Seçilen Sindy Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Hamile Barbie Alışverişte Kız çocuklarının çok yakından takip ettiği karakterlerden birisi olan Barbie, yeni oyunları ile sitemize konuk olmaya devam ediyor. Barbie Ken ile evlenmiş ve 1 tane de çocuk sahibi olmuştur. Şimdide ikincisine hamiledir. Doğum öncesinde onunla beraber alışverişe çıkıp yeni eşyalar satın almak ve hamile Barbie'yi güzel bir şekilde giydirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise oyununa başlayın. Oyun başladıktan sonra kendinizi büyük mağazanın içerisinde bulacaksınız. Burada reyonlar arasında dolaşıp kıyafet, ayakkabı, takı ve diğer eşyaları satın alabilirsiniz. Tüm satın almaların ardından oyunu bitiriyor ve bitiş ekranında aldığınız kıyafetleri Barbie'nin üzerinde görüyor olacaksınız. Hamile Barbie alışverişte oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 2. oyun adi Nişanlığını Seç Sizler için en güzel oyunlara sitemizde yer vermeye devam ediyoruz. Bu sefer eklediğimiz oyunda, nişan yapacak olan kızın nişanlığını seçip güzel görünmesini sağlamaya çalışıyoruz. Oyunun başlamasının ardından kendimizi büyük bir alışveriş merkezinin içerisinde bulacağız. Burada ilk olarak kızın nişanında giyeceği kıyafeti belirliyoruz. Ardından next butonuna tıklayıp saç stilini, takılarını ve hatta ayakkabısını seçerek nişanında kusursuz bir görünüme ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm hazırlıkların sonrasında oyunu tamamlayabilmek için alttaki show butonuna tıklıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı nişanlığını seç oyununa giriş için de yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklıyoruz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.
 3. oyun adi Elsa Barbie ve Draculara Draculaura, Elsa ve Barbie bu üçlü oyun dünyasında kızlar tarafından en çok takip edilen karakterlerdir. Bir hayli fazla takipçilerinin bulunduğu üçlü, tek bir oyunda bir araya geliyor. Oyuna birbirinden değerli 3 karakter arasından 1 tanesini seçerek başlıyoruz. Burada seçim yapmak çok zor olacak. Ama ne yazık ki üçlüden 1 tanesini seçmek zorundayız. Hatta 3 karakterden 1 tanesini değil 2 tanesini seçmemize izin veriliyor. 1. seçen 1 player, 2. seçen 2 player oluyor. Ardından karakterlerin altlarına kendi isimlerinizi veya istediğiniz bir şey yazın. Tüm bunlar sonrasında oyun başlayacak ve sol ile sağ tarafki menüleri kullanıp karakterlerinizi güzelce hazırlayın. Doğru kombini hazırlayan daha fazla oy alıp oyunu kazanacaktır. Elsa Barbie ve Draculaura oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Yeni Sindy Oyunları

 1. Avrupa Modası Avrupa Modası Yeni oyunumuzda genç bir kızın yanında yer alarak onu Avrupa modasına uygun bir şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Tabi bunu gerçekleştirebilmek için ilk olarak oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklayarak girişimizi kolaylıkla yerine getirebiliriz. Ardından cilt bakımı bölümündeki yerimizi alıp arka taraftaki masanın üzerinde bulunan malzemeleri kullanıyor ve kızımızın cilt bakımlarını yapıyoruz. Bakımların ardından makyaj ve giydirme bölümleriyle oyun devam ediyor. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 2. Magazin Sunucusu Magazin Sunucusu Genç bir kızın yer aldığı ve bizlere eğlenceli dakikalar geçirteceği Magazin Sunucusu oyunu sitemizde. Oyuna giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. İlk bölüm makyaj üzerine hazırlanmış ve bunun için alt taraftaki menüden yardım almamız gerekiyor. Bu menü sayesinde karakterimizin makyajını gerçekleştirip çekici görünmesine neden olabiliriz. Sonrasında next butonuna tıklayarak giyim aşamasına geçer ve burada da karakterimizi giydirerek oyunu tamamlarız. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 3. Pembe Renk Hayranı Pembe Renk Hayranı Her gün olduğu gibi, bugün de sizlerle harika oyunlar paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni oyunumuzda pembe rengine aşık olan kızın yanında yer alıp onu pembe renkteki kıyafetlerle hazırlıyor ve süper görüntüye ulaşmasında yardımcı oluyoruz. Play butonuna tıklayarak giriş yaptıktan sonra kendimizi makyaj bölümünün içerisinde buluyoruz. Sağ taraftaki menüden yardım alarak makyajı yapabilir ve kızın çok güzel görünmesine neden olabiliriz. Ardından menünün altında bulunan dress up butonuna tıklayıp ikinci aşamaya geçebilir ve burada da kızı giydirmek için elimizden geleni yapabiliriz. Pembe Renk Hayranı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 4. Prensesler ve Sihirli Kıyafetleri Prensesler ve Sihirli Kıyafetleri Prensesler ve Sihirli Kıyafetleri oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklayarak oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Girişin ardından kendimizi büyüleyici bir parkurun içerisinde buluyoruz. Sol tarafa modelimiz gelirken, sağ tarafta da özel bir menü geliyor. Menü üzerindeki seçenekleri kullanarak sırasıyla hazırlıkları yapıyor ve karakterimizin müthiş görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 5. Editör Kız Editör Kız Günün en yeni oyunu Editör Kız olacak. Özel bir kutlamaya katılacak olan kız, hazırlıklarında bizlerden gelecek yardımı bekliyor. Hadi ona kutlama hazırlıklarında yardımcı olalım. Bunun için katıldığımız ilk aşamanın sol tarafındaki menüyü kullanıp sırasıyla saç stili, takı, süs, gözlük, çanta, kıyafet ve ayakkabı tercihleri yapalım. Yaptığımız bu tercihlerin birbiri ile uyumlu olmasına dikkat ederek kızın çok şık görünmesine neden olabiliriz. Hazırlıkların sonrasında alttaki '' Show '' butonuna tıklayarak oyunu tamamlayabiliriz. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı keyifli oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Yaz Renkleri Yaz Renkleri Günün en yeni oyunu Yaz Renkleri olacak. Yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklayarak giriş yaptığımız oyunda, genç kızın yanında yer alarak onu canlı yaz renkleriyle hazırlanan kıyafetlerle seçim yaparak hazırlıyoruz. Kıyafet seçiminin öncesinde makyaj aşamasında yer alıp sağ taraftaki menüden yardım alarak karakterimizin makyajını üstlenelim. Makyajın ardından giyim aşamasıyla karakterimiz kusursuz bir şekilde giydirip oyunu tamamlıyoruz. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Kolsuz Kıyafetlerim Kolsuz Kıyafetlerim Kolsuz Kıyafetlerim oyununu sizlerin huzuruna getiriyoruz. Bu oyunda genç bir kızın yanında yer alıp onu kolsuz kıyafetler modasına uygun olarak hazırlayıp güzel görünmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Play butonuna tıklayarak giriş yaptıktan sonra kendimizi makyaj bölümünün içerisinde buluyoruz. Sağ taraftaki makyaj malzemelerini kullanarak kızın yüzüne güzel ve sade makyaj yapabiliriz. Sonrasında alttaki Dress Up butonuna tıklayıp ikinci aşamaya geçerek oyuna devam edebiliriz. İkinci aşamada ise karakterimizi giydirmemiz isteniyor. İyi eğlenceler...
 8. Victoria's Secret Mankeni Victoria's Secret Mankeni Victoria's Secret Mankeni oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Grafiklerinin etkileyici olduğu oyunda, Victoria Secret mankeninin yanında yer alıp onu büyük defileye uygun olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Bunun için oyunu başlattıktan sonra gelen birinci ekranın sol tarafındaki menüyü kullanabilir ve sırasıyla tercihler yaparak mankenin süper görünmesini sağlayabiliriz. Böylelikle oyunu da bitirebilir ve mankeni defilede görebiliriz. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Roma Sokak Modası Roma Sokak Modası Roma Sokak Modası oyunu sitemizde. Oyuna giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını beklememiz lazım. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play yazılı olana tıklayarak oyunu başlatıyoruz. Oyunu başlattıktan sonra genç kızımız sol tarafa gelirken, sağ tarafa da özel bir menü geliyor. Menüdeki seçenekleri kullanarak karakterimizin hazırlıklarını üstlenip süper görünmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Barbie Çiçek Kız Barbie Çiçek Kız Barbie'nin ne kadar popüler bir karakter olduğunu söylemeye gerek yok. Özellikle kız çocuklarının yakından takip ettiği Barbie, bu oyununda çiçek kız oluyor. Oyunun başlamasıyla beraber sol tarafa özel bir menü gelirken, sağ tarafta da Barbie olacak. Sol taraftaki menüden yardım alarak Barbie'nin yanında yer alıp onu güzelce giydirecek ve mükemmel görünmesi için elimizden geleni yapacağız. Hazırlıkların ardından her zaman olduğu gibi show butonuna tıklayarak oyunu bitirebiliriz. İyi eğlenceler dileriz.
 11. Karlı Havada Yürüyüş Karlı Havada Yürüyüş Karlı havada yürüyüş oyunu sitemizde. Oldukça eğlenceli hazırlanan oyunda, karlı havada yürüyüşe çıkacak olan genç kızların yanında yer alıp onları hazırlayacak ve güzel görünmelerini sağlayacağız. Oyunun başlamasıyla beraber üç genç kız karşımıza gelecek. İlk önce bu kızlardan birini seçmemiz lazım. Sonrasında sağ tarafa gelen özel menüden yararlanıp karakterimizin hazırlıklarını üstleniyor ve onu yürüyüş için özel olarak hazırlıyoruz. Sonrasında diğer iki kızın hazırlıklarını yapıp onların da aynı şekilde güzel görünmelerini sağlıyoruz. İyi eğlenceler...
 12. Gece Şıklığı Gece Şıklığı Gece Şıklığı oyununa giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını beklememiz gerekiyor. Ardından ana ekrana gelen seçeneklerden '' play '' yazılı olana tıklayıp oyunu başlatabiliriz. Başlattıktan sonra karşımıza 3 kızdan 1'i gelecek. Sağ taraftaki menüden yardım alıp kızın makyajını yapalım. Makyajın ardından next butonuna tıklayıp giydirme aşaması ile oyuna devam ediyoruz. Aynı mantıkla diğer kızları da hazırlayıp oyuna devam etmek mümkün. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
Sindy Oyunları Neden Popüler?

Sindy, herhangi bir çizgi film karakteri değildir. Kısa sürede oyunları ile ünlenen ve gittikçe popülerliğini arttıran bir oyun karakteridir. Karakter kısa sürede büyük popülerlik sahibi olunca, birbirinden farklı oyunları hazırlanmaya başlandı. Biz de bu oyunları tek bir çatı altında toplamak için Sindy oyunları kategorisini açtık. Yeni açtığımız kategori aracılığı ile tüm oyunları tek bir çatı altında toplamayı planlıyoruz. Oyunların bazılarında Sindy giydirme, bazılarında ise Sindy'e makyaj yapıyoruz. Bedava Sindy oyunu için kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sindy'nin En Popüler Oyunları Hangileri?

Tadya.com editörleri olarak her daim amacımız, en iyi oyunları sizlerle paylaşmak olmuştur. Bu amacımız, yeni eklediğimiz kategori için de geçerli. Kategori altında sizlerle kısa sürede birbirinden güzel oyunlar paylaştık. Bunlardan en popüler iki tanesini sizler için seçtik. Kategoriye ait en popüler oyun sabah sporu. Sindy giydirme tarzında hazırlanan oyunda, sevimli oyun karakterini sabah sporu için giydirip birbiriyle uyumlu tercihler yapmaya çalışıyoruz. Karaktere ait diğer oyunlarda makyaj veya saç bakımı yapabilirsiniz. Konuyu daha fazla uzatmadan, sizlere iyi eğlenceler dileyelim.