Seçilen Prenses Sofia Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Prenses Sofia Giydir Kız çocuklarının severek oynayacağı yepyeni bir oyun ile karşınızdayız. Genel olarak kızların sevdiği giydirme oyunlarından biri olan Prenses Sofia giydir adlı oyunumuzda kendi prensesinizi oluşturarak onu istediğiniz şekilde giydirmeye çalışacaksınız. Oyunumuza başlamanız ile birlikte ilk olarak Prenses Sofia'nın yardımı ile yarattığınız karakterin ten rengini, göz rengini ve saçlarını belirleyeceksiniz. Size verilen seçenekler arasından istediklerinizi seçerek karakterin süsleyeceğiniz diğer adıma geçebilirsiniz. Geçtiğiniz bu adımda ekranın alt kısmındaki menüden yararlanarak kızı baştan aşağıya uyumlu bir şekilde giydirmeniz gerekecektir. Böylece oyunun son adımına geçiş yapabilirsiniz. Oyunun son adımında ise yarattığınız karaktere isim vererek oyunu tamamlayabilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuza giriş yapabilmek yüklenmesinin ardından " > " butonuna tıklayabilirsiniz. Prenses Sofia giydir oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.  
 2. oyun adi Prenses Sofia Kraliyet Düğünü Disney Channel kanalının en sevilen çizgi filmlerinden biri olma yolunda başarılı bir şekilde ilerleyen Prenses Sofia, harika bir oyunu ile sizlerin huzuruna çıkıyor. Prenses Sofia'nın yeni oyununda, güzel kızı Kraliyet düğünü için giydireceksiniz. Giydirme işlemleri diğerlerine göre oldukça farklı olacaktır. İşlemlere başlamadan önce, karşınıza bir kıyafet parçası gelecektir. Bu ayakkabı, çanta veya taç olabilir. Kıyafet parçası geldikten sonra, üst kısımdan kuşlar ellerinde kıyafet parçaları ile ilerlemeye başlayacaktır. Siz doğru kıyafet parçası geldiğinde space tuşunu kullanarak ve kıyafet parçasını alacaksınız. Bu şekilde, size gösterilen tüm kıyafet parçalarını alarak ve oyunda başarılı olabilirsiniz. İstenilen tüm kıyafetleri topladıktan sonra, seviye atlayacak ve oyunun sonraki zorlu bölümüne geçmeye hak kazanacaksınız. Tamamen Türkçe olarak hazırlanan oyunumuzda tüm kontrolleri mouse ile sağlayabilirsiniz.  Prenses Sofia Kraliyet Düğünü oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 3. oyun adi Sofia'nın Dünyası Kek Partisi Disney channel ekranlarının sevilen çizgi film karakterlerinden biri olan Prenses Sofia'nın yeni bir oyunu ile karşınızdayız. Yayınlandığı günden bu yana ilk bölümü ile birlikte bir çok kişinin sevgisini kazanmayı başarmıştır. Özellikle kızlar Sofia'ya daha çok ilgi göstermişlerdir. Çizgi filmde sevimli prensesin bir çok maceraları anlatılmaktadır. Buda çizgi filmin ve karakterin sevilmesine neden olmuştur. Bu harika ve ilgi çekici Prenses Sofia adlı çizgi filmin, yeni oyununa başlamanız ile birlikte karşınıza iki seçenek gelecektir. Bu seçeneklerden bir tanesi Parti Zamanı, diğeri ise Oyun Zamanı'dır. İki seçenekten bir tanesini seçmeli ve harika oyuna başlamalısınız. Oyuna başladıktan sonra, karşınıza küp kek gelecektir. Sizin yapmanız gereken küp keki istediğiniz gibi şekillendirmek olacaktır. Bunun için sol kısımda bulunan kek malzemelerini kullanacaksınız. Keki hazırlarken, kendi zevkinizden ziyade üst kısımda gösterildiği şekilde hazırlamalısınız. Bu sayede, bölüm atlayabilir ve oyuna farklı seviyelerde devam edebilirsiniz. Oyundaki bütün kontrollerimiz fare ile sağlanmaktadır. Sofia'nın Dünyası Kek Partisi iyi eğlenceler dileriz.

Yeni Prenses Sofia Oyunları

 1. Sofia Ve Amber Kombin Yarışması Sofia Ve Amber Kombin Yarışması Merhaba tatlım , prenses Sofia'nın en sevdiğiniz yeni oyunlarını her bulduğumuzda sizler için en yeni oyunlarını bulup  , sitemize yüklüyoruz . Bu yeni oyunumuz  olan " Sofia ve Amber Kombin Yarışması " oyununa giriş yapmak için " Başlat " ve " Next " butonlarına tıklayınız . Oyunda iki çok sevdiğiniz ve hayranı olduğunuz kızlarımızı sırayla yarışmaya hazırlayacaksınız . Onları yarışmaya hazırlamak için ise " Mouse " yani fare ile oyun panelinin solundaki ve sağındaki giysilerden seçip kızlarımızın üzerine giydireceksiniz. Daha sonra " Next " butonuna tıklayıp diğer yarışmayıcı giydireceksiniz.İkisinide giydirdikten sonra " Next " butonuna tıklayacaksınız ve göreceksiniz ki onlar yarışmaya katılmış  . Onların altında bulunan " Socere " yazan yerlerde onların oyun skorlarını yani puanlamayı göreceksiniz . Bu puanlamada kimi daha güzel ve daha şık giydirdiğinizi görmüş olacaksınız . İyi eğlenceler dileriz...
 2. Sofia'nın Tedavisi Sofia'nın Tedavisi Merhaba arkadaşlar , Sofia'nın Tedavisi Oyunu " Continue " butonuna tıklayarak başlar.Daha sonra başlat butonuna giriş yaparak oyunu açınız.Sofia tavşanıyla oynarken tavşanı elinden kaçar.Onu yakalamak isterken balkondan düşer ve ağlamaya başlar.Kolu kırılır ve kendiniz hastanede bulur hemen onu tedavi etmek için " Enter " butonuna tıklayınız ki doktor gelsin.Sizin bu oyunda yapmanız gerekenlerin listesi vardır.Oyunda el işareti size bu konuda yardım edecektir.İlk olarak Sofia'nın esji kıyafetlerini değiştirmekle başlayınız.Ağrılarından başı ağrıdığı için ona ilaç verin.Daha sonra vücudunun çeşitli bölgelerine batmış dikenleri makas yardımıyla çıkartınız.O ağlamadan bu yaptıklarınızı hızlı yapın ve yaralarına ilaç sürün . Oyunun devamını merak ediyorsanız buyrun oynayın.İyi eğlenceler dileriz...
 3. Prenses Sofia Tatlı Yapımı Prenses Sofia Tatlı Yapımı Merhaba arkadaşlar , prenses Sofia 'nın bir yeni oyununu daha sizlere sunuyoruz . Bu oyunda prenses Sofia annesinden tatlı yapımı konusunda izin alıp , güzel tatlılar yapmak isteyecektir . Sizde Sofia'nın bir hata yapmaması için ona yardım etmelisiniz . Oyunda " Play " butonuna tıklayıp başladıktan sonra oyun introsunu izleyeceksiniz . Ardından karşınıza iki çeşit tatlı yapmanız için öneri çıkacaktır . Birini seçip mutfağa girip işe koyulabilirsiniz . Oyunumuz sadece  " mouse " ile oynanmaktadır . Mouse iletatlıyı hazırlarken malzemeleri sıra sıra seçmelisiniz . Seçtiğiniz malzemeyi nereye koyacağınızı ok işareti yardımı ile öğrenebileceksiniz . İyi eğlenceler dileriz .
 4. Sofia Yaz Tatili Sofia Yaz Tatili Gün geçtikçe yeni oyunlarımızın sayısını arttırıyoruz. Bugünkü oyunda, ünlü karakterlerden Sofia'nın yanında yer alarak ona yaz tatilinde eşlik edip keyifli dakikalar geçirmesinde yardımcı oluyoruz. Tabi bunun için oyuna girişimizi yapmamız lazım. Bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklayalım. Ardından kontrolleri fareyle sağlayıp onun yaz tatilindeki isteklerini yerine getirelim. Sofia Yaz Tatili oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 5. Sofia vs Ivy Muska Savaşı Sofia vs Ivy Muska Savaşı Sofia ve Ivy ikilisi için geliştirilen en yeni oyunlardan biriyle daha karşınıza geliyoruz. Eğlenceli oyunda, Sofia ile Ivy'nin giriştiği inanılmaz mücadeleye tanıklık ediyoruz. Oyunun başlamasıyla beraber kendimizi Sofia'nın odasında buluyoruz. Bir süre geçirdikten sonra ünlem işaretleri çıkacak. Hemen ünlem işaretlerinin olduğu yere tıklayarak Sofia'nın saklanmasını sağlayalım. Ardından talimatları takip edip karakterimizin isteklerini yerine getirmeye çalışalım. İyi eğlenceler dileriz.
 6. Prenses Sofia Ev Temizliği Prenses Sofia Ev Temizliği Diğer temizlik oyunları ile benzer şekilde hazırlanan bu oyunda, Prenses Sofia'nın yanında yer alıp evi temizlemesinde ve isteklerini yerine getirmesinde yardımcı oluyoruz. Oyunu başlattıktan sonra kendimizi oldukça dağınık bir odanın içerisinde buluyoruz. Burada kontrolleri fareyle sağlayıp odadaki dağınıklığı toplamalı ve eşyaları doğru yerlerine yerleştirmeliyiz. Takıldığımız noktalarda sağ üstteki Hint butonuna tıklayarak ipucu alabilir ve odanın toplanmış halini görebiliriz. Tabi bu hakkın sınırlı olduğunu da söylemek gerek. Prenses Sofia Ev Temizliği oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Sofia'nın Bozuk Bisikleti Sofia'nın Bozuk Bisikleti Disney Channel ekranlarının en sevilen karakterlerinden birisi olan Prenses Sofia, yeni bir oyunu ile tekrardan sitemize konuk oluyor. Bu oyunda Prenses Sofia'nın yanında yer alıp bozuk bisikletini tamir etmesinde yardımcı oluyoruz. Oyunu başlatmamızla beraber hem bozuk bisiklet, hem de Sofia karşımızda olacak. Sırasıyla mavi ok işaretinin gösterdiklerini takip edip Sofia ile beraber bozuk bisikleti tamir edip temizlemeye çalışıyoruz. Bisikletin tüm ihtiyaçlarını yapıp güzel bir hale getirdikten sonra oyunu tamamlarız. Sofia'nın bozuk bisikleti oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Sofia'nın Yeni Yıl Temizliği Sofia'nın Yeni Yıl Temizliği En güzel yılbaşı oyunları hazırlanmaya devam ediyor. Bugün de bu oyunlara bir yenisini daha ekliyoruz. Eklediğimiz oyunda, Sofia'nın yanında yer alıp yeni yıl hazırlıklarında yardımcı oluyoruz. Oyunun başlamasıyla beraber kendimizi dağınık bir odanın içerisinde buluyoruz. Yapmamız gereken Sofia'nın talimatlarını takip edip dağınık odayı güzelce temizlemek ve çöplerden kurtulmaktır. Herhangi bir süre sınırlaması olmadığı için rahat hareket edip odayı temizlemeye çalışabiliriz. Sofia'nın Yenil Yıl Temizliği oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Sofia Yılbaşı Elbiseleri Sofia Yılbaşı Elbiseleri Disney Channel ekranlarından tanıdığımız Prenses Sofia, en yeni oyunlarından biri ile daha karşımıza geliyor. Sofia Yılbaşı Elbiseleri oyununa giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrandan play yazılı olan seçeneğe tıklayarak oyunu başlatalım. Oyunu başlattıktan sonra sırasıyla talimatları takip edip Sofia'nın hazırlıklarını yapıyor ve yılbaşı gecesinde çok şık görünmesini sağlıyoruz. Sonrasında done butonuna tıklayıp oyunu tamamlayabiliriz. İyi eğlenceler...
 10. Makyöz Sofia Makyöz Sofia Tadya.com olarak her gün yeni oyunlara yer vermeye devam ediyoruz. Bugün eklediğimiz yeni oyunlardan biri de, Makyöz Sofia olacak. Oyuna giriş yapabilmek için öncelikle giriş yapmamız gerekiyor. Bunun için bir süre yüklenme barının dolmasını bekleyip ardından ana ekrandaki seçeneklerden play yazılı olana tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlıyor ve sırasıyla talimatları takip edip Sofia'nın arkadaşına makyaj yapmasını sağlıyoruz. Daha doğrusu ilk önce bakım, daha sonrasında makyaj yaparak oyunda başarılı olmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 11. Sofia ve Amber Okulda Sofia ve Amber Okulda Güzel prenseslerden Sofia, yeni oyununda arkadaşı Amber ile karşımıza geliyor. Oyuna başlayabilmek için ilk olarak yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Ardından ana ekrandaki seçeneklerden '' play '' yazılı olana tıklayarak oyunu başlatalım. Oyunu başlattıktan sonra kendimizi sınıfta buluyoruz. Tahta da devamlı olarak toplama işlemleri gelecek. Onlara doğru şekilde cevap vererek skorumuzu arttıralım. Skorumuzu ve kalan süremizi sol alt taraftan takip edebiliyoruz. Oyundaki amaç süre bitene kadar mümkün oldukça yüksek skor elde etmektir. Elde ettiğimiz skor da başarı olarak geri dönecek. Sofia ve Amber okulda oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Doktor Prenses Sofia Doktor Prenses Sofia Disney Channel ekranlarının ilgi gören karakterlerinden olan Prenses Sofia, yeni oyununda doktor oluyor ve yaralı hayvanların tedavilerini yapmaya çalışıyor. Oyun başladıktan sonra Prenses Sofia ve sevimli yaralı tavşan karşımıza geliyor. Burada kırmızı ok işareti yapmamız gerekenleri gösteriyor. Çok dikkatli olup kırmızı ok işaretinin gösterdiklerini eksiksiz bir şekilde takip etmeli ve kullandığımız malzemelerle tavşanı iyileştirmeye çalışmalıyız. Tabi tedavileri yaparken hızlı olmamız gerekiyor. Sağ alt köşede bulunan süre devamlı olarak işliyor ve tüm tedavileri o süre bitmeden önce gerçekleştirmemiz gerekiyor. Doktor Prenses Sofia oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Prenses Sofia Kimdir?

Geçen yıl ilk olarak karşımıza gelen ve kısa sürede kız çocuklarının gönlünde taht kuran Prenses Sofia, bu yükselişini oyunlarda da devam ettirmeyi başardı. Bu konu hakkında bilgileri alt kısımda sizlerle paylaşacağız. Şimdi ise karakterin kim olduğu hakkında bilgiler verelim. Karakterin çizgi filmi ünlü televizyon kanallarından birisi olan Disney Channel'da yayınlanmaktadır. Yayınlanmasının ardından popülerleşen karakter, günümüzün en popüleri olmayı başarmıştır. Hatta kız oyunları kategorisinde hiç bir rakibinin olmadığını da söylemek isteriz.

Prenses Sofia'nun En İyi Oyunları Neler?

Prenses Sofia oyunları, sitemizin ve oyun dünyasının en popülerleri olmayı başardı. Çizgi film dünyasında karakterin rakibi olmasa da, oyun dünyasında ciddi rakipleri bulunuyor. Bunların başlıca olanları Hazel bebek ve Barbie'dir. Sizlerle şuana kadar onlarca Prenses Sofia oyunu paylaştık. Bunlar arasından bazıları diğerlerinden ayrılarak ilgi görmeyi başardı. Bu oyunların bir çoğu da Disney Channel ekranlarının özel olarak hazırladığı oyundur. Bunların birincisi, kaliteli bir oyun olan Prenses Sofia İlk Dans Heyecanı oyunudur. Oyunda amaç, Prenses Sofia'nın prens ile güzel bir dans etmesini sağlamaktır. Kategorinin diğer bir popüler oyunu da Sofia'nın Dünyası Kek Partisi olarak dikkat çekiyor. Tüm bu oyunlar için kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Hadi ne duruyorsun Prenses Sofia oyunu oyna. İyi eğlenceler dileriz.