Seçilen Pedikür Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Baştan Yarat Kız çocuklarına özel olarak hazırlanan oldukça başarılı bir yapımı daha sizler için aktif ediyoruz. Baştan Yarat adlı oyunumuza başladığınızda karşınıza kendisini çok ihmal etmiş bir kız geliyor. Kötü bir görüntüye sahip olan kıza gereken yardımı yaparak onu baştan yaratmalısınız. Kızı baştan aşağıya değiştireceğiniz oyunumuza dişlerinden başlayabilirsiniz. Size verilen dişçi malzemelerini  sıra ile kullanarak kızların dişlerindeki sorunu çözerek güzel görünmesini sağlayın. Dişleri ile ilgili işlemleri tamamladıktan sonra kıza yapacağınız estetiklere geçebilirsiniz. Bir muayenehaneye gideceğiniz ikili ilk olarak kızın estetik yapılacak noktalarını belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz noktalara gereken ameliyatı yaparak bulunduğunuz bölümü de tamamlıyorsunuz. Kademe kademe ilerleyeceğiniz oyunumuzun bütün bölümlerinde kızı değiştirerek farklı bir görünüme sahip olması için çabalıyoruz. Sizde bu istenilenleri yaparak kızı güzelleştirmeniz halinde oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 2. oyun adi Elsa Pedikür Karlar Ülkesi animasyon filminin başrol oyuncularından Elsa, yeni pedikür oyunu ile ekranlarınıza geliyor. Oyuna giriş yapabilmek için " PLAY " yazısına tıklamanız gerekiyor. Ardından oyun ekranlarınıza geldiğinde yapmanız gereken Elsa'nın tırnaklarına bakım yaparak, bakımlı ellere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz oje renkleri ve tırnak stickerleri, aksesuarlar ile eğlenceli bir  beceri oyunu seni bekliyor. Oyun içerisindeki seçimlerinizi mouse yardımı ile yapacaksınız. Yeni tırnak süsleme oyunlarında görüşmek üzere. Tadya.com
 3. oyun adi Ayak Bakımı ve Pedikür Ayak Bakımı ve Pedikür oyununa başlayabilmek için " PLAY " yazısına tıklamanız gerekiyor. Kızlar şimdi karşınıza çok eğlenceli ve oldukça uzun bir oyun geliyor. Bu oyunumuzda ilk önce sorunlu ayakların tedavisini yapıyoruz. Hem parmakların hem topukların. Nasırları, kesikleri, uzun tırnakları düzeltiyoruz. Bacaklarda bulunan tüyleri ağda yardımı ile alıp, yıkıyoruz ve sonrasında nemlendiriyoruz. Ardından size vermiş olduğumuz malzemeleri kullanarak pedikür yapacaksınız daha sonra ise ojeler ve aksesuarlar yardımı ile ayakların daha güzel görünmesini sağlayacaksınız. Oyunu oynamak için mouse kullanmanız gerekiyor. Tadya.com & İyi eğlenceler diler.

Yeni Pedikür Oyunları

 1. Prenses Ariel Tırnak Süsleme Prenses Ariel Tırnak Süsleme Son günlerde adını daha sık duymaya başladığımız karakterlerden birisi olan Prenses Ariel, en yeni oyununda tırnaklarını süsleyip yeni şekiller yapmak istiyor. Hadi ona bu konuda yardımcı olalım. İlk bölümün başlamasıyla beraber sağ tarafa özel bir menü gelecek. Menü üzerindeki seçenekleri kullanıp karakterimizin hem el, hem de tırnak bakımlarını üstlenelim. Sonraki aşamada tırnaklarına bakım yapıp çok güzel görünmesini sağlayalım. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Prenses Ariel Tırnak Süsleme oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 2. Tırnak Bakım Salonu Tırnak Bakım Salonu En yeni oyunlarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Şuan paylaştığımız oyunda, genç kız tırnak bakım salonuna geliyor ve biz de onunla ilgilenip tırnaklarından yaşadığı sorunları çözmeye çalışıyoruz. Oyun iki farklı aşamadan oluşuyor. Birincisi ile başlıyor ve sol taraftaki menüde bulunan malzemeleri kullanarak kızın tırnaklarının bakımlarını yapıyoruz. Bakımları tamamladıktan sonra ikinci aşamaya geçip bu sefer de kızın tırnaklarını süslüyor ve şık görünmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Tırnak süslemenin yanı sıra eline çeşitli dövmeler yapıp takılar takabiliriz. Tırnak Bakım Salonu oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 3. Zendaya Coleman Tırnak Süsleme Zendaya Coleman Tırnak Süsleme Zendaya Coleman tırnak süsleme oyununa başlayabilmek için ilk olarak yüklenme işleminin tamamlanmasını beklememiz gerekiyor. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play butonuna tıklayarak oyunu başlatabiliriz. Oyunu başlattıktan sonra gelecek ekranda sol üst tarafta bulunan menüyü kullanıp Zedaya Coleman'ın eline takılar ve bileklik takıyoruz. Ayrıca tırnak bakımlarını da bu menüden yardım alarak gerçekleştiriyoruz. Sonrasında sağ üst taraftaki ileri butonuna tıklayarak diğer ele geçiyor ve bu sefer de aynı tercihleri diğer el için de yapıyoruz. Böylelikle Zedaya Coleman'ın hazırlıklarını tamamlayıp oyunu da bitirmiş oluyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 4. Kristen Stewart Manikür Kristen Stewart Manikür Twilight filminin en gözde karakterlerinden biri olarak hayranlarının karşısına çıkan Kristen Stewart, en iyi oyunları ile de karşımıza gelmeye devam ediyor. Kristen Stewart manikür oyununa giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklıyoruz. Bu tıklama sonrasında kendimizi büyük bir bakım merkezinin içerisinde buluyoruz. İlk olarak kızın elini yıkayıp güzelce sabunluyor ve temizliyoruz. Ok işaretlerini takip ederek bu amacımıza ulaşmamız mümkündür. İkinci aşamada 3 farklı tırnak şeklinden birini seçiyoruz. Daha sonrasında manikür yaparak kızın daha güzel tırnaklara sahip olmasını sağlayıp oyunu bitiriyoruz. Oyun içerisinde kontroller için fareden yardım alıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 5. El Bakımı El Bakımı Sizlerin karşısına en güzel kız oyunlarını getirmeye devam ediyoruz. Diğerleri gibi çok başarılı hazırlanan oyunda, güzel bir kızın el bakımını yaparak eskisinden daha güzel görünmesini sağlamaya çalışıyoruz. El Bakımı oyununa giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekranın altındaki play butonuna tıklıyoruz. Ardından kendimizi bakım bölümünün içerisinde buluyoruz. Bu sırada bize verilen çeşitli bakım malzemelerini kullanıp kızın eline bakım yapıyor ve yaraları tedavi ediyoruz. İkinci aşama da kızın tırnaklarına manikür yapıp eskisine nazaran daha iyi görünmesini sağlıyoruz. Böylelikle oyunu da tamamlayarak başarılı oluyoruz. Oyun içerisinde tüm kontroller için fareden yardım alıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 6. Barbie Canavarlı Tırnaklar Barbie Canavarlı Tırnaklar Şüphesiz ki, dönemin en çok sevilen kız karakteri olarak Barbie dikkat çekiyor. Kızın her eklenen oyunu çok sevilirken, büyük ilgi görüyor. Biz de bunlara en yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Yeni paylaştığımız Barbie canavarlı tırnaklar oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Ardından kontrolleri fare ile sağlayarak ana ekrandaki play simgesine tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Oyunun başlaması ile beraber alt kısımda bazı malzemeler gösterilmektedir. Gösterilen malzemeleri ilk olarak odadan buluyoruz. Ardından onları kullanarak Barbie'nin tırnak bakımlarını gerçekleştiriyoruz. En son olarak kızın tırnaklarını süsleyerek oyunu tamamlıyoruz. Oyun içerisinde kontroller için fareden yardım alıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 7. Dora Tırnak Bakımı Dora Tırnak Bakımı Daha öncesinde bir çok çizgi film karakterinin tırnak bakımı oyunlarını sitemizde aktif hale getirmiştik. Şimdi eklediğimiz oyunda bunlardan biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Üstelik bu seferki oyunda sevilen çizgi film karakterlerinden olan Dora yer almaktadır. Yapmamız gereken Dora'nın tırnak bakımlarını yapmaktır. Bunun için bir an önce oyuna başlayalım. Oyuna başladıktan sonra Dora sağ kısıma geliyor. İlk olarak sol kısımda bulunan menülerden yararlanıp Dora'nın eline bakım yapıyor ve genel görünümünün eskisine göre daha güzel olmasını sağlıyoruz. Tırnak bakımını tamamladıktan sonra çeşitli manikür malzemelerini kullanarak Dora'nın tırnaklarına manikür yapıyoruz ve böylelikle de oyunu tamamlıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyuna giriş için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play simgesine tıklıyoruz. Dora tırnak bakımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Oje Yap ve Sür Oje Yap ve Sür Kızların en sevdiği malzemelerden bir tanesi olan ojeler, yeni eklediğimiz oyuna konuk oluyorlar. İngilizce isminin Foot Nail Polish olduğu oyuna giriş için ilk olarak yüklenme barının dolmasını beklememiz gerekiyor. Bar dolduktan sonra ana ekrandaki play butonuna tıklayarak oyun alanındaki yerimizi alıyoruz. İlk olarak karşımıza gelen malzemeler arasından seçimler yaparak ojeyi hazırlıyoruz. Ardından hazırladığımız ojeyi kullanarak karakterin ayağına sürüp güzel görünmesini sağlıyoruz. Eğer yaptığımız ojeyi beğenmediysek, sağ kısımdaki seçeneğe tıklayarak oyunu sıfırlıyoruz. Daha sonrasında üstteki seçenekleri kullanıp yeni bir oje hazırlıyor ve eğlenceli oyunda keyifli dakikalar geçirmeye devam ediyoruz. Oje yap ve sür oyununda tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler dileriz.
 9. Yavru Kedi Tırnak Süsleme Yavru Kedi Tırnak Süsleme Hayvan oyunları kategorisinin içerisinde barındırdığı bu seferki oyunda, sevimli bir kedi ile ilgilenerek onun tırnak bakımlarını yapmamız isteniyor. Ama eğlenceli oyunda ilk olarak 3 farklı kedi arasından bir tanesini seçmeliyiz. Seçimin ardından oyun başlıyor ve öncelikle yavru kedinin tırnaklarına bakıp yapıp yaralarını tedavi etmeye çalışıyoruz. Tüm malzemeleri doğru sıra ile kullanmamız halinde, bu amaca ulaşarak ilk etabı tamamlayabiliriz. İkinci etaba ilk olarak kedinin tırnaklarını istediğimiz boyutta keserek başlıyoruz. Ardından dövmeler arasından bir tanesini seçip kedinin tırnaklarını güzelce süslüyor ve ikinci etabı da böylelikle tamamlıyoruz. Üçüncü etapta bardağın içerisinde bulunan kediyi giydiriyor ve oyunu tamamlıyoruz. Yavru kedi tırnak süsleme oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Baştan Yarat Baştan Yarat Kız çocuklarına özel olarak hazırlanan oldukça başarılı bir yapımı daha sizler için aktif ediyoruz. Baştan Yarat adlı oyunumuza başladığınızda karşınıza kendisini çok ihmal etmiş bir kız geliyor. Kötü bir görüntüye sahip olan kıza gereken yardımı yaparak onu baştan yaratmalısınız. Kızı baştan aşağıya değiştireceğiniz oyunumuza dişlerinden başlayabilirsiniz. Size verilen dişçi malzemelerini  sıra ile kullanarak kızların dişlerindeki sorunu çözerek güzel görünmesini sağlayın. Dişleri ile ilgili işlemleri tamamladıktan sonra kıza yapacağınız estetiklere geçebilirsiniz. Bir muayenehaneye gideceğiniz ikili ilk olarak kızın estetik yapılacak noktalarını belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz noktalara gereken ameliyatı yaparak bulunduğunuz bölümü de tamamlıyorsunuz. Kademe kademe ilerleyeceğiniz oyunumuzun bütün bölümlerinde kızı değiştirerek farklı bir görünüme sahip olması için çabalıyoruz. Sizde bu istenilenleri yaparak kızı güzelleştirmeniz halinde oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 11. Elsa Pedikür Elsa Pedikür Karlar Ülkesi animasyon filminin başrol oyuncularından Elsa, yeni pedikür oyunu ile ekranlarınıza geliyor. Oyuna giriş yapabilmek için " PLAY " yazısına tıklamanız gerekiyor. Ardından oyun ekranlarınıza geldiğinde yapmanız gereken Elsa'nın tırnaklarına bakım yaparak, bakımlı ellere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz oje renkleri ve tırnak stickerleri, aksesuarlar ile eğlenceli bir  beceri oyunu seni bekliyor. Oyun içerisindeki seçimlerinizi mouse yardımı ile yapacaksınız. Yeni tırnak süsleme oyunlarında görüşmek üzere. Tadya.com
 12. Ayak Bakımı ve Pedikür Ayak Bakımı ve Pedikür Ayak Bakımı ve Pedikür oyununa başlayabilmek için " PLAY " yazısına tıklamanız gerekiyor. Kızlar şimdi karşınıza çok eğlenceli ve oldukça uzun bir oyun geliyor. Bu oyunumuzda ilk önce sorunlu ayakların tedavisini yapıyoruz. Hem parmakların hem topukların. Nasırları, kesikleri, uzun tırnakları düzeltiyoruz. Bacaklarda bulunan tüyleri ağda yardımı ile alıp, yıkıyoruz ve sonrasında nemlendiriyoruz. Ardından size vermiş olduğumuz malzemeleri kullanarak pedikür yapacaksınız daha sonra ise ojeler ve aksesuarlar yardımı ile ayakların daha güzel görünmesini sağlayacaksınız. Oyunu oynamak için mouse kullanmanız gerekiyor. Tadya.com & İyi eğlenceler diler.
Pedikür Nasıl Yapılır?

Kişisel bakımın gözle görülen ve dikkat çeken ilk unsuru kesinlikle tırnaklardır. Bakımlarına dikkat eden kızlar, tırnaklarına da büyük önem verirler. Sizlere biraz yararlı olabilmek için bu yazımızda, pedikürün nasıl yapıldığını anlatmaya çalışacağız. Evde yapılacak olan pedikür için ilk önce tırnakların yumuşatılması gerekiyor. Bu da en iyi banyo sonrası gerçekleşir. Daha sonra oje, cila varsa aseton, badem yağı ve susam yağı gibi nemlendirecek malzemeler yardımıyla çıkartılır. Ayak temizledikten sonra sudan çıkarılır ve tırnaklar kesilir. Kesimin ardından tırnaklar çift taraflı törpü ile düzgün bir şekilde törpülenir. Tırnaktaki etler, kişinin kendine ait pedikür malzemeleri ile temizlenir. En son olarak da istenilen türde ve renkte oje ile cila yardımıyla tırnakları renklendirmeniz gerekiyor. Tüm bunları birbirinden güzel oyunlar aracılığı ile de sizlere öğretmeye çalışacağız. Pedikür oyunları kategorisinin de amacı bu olacak. 

En İyi Pedikür Oyunları Hangileri?

Kızların en çok yaptırdığı kişisel bakımlardan biri olan pedikürün konu alındığı kategorimizde, birbirinden harika ve eğitici oyunları sizlerle paylaşıyor olacağız. Yaptığımız araştırmalar sonrasında sizlerin huzuruna sunmak için birbirinden güzel oyunlar bulduk. Bu oyunların bir çoğunda da sevilen oyun karakterlerine pedikür yaparak onların güzel tırnaklara sahip olmalarını sağlamaya çalıştık. Peki ya bunlar arasında en çok hangisi oynanıyor. Kolaylıkla bu soruya cevap verebiliriz. Kategorinin en popüler oyunu Kristen Stewart Manikür'dür. Belki de bu oyunun popüler olmasının en büyük nedeni de karakterin Kristen Stewart olmasıdır. Çünkü bu karaktere ait iyi oyunlar pek bulunmuyor. Bulunduğunda da çok ilgi görüyor. İlerleyen zamanlarda sizler için puanlı pedikür oyunları da yapıp paylaşacağız. İyi eğlenceler dileriz.