Seçilen İlk Yardım Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Şişman Kızlar Zayıflıyor Şişman Kızlar Zayıflıyor oyununa giriş yapabilmek için "PLAY" yazısına tıklamanız gerekiyor. İki iyi arkadaş kiloları yüzünden sürekli şikayet ediyor. Arkadaşlardan biri estetik yaptırmaya karar verir diğeri ise sağlıklı beslenmeyi tercih eder. Fast food yiyecekler artık yemeyecektir. Şimdi ilk olarak oyuna estetik olmak isteyen oyuncu ile başlıyoruz.  Oyun içerisinde ne yapman gerekiyor ok işareti ile gösteriliyor olacak. Ardından diğer oyuncu ekranlarınıza gelecek. Bu bölümde de sebze ağırlıklı besinleri seçerek oyuncunuza yardımcı olacaksınız. Farklı bir oyun olmak ile birlikte  oldukça kapsamlı. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Tadya.com 
 2. oyun adi Barbie Diz Ameliyatı Barbie Diz Ameliyatı oyununa giriş yapabilmek için PLAY butonuna tıklamanız yeterlidir. Kaza geçiren Barbie, hemen hastaneye kaldırılır. Dizinde oluşan problemi çözemeye hazır mısınız? Oyun ekranlarınıza geldiğinde kısa bir fragman izleyeceksiniz. Next butonuna tıklayarak tanıtımı geçebilirsiniz. Daha sonra mouse yardımı ile  ok işareti ile gösterilen malzmeleri kullanarak seçimlerinizi kolayca yapıp, barbie'yi iyileştirebilirsiniz.Yepyeni barbie ve ameliyat oyunlarını oynamak için bizi takip ediniz. Tadya.com & İyi Eğlenceler Diler.
 3. oyun adi Elsa Doğum Yapıyor Bu da mı olacaktı diyebileceğiniz oyun sitemizde. Yeni eklediğimiz oyunda, Elsa Frozen'in hamile hali karşımıza geliyor. Aniden evde sancısı tutan Elsa Frozen, eşi tarafından hastahaneye götürülür. Oyuna burada dahil olarak Elsa Frozen'in bebeğini doğurmasını sağlıyoruz. Bunun için bize verilen seçenekleri sırası ile kullanıp gösterilenleri de atlamadan dikkatlice takip ediyoruz. Doğumu gerçekleştirdikten sonra bebeğin bakımlarını yapıyoruz. Bakımı yaparken göbek bağını kesip gösterilenleri öncesinde olduğu gibi dikkatlice takip etmeli ve uygulamalıyız. Elsa doğum yapıyor oyununda, tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır. Oyuna giriş için de yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklıyoruz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.

Yeni İlk Yardım Oyunları

 1. Büyü Okulu Tedavisi Büyü Okulu Tedavisi Merhaba tatlım , sizler için harika bir oyun yükledik . Bu oyunumuzda ilk yardım ve tedavi yapmayı öğreneceksiniz . Oyunumuzun ismi " Büyü Okulu Tedavi " oyunudur . Bu oyuna giriş için yapmanız gerekenler oyun yüklendikten sonra ilk olarak " Başlat " butonuna tıklayınız . Daha sonra büyücü kızın başına neler geldiğini göreceksiniz . Onun elleri kolları bağlı bir şekilde ahtapotun onu yakalamasını bekliyorlar , bu sırada kurtulabilirse büyü yapmayı öğrenmiş demektir  fakat büyücü karakteriniz bunu beceremiyor ve başına gelenleri görüyorsunuz . Artık sizin yardımınıza ihtiyacı vardır . Hemen onu tedavi etmeye başlamalısınız . İlk olarak doktorun odasına girmek için " İleri " yeşil butonuna tıklayınız . Daha sonra oyun tam anlamıyla başlayacaktır . El işaretinin size gösterdiği nesnelere tıklayarak gereken tedavi sırasına göre  büyücü kızı iyileştirmeye başlayabilirsiniz. Oyun " Mouse " yani fare ile oynanmaktadır . Oyunda size verilen bir yapılacaklar listesi göreceksiniz. Her işleminizden sonra birini daha işaretleyeceksiniz. Oyun sonunda hepsi tamamlandığında büyücü kız iyileşecektir . İyi eğlenceler dileriz...
 2. Bebek Köpek Doktor Oyunu Bebek Köpek Doktor Oyunu Merhaba arkadaşlar , bebek köpek çok yaralanmıştır.Onun çok yardıma ihtiyacı vardır.Hemen oyunumuz yüklendikten sonra " Play " butonuna tıklayarak oyuna giriş yapınız.Daha sonra küçük köpeğinizin koşarken çalılıkların arasından düştüğünü ve çok yaralandığını görecesiniz.Hemen " Next " yazan yere tıklayıp onu doktora götürünüz.Ona hemen boyunluk takınız, kırık bacığını alçıya alınız.üzerine batmış  çalıları çıkartınız, yaralarını bantlayınız, şişmiş yerlerini buzla ovalayınız.Bütün bunları yaptıktan sonra onu güzelce yıkayınız.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Bütün işlemleri sıraısyla ve doğru olarak yapıp bölümleri geçebilir ve küçük köpeği çok mutlu edebilirsiniz.Diğer bölümleri merak ediyorsanız hemen oyunumuza başlayınız.İyi eğlenceler dileriz...
 3. Benim Küçük Balığım Benim Küçük Balığım Merhaba kızlar , bu çok sevimli küçük balığın başı dertte, bir kaza sonucu her yerine birşeyler bamtış ve ilk yardım gerekiyor.Bunu yapmak için hemen oyun yüklendikten sonra " Play " butonuna tıklayıınız.Daha sonra "Başlat " butonuna tıklayınız ve bölümler açılsın.Oyunumuz 5 bölümden oluşmaktadır.Kilidi açık olan bölüme tıklayınız ve sağ alt köşede beliren " Next " işaretine tıklayınız.Oyun başladığında balık karşınıza duruyor ve yaralı bir şekilde tedavi etmenizi bekliyor olacaktır.Bunu yapmanız için ise " Mouse " kullanmanız gerekiyor.İlk olarak yüzündeki batmış dikenleri toplayınız, daha sonra mersem sürünüz ve yaralarını yara bansı ile kapatınız.Oyun tamamladığında sağ alt köşede " Done " işareti çıkacaktır.Onun üzerine tıklayınız ve yeni bölüme geçiniz.İyi eğlenceler dileriz...
 4. Grip Doktoru Grip Doktoru Merhaba arkadaşlar,Ladybug fırtınalı havada savaşıyordu. Akumatized kötü adam tarafından donduruldu ve şimdi grib gibi çok ciddi bir durumu var oldu. Klinikte bizim süper kahramaın kontrol edin ve Audrey Ladybug ilgilenip, yardımcı olun. Onun kalp atışlarını ve sıcaklığı kontrol edin, ona doğru miktarda vermek ilaç ve ona sıcak bir yemek hazırlayın.Oyunumuz yüklendikten sonra " Continue " ve ardından gelen " Play " butonuna tıklayınız.Oyun intorsunu izledikten sonra sağ alt köşedeki " Yön " işaretine tıklayınız.Oyunumuz " Mouse" ile oynanmaktadır.İyi eğlenceler dileriz...
 5. Ariel Doğum Kontrolü Ariel Doğum Kontrolü Ünlü karakterlerden Prenses Ariel, yeni oyununda hamile olarak karşımıza geliyor. Doğum için çok kısa süre kaldı. Ariel bugünden itibaren hastahanede kalacak. Biz de doktor olarak oyuna dahil olup ilk önce Ariel'in testlerini yapıp bebeğin sağlık durumunu öğrenecek ve isteklerini yerine getirmeye çalışacağız. Testleri tamamladıktan sonra doğum aşamasına geçip Ariel'in bebeğini doğurmasını sağlayacağız. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı Ariel Doğum Kontrolü oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Elsa ve Jack Motor Kazası Elsa ve Jack Motor Kazası Elsa ve Jack Frozen için yeni bir oyun daha geliştirildi. Bu oyunda çift üzücü bir kaza geçiriyor. Hemen işe koyularak onlara tedavilerinde yardımcı olalım ve isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Bunun için karşımıza gelen menüyü kullanıp sırasıyla tercihler yapalım ve yaptığımız bu tercihlerle beraber ikilinin tedavilerini gerçekleştirmeye çalışalım. Tüm tedavileri bitirdikten sonra yeni bir aşamaya geçer ve orada da karakterlerin diğer isteklerini yerine getirmeye çalışırız. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Elsa Beyin Cerrahı Kontrolü Elsa Beyin Cerrahı Kontrolü Elsa Frozen için yeni bir oyun daha geliştirildi. Bu oyunda Elsa'nın yanında yer alarak beyin ameliyatını gerçekleştirip yaşadığı sağlık problemlerinden onu kurtarmaya çalışıyoruz. Play butonuna tıklayarak oyunu başlattıktan sonra kendimizi doktorun odasında buluyor ve burada talimatları takip edip ilk olarak karakterimizin kontrollerini yapıyoruz. Kontrolleri tamamladıktan sonra ameliyata geçip verilen malzemelerden yardım alıyor ve Elsa'nın beyin ameliyatını gerçekleştiriyoruz. Fare ile bütün kontorllerin sağlandığı Elsa Beyin Cerrahı Kontrolü oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Çılgın Göz Doktoru Çılgın Göz Doktoru Çılgın Göz Doktoru oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play yazılı olan seçeneğe tıklamamız gerekiyor. Yaptığımız bu tıklamanın ardından kendimizi diş doktorunun odasında buluyoruz. İlk karakterimiz de karşımıza geliyor. Alt taraftaki malzemeleri sarı ok işaretinin gösterdiği sırayla kullanıp karakterimizin göz problemlerini yapıp eski sağlığına kavuşmasında yardımcı oluyoruz. Tedavileri bitirdikten sonra oyunu da tamamlamış oluyoruz. Çılgın Göz Doktoru oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Yaralı Deniz Kızı Yaralı Deniz Kızı Keyifli oyunları karşınıza getirmeye devam ediyoruz. Bugünkü oyunumuzda, deniz kızının yanında yer alarak tedavilerini yaparak yaşadığı sıkıntılardan kurtulmasında yardımcı oluyoruz. Bunun için oyunu başlattıktan sonra gelen sol taraftaki menüyü kullanıp sırasıyla tercihler yapalım ve deniz kızının tedavilerini yapıp yaralarını iyileştirelim. Tüm tedavileri bitirdikten sonra yeni bir aşamaya geçiyor ve burada karakterimizin isteklerini yerine getirip Yaralı Deniz Kızı oyununu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 10. Hamile Elsa Trafik Kazası Geçirdi Hamile Elsa Trafik Kazası Geçirdi Kızların en sevdiği karakterlerden birisi olan Elsa Frozen, en yeni oyununda trafik kazası geçiriyor. Üstelik hamile Elsa bu kazayı geçiriyor. Hemen tedavilere başlayıp Elsa'yı iyileştirelim ve bebeğine zarar gelmesini engelleyelim. Bunlar için oyunun sağ tarafındaki menüyü kullanıp malzemelerden yardım alalım ve tedavileri yerine getirelim. Tedaviler sırasında ve diğer işlemleri yerine getirirken, kontrolleri fareyle sağlamak mümkün. Giriş için de yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklamamız lazım. Hamile Elsa Trafik Kazası Geçirdi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Masha Arı Saldırısı Masha Arı Saldırısı Maska Arı Saldırısı oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play yazılı olana tıklayarak oyunu başlatalım. Başlattıktan sonra sol tarafa gelen ilk yardım malzemelerini mavi ok işaretinin gösterdiği sırayla kullanarak kızın tedavilerini yapıp yaşadığı arı saldırısı sonrası yaralanmalarından onu kurtarmaya çalışıyoruz. Tedavileri bitirdikten sonra oyunu da tamamlamış oluyor ve son ekranda karakterimizin iyileşmiş halini görüyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 12. Elsa ile Anna'ya Grip Tedavisi Elsa ile Anna'ya Grip Tedavisi Elsa ile Anna çifti için yeni bir oyun daha hazırlandı. Bu oyunda Anna grip olmuş. Hadi onun yanında yer alarak tedavilerini yapalım. Bunun için oyuna başlayıp sonrasında telefon görüşmelerini hızlı bir şekilde geçelim. Katıldığımız ilk aşamada sol taraftaki menüyü kullanarak Elsa'yı hem hazırlıyor, hem de isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Buradaki hazırlıkları bitirdikten sonra yeni aşamaya geçer ve orada da Anna'nın grip tedavisini iyileştirmeye çalışırız. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı Elsa ile Anna'ya Grip Tedavisi oyununda iyi eğlenceler dileriz.
İlk Yardım Oyunları Neden Seviliyor? 

İlk yardım, herhangi bir kaza anında oluşan yaralanmaları önleyebilecek önemli müdahalelerden bir tanesidir. Bu müdahele işleminin insan hayatı için oldukça önemli işlemlerden bir tanesi olacaktır. Bu durumu oyunculara aktarmayı planlayan bu kategorimizdeki oyunların hemen hepsinde size bunun önemi anlatılacaktır. Bu durumdan dolayı oyuncuların merakını kazanan kategorimizi sizlere sunuyoruz. Sizlerde bu oyun sayesinde ilk yardım işlemlerini öğrenmiş olursunuz.

İlk Yardım Oyunları Kategorisinin En Sevilen Oyunları Hangisi?

Günümüz şartlarında yer alan insanlarının tamamının ilk yardım işlemlerini öğrenmesi gerekiyor. Bu bilgiyi insanlara yayabilmek için açılan ilk yardım oyunları kategorisi içerisinde sizleri farklı oyunlar bekliyor. Yüzlerce oyunlar arasından seçilen en güzel ilk yardım oyunlarını bu kategori içerisinde buluyorsunuz. Buraya eklenen oyunların tamamında kaza geçiren bireylere gerekli yardım işlemini yaparak onu iyileştirmek için çabalayacaksınız. Bu sayede öğrendiğiniz ilk yardım işlemlerini tekrar ederek kendi adınıza avantaj sağlamış olursunuz. Eklenen tüm oyunlar arasından seçilen en sevilen oyunumuz ise Barbie ilk yardım oyunları olmuştur. Bu oyunlarda kız çocuklarının sevdiği karakterlerimiz yer aldığı için eğlenceyi üst düzeyde yaşanamanız mümkün olacaktır. İyi eğlenceler dileriz..