Seçilen Sevgili Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Gerçek Giydirme Oynadığınız tüm giydirme oyunlarını unutun. Şimdi gerçek giydirme oyunu ekranlarınıza gelecek hemde türkçe seslendirme özelliği ile.  Oyuna giriş yapmak için KIZ veya ERKEK butonuna tıklayarak oyuna giriş yapın. Ardından karşınıza gelecek kategorileri kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Bu kategorilerdeki herşey gerçek ve modaya uygun bayılacaksınız. Seçimini yaptığınız oyuncuyu giydirdikten sonra diğer karakter ekranlarınıza gelecek ve onuda giydirmeye başlayacaksınız. Oyun sonunda giydirmiş olduğunuz iki karakteride görecek ve jürinin kararını dinleyeceksiniz. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. İyi eğlenceler.
 2. oyun adi Kaçak Gelinler Tatlım Merhaba! Sizlere söz verdiğim gibi Kaçak Gelinler oyunu hazırladım. Umuyorum ki oyunu çok seveceksiniz. Türkçe seslendirmelerle daha renkli bir duruma gelen oyunda, dizinin en sevilen iki karakteri olan Şebnem ile Selim'in hazırlıklarını üstlenerek çok iyi görünmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Oyuna ilk olarak karşımıza gelen kutucuğun içerisine adımızı yazarak başlıyoruz. Ardından karşımıza iki karakter gelecek. Ben karakterler arasından Şebnem'i seçerek oyuna başlıyorum. İlk önce Şebnem'in yüzüne bakım lösyonlarını sürerek daha da güzelleşmesini sağlıyoruz. Kaşlarında bulunan fazlalık tüyleri de aldıktan sonra ikinci aşamaya geçiyoruz. Şimdi ise Şebnem'in yüzüne güzel bir makyaj yapıp kıyafetini belirliyor ve hazırlıklarını tamamlıyoruz. Aynı işlemleri diğer karakter olan Selim içinde uygulayarak onu da güzelleştirmeye çalışıyoruz. İkiliyi hazırladıktan sonra arka planı değiştirerek oyunu tamamlıyoruz. Oyun içerisinde tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler tatlım. 
 3. oyun adi Türkçe Aşk Testi Çok keyifli hazırlanan yeni oyunumuzu aktif ediyoruz. Öncelikle oyunu Türkçe yapmanız gerekiyor. Bunun için yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra sol alt kısıma bir seçenek gelecek. O seçeneğe tıklayıp karşımıza gelen bayraklardan arasından Türk bayrağını seçmemiz gerekiyor. Seçimi yaptıktan sonra oyun Türkçe olacak. Sağ taraftaki listede kullanabileceğimiz 3 farklı seçenek var. Bunlar isimli uyumu testi, Çin burcu testi ve burç testidir. Biz ilk olarak isim uyumu testi seçeneğine tıkladık. Tıklamanın ardından karşımıza menü geliyor ve menüdeki seçeneklere kendimiz ile sevgilimizin ya da hoşlandığımız kişinin ismini yazıyoruz. Hesapla seçeneğine tıkladıktan sonra test başlıyor ve uyumlu olup olmadığımız belli oluyor. Türkçe aşk testi oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Yeni Sevgili Oyunları

 1. Barbie ve Ken Okulun İlk Günü Barbie ve Ken Okulun İlk Günü Merhaba arkadaşlar , Barbie ve Ken ikilisinin olduğu harika bir oyunu sizlere sunuyoruz . Oyunu açmak için " Play " ve " Başlat " butonuna tıklayınız .Barbie ve Ken karşınıza çıktığında konuşma yapacaklardır daha sonra sol alt köşedeki butona tıklayınız . Oyun görev görev ilerlemektedir . İlk olarak Barbie'nin çantasını boyayacaksınız . Ona şık bir çanta hazırlamalısınız .Daha sonra onu giydirip , süslemelisiniz , Son olarakta Ken ile birlikte selfie çekmelerine yardımcı olacaksınız . Selfie çekerken ne gerekiyorsa yapmanız gerekiyor . Hashtagları yazarken klavtenizi kullanmalısınız . Oyun gördüğünüz gibi harika bir oyun . Bir çok şey oyunda mevcut . Bu oyunu kaçırmamalısınız . Oyunda çok eğlenecek ve bakalım çok like alabilecek misiniz ? Barbie ve Ken 'in okulun ilk gününde popülerliklerini korumaları lazım . Buna çok dikkat etmelisiniz . Oyun " Mouse "ile oynanmaktadır . Klavye ile oynamanız gerektiği yerde yazı tuşlarını kullanacaksınız . İyi eğlenceler dileriz .
 2. Ariel ve Erik'in Randevusu Ariel ve Erik'in Randevusu Merhaba arkadaşlar , oyunumuz yüklendikten sonra " Play "butonuna tıklıyorsunuz . Oyun açıldıktan sonra Erik , Ariel' e randevu teklif eder . Tarihi belirler ve ikisininde artık hazırlık yapması gerekmektedir . Hem Erik' e hem Ariel'e hazırlık yapmalarında yardımcı olmalısınız . İlk önce ikisinide sırasıyla elbislerini giydirmeli , gözlüklerini takmalı , ayakkabılarını seçmelisin . Daha sonra Erik'in hediye seçmesine yardımcı olmalısın . Hediyeyi de seçtikten sonra Erik'le randevulaşılan yere gitmeniz gerekiyor . Oranında dekorasyonu size attir . Orayıda çok şık yapmanız gerkmektedir . Oyun 4 bölümden oluşmaktadır . Her bir bölümü geçtikten sonra diğer bölümün kilidi açılacaktır . Açılan kilitler oyunda başarılı ve iyi ilerlediğinizin habercisidir . İntrolarda ilerlemek içinde " kalp " butonlarının üzerine tıklamalısınız . Oyunumuz " Mouse "ile oynanmaktadır . İyi eğlenceler dileriz .
 3. Yılın Disney Çifti Yılın Disney Çifti Merhaba dostum , disney oyunlarının en yeni oyunlarını sizlere sunuyoruz . Oyun sadece giydirme oyunu olmayıp , beklemediğiniz bir çok şey sizleri bekliyor olacak . Oyunda iki sevgi çiftimiz var . Bunların arasında tatlı rekabet var ve yılın en iyi disney çiftini seçmek istiyorlar . Birbirleriyle konuşup  , anlaşıp tatlı rekabetleri başlıyor . Şimdi oyuna girmek için yüklenmesini bekledikten sonra beliren " Play " butonuna tıklayınız . Oyun açıldığında " yıldız "  ve " yön " işaretleri oyun introlarını geçmenizi sağlayacak . Bu aşamaları geçtikten sonra karşınıza bay-bayan tişörtleri çıkacak . Oyun panelinin altındaki yıldızların içleri tişörtleri boyamanız , süslemeniz , çeşitli desenler yapmanız için sembolleri vardır . Oyun " mouse " ile oynanmaktadır . Sizlerde yıldızlardan dilediğinizi seçip çok eğlenceli bu oyunda boyama yapma işlemine geçebilirsiniz . Harika işler çıkarabileceğiniz bu oyunda başarılar dileriz .
 4. Ariel ve Erik'in İlk Buluşması Ariel ve Erik'in İlk Buluşması Merhaba arkadaşlar , Ariel sevgilisi Eric ile mesajlaşıyor ve buluşmaya karar veriyorlar . Ariel çok heyecanlı ve arkadşalarıyla telefonda mesajlaşıyor . Acil evide temizlemesi gerekiyor . Bu buluşma onlar için çok önemli . Sevgilerinin büyümesi için Aril'in evini temizlemeli ve onu çok güzel süslemelisiniz . Oyun mouse ile oynanmaktadır . Oyunu açmak için " Play" butonuna tıklayınız . Ariel'in arkadaşlarıyla mesajlaşmak için cep telefonundaki yazan cümledeki harflere tıklayınız ve " Send " yazaxn yere tıklayıp kızlara mesajı atınız . İyi oyunlar dileriz . 
 5. İtalya Düğünü İtalya Düğünü İtalya Düğünü isimli oyun sitemizde. Oyuna giriş için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play yazılı olan seçeneğe tıklamamız gerekiyor. Tıklamayla beraber oyun başlayıp sırasıyla aşamalarda yer alıyor ve İtalya stili bir düğün hazırlayıp çiftin evlenmesini sağlıyoruz. Bunun için tek tek aşamalarda yer alıp çifte hazırlıklarında yardımcı olalım ve isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Bunları gerçekleştirirken de, kontrolleri tamamen fareyle sağlamak mümkün. İyi oyunlar...
 6. Prensesler ve Sevgilileri Prensesler ve Sevgilileri Grafiklerinin diğer eklediğimiz oyunlara göre çok daha etkileyici olduğu bu oyunda, prensesler sevgilileri ile karşımıza geliyor. Play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdikten sonra karşımızda tanıtım görüntüleri olacak. Sol alttaki next butonuna tıklayarak bu görüntüleri geçebiliriz. Ardından birinci aşamada yer alıyor ve burada sağ taraftaki menüde bulunan kıyafetleri kullanıp güzel bir kombinle karakterimizi hazırlıyoruz. Sonrasında show butonuna tıklayıp oyunu tamamlıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı Prensesler ve Sevgilileri oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Güzel ve Çirkin Evleniyor Güzel ve Çirkin Evleniyor Güzel ve Çirkin Evleniyor oyununa giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. Oyunu başlattıktan sonra ilk olarak erkek karakterimiz geliyor ve sol taraftaki menü ile dolabı kullanarak ona hazırlıklarında yardımcı oluyoruz. Bütün hazırlıkları bitirdikten sonra sağ alttaki ileri butonuna tıklayıp ikinci aşamaya geçiyor ve burada da diğer karakterimize hazırlıklarında yardımcı oluyoruz. Böylelikle iki karakterimizi de düğünlerine hazırlayıp oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler...
 8. Aşıklar Sarayda Aşıklar Sarayda Birbirini çok seven aşıklar, şimdi de Saray da karşımıza geliyor. Hadi yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklayarak Aşıklar Sarayda oyununa giriş yapalım. Girişin ardından kaçamak yaşayan çift, öpüşürken karşımıza geliyor. Sol taraftaki menüden yardım alarak aşıkları giydirip kaçamak sırasında güzel görünmelerinde yardımcı olalım. Yanlış tercih veya baştan başlamak istediğimizde, sağ üst taraftaki '' Reset '' butonunu kullanarak ikilinin giyim işlemlerini sıfırlayabiliriz. İyi eğlenceler dileriz.
 9. Rapunzel'in Öfkesi Rapunzel'in Öfkesi Rapunzel'in Öfkesi oyunu sizlerle. Oyuna giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekranın üst tarafındaki play simgesine tıklayarak oyunu başlatalım. Başlattıktan sonra karşımıza Rapunzel'in atı geliyor. Burada alttaki özel menüden yardım alıp sırasıyla tercihler yapıyor ve atın hem şeklini değiştirip hem de temizliğini yapıyoruz. Ayrıca istersek onu maviye de boyayabiliyoruz. Buradaki tüm hazırlıkların ardından sol alttaki seçeneğe tıklayarak yeni bir aşama ile oyuna devam ederiz. İyi oyunlar...
 10. Elsa ve Sevgilisi Alışverişte Elsa ve Sevgilisi Alışverişte Elsa Frozen, bu sefer de yakışıklı sevgilisi ile karşımıza geliyor. İkili eğlenceli oyunda alışverişe giderek keyifli dakikalar geçirecek. Biz de onlara bu alışverişte eşlik edelim. Bunun için ilk önce oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Elsa ve Sevgilisi Alışverişte oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklayalım. Tıklama sonrasında konuşmaları geçip Elsa'nın yanında yer alalım ve onu alışveriş için güzelce hazırlayalım. İyi eğlenceler...
 11. Prenseslerin Sevgili Rekabeti Prenseslerin Sevgili Rekabeti Sevgililer günü geldi ve harika oyunlar hazırlanmaya devam ediyor. Bugünün oyunu Prenseslerin Sevgili Rekabeti olacak. Oyunun başında çeşitli dialoglar karşımıza gelecek. Onları hızlı bir şekilde geçelim. Ardından ilk aşamadaki yerimizi alıp prenseslerden birinin yanında yer alalım ve onun makyajını yapalım. Alt taraftaki menüyü kullanarak bunu kolaylıkla başarabiliriz. Sonrasında diğer prensese geçip onunda makyajını yapıyor ve üçüncü aşamada diğer hazırlıkları yapıyoruz. İyi eğlenceler...
 12. Barbie Aşkını Seç Barbie Aşkını Seç Günümüzün en ilgi gören kız oyun karakterlerinden birisi olan Barbie, yeni oyunuyla tekrardan karşımızda. Barbie Aşkını Seç oyununa yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Oyunu başalttıktan sonra Barbie'nin aşkı olabilecek 3 erkeği tanıyoruz. Ardından sosyal medya üzerinde dolaşmaya devam edip bu 3 erkekten istediğimiz bir tanesini seçiyoruz. Sonrasında oyuna devam edip talimatlar doğrultusunda ilerliyor ve başarılı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
Sevgili Oyunları Neden Bu Kadar Popüler?

Tadya.com sitesini kızlar için özel bir site olarak açtık. Kızların ilgi gösterdiği oyunları ve kategorileri iyi biliyoruz. Kesinlikle ilgi gören ve daha çok kızlar tarafından takip edilen sevgili oyunları kategorisi, açıldıktan kısa süre sonra popülerleşerek kızlar tarafından sevilmişti. Peki ya neden? Bu sorunun cevabını sizler gibi ben de merak ediyorum. Mantık yürütecek olursak, kızların bir çoğu aşka inanır. Ama gerçek aşkı bulmak kolay değil. Belki de oyunlar buna bir araç oluyor. Çünkü oyunlar da gerçek aşkı bulan çiftler karşımıza çıkıyor ve bizim de böyle bir aşka tanıklık etmemizi sağlıyorlar. Kategorinin ilgi görmesinin ilk nedeni olarak bunu söyleyebiliriz. Hatırlatma olarak da, aşk oyunlarının bu kategori içerisinde barındığını söylemek isteriz.

Kısa Sürede Popülerleşen Sevgili Oyunları Kategorisinin En İyi Oyunları Neler?

Sizler için açtığımız yeni oyun kategorisi olan sevgili oyunları, her gün güncellenen oyunlar ile daha da popülerleşiyor. İlginin büyük olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de oyunlar arasından elemeler yaparak sizler için en iyilerini paylaşmaya çalışıyoruz. Belki de kategori içerisinde bulunan oyunların az olmasının başlıca nedeni budur. Şüphesiz ki kategorinin en popüler oyunu tamamen Türkçe olarak ekibimiz tarafından hazırlanan Kaçak Gelinler'dir. Dizinin genç aşıkları Şebnem ve Selim, bu oyunda yardımımızı istiyor. Biz de küs olan çifti özel olarak hazırlayıp ikisini de aynı yere buluşmaya götürüyoruz. Böylelikle sevgililerin küslüklerini sona erdirip eskisi gibi aşklarını yaşamalarını sağlamış oluyoruz. En son olarak sevgili oyunlarının hepsinin kız oyunları kategorisinin içerisinde de yer aldığını hatırlatarak yazımızı bitirelim. İyi eğlenceler dileriz.