Seçilen Peri Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Perilerin Aşkı Birbirini çok seven periler, sonunda evlenmeye karar vererek aşklarını kağıt üzerine dökmek isterler. İkili perilerin gerekli olduğu tüm hazırlıkları tamamlar. Bir tek gelin perinin hazırlanması gerekiyor. Oldukça heyecanlı olan peri gelin, bir türlü hazırlıklarına vakit ayıramaz. Düğünün başlamasına çok kısa süre var. Bu yüzden elimizi çabuk tutarak peri gelini bir an önce hazırlamalı ve genel olarak güzel görünmesini sağlamalıyız. Oyuna başladıktan sonra sol kısıma özel bir menü geliyor. O menüyü kullanarak perinin saç stilini, kıyafetini, takılarını, kanadını ve ayakkabısını belirleyerek uyumlu görünmesini sağlıyoruz. Tüm tercihleri yapıp periyi hazırladıktan sonra sağ kısımdaki menüde bulunan show butonuna tıklayarak oyunu tamamlıyoruz. Eğlenceli oyunda tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır. Perilerin aşkı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 2. oyun adi Winx Dönüşüm Zamanı Kız çocuklarının severek oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Winx Dönüşüm Zamanı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız kişi ile oyun alanındaki kontrol panelini kullanarak kızı giydirmeye çalışacaksınız. Verilen kontrol panelindeki butonlara tıklayarak kızın üzerini tamamen değiştiricek ve istediğiniz şekilde giydirerek kızın görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda sırayla butonlara tıklayarak kıyafetler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafetlerin ve aksesuarların düzgün görünebilmesi için uyum içerisinde olması gerekiyor. Herhangi aksi bir durumda kıza kötü kıyafetler giydirebilir ve berbat bir görüntü içerisine sokabilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. 
 3. oyun adi Tinkerbell Büyüdü Disney'in güzel perilerinden olan Tinkerbell , harika giydirme oyunu ile sitemizde karşımıza geliyor. Tinkerbell Büyüdü oyununa giriş yapabilmek için PLAY  yazısına tıklayacaksınız. Oyun başladığında yapman gereken mouse yardımı ise  oyuncuna en güzel kıyafet seçimlerini yapmak olacak. Seçimlerini aktif ettğiniz elbiseleri beğenmezseniz sağ bölümdeki sutundan (x) ikonuna tıklayarak kaldırabilirsiniz. Harika elbiselerin yer aldığı giydirme oyununda hepinize iyi eğlenceler diler  yepyeni peri oyunlarında görüşmek üzere.

Yeni Peri Oyunları

 1. Peri Güzellik Salonu Peri Güzellik Salonu Peri Güzellik Salonu oyunu sitemizde. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekranın sağında bulunan play butonuna tıklayarak oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Girişin ardından kendimizi güzellik salonunun içerisinde buluyor ve burada perinin yanında yer alıp isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda, verilen malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanarak perinin tüm isteklerini yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 2. Tinkerbell Spa Salonunda Tinkerbell Spa Salonunda Şimdi ki oyunumuzun en yeni karakteri Tinkerbell olacak. Ünlü karakterin yanında yer alıp spa salonunda ona eşlik edelim ve isteklerini yerine getirmek için elimizden geleni yapalım. Oyunu başlattıktan sonra kendimizi spa salonunun içerisinde buluyoruz. Burada sol ile sağ tarafa iki farklı menü geliyor. Menü üzerindeki seçenekleri el işaretinin gösterdiği sırayla kullanalım ve Tinkerbell'in spa salonundaki isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Buradaki isteklerini yerine getirdikten sonra diğer aşamaya geçebilir ve orada da kızın farklı ihtiyaçlarını karşılayıp oyunu tamamlarız. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Tinkerbell Spa Salonunda oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 3. Perinin Şeker Dünyası Perinin Şeker Dünyası Perinin Şeker Dünyası oyunu sizlerle. Oyunu başlattıktan sonra karşımıza 4 farklı seçenek gelecek. Bu seçenekler arasından istediğimiz bir tanesini seçmekte özgürüz. Biz ilk olarak dress up seçeneğini seçtik. Seçimin ardından kendimizi giyim aşamasında buluyor ve verilen menülerden yardım alarak onu güzelce giydiriyoruz. Giyim işlemlerinin ardından diğer aşamaya geçebilir ve burada da kızın diğer hazırlıklarını yapabiliriz. Oyundaki tüm kontrolleri de fareyle sağlamak mümkün. İyi eğlenceler dileriz.
 4. Elsa Aşk Perisi Elsa Aşk Perisi Elsa Frozen hayranları burada mı? Karlar Ülkesi filmiyle adını kısa sürede duyuran ve popülerleşen Elsa Frozen, yeni oyununda aşk perisi olarak karşımıza çıkıyor. Grafiklerinin oldukça kaliteli olduğu oyunda, Elsa'nın yanında yer alarak aşk perisi olmasını sağlayalım. Bunun için gelen menünün sağ tarafında bulunan menüyü kullanmak yeterli olacaktır. Menü dışında diğer aşamalarda da hazırlıklar yaparak oyuna devam ediyoruz. İyi eğlenceler..
 5. Peri Kuaförü Tinkerbell Peri Kuaförü Tinkerbell Peri Kuaförü Tinkerbell oyunu sitemizde. Oyuna başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklamamız yeterli olacaktır. Tıklama sonrasında salona gelecek olan 3 periden birini seçerek onu içeri alalım ve saçlarını istediği gibi yapmaya çalışalım. Bunun için sol taraftaki masanın üzerinde bulunan kuaför malzemelerini kullanmak yeterli olacaktır. Ardından diğer perilere geçebilir ve onların da saç stillerini istedikleri gibi yapabiliriz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.
 6. Modern Periler Modern Periler Modern Periler oyunu sitemizde. Oyuna giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında oyun başlıyor ve modern periler karşımıza geliyor. Sol ile sağ taraftaki menülerden yardım alarak perilerin hazırlıklarını üstlenebilir ve müthiş görünmesinde yardımcı olabiliriz. Perilerin tüm hazırlıklarını bitirdikten sonra sol alttaki seçeneğe tıklayarak oyunu tamamlayabiliyoruz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.
 7. Prenses Karol Prenses Karol Hazel bebeğin yapımcısı Topbabygames, yeni bir karakter daha yarattı. Bu karakterin ismi Prenses Karol'dur. Prenses için hazırlanan ilk oyunda, onun yanında yer alıp keyifli dakikalar geçiriyor ve önemli maceralara atılıyoruz. Oyunun ilk aşamasında tanıtım görüntülerini takip edip neler yaşandığı hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Sonrasında Prenses Karol'un talimatlarını takip edip isteklerini yerine getirerek keyifli dakikalar geçirmeye çalışıyoruz. Amacımıza ulaşabilmek için de tüm istekleri eksiksiz olarak yerine getirmemiz gerekiyor. Prenses Karol oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Prenses Amber Peri Stili Prenses Amber Peri Stili Tadya.com olarak sizlerle her gün yeni oyunlar paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünün en yeni oyununda, Prenses Amber'in yanında yer alıp peri stili ile dikkatleri üzerine çekmesini sağlamaya çalışıyoruz. Oyun üç farklı aşamadan oluşuyor. Birincisinde Prenses Amber'in cilt bakımını yapıp yüzündeki lekelerden kurtulmasını sağlıyoruz. Lekelerin yanı sıra kaşlarının arasında bulunan fazlalık tüyleri de koparıyoruz. İkinci aşamada makyaj yaparken, üçüncü aşamada da Prenses Amber'in kıyafetini belirleyip periler gibi görünmesini sağlıyor ve Prenses Amber Peri Stili oyununu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 9. Enchanted Forest Enchanted Forest Takipçilerimizle her gün yeni oyunlar paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünün en yeni oyununun ismi  Enchanted Forest olacak. Grafiklerinin diğer eklediğimiz oyunlardan çok daha kaliteli olduğu oyunda, güzel kızların yanında yer alıp onların isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Oyuna ilk olarak birbirinden güzel 3 periden birini seçerek başlıyoruz. Seçimin ardından sol ile sağ taraftaki menülerden yardım alıp perinin saç bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Saç bakımlarının sonrasında makyaj ve giydirme bölümleri ile oyuna devam ediyoruz. Fareyle kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Bebek Vampir Spa Bebek Vampir Spa Şimdi de sevimli vampirin bebeklik hali için hazırlanan yeni oyunu sizlerle paylaşıyoruz. Grafik olarak çok iyi olmasa da, oyuncular tarafından sevileceğini düşündüğümüz oyunda, spa salonuna giden bebeğin yanında yer alıp onun isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Tabi öncesinde oyuna girişimizi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bunun için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklama sonrasında tek tek gösterilenleri takip edip bebek vampirin spadaki işlemlerini yerine getiriyoruz. Bebek Vampir Spa oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Yaralı Tinkerbell Yaralı Tinkerbell Bir süredir Tinkerbell için oyun hazırlanmıyor. PlayBelle isimli site bunu gördü ve Tinkerbell için çok keyifli bir oyun hazırladı. Biz de bu keyifli oyunu sizlerle paylaşıyoruz. Eklediğimiz oyunda, Tinkerbell'in yanında yer alıp ilk önce yaralarını tedavi etmeye çalışacağız. Tedavi sırasında yapacaklarımız tek tek gösterildiği için amacımıza ulaşmak bir hayli basit olacaktır. Sonrasında ise giydirme bölümüne geçip Tinkerbell'i kendi keyfimize göre giydirip Yaralı Tinkerbell oyununu tamamlıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Peri Tara Peri Tara Tadya.com olarak en iyi oyunları karşınıza getirmeye devam ediyoruz. Peri Tara ismiyle eklediğimiz yeni oyunda, keyifli dakikalar bizi bekliyor olacak. Oldukça etkileyici hazırlanan oyuna yüklenme işleminin ardından gelecek olan ana ekrandaki play butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Girişin ardından periler dünyasındaki özel malzemeleri kullanıp özel bir saç bakım kremi hazırlıyoruz. Kremi hazırlarken kullanmamız gereken malzemeler tek tek gösterilecek. Sadece gösterilenleri takip ederek özel malzemeyi hazırlayabiliriz. Sonrasında o malzeme ve diğerlerini kullanarak perinin saç bakımlarına başlıyoruz. İyi oyunlar diliyoruz.
Periler Gerçek Mi?

Bir çok kişinin aklında periler gerçek mi? değil mi? soruları dönüyor. Sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Peri, birçok farklı kültürün efsane, folklor ve mitolojisinde bulunan bir ruh ya da doğaüstü yaratıktır. Genellikle insan görünümde olduğu söylenir. Periyi kimse görmese de, inanılan bir varlıktır. Bizler genellikle çizgi filmlerde veya sinema filmlerinde görmekteyiz. Bunlara Tinker Bell'i başlıca örnek olarak verebiliriz. Gün geçtikçe popüler olan periler, oyun dünyasına da hızlı bir giriş yaptı. Kısa sürede, özel çizilen perilere ait birbirinden güzel oyunlar yapıldı. Bunlardan en çok peri giydirme oyunları ilgi gördü. Hatta yapılan oyunların %40'ının giydirme olarak hazırlandığını da söylemek isteriz.

Peri Oyunları Kategorisinin En Popüler Oyunları Hangileri?

Peri oyunları isimli kategorimizde, sihir gücüne sahip sevilen karakterlerin tüm oyunlarını bir araya getirerek sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Oyunların bazıları giydirme, bazıları bakım üzerine hazırlanmıştır. Bunların içerisinden bir kaç tanesi diğerlerinden ayrılarak daha fazla ilgi görüyor. İlgi gören birinci oyunumuzun ana karakteri, tanınan bir peri olan Tinkerbell'e ait. Tinkerbell Saç Tasarımı ismiyle eklenen oyun, şuanda kategorinin en popüleri durumunda. Bu oyunda perinin saçlarını gerçek bir şekilde kesip istediğimiz gibi şekillendiriyoruz. Grafiklerin çok başarılı olması, oyunun kategorideki oyunlar arasından en popüler olmasına neden oldu. İkinci sıraya ise diğer oyunların tamamını ekleyebiliriz. Çünkü oyunların her birinin ayrı bir oyuncusu var. İlerleyen zamanlarda minik peri oyunları ile de sizlerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaya çalışacağız. İyi eğlenceler dileriz.