Seçilen Spa Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Barbie Türk Hamamı Barbie Türk Hamamı oyununun yüklenmesini kısa bir süre bekliyoruz. Oyun ekranlarınıza geldiğinde OYNA butonuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Ardından oyun başladığında yapmanız gereken barbie'ye güzel bir bakım yapmak olacak. Oyun bir çok kategoriyi içerisinde barındırmaktadır. Giydirme, makyaj, spa salonu, manikür  gibi kategoriler. Sırayla hepsini oynayacak ve barbie'nin güne harika başlamasını sağlayacaksınız. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Yeni türkçe seslendirmeli oyunlarda görüşmek üzere.  Bol Şans.
 2. oyun adi Barbie ve Ken Spa Salonunda Barbie ve Ken Spa Salonunda oyununa başlayabilmek için PLAY  yazısına tıklayacaksınız. İki sevgili  rahatlatıcı bir gün için spa salonuna gidiyor.  Onlara yardım etmeye hazır mısınız? Oyun yüklenip ekranlarınıza geldiğinde ilk olarak barbie'ye bakım yapacaksınız. Ardından Ken ekranlarınıza gelecek. Spa salonunda yapman gerekenler ok işareti ile  gösteriliyor olacak. Mouse kullanarak seçimlerinizi en kısa sürede yapıp, oyuncularınızı mutsuz etmeyiniz. Son olarakta iki oyuncuyu birden zevkinize uygun şekilde giydirip süsleyeceksiniz. Oyun içerisindeki kontrolleri mouse yardımı ile yapacaksınız. Yeni barbie ve ken oyunlarında görüşmek üzere. Hoşçakalın.
 3. oyun adi Barbie Güzellik Banyosu Kız çocuklarının severek oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile daha karşınıza geliyoruz. Barbie Güzellik Banyosu adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyun alanı içerisindeki bebeğin güzellik bakımını yapacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda verilen malzemeleri sırasıyla kullanarak kızın cildini güzelleştireceksiniz. Çeşitli bakım ürünleri ve losyonları kızın cildine sürerek görünümünü güzelleştirebilir ve eski güzelliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. İstenilenleri yaparak bölümü tamamlamanız halinde oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 

Yeni Spa Oyunları

 1. Barbie Spa Deneyimi Barbie Spa Deneyimi Kızların en sevdiği karakterlerden birisi olan Barbie, en yeni oyununda spa salonuna gidiyor ve bizlerin de kendisine eşlik etmemizi istiyor. Hadi Barbie'nin yanında yer alarak hazırlıklarında yardımcı olup şık görünmesini ve spadaki isteklerini yerine getirelim. Yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdiğimiz oyunda, kendimizi spa salonunun içerisinde buluyor ve burada verilen malzemelerden yardım alarak karakterimizin isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Ayrıca bakımlarını da yapıp giyim işlemlerinde de yardımcı oluyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 2. Disney Prensesleri Saunada Disney Prensesleri Saunada Disney'in en güzel prensesleri, yeni bir oyun aracılığı ile karşımıza çıkıyor. Etkileyici hazırlanan oyunda, Disney prenseslerinin yanında yer alarak onlara sauna da eşlik edip isteklerini yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Play butonuna tıkladıktan sonra ilk prensesimiz karşımıza gelecek. Sırasıyla ok işaretinin talimatlarını takip etmeli ve onu saunaya uygun olarak giydirmeliyiz. Ardından saunaya geçip kızın ihtiyaçlarını karşılamak ve isteklerini yerine getirmek için elimizden geleni yapalım. Fare ile genel olarak kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 3. Lagoona Blue Spa Keyfi Lagoona Blue Spa Keyfi Lagoona Blue için özel bir oyun daha hazırlandı. Bu oyunda ünlü oyun karakterinin yanında yer alarak spa keyfinde ona eşlik ederek isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Tabi öncesinde oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Lagoona Blue Spa Keyfi oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklayalım. Tıklama sonrasında 3 karakter karşımıza geliyor. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçip sonrasında spa salonundaki talimatları takip ederek kızların isteklerini yerine getirmeye çalışalım. İyi eğlenceler dileriz.
 4. Süper Barbie Sauna Keyfi Süper Barbie Sauna Keyfi Barbie'nin ardından şimdi de süper kahraman hali karşımıza geliyor. Yoğun günün yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen Süper Barbie, hemen soluğu sauna da alıyor. Keyifli oyunda ona eşlik ederek isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Tabi öncesinde oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Süper Barbie Sauna Keyfi oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklayalım. Tıklamanın ardından sağ taraftaki dolabın içerisindeki malzemeleri kullanarak karakterimizi saunaya uygun olarak hazırlıyoruz. Sonrasında diğer aşamaya geçip isteklerini yerine getirmeye devam ediyoruz. İyi eğlenceler...
 5. Ünlülerin Spa Salonu Ünlülerin Spa Salonu Türkçe dil desteği ile geliştirilen Ünlülerin Spa Salonu oyunu sitemizde. Oyuna yüklenme işleminin ardından ana ekranın sol tarafında bulunan '' Oyunu Oyna '' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Girişimizi gerçekleştirdikten sonra tanıtım görüntüleri karşımıza geliyor. Burada tek tek yapacaklarımız anlatılıp oyun hakkında bilgi veriliyor. Türkçe dil desteği ile geliştirildiği için buraları anlamak bir hayli kolay. Sonrasında ilk aşamadaki yerimizi alıp ünlülerin spa salonunu işletiyor ve onlarla ilgilenip isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Buralarda ve ara menülerde kontrolleri tamamen fareyle sağlamak mümkün. İyi eğlenceler dileriz.
 6. Tinkerbell Spa Salonunda Tinkerbell Spa Salonunda Şimdi ki oyunumuzun en yeni karakteri Tinkerbell olacak. Ünlü karakterin yanında yer alıp spa salonunda ona eşlik edelim ve isteklerini yerine getirmek için elimizden geleni yapalım. Oyunu başlattıktan sonra kendimizi spa salonunun içerisinde buluyoruz. Burada sol ile sağ tarafa iki farklı menü geliyor. Menü üzerindeki seçenekleri el işaretinin gösterdiği sırayla kullanalım ve Tinkerbell'in spa salonundaki isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Buradaki isteklerini yerine getirdikten sonra diğer aşamaya geçebilir ve orada da kızın farklı ihtiyaçlarını karşılayıp oyunu tamamlarız. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Tinkerbell Spa Salonunda oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Bakımsız Ariel Bakımsız Ariel Son günlerin en çok konuşulan karakterlerinden birisi olan Prenses Ariel, yeni oyununda bakımsız halleri ile karşımıza geliyor. Ünlü oyuncunun yanında yer alalım ve bakımlarını yapıp eski güzelliğine ulaşmasında yardımcı olalım. Bunu başarabilmek için katıldığımız ilk aşamanın sol tarafında bulunan menüyü kullanıp sırasıyla bakımları gerçekleştirelim ve Prenses Ariel'i yaşadığı sorunlardan kurtarmaya çalışalım. Bakımları tamamladıktan sonra yeni bir aşamaya geçebilir ve orada Ariel'in farklı isteklerini yerine getirmeye çalışabiliriz. Bunların yanı sıra, oyun içerisindeki bütün kontrollerin fareyle sağlandığını hatırlatalım. Bakımsız Ariel oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Doktor Dottie Spa Salonunda Doktor Dottie Spa Salonunda Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Doktor Dottie, en yeni oyununda spa salonuna gidiyor. Hadi ona spa salonunda eşlik edip hem eğlenelim, hem de istediklerini yerine getirmeye çalışalım. Konuşmaları geçtikten sonra karşımıza Facial ve Leg Spa seçenekleri gelecek. Bu iki seçenekten istediğimiz bir tanesini seçelim. Seçim yaptıktan sonra o alandaki aşamada yer alıp kızın bakımlarını yapıyor ve yaşadığı sorunlardan kurtulmasında yardımcı oluyoruz. Bu sırada kontrolleri de fareyle sağlayabiliriz. Doktor Dottie Spa Salonunda oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Sevgililer Günü İçin Spa Sevgililer Günü İçin Spa Sevgililer günü için özel hazırlanan yeni oyunumuzu sizlerle paylaşıyoruz. Makyaj ve giydirme aşamalarının olduğu oyunda, genç bir kızla beraber spa salonuna gidiyor ve keyifli dakikalar geçiriyoruz. Ama öncesinde oyuna başlamamız gerekiyor. Sevgililer Günü İçin Spa oyununa başlayabilmek için yüklenme işlemi sonrasında play butonuna tıklamak yeterli olacaktır. Başladıktan sonra kendimizi spa salonunun içerisinde buluyor ve tek tek malzemeleri kullanıp kızın spadaki işlemlerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Olaf Spa Salonunda Olaf Spa Salonunda Karlar Ülkesi filmi sayesinde adını duyuran Olaf Frozen, yeni bir oyunu ile daha karşımıza geliyor. Bu oyunda Olaf'ın yanında yer alarak ona spa salonunda eşlik edecek ve keyifli dakikalar geçireceğiz. Ama öncesinde oyunu başlatmamız gerekiyor. Olaf Spa Salonunda oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklayalım. Tıklamanın ardından sol taraftaki menüden yardım alarak Olaf'ın spadaki işlemlerini yerine getirip oyunda başarılı olabiliriz. İyi oyunlar dileriz.
 11. Elsa'nın Spa Günü Elsa'nın Spa Günü Elsa Frozen, Karlar Ülkesi filminin en çok ilgi gören karakterlerinden biridir. Karakterin sevilmesinin ardından bir çok farklı oyun hazırlandı. Şuan eklediğimiz de bunlardan biri olacak. Bu oyunsa Elsa'nın yanında yer alacak ve spa salonunda ona eşlik edip isteklerini yerine getirmeye çalışacağız. Bunun için sırasıyla el işaretinin gösterdiklerini takip edip onları eksiksiz olarak uygulamamız gerekiyor. Böylelikle Elsa'nın spa salonundaki tüm işlemlerini eksiksiz olarak yerine getirmiş oluruz. Elsa'nın Spa Günü oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Gökkuşağı Prenses Salonu Gökkuşağı Prenses Salonu Gökkuşağı Prenses Salonu oyunu sizlerle. Oyuna giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlıyor ve karşımıza mağazalar geliyor. İstediğimiz bir tanesini seçip o anlamda işlemler yapabilir ve karakterimizin hazırlıklarını üstlenebiliriz. Sonrasında diğer mağazalara geçip karakterin diğer hazırlıklarını yapıyoruz. Kontrollerin fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
Spa Oyunları Kızların En Sevdiği Kategori Mi?

Kız çocukları tarafından büyük bir merakla takip edilen kategorilerden birisi olarak da, spa oyunları dikkat çekiyor. Kategori içerisindeki oyunlar çok fazla ilgi görse de, ne yazık ki kızların en sevdiği kategori değil. Çünkü kızlar bu kategoriden önce Barbie oyunları, makyaj oyunları gibi kategorileri daha çok seviyor ve onlara daha fazla ilgi gösteriyorlar. Ama sevenleri için kategoriye oyunlar eklemeye devam ediyoruz. Eklediğimiz oyunlar sayesinde, oyun içerisindeki modellere masaj yağları, yosunlar ve çeşitli bakım kremleri ile güzel bir masaj yapıp onları rahatlatmak için elinizden geleni yapacaksınız.

En İlgi Gören Spa Oyunları Hangileri?

Son zamanlardaki grafik teknolojilerinin de gelişimi ile oyunlar gittikçe daha keyifli bir hal almaya başladı. Bu durumdan nasibini alan kategorilerden biri de spa oyunları. Kategoriye ait iki en sevilen oyunu sizlere kolaylıkla söyleyebiliriz. Sizlerden gelen olumlu tepkiler doğrultusunda, kategorinin en popüler oyununun Barbie ve Ken spa salonunda olduğu ortada. Oyunda Barbie'nin spadaki isteklerini yerine getiriyoruz. Ken ise Barbie'nin yanında gelmiş. Ona herhangi bir uygulama yapılmıyor. Kategorinin ikinci popüler oyunu, kategori olarak da adlandırabileceğimiz spa işletme oyunları olacaktır. Oyun içerisinde spaya gelen kızlarla ilgilenip onların rahatlamasını sağlamaya ve paralar kazanmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.