Seçilen Hayvan Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi At Temizleme Yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile karşınıza geliyoruz. At Temizleme adlı oyunumuza giriş yaptığınız karşınıza bir çok at gelecektir. Verilen malzemeleri sırasıyla kullanarak oyun alanındaki atı temizleyerek düzenlenecek olan yarışlara hazırlamaya çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda istenilen malzemeleri kullanarak atı yıkayabilir, sabunlayabilir ve fırçalayabilirsiniz. Böylece atın görünümü güzelleşecek ve oyunu başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışacaksınız. Tüm işlemleri yaptığınızda atı temizlemiş olursunuz. Oyuna giriş yapabilmek içi ilk olarak intronun tamamlanmasını bekleyin. İntronun tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 2. oyun adi Doktor Dottie Banyo Saati Kız oyuncuların keyif alarak oynayabileceği yepyeni ve eğlenceli bir oyun ile daha karşınıza geliyoruz. Doktor Dottie Banyo Saati adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyun alanı içerisindeki verilen karakterlerin istediğiniz yerlerini yıkayarak olması gereken yerlerini temizleyeceksiniz. İstenilen yerlerini istenilen şekilde temizleyerek oyunu başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız. Böylece oyunun sorunsuz galibi olabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 3. oyun adi Angela Doğum Yapıyor Mobil uygulamaların popüler karakterlerinden bir tanesi olan Angela, web dünyasında da gün geçtikçe popülerleşmeye devam ediyor. Güzel kızın yeni oyunu gerçekten ilginç hazırlanmış. Çünkü hamile ve doğuracak. Biz de doğum ameliyatına katılıp Angela'nın doğurmasını sağlamaya çalışıyoruz. Angela doğum yapıyor oyununa yüklenme işleminin ardından '' play '' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Girişin ardından kendimizi ameliyat odasının içerisinde bulacağız. Burada gösterilenleri takip edip verilen malzemeleri kullanarak Angela'nın ameliyatını gerçekleştiriyor ve yaşadığı sorunları çözüp bebeği doğurmasını sağlıyoruz. Doğurduktan sonra bebeğin kontrollerini yapıp oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Yeni Hayvan Oyunları

 1. Benim Sihirli Orman Hayvanım Benim Sihirli Orman Hayvanım Merhaba tatlım , senin sihirli orman hayvanın hangisi acaba ? Bunu merak ediyorsan hemen  " Benim Sihirli Orman Hayvanım " oyunumuza tıkla ve " Başlat " butonuna tıklayarak giriş yap . Bu oyunda mucizeler yarabilirsin tatlım . Oyunda orman hayvanınızı yaratmak için  bir çok renk , ek parça  bulunmaktadır . Yaptıklarınızı sevmediyseniz oyun panelinin sağ alt köşesinde bulunan soru işareti kutucuğuna tıklayınız . Bu kutucukta daha önce başkaları tarafından yapılmış , harika orman hayvanları yer almaktadır . Dilediğinizi seçmek size kalmıştır . Daha sonra ekleme ve çıkarma da yapabilirsiniz . O yüzden dilediğiniz örneklemeyi seçebilirsiniz.Ardından bütün işlemleri yaptıktan sonra oyunu bitiriyorsunuz ve oyun harika bir şekilde tamamlanmış olacaktır . Oyun " Mouse " yani fare ile oynanmaktadır . Oyunu tekrar tekrar oynamak için " Yenile " butonuna tıklayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz...
 2. Hayvan Boyama Kitabı Hayvan Boyama Kitabı Merhaba arkadaşlar , sizlere harika vakit geçireceğiniz, oyun oynarken huzur bulacağınız bir boyama oyunu sunuyoruz.Bu boyama oyunumuzun adı Hayvan Boyama Kitabı 'dır.Oyunumuz yüklendikten sonra dilediğiniz hayvanı seçip , en ufak parçasına kadar farklı farklı boyayabilirsiniz.Oyun panelinin her yerinde sizlerin en çok sevdiği renkleri elde edebileceğiniz paletler bulunuyor.Bu paletlerdeki renkleri " Mouse " ile seçeceksiniz.Daha sonra seçtiğiniz hayvanı nasıl renklendirmek istiyorsanız o kadar iyi yapmaya çalışacaksınız.Bu oyunda bir çok sanat eseri elde edebilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz...
 3. Evcil Hayvan Doktoru Evcil Hayvan Doktoru Merhaba arkadaşlar , oyunumuzun açılmasını bir süre bekleyiniz , daha sonra sağ alt köşede " Play " butonu belirdikten sonra onun üzerine tıklamanız gerekiyor.Sevimli hayvanlar çıktıktan sonra da soldaki"  Play " butonuna tıklayınız.Karşınıza kedi , köpek ve papağan çıkacaktır. İlk olarak dilediğinizin üzerine tıklayıp " Play " butonuna tıklayınız.Örneğin papağinı seçtiğinizde hasta olduğunu göreceksiniz.Onları iyileştirip oyunun başındaki gördüğünüz hale getirmeniz gerekmektedir.Üzerindeki bakterileride temizledikten sonra  hayvanınızı iyileştireceksiniz.Oyunumuz " Mouse " yani fare ile oynanmaktadır.Hayvanları tek tek özenle bakımını yapmalısınız.İyi eğlenceler dileriz...
 4. Elsa'nın evcil hayvan bakımı Elsa'nın evcil hayvan bakımı Merhaba arkadaşlar , Elsa çok sevdiği köpeği ile karşınızda.Hemen oyuna girmek için arka arkaya gelen " Play " butonlarına tıklayınız.Elsa'nın köpeğinin çok mutsuz olduğunu göreceksiniz.Elsa'nın onu yıkaması için yardım etmelisiniz.İlk olarak köpeği köpükleyin , sonra yıkayın , sonra saç kurutma makinesi ile onu kurulayın.Daha sonra köpeğin fazla çıkmış tüylerini kesin.Oyunumuzun devamını merak ediyorsanız hemen oynamaya başlayın.Oyunumuz "Fare " ile ile çok kolay bir şekilde oynanmaktadır.Size işaret edilen araç ve gereçleri kullanarak köpeği ve Elsa'yı çok mutlu edebilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz...
 5. Saray Hayvanları Saray Hayvanları Merhaba arkadaşlar , bu çok beğenilen Saray Hayvanları oyunumuzu sizler için yükledik.Oyunumuza hemen girmek için ilk olarak " Play "  ve " Başlat " butonlarına tıklayınız.Ardından oyun karakterimizin kafasındaki düşünceleri okuyacaksınız.İlk olarak en çok sevdiğiniz arkadaşınızı seçeceksiniz.Ardından en sevdiğiniz renkteli koltuğu.ve bunun bir çok şeyi zevkinize göre seçtikten sonra  bir saray hayvanı yaratmış olacaksınız.Oyunda amaç bütün özellikleri kullanarak ne yaratmak istediğinizle alakaladır.Bu eğlenceli oyunda " Mouse " kullanıyorsunuz sadece oyunun son bölümünde isminizi yazmak için " Klavyenizi" kullanacaksınız.İyi eğlenceler dileriz...
 6. Angela'nın Muayenesi Angela'nın Muayenesi Merhaba arkadaşlar çok sevdiğiniz kedi Angela hamiledir ve yavrusunu muayene etmeniz gerekmektedir .Oyunumuza hemen girmek için yüklenmesinden sonra başlat butonuna tıklayınız .Oyunda ilk önce Angela'nın başını kapatıyoruz . Daha sonra ateşini ölçüyoruz .Daha sonra kalp atışlarını dinliyoruz .Göbeğinin ne kadar büyüdüğüne bakıyoruz .Nabzını ölçüyoruz .Daha sonra ultrasonla Angela'nın karnına bakıyoruz. Yavru kediciği buluyoruz ve onunda boyunu ölçüyoruz. Devamı için oyunumuzu oynayınız . Oyunumuz  " Mouse " ile oynanmaktadır . Bu eğlenceli oyunda sende yerini al ve başla. Unutmadan yazalım oyun iki bölümdür daha sonra da Angela'nın yemek yemesini sağlayacaksınız . İyi eğlenceler dileriz .
 7. Deniz Atı Bakımı Deniz Atı Bakımı Merhaba arkadaşlar , oyun yüklendiktan sonra sol alt köşedeki başlat butonuna tıklayınız .Daha sonra Mermaid deniz atıyla karşınıza çıkacaktır . Mermaid'e deniz atının bakımında yardımcı olmanız gerekmektedir . Hemen oyunu açmak için  deniz yıldızı olan butona tıklayınız . Oyun 2 bölümden oluşmaktadır . Açık ilk bölüme tıklayıp deniz atınızı seçiniz . Deniz atınızın üzerine saplanmış çöpleri , yengeçlerin yardımıyla temizlemeye başlayınız . Oyunda bir çok eğlenceli alet , hırdavat vardır . Yaratıcılık kullanılmış bu oyunda her şey deniz ürünlerinden oluşmaktadır . Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır . Haydi bakalım arkadaşlar deniz kızı Mermaid'i ve deniz atını ne kadar mutlu edeceksiniz görelim . İyi eğlenceler dileriz . . . 
 8. Atların Bakım Vakti Atların Bakım Vakti Atların Bakım Vakti oyununa giriş yapabilmek için yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekranın ortasındaki play butonuna tıklayalım. Tıklamayla beraber karşımıza 4 sevimli at gelecek. Aralarından istediğimiz 1 tanesini seçip daha sonrasında onun yanında yer alalım ve bakımlarını yapmak için elimizden geleni yapalım. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda başarılar dileriz.
 9. Masha ve Ayısı Yaz Tatilinde Masha ve Ayısı Yaz Tatilinde Masha için geliştirilen en yeni oyunlarımızdan birini daha sizlerin huzuruna getiriyoruz. Masha için geliştirilen bu oyunda, ayısı da var. İkiliyle çok keyifli bir maceraya atılıp eğlenceli dakikalar geçirelim. Katıldığımız birinci aşamada kontrolleri fareyle sağlayıp Masha'nın kirli bisikletini temizlemek için elimizden geleni yapalım. Bisikleti temizledikten sonra diğer bir aşamaya geçerek oyuna devam edelim. Masha ve Ayısı yaz tatilinde oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Kavgacı Kuşlar Kavgacı Kuşlar Kavgacı Kuşlar oyununa giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekranın altında bulunan ileri play simgesine tıklayarak girişimizi gerçekleştirelim. Girişin ardından karşımıza intro gelecek. İntroda kuşların birbirlerini yaraladıklarını görüyoruz. Burayı geçip ilk aşamadaki yerimizi alalım ve tek tek gösterilenleri takip ederek ikilinin ilk yardımını üstlenelim. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Barbie ve Sevimli Köpeği Barbie ve Sevimli Köpeği Barbie için hazırlanan en yeni oyunlardan biri daha aktif. Play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdiğimiz oyunda, Barbie'nin yanında yer alarak sevimli köpeği ile ilgileneceğiz. Oyunun ilk aşamasıyla beraber kendimizi köpeğin dağıttığı odayı temizlemeye çalışıyoruz. Bunun için hızlı hareket edip süremiz bitmeden önce odayı toplamamız gerekiyor. Aksi durumda oyunda başarılı olmak mümkün olmayacak. Barbie ve Sevimli Köpeği oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Judy'nin Romantik Günü Judy'nin Romantik Günü Judy'nin Romantik Günü oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandaki seçeneklerden play yazılı olana tıklayarak girişimizi gerçekleştirelim. Girişin ardından kontrolleri fareyle sağlayıp Judy'nin yanında yer alarak romantik gündeki isteklerini yerine getirerek keyifli dakikalar geçirmeye çalışalım. Karakterimizin isteklerini yerine getirirken, diğer yapacaklarımızı da unutmayıp onları da yerine getirelim. İyi eğlenceler dileriz.
Hayvan Oyunları Kategorisinde Ne Çeşit Oyunlar Bulunur?

Hayvan oyunları kategorisi altında, genellikle kedi ve köpek oyunları bulunur. Tabi bu hayvanların dışında farklı farklı hayvanlara ait oyunlar da bulup sizlerle paylaşacağız. Bunlar bazen kuş oyunları, bazen ise fare oyunları olacaktır. Peki ya eklediğimiz oyunların amacı ne olacak? Belki de kategoriye ait en çok sorulan sorulardan bir tanesi de bu. Kategori altında paylaştığımız oyunların bazılarında çeşitli hayvanlarla maceralara atılıp katıldığımız aşamalarda bulunan tehlikelerden kurtulmaya çalışacağız. Bazılarında ise karşımıza gelen çeşitli hayvanların bakımlarının yapılması istenecek. Ekibimizin hazırlamış olduğu Türkçe hayvan oyunları da tamamen ücretsiz olarak burada karşınıza çıkacaktır.

Hayvan Oyunlarının En Popüler 2 Oyunu Hangisi?

Yazımızı fazla uzatmadan sizlere en iyi iki hayvan oyununu söyleyelim. Çünkü iki tane oyun, diğerlerinden ayrılmış durumda. Kızlar bu iki oyuna hasta. Bu oyunlardan birincisi seri olarak hazırlanmış. Seri oyunun ismi Benim Yunus Gösterim. Şuana kadar sizlerle oyunun 3 versiyonunu paylaştık. Eğlenceli oyundaki amaç ise verilen yunusu en iyi şekilde kontrol edip seyircileri etkileyecek bir gösteri yapmaktır. Başarılı bir gösteriyle seyircileri etkileyerek diğer gösterilere daha büyük ilgi göstermelerine neden olabilirsiniz. Kategorinin diğer popüler oyunu ise Angela burun ameliyatıdır. Bu oyunun popüler olması da, ana karakterinin Angela olmasıdır. İyi eğlenceler dileriz.