Seçilen Pony Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Ponyler Alışverişte Ponyler Alışverişte oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında kendimizi ana ekran üzerinde buluyoruz. Buradaki seçenekler arasından play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirelim. Girişin ardından karşımıza Ponyler gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçip sonrasında verilen menüden yararlanalım ve güzel bir alışverişe çıkıp keyifli dakikalar geçirelim. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 2. oyun adi Pony Yarat Kız çocuklarının keyif alarak oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile bir kez daha karşınıza geliyoruz. Pony Yarat adlı oyunumuza başlamanız ile birlikte kontrol panelindeki butonlar ile sevimli atı en baştan yaratacaksınız. Fareniz ile oynayacağınız eğlenceli oyunumuzda kontrol butonundaki butonlardan sevimli atı istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafet ve benzeri eşyaların uyum içerisinde olmasına çok dikkat etmelisiniz. Aksi halde atın görünümünü kötü ve çirkin bir duruma sokabilirsiniz. Bu nedenle çok dikkatli olmalı hiç bir sıkıntı yaşamadan atın görünümünü değiştirebilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 3. oyun adi Twilight Sparkle Makyaj Pony atlardan bir tanesi olan Twilight Sparkle, yeni bir oyunla sitemize ilk defa konuk oluyor. Başarılı grafikleri ile dikkatleri üzerine çeken oyunda, sevimli Pony atının bakımlarını yapıyor ve vücudundaki kirlerden kurtulmasını sağlıyoruz. Başarılı hazırlanan oyuna başladıktan sonra kendimizi banyonun içerisinde bulacağız. Bu sırada pembe ok işaretinin gösterdiği seçenekleri dikkatlice takip edip hepsini kullanarak atın bakımlarını yapıyoruz. İkinci etapta atı kurulayıp saçlarını tarıyor ve diğer bakımlarını yaparak oyuna devam ediyoruz. Oyunun son etabında Pony atını güzelce süsleyip saç stilini belirliyor ve ekranın sol kısmında bulunan '' show '' butonuna tıklayarak oyunu tamamlıyoruz. Oyun içerisinde kontrollerin tamamı fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler dileriz.

Yeni Pony Oyunları

 1. My Little Pony Bahçe Düzenlemesi My Little Pony Bahçe Düzenlemesi Merhaba arkadaşlar , çok sevdiğiniz Pony'nin bahçe düzenlemesi oyununda ona yardımcı olmak ister misiniz? Oynamak istiyorsanız hemen oyununuz yüklendikten sonra ilk olarak " Continue " yazan yere tıklayınız . Daha sonra " Play " butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz .Hava çok yağmurludur Pony'nin arkadaşı bu duruma çok üzülüyor ve Pony hızla geçerek havayı düzeltiyor . Artık onlara bahçeyi düzenlemek kalıyor . Hemen " Enter " yazan yere tıklayarak kürekle toprağı kazmaya başlayabilirsiniz . Ardından tohumları ekeceksiniz . Sulayacaksınız ve büyümesini sağlayacaksınız . Oyunumuz " Mouse "ile oynanmaktadır . Bu çok eğlenceli oyunda bahçe düzenlemesini öğreneceksiniz . İyi eğlenceler dileriz .
 2. Pony Doğum Günü Pastası Pony Doğum Günü Pastası Pony için güzel bir oyun daha geliştirildi. Grafiklerinin etkileyici olduğu oyunda, Pony ile doğum günü pastası hazırlıyoruz. Tabi bunun için her zamanki gibi oyuna girişimizi gerçekleştirmemiz lazım. Bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklayalım ve oyuna girişimizi gerçekleştirip talimatları takip ederek Pony ile doğum günü pastası hazırlayalım. İyi eğlenceler dileriz.
 3. Little Pony Gerçek Saç Kesimi Little Pony Gerçek Saç Kesimi Little Pony karakterleri için birbirinden keyifli oyunlar hazırlanmaya devam ediyor. Bugünkü oyunumuzda, sevimli Pony karakterlerinin yanında yer alarak onların yeni saç stilleri ile dikkatleri üzerine çekmelerinde yardımcı oluyoruz. Play butonuna tıklayarak girişimizi yaptıktan osnra karakterlerden ilki karşımızda olacak. Sol ile sağ taraftaki menülerden yardım alarak karakterimize hazırlıklarında yardımcı olacak ve yeni saç stiline sahip olmasını sağlayacağız. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 4. Ponyler Alışverişte Ponyler Alışverişte Ponyler Alışverişte oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında kendimizi ana ekran üzerinde buluyoruz. Buradaki seçenekler arasından play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirelim. Girişin ardından karşımıza Ponyler gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçip sonrasında verilen menüden yararlanalım ve güzel bir alışverişe çıkıp keyifli dakikalar geçirelim. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 5. Pony Okul Hazırlığı Pony Okul Hazırlığı Pony atları için yeni oyunlar hazırlanmaya devam ediyor. Bugünkü oyunda, Pony'nin yanında yer alarak okul hazırlıklarında yardımcı oluyoruz. Play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdiğimiz oyunda, karşımıza pembe renkte bir Pony atı geliyor. Sol taraftaki menüyü kullanarak ilk olarak atımızın saç bakımlarını yapıyoruz. Sonrasında yeni saç stilini belirleyip yeni bir aşamaya geçerek okul hazırlıklarına devam ediyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı Pony Okul Hazırlığı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Pony İşte Benim Stilim Pony İşte Benim Stilim Pony için çok keyifli bir oyun daha geliştirildi. Bu oyunda Pony atlarının yanında yer alıp onları işte benim stilim yarışmasına uygun olarak giydirip süslü görünmelerinde ve juriyi etkilemelerinde yardımcı oluyoruz. Oyunun birinci aşamasıyla beraber 2 tane Pony atı karşımıza gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçelim. Seçimi yaptıktan sonra onu işte benim stilim'e uygun olarak hazırlayıp çok şık görünmesinde yardımcı oluyoruz. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Pony İşte Benim Stilim oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Pony Bebek Banyo Zamanı Pony Bebek Banyo Zamanı Sevimli Pony atları için en farklı oyunlar hazırlanmaya devam ediyor. Şimdi ki oyunumuz da bunlardan biri olacak. Pony Bebek Banyo Zamanı oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını beklememiz gerekiyor. Ardından ana ekrandan play butonuna tıklayarak oyuna girişimizi gerçekleştiriyoruz. Girişin ardından kendimizi banyonun içerisinde buluyor ve burada kontrolleri fareyle sağlayıp Pony'nin banyo yapmasını sağlıyoruz. Banyo yaptırdıktan sonra diğer hazırlıklarını üstlenip oyunu tamamlama başarısı gösteriyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 8. My Little Pony Saç Tasarımı My Little Pony Saç Tasarımı My Little Pony Saç Tasarımı oyunu sitemizde. Oyuna giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında karşımıza 6 farklı saç stili gelecek. Aralarından istediğimiz bir tanesini seçelim. Seçimi yaptıktan sonra verilen malzemeleri en iyi şekilde kullanarak My Little Pony'nin yeni saç stilini belirleyelim ve müthiş görünmesi için elimizden geleni yapalım. İyi eğlenceler dileriz.
 9. Bebek Pony Günaydın Bebek Pony Günaydın Sevimli Ponyler için birbirinden güzel oyunlar hazırlanmaya devam ediyor. Bu oyunlara şuan itibariyle yeni bir tanesini daha ekliyoruz. Eklediğimiz oyunda, Bebek Pony'nin yanında yer alarak çok keyifli bir gün geçirecek ve onun isteklerini yerine getirmeye çalışacağız. İlk önce bebek Pony'nin yüzünü yıkayıp sonrasında dişlerini fırçalayalım. Saç bakımlarını da gerçekleştirdikten sonra ikinci aşamaya geçip bu seferde karakterimizin karnını doyuruyor ve çeşitli oyunlar oynayarak keyifli dakikalar geçiriyoruz. Bebek Pony Günaydın oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Twilight Sparkle Güzellik Bakımında Twilight Sparkle Güzellik Bakımında Twilight Sparkle için yeni bir oyun daha hazırlandı. Bu oyuna giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını beklememiz gerekiyor. Ardından ana ekrana gelen seçeneklerden '' play '' yazılı olana tıklayarak oyunu başlatıyoruz. Yer aldığımız ilk aşamayla beraber karşımıza 2 farklı saç stili gelecek. Aralarından istediğimiz bir taneyi seçelim. Sonrasında next butonuna tıklayıp sağ taraftaki menüden yardım alarak karakterin bakımlarını yapalım. Diğer aşamalarda farklı hazırlıklarını da yerine getirerek oyunda başarılı olalım. Twilight Sparkle Güzellik Bakımında oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Apple Jack Elma Topla Apple Jack Elma Topla Apple Jack için yeni bir oyun daha hazırlandı. Bu oyunda sevimli karakterimizle meyve bahçesinde dolaşacak ve elmaları toplamaya çalışacağız. Tabi bunun için ilk olarak oyuna girişimizi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Apple Jack Elma Topla oyununa giriş için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlıyor ve sırasıyla talimatları takip edip karakterimizin isteklerini yerine getiriyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 12. My Little Pony Gizli Objeler My Little Pony Gizli Objeler My Little Pony Gizli Objeler oyunu sizlerle. Oyuna giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Ardından ana ekrandaki '' play '' butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. Oyunu başlattıktan sonra kendimizi dağınık bir odanın içerisinde buluyoruz. Yapmamız gereken oda içerisinde dolaşıp alt taraftaki malzemeleri bulmak ve onları almaktır. Gerekli malzemelerin tamamını bulduktan sonra diğer aşamaya geçerek oyuna devam ediyoruz. Kontrollerin de fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
My Little Pony Çizgi Filmi Nerede Yayınlandı?

My Litty Pony çizgi filminin ülkemizde hangi kanalda yayınlandığından bahsetmeden önce sizleri biraz geçmişe götürüp çıkış yaptığı zaman hakkında bilgiler verelim. Eğlenceli çizgi film, ilk olarak Amerika'da yayınlanmıştır. Hasbro tarafından piyasaya sürülmüştür. Hergün yayınlanan dizi, Amerika'da 1 sene sürdü. Başlangıcı 1986 yılında yapılıp bitişi ise 23 Eylül 1987 tarihinde gerçekleşmiştir. Şimdi gelelim ülkemize. Çizgi film ülkemizde 4 ayrı sezon olarak yayınlandı. Birinci sezonu 2010 yılında Kanal D ekranlarında yayınlandı. İkinci sezonu da aynı şekilde Kanal D tarafından yayınlanarak çocuklarla buluşturuldu. Sonra çizgi film Star TV tarafından satın alınarak 2012 yılında final yaptı. Final yapmasına rağmen çizgi film, yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında devam etti. Başarılı çizgi filmin ülkemizde toplam 104 bölümü yayınlanmıştır. Kısa sürede büyük popülerliğe ulaşan çizgi film, oyun dünyasındaki yapımcıları da tetikleyip birbirinden güzel oyunlar yapmalarına neden oldu. Tadya.com olarak kategori altında en güzel My Little Pony oyunları paylaşacağız.

En İyi ve Sevilen Pony Oyunları Hangileri?

Özellikle ufak yaştaki kızlar tarafından büyük bir merakla takip edilen My Little Pony çizgi filmi, aynı popülerliğe kısa sürede oyun dünyasında da ulaşmayı başardı. Şuana kadar sizlerle birbirinden güzel 6 farklı Pony oyunu paylaştık. Gün geçtikçe bu sayının artacağından da eminiz. Kategori içerisinde genel olarak sizlerle Pony giydirme oyunları, Pony bakım oyunları gibi yapılan oyunları paylaştık. Bunlardan biri diğerlerinden farklı. Çok fazla oynanmasa da, farklılığı ile zamanla ilgi göreceğini düşünüyoruz. Bu oyunun ismi Pony yarat. Oyunda yapacaklarınız sürpriz olsun. Sizlere kesinlikle tavsiye edip oyunu denemenizi öneririm. İyi eğlenceler dilerim.