Seçilen Tırnak Süsleme Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Baştan Yarat Kız çocuklarına özel olarak hazırlanan oldukça başarılı bir yapımı daha sizler için aktif ediyoruz. Baştan Yarat adlı oyunumuza başladığınızda karşınıza kendisini çok ihmal etmiş bir kız geliyor. Kötü bir görüntüye sahip olan kıza gereken yardımı yaparak onu baştan yaratmalısınız. Kızı baştan aşağıya değiştireceğiniz oyunumuza dişlerinden başlayabilirsiniz. Size verilen dişçi malzemelerini  sıra ile kullanarak kızların dişlerindeki sorunu çözerek güzel görünmesini sağlayın. Dişleri ile ilgili işlemleri tamamladıktan sonra kıza yapacağınız estetiklere geçebilirsiniz. Bir muayenehaneye gideceğiniz ikili ilk olarak kızın estetik yapılacak noktalarını belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz noktalara gereken ameliyatı yaparak bulunduğunuz bölümü de tamamlıyorsunuz. Kademe kademe ilerleyeceğiniz oyunumuzun bütün bölümlerinde kızı değiştirerek farklı bir görünüme sahip olması için çabalıyoruz. Sizde bu istenilenleri yaparak kızı güzelleştirmeniz halinde oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 2. oyun adi Barbie Gizli Eğlence Barbie Gizli Eğlence oyununa giriş yapabilmek için " OYNA " yazısına tıklayacaksınız. Barbie odasında zaman geçirmek istiyor fahat annesi ders çalışmasını istiyor. Sonunda annesi karşısında yenik düşen barbie ders çalışmaya başlar ama  bir yandan gizlice eğlenmeyide unutmaz :) Sağ alt köşede yer alan kategorileri kullanarak barbie'ye makyaj yapmasında , boyama yapmasında , tırnak süslemesinde annesi görmeden yardımcı olacaksınız. Oyun içerisindeki  seçimlerinizi mouse yardımı ile aktif hale getirebilirsiniz.  Yeni türkçe seslendirmeli oyunlar için bizi takip etmeyi unutma. Tadya.com
 3. oyun adi Elsa Pedikür Karlar Ülkesi animasyon filminin başrol oyuncularından Elsa, yeni pedikür oyunu ile ekranlarınıza geliyor. Oyuna giriş yapabilmek için " PLAY " yazısına tıklamanız gerekiyor. Ardından oyun ekranlarınıza geldiğinde yapmanız gereken Elsa'nın tırnaklarına bakım yaparak, bakımlı ellere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz oje renkleri ve tırnak stickerleri, aksesuarlar ile eğlenceli bir  beceri oyunu seni bekliyor. Oyun içerisindeki seçimlerinizi mouse yardımı ile yapacaksınız. Yeni tırnak süsleme oyunlarında görüşmek üzere. Tadya.com

Yeni Tırnak Süsleme Oyunları

 1. Eliza Tırnak Bakımı Eliza Tırnak Bakımı Merhaba kızlar , belki giydirme oyunlarından sıkılmışsınızdır. Bu kez sizlere farklı bir oyun olarak tırnak süsleme oyunlarından en yenisini sunacağız.Oyunumuz oyunun isminden de anlaşılacağı üzeri Eliza ile oynanacaktır.Eliza'yı çok sevdiğinizi ve hayran olduğunuzu biliyoruz.O yüzden sizler için Eliza'yı seçtik.Hemen oyunumuz yüklendikten sonra " Play " ve " Başlat " butonlarına tıklayarak oyunu açınız.Eliza ellerini sıra sıra uzattığında tırnaklarını dilediğiniz gibi boyamaya başlayınız.Arıca tırnaklar üzerinde süslemelerde yapabileceksiniz.Sadece Eliza'nın ellerini değil ayak tırnaklarınıda boyayacaksınız.Size verilen sınırsız oje renkleriyle harikalar yarabileceksiniz.İyi eğlenceler dileriz...
 2. Ariel Tırnak Bakımı Zamanı Ariel Tırnak Bakımı Zamanı Prenses Ariel için hazırlanan en yeni oyun aktif. Bu oyunda, Ariel'in yanında yer alarak tırnak bakımlarını yapıp eskisine göre çok daha güzel görünmesini ve yaşadığı tırnak sorunlarından kurtulmasını sağlamaya çalışıyoruz. Yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklayarak oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Girişin ardından tırnak bakımlarını yapıp yaşadığı sorunları çözmeye çalışıyoruz. Sorunları çözdükten sonra karakterimizin tırnaklarını süsleyip eline yüzük veya çeşitli takılar takabilir ve çok şık görünmesine neden oluyor ve oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 3. Gelin'in Tırnak Bakımı Gelin'in Tırnak Bakımı Şimdi de genç bir gelinin yanında yer alarak tırnak bakımlarını yapmasında yardımcı oluyoruz. Play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdikten sonra kendimizi ilk aşamanın içerisinde buluyoruz. Burada sağ taraftaki menüde bulunan bakım malzemelerinden yararlanıp sırasıyla tercihler yaparak kızın bakımlarını gerçekleştiriyor ve yaşadığı sorunlardan onu kurtarmaya çalışıyoruz. Eğer tüm bakımları başarılı olarak gerçekleştirirsek, diğer aşamaya geçip orada da kızın tırnaklarını süsleyerek diğer isteklerini yerine getirmeye çalışırız. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 4. Süper Barbie'nin Süper Tırnakları Süper Barbie'nin Süper Tırnakları Süper Barbie için yeni bir oyun daha geliştirildi. Bu oyunda, Süper Barbie'nin yanında yer alarak süper tırnaklara sahip olmasında yardımcı oluyoruz. Oyunun birinci bölümü tamamen bakım üzerine hazırlanmış. Verilen menülerden yardım alarak karakterimiz tırnak ve hatta el bakımlarını üstleniyoruz. Bakımları bitirdikten sonra verilen menülerden yardım alarak Süper Barbie'nin tırnaklarını süsleyip çeşitli şekiller yapıyor ve eskisinden çok daha farklı dövmeler yapıyoruz. Ayrıca eline dövme de yapabilir ve oyuna devam edebiliriz. Süper Barbie'nin Süper Tırnakları oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 5. Barbie Bebek Tırnak Süsleme Barbie Bebek Tırnak Süsleme Barbie bebek için yeni bir oyun daha hazırlandı. Bu oyunda, ünlü karakterin yanında yer alarak onun tırnaklarını süsleyip çok şık görüntüye ulaşmasında yardımcı oluyoruz. 3 aşamadan oluşan oyuna birincisiyle başlayalım. İlk aşamanın sağ tarafına özel bir menü geliyor. Menüyü kullanarak karakterimizin tırnak bakımlarını üstlenip yaşadığı sorunlardan kurtulmasında yardımcı oluyoruz. Bakımları bitirdikten sonra ikinci aşamaya geçip bu sefer de tırnaklarını süsleyip oyunu tamamlıyor ve 3. aşama ile oyuna devam ediyoruz. Tüm aşamalarda kontrolleri fareyle sağlamak mümkün. İyi eğlenceler dileriz.
 6. C.A Cupid Sevgililer Günü C.A Cupid Sevgililer Günü C.A Cupid Sevgililer Günü oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıkladıktan sonra dört aşamadan birincisiyle başlayalım. İlk aşamayla beraber kızlardan biri karşımıza geliyor ve sol taraftaki menüyü kullanarak onun hazırlıklarını üstleniyoruz. Hazırlıklarını bitirdikten sonra diğer aşamaya geçebilmek için sol alttaki click butonuna tıklıyoruz. Burada da hazırlıklara devam edip kızın sevgilier günü hazırlıklarını yapıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 7. MLP Rarity'nin Ojeleri MLP Rarity'nin Ojeleri Bugün de en yeni oyunlarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Oldukça etkileyici hazırlanan bu oyunda, MLP Rarity'nin yanında yer alıp ojelerini kullanarak süslü tırnaklara sahip olmasını sağlıyoruz. Oje yapmanın yanı sıra karakterimizin diğer isteklerini yerine getirerek keyifli dakikalar geçirebiliriz. Bunların yanı sıra, oyunda kontrollerin tamamen fareyle sağlandığını hatırlatalım. MLP Rarity'nin Ojeleri oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Bakımsız Eller Bakımsız Eller Tadya.com olarak her gün yeni oyunlarımız gelmeye devam ediyor. Bu oyunda genç bir kızın yanında yer alıp el bakımlarını üstlenecek ve yaşadığı sorunlardan kurtulması için ona yardımcı olacağız. Tabi öncesinde oyuna girişimizi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklayarak oyuna girişimizi gerçekleştirebiliriz. Sonrasında sol ile sağ taraftaki menülerden yardım alıp karakterimizin el bakımlarını gerçekleştirmeye başlıyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı Bakımsız Eller oyununda başarılar dileriz.
 9. Tırnak Stüdyosu Tırnak Stüdyosu Her gün kızlarla en yeni oyunlarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün eklediğimiz en yeni oyunda, büyük bir tırnak stüdyosunda çalışacak ve gelen müşterilerin isteklerini yerine getirmeye çalışacağız. Oyunun başlamasıyla beraber sol tarafa özel menü gelecek. Menüdeki seçenekleri birbir kullanıp karakterimizin tırnak bakımlarını, süslemelerini ve el bakımlarını gerçekleştireceğiz. Tümünü bitirdikten sonra oyunu tamamlayıp yeni müşterilerle oyuna devam etmek mümkün. Kontrollerin fareyle sağlandığı Tırnak Stüdyosu oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Prenses Ariel Tırnak Süsleme Prenses Ariel Tırnak Süsleme Son günlerde adını daha sık duymaya başladığımız karakterlerden birisi olan Prenses Ariel, en yeni oyununda tırnaklarını süsleyip yeni şekiller yapmak istiyor. Hadi ona bu konuda yardımcı olalım. İlk bölümün başlamasıyla beraber sağ tarafa özel bir menü gelecek. Menü üzerindeki seçenekleri kullanıp karakterimizin hem el, hem de tırnak bakımlarını üstlenelim. Sonraki aşamada tırnaklarına bakım yapıp çok güzel görünmesini sağlayalım. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Prenses Ariel Tırnak Süsleme oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Bebek Barbie Tırnak Süsleme Bebek Barbie Tırnak Süsleme Bebek Barbie'nin en yeni oyunları gelmeye devam ediyor. Eklediğimiz yeni oyunda, Bebek Barbie'nin yanında yer alıp onun tırnaklarını süsleyecek ve diğer isteklerini yerine getirip oyunda başarılı olmaya çalışacağız. Oyun iki farklı aşamadan oluşuyor. Birincisinde alt taraftaki menüden yardım alıp Bebek Barbie'nin tırnak bakımlarını yapıyoruz. Bakımları tamamladıktan sonra diğer aşamaya geçip verilen malzemeleri en iyi şekilde kullanarak karakterimizin tırnaklarını süslüyoruz. Bebek Barbie Tırnak Süsleme oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Tırnak Bakım Salonu Tırnak Bakım Salonu En yeni oyunlarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Şuan paylaştığımız oyunda, genç kız tırnak bakım salonuna geliyor ve biz de onunla ilgilenip tırnaklarından yaşadığı sorunları çözmeye çalışıyoruz. Oyun iki farklı aşamadan oluşuyor. Birincisi ile başlıyor ve sol taraftaki menüde bulunan malzemeleri kullanarak kızın tırnaklarının bakımlarını yapıyoruz. Bakımları tamamladıktan sonra ikinci aşamaya geçip bu sefer de kızın tırnaklarını süslüyor ve şık görünmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Tırnak süslemenin yanı sıra eline çeşitli dövmeler yapıp takılar takabiliriz. Tırnak Bakım Salonu oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Tırnak Süsleme Oyunları Neden Bu Kadar İlgi Görüyor?

Tırnak süsleme işlemleri kuşkusuz kız çocuklarının ilgisini kazanan en güzel oyunlardan bir tanesi olmuştur. Kızların sevdiği bu tırnak süsleme işlemi birbirinden renkli ve eğlenceli oyunlara konu olmaya devam ediyor. El tırnaklarına nasıl bakım yapıldığı yada nasıl süslendiğini öğretecek olan kategorimiz içerisinde oyunlar ufak yaşlardaki kız çocuklarının ilgisini çekmeyi başardı.

Tırnak Süsleme Oyunları Kategorisinin En Sevilenleri Hangisidir?

Kızlara hitap edecek olan bu kategorideki oyunlarımızda eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Kategorinin açıldığı günden bu yana binlerce oyun arasından seçilen en güzel tırnak süsleme oyunlarını sizlerler buluşturuyoruz. Eklenen tüm oyunlar bir çok kullanıcını ilgisini çekmiştir. Fakat bu oyunlar arasından en sevilenler şüphesiz puanlı tırnak süsleme oyunları ve tırnak boyama oyunları olmuştur. Sizler bu oyunlarda istenilen işlemlerde doğrultusunda gerekli işlemleri yerine getirerek tırnakları süsleyebilir, eğlenceyi üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.