Seçilen Ünlü Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Kaçak Gelinler Tatlım Merhaba! Sizlere söz verdiğim gibi Kaçak Gelinler oyunu hazırladım. Umuyorum ki oyunu çok seveceksiniz. Türkçe seslendirmelerle daha renkli bir duruma gelen oyunda, dizinin en sevilen iki karakteri olan Şebnem ile Selim'in hazırlıklarını üstlenerek çok iyi görünmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Oyuna ilk olarak karşımıza gelen kutucuğun içerisine adımızı yazarak başlıyoruz. Ardından karşımıza iki karakter gelecek. Ben karakterler arasından Şebnem'i seçerek oyuna başlıyorum. İlk önce Şebnem'in yüzüne bakım lösyonlarını sürerek daha da güzelleşmesini sağlıyoruz. Kaşlarında bulunan fazlalık tüyleri de aldıktan sonra ikinci aşamaya geçiyoruz. Şimdi ise Şebnem'in yüzüne güzel bir makyaj yapıp kıyafetini belirliyor ve hazırlıklarını tamamlıyoruz. Aynı işlemleri diğer karakter olan Selim içinde uygulayarak onu da güzelleştirmeye çalışıyoruz. İkiliyi hazırladıktan sonra arka planı değiştirerek oyunu tamamlıyoruz. Oyun içerisinde tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler tatlım. 
 2. oyun adi Barbie Arabada Eğlence Kız çocuklarının keyif alacağı harika oyunlardan bir yenisi ile karşınıza geliyoruz. Oyuncini ekibinin geliştirmiş olduğu Barbie Arabada Eğlence isimli oyunumuzda eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Oyuna başladığınızda karşınıza sevilen karakterimiz geliyor. Siz bu karakterimiz ile arabada eğlenmeye çalışacaksınız. Kızların genel olarak yaptığı işlemlerin yer alacağı bu tarz oyunlarımızda bir taraftan aracı idare edecek, diğer bir yandan ise kızın istediği işlemleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Böylece yol üzerinde sıkıntı yaşamadan eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Oyunumuza başlayabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme barının tamamlanmasının hemen ardından play butonuna tıklayarak giriş yaparsınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.
 3. oyun adi Taylor Swift Gizli Makyaj Dünyanın en önemli şarkıcı ve söz yazarlarından birisi olan Taylor Swift, yaptığı müzikler ile olay olmayı başarıyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilginin büyük olduğu Taylor Swift için hazırlanan en son oyunu huzurunuza sunuyoruz. Eğlenceli hazırlanan oyunda, çirkin görünen Taylor'un yanında yer alıp ona gizli makyaj yapıyor ve eski güzelliğine ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Gizli makyajı yapabilmek için sağ taraftaki menüyü kullanalım. Makyaj sırasında kapıya dikkat edip gelen arkadaşlara makyaj yaparken yakalanmamamız gerekiyor. Aksi durumda oyun bitirek en baştan başlamamız gerekiyor. Taylor Swift gizli makyaj oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Yeni Ünlü Oyunları

 1. Harley Quinn ve Arkadaşları Harley Quinn ve Arkadaşları Merhaba arkadaşlar , en son çıkan film olan en iyi kötüler filminin baş rol oyuncularından Harley Quinn'in yeni oyununu sizler için hazırladık.Bu oyunumuzda kötü ama dünyayı kurtaran kahramanımızında çok sevdiği arkadaşları var . Hemen oyuna girmek için " Play " butonuna tıklayınız.Oyunda 3 karakterimizde normal halleri ile karşınıza çıkacaktır.Onları kendi kostümlerini tek tek bulup giydirmelisiniz.Örneğin kedi kadını kedi kadın kostümüyle olamalıdır.Hepsini filmlerinde ve çizgi filmlerinde izlediyseniz bu size zor gelmeyecektir.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Kostümleri giydirdikten sonra " Done " yazan yere tıklamanız yeterlidir.Daha sonra isterseniz resmi bilgisayarınıza kayıt edebilir isterseniz " Again " yazan yere tıklayıp oyunumuzu baştan oynayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz...
 2. Lucy Hale Modası Lucy Hale Modası Merhaba arkadaşlar , bu gün sizlere ünlü oyunları sunmaya devam ediyoruz.Oyunumuzun ünlüsü Lucy Hale'dir . Kendisi oyuncu ve şarkıcıdır.Bu ünlümüzün oyununu oynamak için oyun yüklendikten sonra sırasıyla " Play "  ve " Başlat " butonlarına tıklayınız.Oyunda ilk olarak facebooko sayfası karşınıza gelecektir . Oradaki bildirimlere tıklayın ve sol alt köşedeki "Yön " işaretine tıklayın.Daha sonra karşınıza 3 bölüm gelecektir.Saatin yelkovanı nerde durursa o bölümü seçecek ve Lucy Hale'yi giydirip ,süsleyeceksiniz.Toplamda 3 kere bu işlemleri yapacaksınız.Böyle yapınca Lucy Hale'nin 3 farklı fotoğrafı karşınıza çıkacak.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Oyun bittiğinde resmi dilerseniz biglisayarınıza kayıt edebilir dilerseniz oyunu tekrar oynatabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz...
 3. Kylie Jenner Yaz Kylie Jenner Yaz Merhaba arkadaşlar ,sizlere ünlü  Kylie Jenner'ın yeni oyunu olan yaz modası oyununu sunmaktayız.Oyunumuz yüklendikten sonra " Play " butonuna tıklayınız.Ardından başlat butonuna tıkladıktan sonra iki bölüm açılacaktır.İlk bölümümüz makyaj oyunudur.Burada ünlümüzü dilediğiniz gibi süsleyecek ve makyaj marifetlerinizi göstereceksiniz.Daha sonra da açılan ikinci bölümde ise onu baştan aşağı dilediğiniz giysilerle giydirme şansınız olacaktır.Bütün işlemler bittikten sonra oyun resmini bilgisayarınıza kayıt etmek için sağ alt köşedeki kaydet butonuna tıklayabilirsiniz ya da yanındaki yenile butonu ile oyunu tekrar oynayabilirsiniz.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Bu oyunda ünlümüzün moda zevkini öğrenmiş olacaksınız.İyi eğlenceler dileriz...
 4. Kylie Jenner Top Model Kylie Jenner Top Model Ünlü karakterlerden birisi olan ve bir çok kişi tarafından yakından takip edilen Kylie Jenner, yeni oyununda top model oluyor. Ünlü ismin yanında yer alalım ve ona hazırlıklarında yardımcı olalım. Bunun için ilk olarak oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Kylie Jenner Top Model oyununa giriş için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında play butonuna tıklayalım ve oyunu başlatıp verilen menüleri kullanarak karakterimizin hazırlıklarını yapalım. Hazırlıklar sonunda show butonuna tıklayarak oyunu tamamlamak mümkün. İyi eğlenceler dileriz.
 5. Kylie Jenner Kylie Jenner Ünlü isimlerden birisi olan Kylie Jenner, en yeni oyunu ile sitemize konuk oluyor. Büyük bir ilgiyle oynayacağınızı düşündüğümüz bu oyunda, Kylie Jenner'ın yanında yer alarak katılacağı özel gecede müthiş görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekmesinde yardımcı oluyoruz. Bunun için katıldığımız birinci aşamanın sağ tarafındaki menüyü kullanıp sırasıyla tercihler yapalım ve Kylie Jenner'in hazırlıklarını üstlenip çok şık görünmesinde yardımcı olalım. Hazırlıklarını bitirdikten sonra sol taraftaki menüden ''Show'' yazılı seçeneğe tıklayarak oyunu tamamlayabiliriz. İyi eğlenceler dileriz.
 6. Monsterfy Justin Bieber Monsterfy Justin Bieber Monsterfy Justin Bieber oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirelim. Girişi gerçekleştirdikten sonra sol tarafa 3 farklı stil gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçip sonrasında kızın talimatlarını takip ederek karakterimizin yeni stilini belirlemeye çalışıyoruz. Saç stilini değiştirdikten sonra giyim işlemlerini yerine getirerek oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 7. Ünlülerin Spa Salonu Ünlülerin Spa Salonu Türkçe dil desteği ile geliştirilen Ünlülerin Spa Salonu oyunu sitemizde. Oyuna yüklenme işleminin ardından ana ekranın sol tarafında bulunan '' Oyunu Oyna '' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Girişimizi gerçekleştirdikten sonra tanıtım görüntüleri karşımıza geliyor. Burada tek tek yapacaklarımız anlatılıp oyun hakkında bilgi veriliyor. Türkçe dil desteği ile geliştirildiği için buraları anlamak bir hayli kolay. Sonrasında ilk aşamadaki yerimizi alıp ünlülerin spa salonunu işletiyor ve onlarla ilgilenip isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Buralarda ve ara menülerde kontrolleri tamamen fareyle sağlamak mümkün. İyi eğlenceler dileriz.
 8. Kendall Jenner Saç Tasarımı Kendall Jenner Saç Tasarımı Kendall Jenner saç tasarımı oyunu sitemizde. Oyuna giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play yazılı olan seçeneğe tıklamamız gerekiyor. Yaptığımız bu tıklamanın ardından karşımızda 3 farklı saç stili olacak. Aralarından kendimize en yakın hissettiğimizi seçip onu karakterimize yapmalı ve Kendall Jenner saç stili ile girdiği ortamda tüm dikkatleri üzerine çekmesini sağlamalıyız. Kontrollerin tamamıyla fare ile sağlandığı Kendall Jenner Saç Tasarımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Shakira Tarz Değişikliği Shakira Tarz Değişikliği Günümüzün en önemli şarkıcılarından birisi olan Shakira, yeni bir oyunuyla sitemize konuk oluyor. Bu oyunda Shakira'nın yanında yer alarak tarzını değiştirmesinde yardımcı olacak ve güzel görünmesini sağlamaya çalışacağız. Bunun için katıldığımız ilk aşamanın sağ tarafında bulunan özel menüyü kullanıp sırasıyla tercihler yapalım. Hazırlıklar sırasında alt taraftaki menüyle de Shakira'nın yeni tarzını belirlemesinde yardımcı olabiliriz. Fare ile kontrollerin sağlandığı Shakira Tarz Değişikliği oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Jaden Smith Giydir Jaden Smith Giydir Ünlü oyunculardan biri olan Jaden Smith, en yeni oyununda bizlere heyecanlı dakikalar yaşatacak. Daha doğrusu bu oyunda, Jaden Smith'in yanında yer alıp onu modaya uygun bir şekilde giydirmeye çalışıyoruz. Tabi bunun için ilk önce oyuna girişimizi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Jaden Smith Giydir oyununa giriş için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız lazım. Sonrasında giyim menülerinden yardım alarak karakterimizi giydirip şık görünmesini sağlayalım. İyi oyunlar dileriz.
 11. Ronda Rousey Ronda Rousey Ronda Rousey oyunu sizlerle. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından gelen ana ekrandan play butonuna tıklamamız yeterli olacaktır. Girişin ardından ünlü boksör karşımıza gelecek. Sağ taraftaki menüden yardım alıp onu güzelce hazırlayacak ve alt taraftaki seçeneğe tıklayıp bu aşamayı tamamlayacağız. Sonrasında geçtiğimiz aşamada, kontrolleri aynı şekilde fareyle sağlayıp kızın diğer isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. 4 farklı aşamada oluşan oyunda, kontrollerin tamamı fareyle sağlanıyor. İyi oyunlar dileriz.
 12. Kim Kardashian Kostüm Seç Kim Kardashian Kostüm Seç Şimdi de Kim Kardashian için cadılar bayramı oyunu hazırlandı. Oyuna giriş yapabilmek için ilk önce yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play yazılı olan seçeneğe tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında kendimizi ürkütücü bir odanın içerisinde buluyoruz. Odanın çeşitli noktalarında eşyalar bulunuyor. Onlar arasından 3 tanesini seçip sağ alttaki iksirin içerisine ilave edelim. Tüm eşyaları ilave ettikten sonra iksirden Kim Kardashian içiyor ve komik veya güzel bir hale dönüşüyor. Bunu da seçimlerimiz belirliyor. Kim Kardashian Kostüm Seç oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Ünlü Oyunları Neden Bu Kadar Çok Seviliyor?

Gerek yerli gerek yabancı olan ünlü isimler sadece magazin programlarında değil artık günümüz sanal elem ve internet dünyasında oyunlarda da anılmaya başlandı. Yediden yetmişe herkesin takip ettiği ünlüler artık oyun sitelerinde bizim tarafımızdan yönlendiriliyor. En çokta giydirme oyunlarında olmaları sevdiğiniz sanatçıların istediğiniz şekilde giydirme imkanına erişebilecek olmanız bu ilgiyi bir hayli yükseltmektedir.

Ünlü Oyunları Kategorisinin En Sevilen Oyunları Hangileridir?

Aslına duruma şöyle bakacak olursak bu ünlülerin oyunlarda yer alması bir hayli ilgi çekici olmaktadır. Özellike ufak yaşlardaki oyuncularımız ekranlarda gördüğü ünlü sanatçıların isimlerini oyunlarda görünce daha bir merak ve heyecan duygusu kaplıyor. Hayranı olduğunuz sanatçıya ait olan oyunlar her yaştan oyun severlere hitap edebilecek şekilde hazırlanmıştır. Dünyaca ünlü sevilen sanatçıların yer aldığı oyunlarda makyaj, cilt bakımı, giydirme ve daha fazla kategorilere ait oyunlarada rahatlıkla ulaşırsınız. En yeni ve en güncel ünlü oyunlarının yer aldığıu bu kategori içerisinde Türk ünlü oyunları ve yabancı ünlü oyunlarıda ayrı ayrı karşılayacaktır. Kategoriye eklenen ünlü oyunlarını oynayabilir, eğlencenin tavan yapmasını sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.