Seçilen Sue Oyunları

  1. oyun adi Sue Sihirli Kazan Sue Sihirli Kazan oyununa başlayabilmek için PLAY yazısına tıklayacaksınız. Kötü cadı yeni iksirler deneyerek kötülük yapmaya çalışıyor. Siz kötü cadıya ters tepecek bir iksir karşımı yaptırmalısınız. İksiri içtiğinde benliğini kaybetmeli.  Bunu başarabilir misiniz? Oyun başladığında raflarda bulunan şişeleri ve malzemeleri kullanarak kazana dökmelisiniz. Oyun ekranının altında yer alan barın dolması gerekmektedir. Ancak o şekilde  iksir etkisini gösterir. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız.  Tadya.com & İyi eğlenceler diler.
  2. oyun adi Sue Kuaförde Sue Kuaförde oyununa giriş yapabilmek için " PLAY " yazısına tıklayacaksınız. Japon kökenli bir çizgi film karakteri olan Sue, oyunları ile artık sitemizde olacak.Oyuna başladığında  sue karakterlerden birini seçin ve oyuna başlayın. Sue ekranlarınıza geldiğinde sağ ve solda bulunan kategorileri kullanarak seçimlerinizi yapacaksınız. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Daha fazla sue oyunları oynamak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Tadya.com & İyi eğlenceler dileriz.
  3. oyun adi Sue Kek Yapıyor Kız çocuklarının ilgi gösterdiği karakterlerden bir tanesi olarak da Sue gösterilmektedir. Bizde bu karakterin en yeni oyunlarına sitemizde yer vermeye devam ediyoruz. Eğlenceli oyunda, Sue'ye yardımcı olarak nefis kekler hazırlamasını sağlamaya çalışıyoruz. Kekleri hazırlamanın dışında, oyuna girişin de çok sıkıntılı olduğunu söylememiz gerekiyor. Giriş için yüklenme işleminin ardından sol taraftaki menüde bulunan Japonca yazılara tıklıyoruz. Doğru yazılara tıkladıysak, oyunu başlatarak kendimizi parkurda buluyoruz. Burada kontrolleri fare ile sağlayıp gösterilenleri takip ediyor ve Sue'nin nefis kekler hazırlamasını sağlamaya çalışıyoruz. Kekleri hazırlayabilmek için tüm gösterilenleri eksiksiz olarak takip etmemiz gerektiğini unutmayalım. Sue Kek Yapıyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Yeni Sue Oyunları

  1. Sue Kek Yapıyor Sue Kek Yapıyor Kız çocuklarının ilgi gösterdiği karakterlerden bir tanesi olarak da Sue gösterilmektedir. Bizde bu karakterin en yeni oyunlarına sitemizde yer vermeye devam ediyoruz. Eğlenceli oyunda, Sue'ye yardımcı olarak nefis kekler hazırlamasını sağlamaya çalışıyoruz. Kekleri hazırlamanın dışında, oyuna girişin de çok sıkıntılı olduğunu söylememiz gerekiyor. Giriş için yüklenme işleminin ardından sol taraftaki menüde bulunan Japonca yazılara tıklıyoruz. Doğru yazılara tıkladıysak, oyunu başlatarak kendimizi parkurda buluyoruz. Burada kontrolleri fare ile sağlayıp gösterilenleri takip ediyor ve Sue'nin nefis kekler hazırlamasını sağlamaya çalışıyoruz. Kekleri hazırlayabilmek için tüm gösterilenleri eksiksiz olarak takip etmemiz gerektiğini unutmayalım. Sue Kek Yapıyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.
  2. Sue Kuaförde Sue Kuaförde Sue Kuaförde oyununa giriş yapabilmek için " PLAY " yazısına tıklayacaksınız. Japon kökenli bir çizgi film karakteri olan Sue, oyunları ile artık sitemizde olacak.Oyuna başladığında  sue karakterlerden birini seçin ve oyuna başlayın. Sue ekranlarınıza geldiğinde sağ ve solda bulunan kategorileri kullanarak seçimlerinizi yapacaksınız. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Daha fazla sue oyunları oynamak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Tadya.com & İyi eğlenceler dileriz.
  3. Sue Sihirli Kazan Sue Sihirli Kazan Sue Sihirli Kazan oyununa başlayabilmek için PLAY yazısına tıklayacaksınız. Kötü cadı yeni iksirler deneyerek kötülük yapmaya çalışıyor. Siz kötü cadıya ters tepecek bir iksir karşımı yaptırmalısınız. İksiri içtiğinde benliğini kaybetmeli.  Bunu başarabilir misiniz? Oyun başladığında raflarda bulunan şişeleri ve malzemeleri kullanarak kazana dökmelisiniz. Oyun ekranının altında yer alan barın dolması gerekmektedir. Ancak o şekilde  iksir etkisini gösterir. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız.  Tadya.com & İyi eğlenceler diler.
Sue Kimdir?

Yabancı kanallarda yayınlanan eğlenceli bir çizgi film olan Sue, kısa sürede büyük popülerliğe ulaşarak oyun dünyasında da yerini aldı. Karakterin gelişiminin ardından oyun geliştiricileri kolları sıvayıp Sue için birbirinden başarılı oyunlar geliştirdi. Sue kuaför oyunları, sue giydirme ve daha bir çok oyun bu kategori altında sizlerle olacak. Sue'ye ait daha detaylı bir bilgi bulamadık. Sadece çizgi film dünyasındaki ününü, oyunlarla devam ettirdiğini ve ufak çocuklar tarafından ilgiyle takip edildiğini biliyoruz.

Sue'nin En İyi Oyunları Neler?

Sevilen çizgi film ve oyun karakterlerinden birisi olan Sue, bu başarılarına oyunları ile devam ediyor. Bir nevi kız oyunları kategorisinin de içerisinde yer alan bu karakter, şuana kadar 3 farklı oyunla sitemizde yer aldı. Bu oyunların her biri ayrı ayrı ilgi görüp kız çocukları tarafından sevildi. Eklediğimiz oyunların ismi Sue kek yapıyor, Sue kuaförde ve Sue sihirli kazan'dır. Her birinde amacımız farklı olduğu için yapılacaklar da çok keyiflidir. Bakalım sizler tarafından hangi oyun daha çok sevilip üst sıralara çıkacaktır. Bunun için oyunlara yıldız vermeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.