Seçilen Saç Bakımı Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Güzel Kızı Çirkinleştir Şu ana kadar gelen makyaj oyunlarından farklı olan Güzel Kızı Çirkinleştir adlı oyunumuz ile karşınızdayız. Önceki eklediğimiz kız oyunlarından farklı olan bu oyunumuzda güzel kızı çeşitli cisimler yardımı ile çirkinleştirmeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda ilk olarak güzel kıza abur cubur yiyecekler yedirerek kilo almasını sağlayacaksınız. Ardından güzel kızın dişlerini kötü duruma sokmaya çalışacaksınız. Çeşitli dişçi aletlerini kullanarak kızın dişlerini çirkinleştirmeye çalışacaksınız. Son olarak kızı size verilen çirkin kıyafetler ile giydirerek kötü bir görünümün içerisine sokmanız gerekiyor. Böylece oyunu başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Güzel kızı çirkinleştirerek oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Güzel Kızı Çirkinleştir oyununda başarılar dileriz. 
 2. oyun adi Barbie Gölgeli Saç Stili Barbie'nin saçları uzun süredir aynı şekildedir. Yazın gelmesi ile birlikte saçlarını değiştirme kararı alan Barbie nasıl bir model ve renk yapması gerektiğine karar verememiştir. Barbie'nin saçlarını değiştirip yeni bir model hazırlamasında yardımcı olmak ister misin? Keyifli oyunda Barbie için özel olarak hazırlanmış birbirinden güzel saç modelleri yer almaktadır. Bunların içerisinden ona en çok yakışacağını düşündüğün modeli seçerek oyuna başlayabilirsin. Saç modelini belirledikten sonra sıra saç rengi ve elbise modeline gelecek. Sonrasında ise saç ve elbise seçiminize göre uygun renk ve tonlarda makyaja başlayabilirsiniz. Barbie gölgeli saç stili oyununda kontrol için fareyi kullanmalısınız. Barbie'nin diğer oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz. Yeni oyunlarda buluşmak üzere Tadya.com iyi eğlenceler diler.
 3. oyun adi Barbie Gerçek Makyaj Kızlar müjdeee! Barbie'nin gerçek makyaj oyunu şimdi sitemizde, sen daha oynamadın mı? Oyuna hemen giriş yapmak için " PLAY " butonuna tıklıyoruz. Barbie ekranlarınıza geldiğinde ilk önce barbie harika bir cilt bakımı yapacaksınız. Cildindeki sorunları hallettiğinizde kusursuz bir makyaj ve ardından göz alıcı kıyafetler ve aksesuar ile barbieyi giydirip süsleyebilirsiniz. Seçimlerinizi mouse ile yapacaksınız. Yepyeni barbie oyunlarını oynamak için barbie oyunları kategorimizi takip etmeyi unutmayın.

Yeni Saç Bakımı Oyunları

 1. Monster High Kuaför Salonu Monster High Kuaför Salonu Merhaba arkadaşlar , Monster High'ın çok sevdiğiniz , sadece saçla için harika kuaför salonları var.Oyunumuz yüklenir yüklenmez " Play "  ve " Başlat " butonlarına tıklayınız.Oyunumuz 3 bölümlüdür.İlk olarak saç bakımı yapılacak, saçlar yıkanacak , taranacak daha sonra saçlar ile ilgili işlemler yapacaksınız.Son olarakta saça göre giyim yapacaksınız.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Bütün işlemleri sırasıyla yapacaksınız. 3 bölümüde başarı işle bitirip çok sevdiğiniz karakterin harika ve güzel bir hal almasını sağlacaksınız.Bakalım saç konusunda ne kadar ustasınız.Oyunumuz başarıya göre uzun soluklu bir oyundur.İyi eğlenceler dileriz...
 2. Peri Prenses Saç Stilleri Peri Prenses Saç Stilleri Merhaba kızlar!!! Sizlere harika bir oyun olan Peri Prensesleri Saç Stili oyununu sunuyoruz.Oyunumuz yüklendikten sonra beliren " Play " butonuna tıklayarak oyunu açabilirsiniz.Daha sonra peri prenseslerimiz karşınıza çıktığında sağ alt köşede bulunan " Başlat " butonuna tıklayınız.Oyunumuz 2 bölümden oluşmaktadır.Birinci bölümde saç tarayacak,düzeltecek,boyayacaksınız ve prensesimizi taçlandıracaksınız.Daha sonra ikinci bölüme geçip onu en güzel prenses kostümüyle giydiriceksiniz.Bu işlemleri tamamladığınızda oyunda harika bir peri prensesi yaratabilirsiniz.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Oyun bittiğinde dilerseniz bölümü yeniden oynamak için " Yenile " butonuna tıklayınız.İyi eğlenceler dileriz...
 3. Frankie Stein Doktor Kontrolü Frankie Stein Doktor Kontrolü Merhaba arkadaşlar , Frankie Stein'nin saçlarında sorun vardır . Bunun için doktora cildini ve saçlarını gösterecektir . İlk olarak saçını yıkalamalısınız . Ardından saçını kesip , kafasındaki yara bereyi temizlemisiniz . Kafasındaki bitleri çıkarmalısınız . Oyuna giriş yapmak istiyorsanız , oyun yüklendikten sonra " Play " butonuına tıklayınız . Arkasında bir daha " Play " butonua gelecektir ve onada tıkladığımızda oyun açılacaktır . Oyunumuz  "Mouse" oynanmaktadır . Oyun müziği ve çizgi film karakteri ile Frankie'ye yardım edin oyunumuzda başarılı olun . Frenkie tedavi olduktan sonra çok mutlu olmuş bir şekilde karşınıza çıkması için " Show " yazan yere tıklayınız . Daha sonra resmi kaydetmek için " Save " butonuna ya da oyunu tekrar oynamak için " Replay " butonuna tıklamalısınız . İyi eğlenceler dileriz .
 4. Saçlarım ile Yaza Merhaba Saçlarım ile Yaza Merhaba Grafiklerinin oldukça kaliteli olduğu Saçlarım ile Yaza Merhaba oyunu sitemizde. Bu oyunda genç kızın yanında yer alarak onun yeni saç stilini belirliyor ve yaza yeni saçları ile girmesini sağlamaya çalışıyoruz. Ana ekrandaki play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdiğimiz oyunda, ilk bölümle sol arka taraftaki masa üzerinde bulunan malzemelerden yardım alıp kızın saç bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bakımların ardından diğer aşamalarla oyuna devam edip kızın yeni saç stilini belirlemesinde yardımcı oluyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 5. Trend Saç Salonu Trend Saç Salonu Kızlar, harika oyunlarla karşınıza gelmeye devam ediyoruz. Bugünkü oyunumuzda, büyük bir saç salonunda yer alıp kızlara trende uygun saçlar yapmaya ve çok şık görünmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Bunun için ilk olarak 3 kız karakterinden birini seçmemiz lazım. Seçimi yaptıktan sonra verilen menüleri kullanıyor ve sırasıyla tercihler yaparak karakterimizin yeni saç stilini belirlemeye çalışıyoruz. Bunu tek bir aşamada başarmak mümkün değil. Eğer başarılı olmak istiyorsak, katıldığımız her aşamada başarılı olup verilenleri de eksiksiz olarak uygulamamız gerekecek. İyi eğlenceler dileriz.
 6. Rapunzel'in Harika Saçları Rapunzel'in Harika Saçları Rapunzel'e ait yeni bir oyun daha sitemizde. Bu oyunda Rapunzel'in yanında yer alıp onun harika saçlara sahip olmasında yardımcı oluyoruz. Ama bunun öncesinde her zamanki gibi oyuna girişimizi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Rapunzel'in Harika Saçları oyununa giriş için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip ardından ana ekrandaki play butonuna tıklamamız lazım. Yaptığımız bu tıklamayla beraber ilk aşamadaki yerimizi alıp sağ taraftaki menüyü kullanıyor ve Rapunzel'in hem saç stilini, hem de giyim tarzını değiştirip süper görünmesini sağlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 7. Mulan Gerçek Saç Kesimi Mulan Gerçek Saç Kesimi Mulan için yeni bir oyun daha geliştirildi. Bu oyunda Mulan'ın yanında yer alarak saçlarını gerçek bir şekilde kesip şekillendiriyor ve eskisinden çok daha güzel görünmesini sağlıyoruz. Play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdikten sonra sol ile sağ tarafa iki farklı menü geliyor. İlk önce sol taraftaki menüyü kullanıp sırasıyla tercihler yapalım ve karakterimizin saçlarını kesip yeni saç stilini belirleyelim. Sonrasında sağdaki menüye geçip saçlarını boyayalım ve ikinci aşamada da onu giydirerek hazırlıklarını bitirelim. Mulan Gerçek Saç Kesimi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Raven Queen Gerçek Saç Kesimi Raven Queen Gerçek Saç Kesimi Raven Queen için ilk defa bir oyun hazırlandı. Bu oyunda Raven Queen'in yanında yer alarak saçlarını gerçek bir şekilde kesip istediğimiz gibi şekillendiriyor ve çok şık görüntüye ulaşmasında yardımcı oluyoruz. Play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdikten sonra sol ile sağ tarafa iki farklı menü geliyor. İlk olarak sol taraftaki menüde bulunan malzemeleri kulanarak karakterimizin saçlarını kesip istediğimiz gibi şekillendirelim. Sonrasında sağ taraftaki menüden yardım alarak saçlarını boyayalım ve yeni bir aşamaya geçerek oyuna devam edelim. Burada da karakterimize giyim işlemlerinde yardımcı oluyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı Raven Queen Gerçek Saç Kesimi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Monsterfy Justin Bieber Monsterfy Justin Bieber Monsterfy Justin Bieber oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirelim. Girişi gerçekleştirdikten sonra sol tarafa 3 farklı stil gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçip sonrasında kızın talimatlarını takip ederek karakterimizin yeni stilini belirlemeye çalışıyoruz. Saç stilini değiştirdikten sonra giyim işlemlerini yerine getirerek oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 10. Annem Saç Bakımında Annem Saç Bakımında Annem Saç Bakımında oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekranın sağ alt tarafında bulunan play butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. Yer aldığımız birinci aşamada alt tarafa gelen özel menüyü kullanıp genç annenin saç bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Saç bakımlarını tamamladıktan sonra yeni bir saç stiline sahip olması için yeni aşamadaki malzemelerden yardım alalım ve sırasıyla tercihler yapalım. Buralarda ve oyunun genelinde kontrolleri fareyle sağlamak mümkün. İyi eğlenceler dileriz.
 11. Monster High Saç Kesimi Monster High Saç Kesimi Monster High kızları için kaliteli bir oyun daha hazırlandı. Bu oyunda Monster High kızının yanında yer alıp onun saçlarını gerçek bir şekilde keserek şekillendiriyoruz. Tabi bunun için ilk olarak oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Monster High Saç Kesimi oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında play butonuna tıklayalım. Tıklama sonrasında sol ile sağ taraftaki menülerden yardım alarak karakterimizin hazırlıklarını yapıp yeni saç stili ile dikkatleri üzerine çekmesini sağlayalım. Diğer aşamada ise karakterin farklı hazırlıklarını yapıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 12. Süper Barbie Ombreli Saçlar Süper Barbie Ombreli Saçlar Süper Barbie için hazırlanan en yeni oyunu aktif hale getiriyoruz. Bu oyunda, Süper Barbie'nin yanında yer alarak onu ombreli saçlarla hazırlayıp farklı görünmesinde yardımcı olacağız. Play butonuna tıklayarak giriş yaptıktan sonra kendimizi ilk aşamanın içerisinde buluyoruz. Burada iki farklı saç stilinden birini seçmemiz gerekiyor. Saç stilini seçtikten sonra verilen menülerden yardım alarak karakterimizin yeni saç stilini belirliyoruz. Ardından ikinci aşamaya geçip burada da karakterin giyim işlemlerini gerçekleştirerek oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler...
Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Kızlar için saçlar çok önemlidir. Güzel bir saç için de bakım şart. Yetkililer pürüzsüz harika saçlar için haftada en az 2-3 kere saç bakımlarının yapılmasını söylüyorlar. Haftada 2-3 kere bir çok kişinin kuaföre gitmesi mümkün değil. Bu yüzden de evde yapılan bakım büyük önem taşıyor. Yazımız genel olarak evde yapılacak saç bakımını ilgilendirecek. Saçların çok daha doğal ve hacimli görünmesi için bir kaç yöntem var. Bunlardan en popüleri zeytin yağlı saç maskesi bakımıdır. Bu bakım için 2 yumurta, bone ve 5 yemek kaşığı zeytin yağına ihtiyacınız var. Zeytin yağı ile yumurta birlikte çırpılarak hazırlanan maske, bone yardımı ile saçlara iyice sarılıyor. 15 dakika sonra saçlar yıkanıyor ve bakım bitiyor. Yetkililer bu saç bakımının haftada 1 kez yapılması gerektiğini söylüyor. Kız çocuklarının bu konuda daha iyi bilgi sahibi olması için saç bakımı oyunları kategorisini açtık. Kategori altında devamlı olarak saç oyunları paylaşıyor olacağız.

Saç Bakımı Oyunlarının En Popülerleri Neler?

Kişisel bakım denilince akla ilk saç bakımı geliyor. Küçük kızların bu konuda daha iyi bilgiye sahip olmalarını sağlamak için onlara özel bir kategori açtık. Kategori altında sizlerin seveceği ve bilgi sahibi olabileceği her türlü oyunu paylaşıyor olacağız. Bunların bazıları bir çok özel oyun karakterine ait. Bu karakterlerden birisi diğerlerinden çok ayrılıyor. Sevilen karakterin ismi Barbie. Barbie saç bakım oyunları kategorinin en popülerleri. Karakterin kendisine ait en ilgi gören oyununun ismi ise Barbie bebek kış örgüleridir. Kızların en sevdiği kategoriye şuana kadar 100'e yakın oyun ekledik. Gün geçtikçe bu sayı artıp editörlerimiz sizlerin karşısına en güzel oyunları getirecektir. Görüşmek üzere...