Seçilen Gelinlik Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Düğün Alışverişi Güzel kız, uzun zamandır sevgilisinden gelecek bir evlenme teklifini beklemektedir. Günler geçmiş ve erkek arkadaştan evlilik teklifi gelmediği için kız ümidini kaybetmiştir. Ama erkek arkadaşı, ona öyle bir sürpriz hazırlayıp evlilik teklifini yapar ki kız çok şaşırır. O an ne diyeceğini unuttur ve eli ayağı titrmeye başlar. Fakat bir süre sonra kendine geldiğinde bağırarak EVETT der. İkili geceyi mutlu bir şekilde geçirdikten sonra bu haberi arkadaşları ile paylaşıp onlarında mutluluklarına ortak olmalarını sağlarlar. Günler geçer ve düğün günü geliyor. Bizden istenilen kıza düğün alışverişinde yardımcı olup onu en iyi şekilde hazırlamaktır. Bunun için gittiğimiz mağazada dolaşarak üst kısımda gösterilen düğün malzemelerini satın almaya çalışıyoruz. Eğer tüm malzemeleri satın alırsak, kasaya gidip aldığımız eşyaların ücretlerini ödeyerek oyunu tamamlıyoruz. Oyun içerisinde tüm kontrolleri fareyle sağlıyoruz. Düğün alışverişi oyununa giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından '' Play '' butonuna tıklıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 2. oyun adi Gelinlik Stilisti Kız çocuklarının severek oynadığı gelinlik oyunları kategorimize eklediğimiz eğlenceli bir oyun ile karşınıza geliyoruz. Gelinlik Stilisti adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyun alanı içerisindeki gelinlikçi dükkanındaki kızı verilen malzemeler ile istediğiniz şekilde hazırlamaya çalışacaksınız. Fare kontrolü ile oynayacağınız oyunumuzda ekranda gördüğünüz butonlardaki kıyafetlerden yardım alarak gelini istediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz. Seçeceğiniz gelinliğe uygun aksesuarlar takarak görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Oyuna yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 3. oyun adi Elsa Gelinlik Tasarımı Kız çocuklarının severek izlediği çizgi film karakterlerimizden biri olan Elsa yepyeni bir oyun ile sizlerle. Elsa Gelinlik Tasarımı adlı oyunumuza başlayabilmek için ilk olarak oyunumuzun yüklenmesini beklemeliisiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyuna başladığınızda ilk olarak yapmak istediğiniz gelinliği belirleyeceksiniz. Daha sonra verilen malzemeler ile gelinliğin yapımına geçebilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda istenilen gelinliği oluşturmanız halinde yüksek skorlar ile oyunu tamamlayabilirsiniz.  Bu eğlenceli oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 

Yeni Gelinlik Oyunları

 1. Barbie'nin Gelinlik Tercihi Barbie'nin Gelinlik Tercihi Merhaba kızlar , dünyaca ünlü , çizgi filmlerini , animasyon çizgi filmlerini ve çok sevdiğiniz oyuncakları ile hayran olduğunuz Barbie'nin en güzel oyunlarından biri olan Barbie'nin Gelinlik Tercihi oyununu sizler için yükledik.Oyunumuz yüklenir yüklenmez  " Play " butonuna tıklayınız.Daha sonra Barbie ile gelinlik mağazasına gideceksiniz. Orada Barbie'nin üzerinde birbirinden güzel gelinleri deneyerek seçiminizi yapacaksınız.Ardından sağ alt köşedeki"  Show " butonuna tıklayarak bu kezde gelinlik başını seçeceksiniz.Bütün seçimleriniz tamamsa , çiçekleride seçmişseniz tekrar " Show " butonuna tıklayın ve bu harika görüntüyü oyun bitince bir de görün.Oyunumuz " Mouse " ile oynanmaktadır.Oyun tamamlandığında tekrar oynamak isterseniz " Replay " yazan yere tıklamanız yeterlidir.İyi eğlenceler dileriz...
 2. Çiftler Düğünü Çiftler Düğünü Merhaba arkadaşlar , Çiftler Düğünü  oyunumuza giriş yapmak için " Play " butonuna tıklayınız.Daha sonra partnerler karşınıza çıktımı " Başlat " butonuna tıklayınız.Oyunumuz " Mouse "  ile oynanmaktadır.Bu kez evlenen çiftlerimizi mutlu edeceksiniz.Bu hariğka oyunda ilk önce prenseslerimizi sırasıyla gelinliklerden birini seçerek giydiriniz. Daha sonra damatlarla beraber poz vermeye gittiklerinde düğün organizasyon işlerinin hepsini yapınız.Oyunlarda bölümleri geçmek için" Yön" butonlarına tıklayınız.İyi eğlenceler.
 3. Sindirella Düğün Alışverişi Sindirella Düğün Alışverişi Merhaba arkadaşlar , Sindirella Düğün Alışverişi  oyununu oynamaya hazır mısınız? Oyunu oyna dedikten sonra oyununuz yüklenecektir . Ardından  başlat butonu belirecek ve ona tıklayacaksınız . Sindirella karşınıza çıktığında sizinle konuşmaya başlayacaktır . Konuşması bittiğinde beliren " ok " işaretine tıklayınız . Bu maceramızda Sindirella ile gelinlik mağazasına gideceksiniz . Gelinlik dükkanında biribinden farklı , renkli bir çok gelinlik bulunmaktadır . Sindirellaya en çok yakışına seçin ve yine ok tuşuna basarak bu sefer gelin başı süslemeleri aşamasına geçin . İyi eğlenceler dileriz . 
 4. İtalya Düğünü İtalya Düğünü İtalya Düğünü isimli oyun sitemizde. Oyuna giriş için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play yazılı olan seçeneğe tıklamamız gerekiyor. Tıklamayla beraber oyun başlayıp sırasıyla aşamalarda yer alıyor ve İtalya stili bir düğün hazırlayıp çiftin evlenmesini sağlıyoruz. Bunun için tek tek aşamalarda yer alıp çifte hazırlıklarında yardımcı olalım ve isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Bunları gerçekleştirirken de, kontrolleri tamamen fareyle sağlamak mümkün. İyi oyunlar...
 5. Gelin'in Tırnak Bakımı Gelin'in Tırnak Bakımı Şimdi de genç bir gelinin yanında yer alarak tırnak bakımlarını yapmasında yardımcı oluyoruz. Play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdikten sonra kendimizi ilk aşamanın içerisinde buluyoruz. Burada sağ taraftaki menüde bulunan bakım malzemelerinden yararlanıp sırasıyla tercihler yaparak kızın bakımlarını gerçekleştiriyor ve yaşadığı sorunlardan onu kurtarmaya çalışıyoruz. Eğer tüm bakımları başarılı olarak gerçekleştirirsek, diğer aşamaya geçip orada da kızın tırnaklarını süsleyerek diğer isteklerini yerine getirmeye çalışırız. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Fluttershy Gelinlik Seçimi Fluttershy Gelinlik Seçimi Merhaba tatlım. Yepyeni bir oyunla daha karşınızdayız. Yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki seçeneklerden play yazılı olana tıklayarak girişimizi gerçekleştiriyoruz. Girişin ardından ilk aşamadaki yerimizi alıp sağ tarafa karakterimiz geliyor. Sol tarafta da 8 farklı seçenek mevcut. Bu seçenekleri kullanarak sırasıyla saç stili, bikini, kıyafet, takı ve ayakkabı tercihleri yapıyoruz. Tüm bu tercihlerle karakterimizin güzel bir görüntüye ulaşmasını sağladıktan sonra alttaki mavi ileri butonuna tıklayarak diğer aşamaya geçiyoruz. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Rapunzel Evlilik Telaşı Rapunzel Evlilik Telaşı Ünlü masal kahramanlarından birisi olan Rapunzel, en yeni oyununda evlilik telaşında ve bizlerden bu konuda yardım bekliyor. Tabi bunun için ilk olarak oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Rapunzel Evlilik Telaşı oyununa giriş için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip sonrasında ana ekrandaki seçeneklerden play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklamanın ardından yer alacağımız cilt bakımı bölümünde, sağ taraftaki menüde bulunan malzemelerden yardım alarak karakterimizin cilt bakımını yapıyoruz. Sonraki aşamalarda farklı hazırlıklarını yapıp düğününde çok şık görünmesini sağlayarak oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 8. Güzel ve Çirkin Evleniyor Güzel ve Çirkin Evleniyor Güzel ve Çirkin Evleniyor oyununa giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. Oyunu başlattıktan sonra ilk olarak erkek karakterimiz geliyor ve sol taraftaki menü ile dolabı kullanarak ona hazırlıklarında yardımcı oluyoruz. Bütün hazırlıkları bitirdikten sonra sağ alttaki ileri butonuna tıklayıp ikinci aşamaya geçiyor ve burada da diğer karakterimize hazırlıklarında yardımcı oluyoruz. Böylelikle iki karakterimizi de düğünlerine hazırlayıp oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler...
 9. Güzel Gelin Kuaförde Güzel Gelin Kuaförde Güzel Gelin Kuaförde oyunu sitemizde. Oyuna giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekledikten sonra ana ekrandaki seçeneklerden play yazılı olana tıklayıp sonrasında kontrolleri fareyle sağlayalım ve kuafördeki güzel geline eşlik edip isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Kızın düğün saçının yanı sıra düğünde giyeceği gelinliği de belirleyip genel hazırlıklarını üstlenerek süper görünmesinde yardımcı oluyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Arap Düğününe Hazırlık Arap Düğününe Hazırlık Arap Düğününe Hazırlık oyunu sizlerle. Oyuna yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Girişimizi gerçekleştirdikten sonra karşımıza genç kızımız gelecek. Yapmamız gereken, ilk olarak makyaj bölümünde yer almak, sonrasında ise giydirme aşamasında yer alarak hazırlıklarını yapmaktır. Arap düğünü hazırlıklarını bitirdikten sonra show butonuna tıklıyor ve hazırlıklarını yaptığımız kızların son hallerini görüyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 11. Barbie'nin Eğlenceli Düğünü Barbie'nin Eğlenceli Düğünü Barbie'nin Eğlenceli Düğünü oyunu sitemizde. Oldukça güzel hazırlanan oyunda, Barbie'nin ve arkadaşlarının yanında yer alarak düğün hazırlıklarını yapacağız. Oyunu başlattıktan sonra Barbie, Ken ve arkadaşları sol taraftaki yerini alacak. Sağ taraftaki menüden yararlanarak dörtlüyü ayrı ayrı hazırlayıp hepsinin kendi tarzını belirleyecek ve müthiş görünmeleri için elimizden geleni yapacağız. Hepsinin hazırlıklarını bitirdikten sonra sol alttaki Finish butonuna tıklayarak oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 12. Sofia Gelinlik Tasarımı Sofia Gelinlik Tasarımı Disney Channel ekranlarında yayınlanan eğlenceli bir çizgi film olan Prenses Sofia, birbirinden güzel oyunları ile de karşımıza gelmeye devam ediyor. Bu oyunda Prenses Sofia'nın yanında yer alıp onunla beraber harika gelinlikler tasarlıyoruz. Bunun için ilk olarak üç farklı renkte deseni yapılan gelinliklerden birini seçmemiz lazım. Sonrasında verilen menüleri kullanarak karakterimizin yanında yer alıp gelinlik tasarlıyor ve keyifli oyunda başarılı olmaya çalışıyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı Sofia Gelinlik Tasarımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Gelinlik Oyunları Neden Bu Kadar İlgi Görüyor?

Gelinlik giymek günümüzde her genç kızın hayalinin belirli noktalarında yer almaktadır. Kendi gelinlikleri için fikir sahibi olacak kızlar bu oyunlar içerisinde karşınıza gelecek olan gelinlik modellerini mankenlere giydirme imkanı bulacaklardır. Böylece ilerisi için gelinlik ile ilgili fikir edinmelerine yardımcı olacaktır. Bu durumda gelinlik oyunlarına gösterilen ilginin en önemli sebebi olarak ön plana çıkıyor.

Gelinlik Oyunları Kategorisinin En Sevilen Oyunu Hangisidir?

Daha çok kız çocuklarına hitap eden gelinlik oyunları kategorisinde birbirinden renkli ve eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor. Giyeceği gelinlik modelini şimdiden düşünen kızlara sunduğumuz bu oyunlar ile birbirinden farklı gelinlik modellerini mankenler üzerinde deneyerek hayalindeki gelini oluşturabilirler. Oluşturduğunuz geline çeşitli aksesuarlar ile süsleyerek güzel görünmesini sağlarsınız. Editörlerimiz tarafından piyasada en güzel gelinlik oyunlarını seçip eklediğimiz gelinlik oyunları kategorimizde eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor tatlım. Eğlenceli oyunların yer aldığı bu kategorimizde hepinize iyi eğlenceler dileriz.