Seçilen Dora Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Dora Cinbo İçecek Yarışı Çocukların en sevdiği iki karakterden ikisi şimdi aynı oyunda bir araya geliyor. Dora Cinbo İçecek Yarışı oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini kısa bir süre bekliyoruz. Ardından oyun yüklendiğinde yapmanız gereken rakibizden önce içecekleri tüketmek olacak. Oyunda kontrol etmeniz gereken Cinbo olacak. Rakipleriniz ise  dora ve arkadaşları olacak. Cinboyu kontrol etmek için  ok tuşlarını kullanmanız gerekiyor.  Haydi çocuklar, hemen oyuna tıklayın! Tadya.com & İyi eğlenceler.
 2. oyun adi Bebek Dora'nın Macerası Yumurcak Tv kanalının en sevilen çizgi film karakterlerinden olan dora, macera oyunu ile ekranlarımıza çıkıyor. PLAY GAME butonuna tıklayarak dora'nın macera oyununa giriş yapabiliriz. Oyunda en yakın arkadaşı maymun, düşmanlar tarafından kaçırılıyor. Dora, dostunu kurtarmak için maceraya atılıyor. Sizinde yardımlarınız ile eminim bu görevin üstesinden gelebilir. Oyun başladığında  yapmanız gereken ok tuşlarını kullanarak dora'yı kontrol etmek olacak. Mario oyununa benzer bir oyun ekranlarınıza gelecek unutmayın. Düşmanlarınızı arkanızda bırakarak ilerleyin ve bonusları toplamaya çalışın. Ateş atmak için boşluk tuşunu kullanacaksınız. İyi eğlenceler.
 3. oyun adi Dora Okula Gidiyor Çocukların sevdiği diğer bir karakter olan Dora, büyüdü ve artık okula gidiyor. Ona yardımcı olarak okula gideceği gün isteklerini yerine getirmeliyiz. Oyunun başlamasıyla beraber kendimizi Dora'nın odasının içerisinde buluyoruz. Bu sırada haylaz Dora, yatağında uyuya kalmıştır. Onun yüzünü okşayarak uyanmasını sağlamalıyız. Ardından güzel bir duş almasını sağlıyoruz. Daha sonrasında okul malzemelerini masanın üzerine alıyoruz. Tüm malzemeleri çantaya yerleştirdikten sonra Dora'nın eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayarak oyunun ilk etabını tamamlıyoruz. İkinci etapta onu güzelce giydirip sırtına çantasını takarak oyunu tammalıyoruz. Bitiş ekranında, Dora'yı okulda görüp eğlenceli dakikalar geçirmesini takip ediyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı Dora okula gidiyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Yeni Dora Oyunları

 1. Dora Yılbaşı Hediyeleri Dora Yılbaşı Hediyeleri Merhaba arkadaşlar , çok sevdiğiniz Dora 'nın harika bir oyunun daha sizler için sunuyoruz.Oyunumuz yüklenir yüklenmez " Play " butonuna tıklayınız.Ardından oyun introsunu izleyeceksiniz.Oyunumuzun konusunda noel hediyeleri çocuklara dağıtmak vardır.Bunun için hırsız ve kurnaz tilki'de sizlere yardım edecektir.Sebebi ise yaptıklarından pişman olmuştur.Çünkü onu noel baba yakalamıştır.Oyunumuz sadece  " Mouse " ile oynanmaktadır.Bütün hediyeleri dağıtıp,yeni yeni oyunlar oynayınız.İyi eğlenceler dileriz...
 2. Dora Kayboldu Dora Kayboldu Çok sevdiğiniz Dora'nın bu kez macera oyunu ile karşınızdayız . Dora kaybolmuş ve evine gitmesi gerekmektedir . Evine gitmesi için dışarıda bir çok kötülük onu beklemektedir . Onun üzülmeden eve gitmesini sağlamak için bir çok zorlu engeli aşmanız gerekiyor . Oyunu oynamak için " Start" butonuna tıklayınız ve Dora 'yı klavyenizin " ok " tuşları ile kontrol edeniz , karşınıza çıkan kötü arılara karşı " boşluk " tuşuna basarak ateş ediniz . Bakalım bu zorlu macerada Dora 'yı sağsalim  evine götürebilecek misiniz. İyi eğlenceler dileriz . 
 3. Dora Yaşlanırsa Dora Yaşlanırsa Çok ilginç hazırlanan oyunlardan biri ile daha karşınızdayız. Eğlenceli oyunda Dora yaşlandı ve cilt sorunları yaşıyor. Yaşadığı bu sorunlardan onu kurtarmalı ve eskisi gibi genç görünmesini sağlamalıyız. Bunun için tabi ilk olarak oyuna giriş yapmalıyız. Dora yaşlanırsa oyununa başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play simgesine tıklayalım. Tıklamanın ardından oyun başlayıp orta tarafa Dora, sağ tarafa da özel bir menü geliyor. Bizden istenilen menüyü kullanarak Dora'nın yüzünde oluşan buruşuklukları yok etmek ve eskisi gibi genç görünmesini sağlamaktır. Fare ile kontrollerin sağlandığı Dora yaşlanırsa oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 4. Dora ve Annesi Dora ve Annesi Dora ilk defa annesiyle bir oyunda karşımıza geliyor. Oldukça eğlenceli hazırlanan dora ve annesi oyununa, yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Girişi gerçekleştirdikten sonra ilk aşamayla beraber oyunu başlatıyoruz. Oyunun ilk aşamasının alt tarafına özel bir menü gelecek. Menü üzerindeki seçeneklerde çeşitli malzemelerin resimleri var. Oda da dikkatli bir şekilde dolaşarak menü üzerinde gösterilen malzemeleri bulmamız gerekiyor. Gerekli malzemelerin tamamını bulduktan sonra diğer seviyeye geçerek oyuna devam ederiz. Diğer seviyelerde Dora'nın annesi de oyuna dahil olup keyifli dakikalar geçirmeye devam ediyoruz. İyi oyunlar dileriz.
 5. Dora ve Minik Ceylan Dora ve Minik Ceylan Oyun ve çizgi film dünyasının en popüler karakterlerinden birisi olan Dora, yeni oyunu ile artık sitemizde. Güzel kız için hazırlanan bu oyunda, eğlenceli bir macera bizleri bekliyor. Bu oyunun macera dolu olmasının yanı sıra, çocuklar için eğlenceli olması da dikkat çekici. Hadi tüm bu özelliklerin yer aldığı oyuna başlayalım. Eğlenceli oyuna başlayabilmek için yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklamamız yeterli olacaktır. Tıklama sonrasında bize verilen çubuğu kullanıyor ve minik ceylanının üzerinde gelen Dora'yı diğer tarafa geçirmeye çalışıyoruz. Eğlenceli oyunda kontroller tamamen fareyle sağlanıyor. Dora ve minik ceylan oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Dora ve Alana Dora ve Alana Dora ve arkadaşı Alana, yeni oyununda bir araya gelip güzel vakit geçirmek istiyorlar. Bizler de iki arkadaşın hazırlıklarını üstlenip genel olarak güzel görünmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Oyunun ilk bölümünde Alana karşımıza geliyor. Sağ ile sol kısımda bulunan iki menüyü kullanarak Alana'nın cilt bakımını üstlenerek yüzündeki lekelerle beraber sivilcelerin yok olmasını sağlamaya çalışıyoruz. En son olarak kaşlarında bulunan fazlalık tüyleri alarak ilk aşamayı tamamlamaya hak kazanıyoruz. İkinci aşamada kıza makyaj yapıp kıyafetini belirleyerek genel görünümünü harika yapıyor ve oyunu tamamlıyoruz. Ardından hazırlıklara aynı şekilde Dora ile devam edip onu da güzelleştirerek arkadaşların kusursuz görünmelerini sağlıyoruz. Dora ve Alana oyununda, kontroller fareyle sağlanıyor. İyi eğlenceler dileriz.
 7. Dora Hastanede Dora Hastanede Popüler karakterlerden biri olan Dora, üzücü bir kaza geçirerek yaralanmıştır. Onu tedavi edip yaralarını iyileştirmekte bize düşer. Oyunun başlamasının ardından kendimizi ana ekran üzerinde buluyoruz. Buradaki seçenekler arasından '' play '' yazılı olana tıklayarak oyunu başlatıyor ve kendimizi büyük bir odanın içerisinde buluyoruz. Burada bize çeşitli ilk yardım malzemeleri geliyor. Gelen ilk yardım malzemelerini istediğimiz gibi kullanarak Dora'nın tedavisini üstlenip sağlıklı bir hayat geçirmesini sağlamaya çalışıyoruz.  Bunun için yapmamız gereken basit. Sadece gösterilenleri takip ederek bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Dora hastanede oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Dora Sınıfta Yaramazlık Dora Sınıfta Yaramazlık Güzeller güzeli Dora büyüdü ve okul çağına geldi. Bizde yeni eklediğimiz oyunda, Dora'ya eşlik ederek okulun ilk gününde yaramazlık yapmasını sağlamaya çalışıyoruz. Oyuna başladıktan sonra Dora karşımıza geliyor. Tembellik oyunlarında olduğu gibi sağ taraftaki menüyü kullanıp seçenekler yardımıyla Dora'nın yaramazlıklar yapmasını sağlıyoruz. Bu sırada solda çıkacak ünlem işaretini dikkatlice takip edip öğetmene yakalanmamaya çalışıyoruz. Eğer öğretmene yakalanmadan tüm yaramazlıkları yaparsak, oyunu başarılı olarak tamamlarız. Böylelikle Dora'nın da ilk okul gününü neşeli bir şekilde tamamlamasını sağlamış oluruz. Oyun içerisinde kontroller için fareden yardım alıyoruz. Giriş için de yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklıyoruz. Dora sınıfta yaramazlık oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 9. Dora ve Emma Cilt Bakımı Dora ve Emma Cilt Bakımı Hayvan sever karakterlerden olan Dora ve arkadaşı Emma, en yeni oyunları ile sitemize konuk oluyorlar. Dora ve Emma Cilt Bakımı oyununa giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklıyoruz. Ardından kendimizi cilt bakımı etabının içerisinde buluyoruz. Burada kontrolleri fare ile sağlayarak karşımıza gelen kızın yüzündeki sivilceleri yok etmeye çalışıyoruz. Eğer tüm gösterilenleri doğru şekilde kullanırsak, cilt bakımını tamamlayarak ikincisine geçmeye hak kazanıyoruz. İkinci aşamada hem makyaj, hem de giydirme işlemlerini üstlenerek kızın hazırlıklarını tamamlayıp genel olarak güzel görünmesini sağlıyoruz. Oyun içerisinde kontroller için fareden yardım alıyoruz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.
 10. Dora Okula Gidiyor Dora Okula Gidiyor Çocukların sevdiği diğer bir karakter olan Dora, büyüdü ve artık okula gidiyor. Ona yardımcı olarak okula gideceği gün isteklerini yerine getirmeliyiz. Oyunun başlamasıyla beraber kendimizi Dora'nın odasının içerisinde buluyoruz. Bu sırada haylaz Dora, yatağında uyuya kalmıştır. Onun yüzünü okşayarak uyanmasını sağlamalıyız. Ardından güzel bir duş almasını sağlıyoruz. Daha sonrasında okul malzemelerini masanın üzerine alıyoruz. Tüm malzemeleri çantaya yerleştirdikten sonra Dora'nın eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayarak oyunun ilk etabını tamamlıyoruz. İkinci etapta onu güzelce giydirip sırtına çantasını takarak oyunu tammalıyoruz. Bitiş ekranında, Dora'yı okulda görüp eğlenceli dakikalar geçirmesini takip ediyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı Dora okula gidiyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Dora Tırnak Bakımı Dora Tırnak Bakımı Daha öncesinde bir çok çizgi film karakterinin tırnak bakımı oyunlarını sitemizde aktif hale getirmiştik. Şimdi eklediğimiz oyunda bunlardan biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Üstelik bu seferki oyunda sevilen çizgi film karakterlerinden olan Dora yer almaktadır. Yapmamız gereken Dora'nın tırnak bakımlarını yapmaktır. Bunun için bir an önce oyuna başlayalım. Oyuna başladıktan sonra Dora sağ kısıma geliyor. İlk olarak sol kısımda bulunan menülerden yararlanıp Dora'nın eline bakım yapıyor ve genel görünümünün eskisine göre daha güzel olmasını sağlıyoruz. Tırnak bakımını tamamladıktan sonra çeşitli manikür malzemelerini kullanarak Dora'nın tırnaklarına manikür yapıyoruz ve böylelikle de oyunu tamamlıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyuna giriş için yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play simgesine tıklıyoruz. Dora tırnak bakımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Dora Sebze Ekiyor Dora Sebze Ekiyor Dora bu seferki oyununda, sevimli bir çiftçi olarak karşımıza geliyor. Bizde ona çiftlikte sebze ekmesi için yardımcı oluyor ve bildiklerimizi gösteriyoruz. Oyun başladıktan sonra sevimli Dora karşımıza gelecek. İlk olarak çiftlikte kullanacağımız malzemeleri satın almamız gerekiyor. Burada Dora bizi yönlendirecek ve almamız gereken malzemeleri tek tek gösterecektir. Gösterdiği tüm malzemeleri satın aldıktan sonra yine talimatları takip edip Dora ile beraber toprağa sebzeler ekiyor ve onları yetiştiriyoruz. Oyunda başarılı olmak için tüm gösterilenlerin takip edilmesi yeterli olacaktır. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyuna giriş için de yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki seçeneklerden play butonuna tıklamamız gerekiyor. Dora sebze ekiyor oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Dora'nın İlgi Görmesinin Nedeni Neler?

Kaşif Dora olarak tanınan Dora, anaokulu çağındaki çocuklar için hazırlanan eğitici bir çizgi filmdir. Çizgi filmde genel olarak eğitici bilgiler veriliyor. Bu yüzden de anne ve babaların bir çoğu, çocuklarının bu çizgi filmi izlemesine sıcak bakıyor. Dora'nın en yakın arkadaşı Diego'dur. Başlıca düşmanı ise Arakçı Tilki'dir. Genellikle kahramanlarımız Diego ve Dora, düşmanları Arakçı Tilki'nin karşılarına çıkardıkları zorluklarla mücadele ediyorlar. Çizgi filmin eğitici olmasının yanı sıra, macera dolu dakikalar geçirtmesi de çocukları ekranlara çeken bir özelliktir. Kısaca şunu diyebiliriz. Çocuklar bu çizgi filmi izlerken hem eğleniyor, hem öğreniyor. Bu durum oyun dünyasında da değişmeyerek devam ediyor. Kategori altında birbirinden güzel kaşif Dora oyunları sizleri bekliyor

Dora Oyunları Kategorisinin En İyi Oyunları Neler?

Son zamanlarda yükselişine hızlı bir şekilde devam eden Dora, çizgi filmlerde gösterdiği başarıyı aynı şekilde oyun dünyasında da gösterdi. Dora oyunları kategorisi altında paylaştığımız her oyun ayrı ayrı ilgi görüp sizler tarafından seviliyor. Tabi bunlar arasından daha çok sevilenleri de var. Kategorinin en popüler oyunu olarak Dora Cinbo içecek yarışı oyununu örnek verebiliriz. Oyuncini sitesinin maskotu Cinbo ile Dora birleşince ortaya harika bir oyun çıkmış. Oyunun tamamen Türkçe oluşu da en büyük artılarından bir tanesidir. Ayrıca bu oyunu Dora oyunları Türkçe olarak da paylaşabiliriz. Ekibimizin, sizler için kategoriye ait en iyi oyunları seçerek paylaşacağından emin olabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.