Seçilen Diş Bakımı Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Baştan Yarat Kız çocuklarına özel olarak hazırlanan oldukça başarılı bir yapımı daha sizler için aktif ediyoruz. Baştan Yarat adlı oyunumuza başladığınızda karşınıza kendisini çok ihmal etmiş bir kız geliyor. Kötü bir görüntüye sahip olan kıza gereken yardımı yaparak onu baştan yaratmalısınız. Kızı baştan aşağıya değiştireceğiniz oyunumuza dişlerinden başlayabilirsiniz. Size verilen dişçi malzemelerini  sıra ile kullanarak kızların dişlerindeki sorunu çözerek güzel görünmesini sağlayın. Dişleri ile ilgili işlemleri tamamladıktan sonra kıza yapacağınız estetiklere geçebilirsiniz. Bir muayenehaneye gideceğiniz ikili ilk olarak kızın estetik yapılacak noktalarını belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz noktalara gereken ameliyatı yaparak bulunduğunuz bölümü de tamamlıyorsunuz. Kademe kademe ilerleyeceğiniz oyunumuzun bütün bölümlerinde kızı değiştirerek farklı bir görünüme sahip olması için çabalıyoruz. Sizde bu istenilenleri yaparak kızı güzelleştirmeniz halinde oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. 
 2. oyun adi Selena Gomez Diş Bakımı Kızlar müjde!! Bu oyun sizler için geliyor. Severek dinlediğiniz şarkıcı Selena Gomez güzel bir oyun ile karşınıza geliyor. Yediği yiyeceklerden dişlerinden rahatsızlanan sanatçımız vakit kaybetmeden dişçiye gitmeye karar verir. Selena Gomez Diş Bakımı adlı oyunumuza başlamanız ile birlikte kontrolünüze verilen dişçi ile oyun alanındaki malzemeleri kullanarak sanatçının dişlerindeki sorunu çözmeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuzda verilen malzemeleri kullanarak oyun alanındaki kızın dişlerini gerektiği şekilde tedavi etmeye çalışacaksınız. Böylece oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz 
 3. oyun adi Doktor Dottie Diş Doktorunda Disney Channel kanalında yayınlanan dizisiyle  kızların en sevdiği  çizgi filmer arasında yer alan Doktor Dottie en güzel oyunları ile sitemizde yerini almaya devam ediyor. Dottie bu kez arkadaşlarını iyileştirmiyor. Kendi diş bakımı için doktora gidiyor. Doktor Dottie Diş Doktorunda oyununa giriş yapabilmek için PLAY yazısına tıklamanız gerekiyor. Ardından oyun ekranlarınıza geldiğinde karşınıza gelecek malzemeleri kullanarak Dottie'y, iyileştirin. Oyunu oynayabilmek için mouse kullanmanız gerekiyor. Yepyeni diş  bakımı oyunlarını oynamak için bizi takip etmeyi unutmayın. Tadya.com & İyi eğlenceler dileriz.

Yeni Diş Bakımı Oyunları

 1. Kitty Diş Tedavisi Kitty Diş Tedavisi Merhaba tatlım , oyun yüklenir yüklenmez" Skipx  " yazısına tıklayınız : Ardından " Play " butonuna tıkladınız mı kedi Kitty'i diş doktorunun sandalyesinde görebilirsiniz.Son olarak yine " Play " butonuna tıkladığınızda oyun açılacaktır . Kitty aynanın karşısında dişlerine bakmaktadır . O dişlerine bakarken ağrı hissetmektedir . Bu ağrının üzerine ağzını açtığında kocaman bir diş çürüğü görür ve hemen diş doktoruna müracat eder . Artık bir hastadır ve hasta sırasında  , sırasının gelmesini beklemektedir.Ona acil yardımcı olmanız gerekmektedir . Çünkü artık diş doktoru sizler olacaksınız . Bunu yapamam diye korkmayın . Oyunun size gösterdiği işaretleri takip ederek , doğru sıralama ve müdahale ile Kitty'i bu dertten kurtarabilirsiniz.Ayrıca diş doktorluğu mesleğini seviyorsanız bu iş tam size göre . İyi eğlenceler dileriz...
 2. Aslanın Diş Tedavisi Aslanın Diş Tedavisi Merhaba arkadaşlar ,bu kez de sizlere diş bakımı oyununu sunuyoruz . Diş bakımı yapacağımız hayvan ise kocaman bir aslan . Bu aslana yardımcı olmalısınız . İlk önce diş tedavisi için dişlerini silmeli , yıkamalısınız . Daha sonra detayları oynayarak öğrenebilirsiniz . Oyunumuz yüklendikten sonra beliren başlat butonuna tıklayınız . Oyunda sırasıyla yapmanız gereken talimatlar sağ üst köşsede yer almaktadır . Oradaki sıraya göre oyunu başarıyla oynayabilirsiniz . Oyunumuz " mouse " ile oynanmaktadır . İyi eğlenceler dileriz . 
 3. Anna Sağlıklı Dişler Anna Sağlıklı Dişler Anna Sağlıklı Dişler oyununa giriş yapabilmek için her zaman olduğu gibi ilk olarak giriş işlemlerini gerçekleştirelim. Bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklayarak bunu başarabiliriz. Girişin ardından kontrolleri tamamen fareyle sağlayıp verilen malzemeleri güzelce kullanarak Anna'nın dişlerden yaşadığı sorunları çözmeye çalışıyoruz. Fare ile bütün kontrolleri sağladığımız bu sıralarda, son ekranda Anna'nın sağlıklı halini görebiliriz. İyi eğlenceler dileriz.
 4. Miraculous Diş Doktorunda Miraculous Diş Doktorunda Beklenen an geldi. Uzun zamandır oyunu beklenen Miraculous, ilk oyunu ile sitemize konuk oluyor. Tadya.com farkıyla eklediğimiz oyunda, ünlü karaktere diş doktorunda eşlik edip isteklerini yerine getirerek yaşadığı sorunlardan kurtulmasında yardımcı oluyoruz. Bunu başarabilmek için katıldığımız ilk aşamnın alt tarafındaki menüyü kullanıp sırasıyla tercihler yapalım ve karakterimizin dişlerinden yaşadığı sorunları çözelim. Gerekli menülerden yardım alarak çürük dişleri de çıkarabilir ve yenisine geçebiliriz. Miraculous Diş Doktorunda oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 5. Sadness Diş Kontrolü Sadness Diş Kontrolü Sadness için yeni bir oyun daha geliştirdi. Bu oyunda Sadness diş kontrolüne gidiyor ve bizlerin de kendisine eşlik etmemizi istiyor. Hadi ona dişçide eşlik ederek isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Bunun için katıldığımız aşamanın sağ tarafında bulunan malzemeleri sırasıyla kullanmamız yeterli olacaktır. Sağ taraftaki malzemelerin yanı sıra alttaki malzemelerden de yardım alarak diş kontrollerini yapabiliriz. Kontrollerin tamamen fareyle sağlandığı Sadness Diş Kontrolü oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 6. Çilek Kız Diş Bakımı Çilek Kız Diş Bakımı Kısa sürede adını duyuran ve popülerleşen Çilek Kız, yeni oyunlarından biri ile daha karşımıza geliyor. Bu oyunda Çilek kızın yanında yer alarak diş bakımlarını yapmalı ve yaşadığı sorunlardan kurtulmasını sağlamalıyız. Oyunu başlattıktan sonra karşımıza Çilek kız gelecek. Alt taraftaki ve sol taraftaki menülerde bazı doktor malzemeleri bulunuyor. Onları tek tek sarı ok işaretinin gösterdiği gibi kullanarak karakterimizin diş bakımlarını yerine getiiryoruz. Böylelikle amacımıza ulaşabilir ve oyunda başarılı olabiliriz. Çilek Kız diş bakımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 7. Monster High Diş Bakımı Monster High Diş Bakımı Monster High çizgi filmi için yeni bir oyun daha hazırlandı. Bu oyunda çizgi filmin sevilen kızlarından biri olan Draculaura yer alacak. Onun yanında yer alıp diş bakımlarını üstlenmeli ve yaşadığı sorunlardan kurtulmasını sağlamalıyız. Oyunun başlamasıyla beraber kendimizi dişçide buluyoruz. Amacımız tek tek talimatları takip edip onları eksiksiz olarak uygulamak ve karakterimizin diş bakımlarını gerçekleştirip yaşadığı sorunları çözmektir. Bakımları tamamladıktan sonra oyunu da bitirmiş oluyoruz. Monster High Diş Bakımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 8. Disgust Diş Bakımı Disgust Diş Bakımı Disgust, ilk defa bir oyunla sitemize konuk oluyor. Bakalım yeni karakteri beğenecek misiniz? İlk oyununda Disgust, diş bakımları için doktora gidiyor. Hadi ona eşlik edelim ve diş bakımlarını yapıp yaşadığı sorunlardan kurtulmasını sağlayalım. Bunun için oyunu başlatıp daha sonrasında alt taraftaki malzemeleri kullanalım ve tek tek Disgust'in çürük dişlerini çekip yenilerini takalım. Kirli dişlerini de verilen malzemeler yardımıyla yok edelim. Böylelikle Disgust'in güzel dişlere sahip olmasını sağlayıp Disgust Diş Bakımı oyununu tamamlayabiliriz. İyi eğlenceler dileriz.
 9. Elsa Diş Tedavisinde Elsa Diş Tedavisinde Elsa Frozen, günümüzün en popüler kız oyun karakterlerinden biridir. Gün geçtikçe de popülerliğini arttırmaktadır. Yeni eklediğimiz oyunun da ana karakteri Elsa Frozen olacak. Oyunda Elsa'nın yanında yer alıp diş tedavilerini başarılı olarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Tabi ki bunun için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play yazılı olana tıklamamız gerekiyor. Bunun için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıklamanın ardından verilen malzemelerden yardım alıp karakterimizin diş tedavilerini yapıyoruz. Elsa Diş Tedavisinde oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Maviş Kız Dişçide Maviş Kız Dişçide Değerli takipçilerimizle en iyi oyunları paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni eklediğimiz Maviş Kız Dişçide oyununa giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Ardından ana ekrana gelen seçeneklerden '' play '' yazılı olana tıklayarak oyunun başlamasına neden olalım. Oyunun başlamasıyla beraber kendimizi dişçide buluyoruz. Burada sol ile sağ taraftaki dişçi malzemelerinden yardım alıp karakterimizin çürük dişlerini çekip yenilerini takıyor ve yaşadığı sorunları çözmeye çalışıyoruz. Ayrıca pis dişlerini de bu menülerden yardım alarak temizliyoruz. Genel olarak mantığının böyle olduğu oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 11. Angela Diş Temizliği Angela Diş Temizliği Değerli takipçilerimizle en keyifli oyunları paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi ki oyunumuzun ana karakteri Angela olacak. Angela'nın yanında yer alıp diş temizliğini yapalım ve yaşadığı sorunları çözelim. Tabi ki de her zamanki gibi tüm bunlardan önce keyifli hazırlanan oyuna girişimizi gerçekleştirelim. Girişin ardından 4 bölümden 1.si ile oyun başlıyor. İlk bölümde Angela'nın elini temizleyip bakımlarını yapıyoruz. Gerekli bakımları tamamladıktan sonra diğer aşamaya geçip Angela'nın diş bakımlarını üstleniyoruz. Ardından diğer bakımları ile oyuna devam ederek keyifli dakikalar geçiriyoruz. Fare ile bütün kontrollerin sağlandığı Angela diş temizliği oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Talking Tom Dişçide Talking Tom Dişçide Mobil platformlarda büyük başarılar elde eden Talking Tom, aynı başarısını oyun dünyasına da taşımış durumda. Sevilen Tom için yeni bir oyun daha hazırlandı. Hazırlanan bu oyunda, dişlerinden bazı sorunlar yaşayan Talking Tom'un yanında yer alacak ve diş bakımlarını yapıp yaşadığı sorunları çözmeye çalışıyoruz. Oyunun başlamasının ardından alt tarafa özel bir menü gelecek. Menü üzerindeki seçenekleri en iyi şekilde kullanmalı ve ilk olarak Talking Tom'un dişlerini fırçalayıp temizleyelim. Ardından çürük dişleri çıkarıp yerlerine yenilerini takalım ve Talking Tom'un eskisinden daha güzel dişlere sahip olmasını sağlayalım. Gerekli hazırlıkların tamamını bitirdikten sonra ileri butonuna tıklayarak oyunu bitirmek mümkün. Talking Tom dişçide oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Diş Bakımı Oyunları Neden Bu Kadar İlgi Görüyor? 

İnsan hayatı için büyük önem taşıyan dişler bir çok işi yapmamıza yardımcı olmaktadır. Dişlerin sağlığının bozulması insanları olumsuz etkileyecek ve hiç bir şeyden tat alamamanıza yol açacaktır. Bu nedenle diş sağlı ve diş bakımı insanlar için büyük bir önem taşımaktadır. Diş bakımı konusunda ufak tüyolar alacağınız bu kategori içerisindeki oyunlar durumdan dolayı oldukça ilgi görmeye başlamıştır. Özellikle ufak yaştaki oyunculara diş bakımının ne kadar önemli olduğunu öğretecek olan oyunlarda diş bakımın nasıl yapılacağı da gösterilecektir.

Diş Bakımı Oyunları Kategorisinin En Sevilenleri Hangisidir? 

Diş bakımı ve diş ameliyatı gibi bir takım işlemlerin konu edileceği kategorinin içerisindeki oyunlarda başta kız oyuncularımız olmak üzere her yaştan oyuncuya hitap edecektir. Sizler için seçip eklediğim en güzel oyunların yer alacağı kategoride ameliyatlar ve gerekli bakımlar yapılacaktır. Çok sayıda oyunların yer aldığı kategoride en çok sevilen belirli başlı oyunlar olmuştur. Diş Doktoru ve Diş Hekimi isimli oyunlarımız olmuştur. Bunun yanında diş çekme oyunları, dişleri temizleme oyunları gibi alt başlıkta yer alan oyunlarda siteye gelen ziyaretçilerin sevdiği oyunlardan biri haline gelmiştir. Güncellenecek eğlenceli kategorimizi takip etmeye devam et tatlım. İyi eğlenceler...