Seçilen Selena Gomez Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Selena Gomez Ev Temizliği Selena Gomez Ev Temizliği oyununa başlayabilmek için PLAY yazısına tıklayacaksınız. Selena Gomez evinde arkadaşlarına parti verir. Parti sonrasında ailesi gelmeden hemen evi temizlemesi gerekiyor ona yardım eder misiniz? Evin bölümleri sırayla ekranlarınıza gelecek. Sizde verilen süre içerisinde  odaları temizleyecek ve toplayacaksınız. Temizliği yapmak için mouse kullanmanız yeterlidir. Verilen süre içerisinde istenilen başarıyı gösteremezseniz Selena, çok üzülür  ve oyunda da başarısız olursunuz. Yeni selena gomez oyunlarında görüşmek üzere.
 2. oyun adi Justin ve Selena Aşk oyunları kategorimize farklı ve yepyeni bir oyun ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. Küçük yaştaki oyuncuların severek ve büyük beğeniyle dinlediği Justin Bieber ve Selena Gomez'in yer aldığı komik bir oyuna hazır olun! Oyunda Justin ve Selena çifti öpüşmek istemektedir. Fakat etraflarında bir çok magazinci olduğundan dolayı çift rahat kalamıyor. Justin ve Selena oyununda sizden istenilen çiftin magazincilere yakalanmadan öpüşmelerini sağlamalısınız. Bunu yaparken hızlı olmalısınız. Bir yandan öpüşmelerini sağlayacak, diğer yandan ise magazincileri takip edeceksiniz. Magazinciler çıkmadan kısa süre önce karşınıza ünlem işaretleri gelecektir. Ünlem işaretlerini gördüğünüz an öpüşmeyi bırakmalı ve magazincinin kaybolmasını beklemelisiniz. Fakat bunların dışında doldurmanız gereken bir aşk barı bulunmaktadır. Oyunu başarıyla tamamlayabilmek için bu barı doldurmanız gerekiyor. Tadya.com iyi eğlenceler diler. 
 3. oyun adi Selena Gomez Saç Kesimi Bir çok kişinin severek dinlediği Selena Gomez bugüne kadar bir çok oyunda  karşınıza çıktı. Bu oyunlardan bir yenisini sizler için ekliyoruz. Selena Gomez Saç Kesimi adlı oyunumuza başladığınızda kontrol ettiğiniz kişi ile kızın gerekli bakımını yaparak süslenmesini sağlayacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda ilk olarak kızın saçını yıkayacaksınız. Çeşitli şampuanlar kullanarak kızın saçını yıkamanız halinde oyunun diğer aşamalarına geçebilirsiniz.  Oyunun diğer aşamalarından ilk kızın saçlarını şekillendirmeniz isteniyor. Makas ve benzeri ürünlerden yardım alarak kızın saçlarına şekil verebilirsiniz. Böylece kızın saçlarını renklendirebileceğiniz adım ile devam ediyoruz. Oyunun bu bölümünde ise saçları boyayarak eğlenceli oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 

Yeni Selena Gomez Oyunları

 1. Bakımsız Selena Gomez Bakımsız Selena Gomez Selena Gomez hayranları, yeni eklediğimiz oyun sizler için gelsin. Çok komik hazırlanan oyunda, Selena Gomez'i sevgilisi Justin Bieber'a yakalanmadan hazırlamaya ve eskisi gibi çok güzel görünmesini sağlamaya çalışıyoruz. Oyunun başlamasıyla beraber sol tarafa yapışık bir menü olacak. Menüyü kullanarak sırasıyla işlemler yapıyor ve Selena Gomez'i güzelleştirmeye çalışıyoruz. Tabi bu sırada kapıda çıkacak olan ünlem işaretini dikkatlice takip edip Selena Gomez'in sevgilisine yakalanmamasını sağlamamız gerekiyor. Eğer tüm işlemleri verilen süre içerisinde tamamlarsak, oyunu da bitirmiş oluruz. Bakımsız Selena Gomez oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 2. Selena Gomez Saç Tasarımı Selena Gomez Saç Tasarımı İlk olarak Disney Channel'da yayınlanan dizide oyuncu olan Selena Gomez, sonrasında müzik sektörüne bomba gibi giriş yaparak hayran kitlesini arttırmayı başardı. Şimdi ise güzel kızın en iyi oyunlarını huzurunuza getiriyoruz. Şuan aktiflediğimiz oyunda, Selena Gomez'in yanında yer alarak yeni bir saç stiline sahip olmasını sağlamaya çalışıyoruz. İlk aşamada sol taraftaki menüyü kullanarak Selena Gomez'in saç bakımlarını üstleniyoruz. İkinci aşamada sol tarafa birbirinden farklı saç stilleri geliyor. Onlar arasından birini seçerek gösterilenleri takip etmeye başlıyor ve seçtiğimiz saç stilini kıza yapmaya çalışıyoruz. Selena Gomez saç tasarımı oyununda, tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler dileriz.
 3. Selena Gomez Saç Kesimi Selena Gomez Saç Kesimi Bir çok kişinin severek dinlediği Selena Gomez bugüne kadar bir çok oyunda  karşınıza çıktı. Bu oyunlardan bir yenisini sizler için ekliyoruz. Selena Gomez Saç Kesimi adlı oyunumuza başladığınızda kontrol ettiğiniz kişi ile kızın gerekli bakımını yaparak süslenmesini sağlayacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda ilk olarak kızın saçını yıkayacaksınız. Çeşitli şampuanlar kullanarak kızın saçını yıkamanız halinde oyunun diğer aşamalarına geçebilirsiniz.  Oyunun diğer aşamalarından ilk kızın saçlarını şekillendirmeniz isteniyor. Makas ve benzeri ürünlerden yardım alarak kızın saçlarına şekil verebilirsiniz. Böylece kızın saçlarını renklendirebileceğiniz adım ile devam ediyoruz. Oyunun bu bölümünde ise saçları boyayarak eğlenceli oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 4. Selena Gomez Makyaj Selena Gomez Makyaj Son zamanların sevilen sanatçılarından biri olan Selena Gomez'in yer aldığı yepyeni ve eğlenceli bir makyaj oyunu ile karşınızdayız. Selena Gomez Makyaj adlı oyunumuza başlamanız ile birlikte karşınıza sevimli şarkıcı gelecektir. Size verilen kıyafetler yardımı ile oyun alanındaki sanatçıyı istediğiniz şekilde süsleyeceksiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda verilen malzemeleri yardımı ile kızın cilt bakımını yapacaksınız. Cilt bakımını tamamladıktan sonra kıza makyaj ve giydirme işlemi yaparak görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 5. Selena Gomez Cilt Bakımı Selena Gomez Cilt Bakımı Selena Gomez Cilt Bakımı oyununa giriş yapabilmek için PLAY yazısına tıklamanız gerekiyor. Genç kızların en sevdiği oyunculardan ve şarkıcılardan olan Selena, cilt bakımı, makyaj ve giydirme oyunu ile sitemizde yerini alıyor. Oyun ekranlarınıza geldiğinde ilk olarak cilt bakımını yapacaksınız. Ardından makyaj ve giydirme bölümleri ile oyuna devam edeceksiniz. En güzel ünlü oyunlarını oynamak için bizi takip etmeyi unutmayın. Oyun içerisindeki seçimlerinizi mouse yardımı ile yapacaksınız. Tadya.com & İyi Eğlenceler Diler.
 6. Justin ve Selena Justin ve Selena Aşk oyunları kategorimize farklı ve yepyeni bir oyun ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. Küçük yaştaki oyuncuların severek ve büyük beğeniyle dinlediği Justin Bieber ve Selena Gomez'in yer aldığı komik bir oyuna hazır olun! Oyunda Justin ve Selena çifti öpüşmek istemektedir. Fakat etraflarında bir çok magazinci olduğundan dolayı çift rahat kalamıyor. Justin ve Selena oyununda sizden istenilen çiftin magazincilere yakalanmadan öpüşmelerini sağlamalısınız. Bunu yaparken hızlı olmalısınız. Bir yandan öpüşmelerini sağlayacak, diğer yandan ise magazincileri takip edeceksiniz. Magazinciler çıkmadan kısa süre önce karşınıza ünlem işaretleri gelecektir. Ünlem işaretlerini gördüğünüz an öpüşmeyi bırakmalı ve magazincinin kaybolmasını beklemelisiniz. Fakat bunların dışında doldurmanız gereken bir aşk barı bulunmaktadır. Oyunu başarıyla tamamlayabilmek için bu barı doldurmanız gerekiyor. Tadya.com iyi eğlenceler diler. 
 7. Selena Gomez Diş Bakımı Selena Gomez Diş Bakımı Kızlar müjde!! Bu oyun sizler için geliyor. Severek dinlediğiniz şarkıcı Selena Gomez güzel bir oyun ile karşınıza geliyor. Yediği yiyeceklerden dişlerinden rahatsızlanan sanatçımız vakit kaybetmeden dişçiye gitmeye karar verir. Selena Gomez Diş Bakımı adlı oyunumuza başlamanız ile birlikte kontrolünüze verilen dişçi ile oyun alanındaki malzemeleri kullanarak sanatçının dişlerindeki sorunu çözmeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuzda verilen malzemeleri kullanarak oyun alanındaki kızın dişlerini gerektiği şekilde tedavi etmeye çalışacaksınız. Böylece oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz 
 8. Selena Gomez Ev Temizliği Selena Gomez Ev Temizliği Selena Gomez Ev Temizliği oyununa başlayabilmek için PLAY yazısına tıklayacaksınız. Selena Gomez evinde arkadaşlarına parti verir. Parti sonrasında ailesi gelmeden hemen evi temizlemesi gerekiyor ona yardım eder misiniz? Evin bölümleri sırayla ekranlarınıza gelecek. Sizde verilen süre içerisinde  odaları temizleyecek ve toplayacaksınız. Temizliği yapmak için mouse kullanmanız yeterlidir. Verilen süre içerisinde istenilen başarıyı gösteremezseniz Selena, çok üzülür  ve oyunda da başarısız olursunuz. Yeni selena gomez oyunlarında görüşmek üzere.
Selena Gomez Kimdir?

Selena Gomez'in asıl ismi, Selena Marie Gomez'dir. 22 Temmuz 1992 doğumlu olan ünlü sanatçı, Amerika'nın Teksas Eyaletinde doğmuştur. Sanatçının en iyi bilnen rolü Emmy ödüllü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakteridir. Sonradan Selena Gomez, bir çok Disney Channel ekranlarında yer alan dizide bulunup başrol oyuncusu oldu. Bu başarılarının ardından kariyerine müzik sanatçısı olarak devam edip birbirinden güzel şarkılar çıkardı. Sanatçının ilk solo müziği '' Come&Get It '' olmuştur. Selena Gomez'i sizlere kısaca tanıtmaya çalıştık. Şimdi ise bu oyuncunun oyunlarını anlatalım. Müzik sektörüne girdikten sonra büyük bir yükseliş yapan Selena Gomez, oyunları ile de çocukların gönlünde taht kurmayı başarmıştır. En güzel Selena Gomez oyunları burada.

Selena Gomez'in En Sevilen Oyunları Neler?

Erkek çocuklarından çok, kızlar tarafından sevilen bir ünlü sanatçı olan Selena Gomez, artık tek bir kategori altında toplanan oyunları ile karşınıza çıkacak. Kategori altında sizlerle Selena Gomez giydir, Selena Gomez makyaj oyunlarını paylaşacağız. Karaktere ait oyunlar genellikle bu şekilde hazırlanmıştır. Bunlardan bir tanesi, diğerlerinden kat kat daha fazla sevilmiştir. Sevilen oyunun ismi Selena Gomez saç kesimi oyunudur. Oyunda güzel kızın saç bakımlarını yapıp sonrasında saçlarını istediğimiz şekilde keserek onu podyuma hazırlamaya çalışıyoruz. Tabi giydirmeyi de unutmayıp Selena Gomez'in tüm hazırlıklarını üstlenmiş oluyoruz. En güzel Selena Gomez oyunları için bu kategoriyi ziyaret etmeyi unutma tatlım. İyi eğlenceler dilerim.