zayıflıyor. İsmi gibi oyunun da ilginç olduğunu söylemek isteriz. Oyunda kiloları ile başı dertte olan kızın yanında yer alıp onun ameliyatını yapıyor ve kilolarından kurtulmasını sağlamaya çalışıyoruz. Kategorinin sevilen ikinci oyunun ismi ise Barbie diz ameliyatı. Belki de oyunun popüler olmasının başlıca nedeni Barbie'nin olmasıdır. Kategoriye ait tüm oyunlar, bedava ameliyat oyunları içerisinde yer alıyor. İyi eğlenceler dileriz.