Seçilen One Direction Oyunları

  1. oyun adi Zayn Malik Hayranı Zayn Malik hayranları, bu oyun sizler için gelsin. Oldukça kaliteli hazırlanan oyunda, genç bir kız Zayn Malik ile buluşma hakkı kazanır. İlk önce kızın ismini yazıp ten rengini, göz rengini, saç rengini ve kıyafetini belirliyoruz. Tüm bu tercihleri yaptıktan sonra ileri butonuna tıklayıp kızın buluşmaya gitmesine neden oluyoruz. Oyun bu kadarla sınırlı değil. Bu sırada çiftin muhabbet edişini de bizler yönlendiriyoruz. Zayn Malik bir soru soruyor. Ardından karşımıza seçenekler geliyor. Onlar arasından tercihler yaparak cevap veriyoruz. Böyle böyle muhabbeti arttırıp Zayn Malik'i kendimize hayran bırakmaya çalışıyoruz. Eğer başarılı olursak, oyunun sonunda gelen defterdeki özelliklerden bazılarını kazanırız. Zayn Malik hayranı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
  2. oyun adi Zayn Malik Cilt Bakımı Kızların en sevdiği  gruplardan olan One Direction harika oyunları ile sitemizde yerini almaya başladı. İlk olarak Zayn Malik oyuncusu karşınıza gelecek. Konser önce kendisine bakım yaptırmak isteyen yakışıklı oyuncuya yardım edeceksiniz. Zayn Malik Cilt Bakımı oyununa başlayabilmek için " PLAY " yazısına tıklayacaksınız. Oyun başladığında ilk olarak oyuncumuza cilt bakımı yapacaksınız. Cildindeki sorunları yok ettiğinizde konser kıyafetini seçerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. İyi Eğlenceler.
  3. oyun adi Liam Payne Cilt Bakımı Liam Payne Cilt Bakımı oyununa başlayabilmek için " PLAY " butonuna tıklayacaksınız. Oyundaki amacınız One Direction grubunun solistlerinden Liam'ı konsere hazırlamak olacak. Oyun başladığında karşınıza gelecek olan maskeleri yaparak ilk aşamayı bitirebilirsiniz. Daha sonra makyaj ve giydirme bölümleri ile oyuncunuzu hazırlamaya devam edeceksiniz. Oyunu oynayabilmek için mouse kullanmanız yeterlidir. Tadya.com & İyi eğlenceler diler.

Yeni One Direction Oyunları

  1. Zayn Malik Hayranı Zayn Malik Hayranı Zayn Malik hayranları, bu oyun sizler için gelsin. Oldukça kaliteli hazırlanan oyunda, genç bir kız Zayn Malik ile buluşma hakkı kazanır. İlk önce kızın ismini yazıp ten rengini, göz rengini, saç rengini ve kıyafetini belirliyoruz. Tüm bu tercihleri yaptıktan sonra ileri butonuna tıklayıp kızın buluşmaya gitmesine neden oluyoruz. Oyun bu kadarla sınırlı değil. Bu sırada çiftin muhabbet edişini de bizler yönlendiriyoruz. Zayn Malik bir soru soruyor. Ardından karşımıza seçenekler geliyor. Onlar arasından tercihler yaparak cevap veriyoruz. Böyle böyle muhabbeti arttırıp Zayn Malik'i kendimize hayran bırakmaya çalışıyoruz. Eğer başarılı olursak, oyunun sonunda gelen defterdeki özelliklerden bazılarını kazanırız. Zayn Malik hayranı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
  2. Liam Payne Cilt Bakımı Liam Payne Cilt Bakımı Liam Payne Cilt Bakımı oyununa başlayabilmek için " PLAY " butonuna tıklayacaksınız. Oyundaki amacınız One Direction grubunun solistlerinden Liam'ı konsere hazırlamak olacak. Oyun başladığında karşınıza gelecek olan maskeleri yaparak ilk aşamayı bitirebilirsiniz. Daha sonra makyaj ve giydirme bölümleri ile oyuncunuzu hazırlamaya devam edeceksiniz. Oyunu oynayabilmek için mouse kullanmanız yeterlidir. Tadya.com & İyi eğlenceler diler.
  3. Zayn Malik Cilt Bakımı Zayn Malik Cilt Bakımı Kızların en sevdiği  gruplardan olan One Direction harika oyunları ile sitemizde yerini almaya başladı. İlk olarak Zayn Malik oyuncusu karşınıza gelecek. Konser önce kendisine bakım yaptırmak isteyen yakışıklı oyuncuya yardım edeceksiniz. Zayn Malik Cilt Bakımı oyununa başlayabilmek için " PLAY " yazısına tıklayacaksınız. Oyun başladığında ilk olarak oyuncumuza cilt bakımı yapacaksınız. Cildindeki sorunları yok ettiğinizde konser kıyafetini seçerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. İyi Eğlenceler.

One Direction Kimdir?

One Direction, 5 üyeden oluşan İngiliz müzik grubudur. Grubun üyeleri Zayn Malik, Harry Syles, Liam Payne, Niall Horan ve Louis Tomlinson'dur. Grup popülerliğe çok ilginç bir şekilde ulaştı. Sizlere bu olayı da anlatıp grup hakkında bilgiler vermeye devam edelim. İngiltere'de yayınlanan yarışma programlarından birisi olan The X Factor'ün yedinci sezonuna katılan grup, yarışmayı üçüncülükle tamamlamıştır. Yarışmada elde ettikleri başarı sonrasında teklifler akın akın gelmeye başlar. Daha sonrasında ünlü müzik yapımcılarından birisi olan Syco Music'le anlaşıp ilk şarkılarını çıkarırlar. Grup ilk şarkıyı 11 Eylül 2011 tarihinde yayınlanmıştır. Şarkının ismi de '' What Makes You Beautiful''dur. Tüm bu başarılarla beraber grubun hayran kitlesi arttı. Ülkemizde de gruba büyük sevgi gösteriliyor. Özellikle ufak yaştaki kız çocukları, grup üyelerine bayılıyor. Onlar için One Direction oyunları kategorisini açtık.

En İyi One Direction Oyunları Neler?

Çok sevdiğiniz One Direction grubunun, en sevilen oyunu ne merak ediyor musunuz? Sizler için yazımızın devamında grubun en sevilen iki oyunu açıklayacağız. Kategorinin en sevilen oyunlarından birincisi One Direction bilgi yarışması. Oyunda karşınıza müzik grubu ile ilgili sorular çıkıyor. Sizlerden bu soruları cevaplayıp grubu ne kadar sevdiğinizi göstermeniz isteniyor. Kız ve erkek çocukları tarafından çok sevilen oyunu deneyerek grubu ne kadar sevdiğinizi kanıtlayabilirsiniz. Kategorinin ikinci sevilen oyunu ise, gruba ait değil üyelerinden birisine ait. Oyunun ismi Liam Payna cilt bakımı. Bu oyunda da sevilen grubun üyesine, bakım yapıp onu güzelleştirmeye ve yüzündeki lekelerden kurtulmasında yardımcı olmaya çalışıyoruz. One Direction oyunları oynamak için açtığımız kategori sizler için yeterli olacaktır. İyi oyunlar dileriz.