Seçilen Saç Örme Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Örgü Seçimini Yap Örgü Seçimini Yap oyununa giriş yapabilmek için "PLAY" yazısına tıklamanız gerekmektedir. Saç örme oyunları kategorimize yine harika bir oyun ekledik. Kuaföre gelen  güzel kız, katalogtan örgü saç modelini seçmesi gerekiyor. Ardından saç yapma işlemi başlamış olacak. İlk olarak oyuncunuzun saç bakımı yapacaksınız. Ardından tarak ve toka yardımı ile saç örgülerini yapmaya başlayabilirsiniz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Tadya.com & İyi eğlenceler dileriz.
 2. oyun adi Hacimli Saçlar ve Makyaj Farklı ve yeni bir kız oyununu sizler için aktif ediyoruz. Hacimli Saçlar ve Makyaj adlı oyunumuza başlamanız ile birlikte karşınıza güzel bir kız ve çeşitli saç modelleri gelecektir. Bu modeller arasından beğendiğinizi seçerek oyunumuza başlayabilirsiniz. Sonraki gelecek adımda kızın saçını tarayarak seçtiğiniz modelin şeklini vermeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuzda bu adımdan sonra kızın makyajını yapacaksınız. Makyajı yaparken verilen malzemeleri kullanmalı uyumlu bir makyaj işlemi gerçekleştirmelisiniz. Son olarak kızın kıyafetini ve aksesuarlarını seçerek görüntüsünü tamamlayabilirsiniz. Hacimli saçlar ve makyaj oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Tadya.com iyi eğlenceler diler. 
 3. oyun adi Elsa Saç Bakımı Elsa Saç Bakımı oyununa giriş yapabilmek için PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Karlar Ülkesi karakterlerinden olan Elsa, bugün yepyeni bir oyunu ile karşımıza çıkıyor.  Saçları bakımız ve modelsiz olan oyuncuya bakım yapacağız. Oyun ekranlarınıza geldiğinde saç bakımı bölümü ile oyuna başlayacaksınız. Oyunun ilerleyen bölümlerinde giydirme bölümü ile oyuna devam  edeceksiniz. Oyun içersindeki seçimlerinizi mouse yardımı ile yapacaksınız.  Elsa'nın yeni tarzını oluşturmaya hazır mısınız? En güzel kız oyunları için Tadya.com'u takip edin. İyi Eğlenceler.

Yeni Saç Örme Oyunları

 1. Peri Prenses Saç Stilleri Peri Prenses Saç Stilleri Merhaba kızlar!!! Sizlere harika bir oyun olan Peri Prensesleri Saç Stili oyununu sunuyoruz.Oyunumuz yüklendikten sonra beliren " Play " butonuna tıklayarak oyunu açabilirsiniz.Daha sonra peri prenseslerimiz karşınıza çıktığında sağ alt köşede bulunan " Başlat " butonuna tıklayınız.Oyunumuz 2 bölümden oluşmaktadır.Birinci bölümde saç tarayacak,düzeltecek,boyayacaksınız ve prensesimizi taçlandıracaksınız.Daha sonra ikinci bölüme geçip onu en güzel prenses kostümüyle giydiriceksiniz.Bu işlemleri tamamladığınızda oyunda harika bir peri prensesi yaratabilirsiniz.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Oyun bittiğinde dilerseniz bölümü yeniden oynamak için " Yenile " butonuna tıklayınız.İyi eğlenceler dileriz...
 2. Frankie Stein Doktor Kontrolü Frankie Stein Doktor Kontrolü Merhaba arkadaşlar , Frankie Stein'nin saçlarında sorun vardır . Bunun için doktora cildini ve saçlarını gösterecektir . İlk olarak saçını yıkalamalısınız . Ardından saçını kesip , kafasındaki yara bereyi temizlemisiniz . Kafasındaki bitleri çıkarmalısınız . Oyuna giriş yapmak istiyorsanız , oyun yüklendikten sonra " Play " butonuına tıklayınız . Arkasında bir daha " Play " butonua gelecektir ve onada tıkladığımızda oyun açılacaktır . Oyunumuz  "Mouse" oynanmaktadır . Oyun müziği ve çizgi film karakteri ile Frankie'ye yardım edin oyunumuzda başarılı olun . Frenkie tedavi olduktan sonra çok mutlu olmuş bir şekilde karşınıza çıkması için " Show " yazan yere tıklayınız . Daha sonra resmi kaydetmek için " Save " butonuna ya da oyunu tekrar oynamak için " Replay " butonuna tıklamalısınız . İyi eğlenceler dileriz .
 3. Balıksırtı Örgüsü Balıksırtı Örgüsü Bugünün en yeni oyunu Balıksırtı Örgüsü olacak. Oyuna giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme barının dolmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklamayla beraber oyun başlıyor ve ilk olarak karakterimizin saç bakımlarını yapıyoruz. Arka taraftaki masa üzerinde bulunan malzemelerden yardım alarak bunu kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Sonrasında makas, tarak ve diğer kuaför malzemelerinden yardım alarak karakterimizin balıksırtı örgüsünü yapıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 4. Örgü Delisi Örgü Delisi Büyük bir keyifle oynayacağınız ve eğlenceli dakikalar geçireceğiniz örgü delisi sizlerle. Oyunumuzun ilk bölümü tamamen bakım üzerine hazırlanmış. Burada kontrolleri fareyle sağlayıp sağ taraftaki menüleri kullanıyor ve kızın saç bakımlarını üstleniyoruz. Bakımları tamamladıktan sonra karşımıza 3 farklı saç stili gelecek. O saç stilleri arasından birini seçip sonrasında kuaför malzemeleri yardımıyla yapmaya çalışıyoruz. Kıza güzel bir saç stili yaptıktan sonra onu giydirerek oyunu tamamlıyoruz. Kız çocuklarının büyük bir ilgiyle oynayacakları yeni oyunumuzda, kontrollerin tamamı fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 5. Elsa Yeni Saç Modelleri Elsa Yeni Saç Modelleri 3 farklı aşamadan oluşan yeni oyunumuzu aktif ediyoruz. Elsa yeni saç modelleri oyununa başlayabilmek için ilk önce yüklenme işleminin dolmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play yazılı olana tıklayarak oyunun başlamasına neden oluyoruz. Oyunun ilk bölümü saç bakımlarını yapmamız için özel olarak hazırlanmış. Burada alt taraftaki masanın üzerinde bulunan kuaför malzemelerinden yararlanıp Elsa'nın saçlarına uyguluyor ve genel bakımlarını üstleniyoruz. Tüm saç bakımlarını yaptıktan sonra saçlar arasından birini seçip o saç stilini kıza yapmaya çalışıyoruz. Kontrollerin fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Elsa Örgülü Saçlar Elsa Örgülü Saçlar Elsa Frozen için hazırlanan en yeni oyunları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer eklemiş olduğumuz oyunda, Elsa'nın yanında yer alarak yeni bir saç stiline sahip olup güzel görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekmesini sağlamaya çalışıyoruz. Tabi öncesinde keyifli oyuna girişimizi yapmamız gerekiyor. Yüklenme işlemi sonrasında alt kısımdaki play butonuna tıklayarak bu amacımıza ulaşıp oyunu başlatabiliriz. Yer aldığımız ilk aşamada bakım malzemelerini kullanıp Elsa'nın saçlarına uyguluyor ve saçlarını yıkıyoruz. Sonraki aşamada saç stilleri arasından birini seçip o saç stilini Elsa'ya yapıp kıyafetini belirleyerek oyunu bitiriyoruz. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Elsa örgülü saçlar oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Zendaya Coleman Saç Tasarımı Zendaya Coleman Saç Tasarımı Zendaya Coleman, 1 Eylül 1996 yılında  Amerika'da doğmuştur. Ünlü oyuncu, Disney Channel filminde yer aldığı dizilerle adını duyurup ünlendi. Şimdi ise karaktere ait ilk defa bir oyun hazırlandı. Eğlenceli hazırlanan oyunda, ünlü oyuncunun yeni saç stiline sahip olmasını sağlamamız gerekiyor. Tabi öncesinde saç bakımlarını yapmalıyız. Bunun için katıldığımız ilk aşamanın altında bulunan seçenekleri tek tek kullanıyor ve Zendaya Coleman'in saç bakımlarını üstleniyoruz. Sonra karşımıza farklı farklı saç stilleri gelecektir. Onlardan birini seçip seçtiğimiz saç stilini kıza yapmaya çalışıyoruz. Eğlenceli Zendaya Coleman saç tasarımı oyununda, tüm kontroller fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 8. Gelin Kız Saç Örgüsü Gelin Kız Saç Örgüsü 2 yıldır erkek arkadaşı ile beraber olan kız, uzun zamandır beklediği evlilik teklifini alır. Hemen teklifi kabul edip ikili düğün hazırlıklarına başlarlar. Bizim görevimiz de gelinin yanında yer alıp ona özel bir saç stili yapmak ve düğünün en güzeli olmasını sağlamaktır. İlk bölüm tamamen bakım üzerine hazırlanmıştır. Burada alt tarafa gelen farklı farklı kuaför malzemelerini kullanıp gelinin saç bakımlarını yapıyoruz. Saç bakımlarını tamamladıktan sonra karşımıza birbirinden güzel saç stilleri geliyor. Onlar arasından birini seçiyor ve o saç stilini geline yapmaya çalışıyoruz. Bunun için de gösterilenleri takip etmek yeterli olacaktır. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı gelin kız saç örgüsü oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Muhteşem Örgüler Muhteşem Örgüler İngilizce isminin Barbie Lice Control olduğu oyunu, sizlerle muhteşem örgüler ismiyle paylaşıyoruz. Grafiklerinin bir hayli başarılı olduğu oyunda, sarışın kızın yanında yer alıp onun yeni örgü stilleri ile muhteşem görünmesini sağlamaya çalışıyoruz. Bunun için ilk önce kızın saç bakımlarını yapmamız gerekiyor. Bakımları bitirdikten sonra karşımıza 2 farklı saç stili geliyor. Saç stilleri arasından birini seçtikten sonra onu yapmak için gösterilenleri eksiksiz olarak takip ediyor ve gerekli hamleler yapıyoruz. Play butonuna tıklayarak giriş yaptığımız oyunda, kontroller tamamen fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 10. Sevimli Kız Cadılar Bayramı Sevimli Kız Cadılar Bayramı Cadılar bayramı için özel biçimde hazırlanan oyunları sitemizde aktif hale getirmeye devam ediyoruz. Yeni eklediğimiz oyunda, sevimli bir kızı cadılar bayramına özel bir biçimde hazırlayıp genel görünümünün eskisine nazaran çok daha güzel olmasını sağlamamız gerekiyor. Oyunun başlamasının sonrasında karşımıza 3 farklı saç stili gelecektir. Saç stilleri arasından birini seçip alt kısımdaki play butonuna tıklıyoruz. Bu tıklama sonrasında oyun başlayıp alt tarafa özel bir menü geliyor. Menüdeki seçenekleri kullanarak sevimli kızı cadılar bayramına özel birbiçimde hazırlamaya ve genel görünümünün çok güzel olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bitiş ekranında kızın kıyafetini, takılarını, ayakkabılarını ve diğer seçimlerini yaparak güzel görünmesini sağlıyoruz. Sevimli kız cadılar bayramı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Cadılar Bayramı Saç Tasarımı Cadılar Bayramı Saç Tasarımı Cadılar bayramının kutlanmasına son 3 gün kaldı. Heyecan dorukta. Kızlar için birbirinden özel cadılar bayramı oyunları karşımıza gelmeye devam ediyor. Onların en yenisini şuan sizlerle buluşturuyoruz. Eklediğimiz cadılar bayramı saç tasarımı oyununa giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklıyoruz. Yaptığımız bu tıklamanın ardından oyun başlayıp alt kısıma özel bir menü geliyor. Menüdeki seçenekleri pembe ok işaretinin gösterdiği sıra ile kullanarak kızın saçlarına bakım yapıyoruz. Bakımın ardından ikinci etaba geçiyoruz. Burada karşımıza 3 farklı saç stili gelecek. Aralarından birini seçip o saç stilini kıza yapmaya çalışıyoruz. En son aşamada ise kızı giydirerek oyunu tamamlıyor ve bitiş ekranında kızın son hali ile karşı karşıya kalıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 12. Ellie Saç Tasarımı Ellie Saç Tasarımı Daha öncesinde Ellie'nin düğün hazırlığı oyununu karşınıza getirmiştik. Şimdi ise evlenen kıza yardımcı olarak gittiği kuaförden yeni bir saç stili ile çıkmasını sağlamaya çalışıyoruz. Oyun üç farklı aşamadan oluşmaktadır. Bunların birincisi ile Ellie'nin hazırlıklarını yapmaya başlıyoruz. Oyunun ilk bölümünün alt kısmında, bize bulmamız gereken malzemeler gösterilmektedir. Gösterilen malzemeleri odadan bulduktan sonra kullanıp Ellie'nin saç bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Son aşamada sol tarafa yeni bir menü gelecek. Menüdeki seçenekleri kullanarak kızın saç stilini, kıyafetini belirliyoruz. Bunların dışında makyajını da yaparak genel görünümünün çok başarılı olmasını sağlayabiliriz. Kontrollerin fare ile sağlandığı Ellie saç tasarımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Saç Örme Oyunları Niye Kızlar Tarafından Çok Seviliyor?

Kızlar için açtığımız özel oyun sitesi olan Tadya.com, birbirinden farklı oyunların yanı sıra kategori çeşidi ile de kızların gözdesi olma yolunda ilerliyor. Kızların hangi kategorileri ve oyunları sevdiğini çok iyi biliyoruz. Bu doğrultu da ilerleyip sizleri etkilemek istiyoruz. Şimdi aktif hale getirdiğimiz kategori saç örme oyunları barındırıyor. Peki ya kızlar bu kategoriye ait oyunlara niye bu kadar çok ilgi gösteriyor? Bir çok kişinin merak ettiği soruyu sizlere kısaca anlatmaya çalışacağız. Günlük yaşantımızda bir çoğumuz dağınık saçlarla dışarıya veya gezmeye çıkmayı sevmeyiz. Bu yüzden de saçlarımızı güzelce örmek isteriz. Bu konuda kızlar daha iyi fikir sahibi olmak istiyor. İlk adresleri de oyunlar oluyor. En son olarak kategoriye ait oyunların kuaför oyunları içerisinde de barındığını hatırlatalım.

En İyi Saç Örme Oyunları Neler?

Genel olarak kız çocuklarının daha çok sevdiği bir kategori olan saç örme oyunları, editörlerimiz tarafından her gün eklenen oyunlarla güncelleniyor. Kategoriye ait şuana kadar bir çok oyunu aktif ettik. Neredeyse her oyunun ayrı bir oyuncusu oldu desek yeridir. Kategoriye ait en iyi birinci oyunun ismi kesinlikle Ellie saç tasarımı olacaktır. Hem Ellie karakteri popüler, hem de kategoriye ait oyunlar ilgi görüyor. Tüm bunlar birleşince ortaya çok sevilecek bir oyun çıkmış. Şuan için kategorinin en popüler oyunu olduğunu hatırlatmak isteriz. Saç yapma oyunları olarak da adlandırabileceğimiz kategorinin en popüler ikinci oyunu ise Okul örgünü seç diyebiliriz. Bu oyunda, kızlara okulda yapacakları saç stili hakkında bazı bilgiler vermektedir. Görüşmek üzere...