Seçilen Burun Ameliyatı Oyunları

1 2
  1. oyun adi Frankie Stein Burun Ameliyatı Çocukların severek oynadığı burun ameliyatı oyunları kategorimize eklediğimiz yepyeni bir oyun ile yeniden karşınızdayız. Frankie Stein Burun Ameliyatı adlı oyunumuzda kontrolünüze verilen doktor ile hastanın burnundaki enfeksiyonu temizlemeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda verilen talimatlara uyarak doğru müdahaleyi yapabilir ve burundaki enfeksiyonu yok edebilirsiniz. Böylece oyunu başarıyla tamamlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. Tadya.com
  2. oyun adi Angela Burun Ameliyatı Angela Burun Ameliyatı oyununa giriş yapabilmek için PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Çocukların en sevdiği oyun karakterlerinden olan Angela ameliyat oyunu ile sitemizde yerini alıyor.  Burnunla ilgili sorunlar yaşayan  Angela, doktora gidiyor ve ameliyat olması gerektiğini öğreniyor. Şimdi ameliyata girecek olacan karakterimize yardım etmeye ne dersin? Oyun başladığında seçtiğin malzemeler ile nasıl görevleri yerine getirmen lazım onu öğreniyor olacaksın. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Yeni  ameliyat oyunlarında görüşmek üzere. İyi eğlenceler.
  3. oyun adi Sünger Bob Burun Ameliyatı Sünger Bob Burun Ameliyatı oyununa başlayabilmek için PLAY ikonuna tıklamanız gerekmektedir. Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan sünger bob burun ameliyatı oyunu ile sitemizde yerini alıyor. Burnunla sorun yaşayan  oyuncumuzun yardımına ihtiyacı var. Sana vermiş olduğumuz malzemeleri kullanarak sünger bob'u tedavi etmelisiniz. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Farklı oyuncuya ait burun ameliyatı oyunları oynamak istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın. Tadya.com & İyi Eğlenceler.

Yeni Burun Ameliyatı Oyunları

  1. Noel Baba Burun Ameliyatında Noel Baba Burun Ameliyatında Şimdi de Noel Baba için çok keyifli bir oyun hazırlandı. Bu oyunda Noel babanın yanında yer alarak burun ameliyatını gerçekleştirecek ve yaşadığı problemlerden onu kurtarmaya çalışacağız. Oyunu başlatmamızla beraber diğer oyunlarda olduğu gibi alt tarafa özel dişçi menüsü geliyor. Menü üzerinde bulunan seçenekleri tek tek kullanıp karakterimizin burun ameliyatını gerçekleştiriyoruz. Ameliyatı bitirdikten sonra diğer hazırlıklarını yaparak Noel Baba Burun Ameliyatı oyununu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
  2. Bebek Draculara Burun Ameliyatı Bebek Draculara Burun Ameliyatı Monster High grubu, kızlar tarafından çok sevilip fazlaca takip ediliyor. Karakterler bu kadar ünlü olduktan sonra yüzlerce oyunu hazırlandı. Bunlar arasından en çok Draculaura'nın oyunları sevildi. Biz de güzel kız için özel hazırlanan oyunları karşınıza getirmeye devam ediyoruz. Yeni aktif ettiğimiz oyunda, bebek Draculaura'nın burun ameliyatını yapmaya çalışıyoruz. Bunun için verilen doktor malzemelerini eksiksiz olarak takip edip onları uygulamamız gerekiyor. Böylelikle amacımıza ulaşarak Draculaura'nın burun ameliyatını gerçekleştirmiş oluyoruz. Eğlenceli oyunun her aşamasında kontroller tamamen fareyle sağlanıyor. Yapacaklarımız da bunlarla sınırlıdır. Bebek Draculaura burun ameliyatı oyununda iyi eğlenceler dileriz.
  3.  Angela Burun Ameliyatı Angela Burun Ameliyatı Angela Burun Ameliyatı oyununa giriş yapabilmek için PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Çocukların en sevdiği oyun karakterlerinden olan Angela ameliyat oyunu ile sitemizde yerini alıyor.  Burnunla ilgili sorunlar yaşayan  Angela, doktora gidiyor ve ameliyat olması gerektiğini öğreniyor. Şimdi ameliyata girecek olacan karakterimize yardım etmeye ne dersin? Oyun başladığında seçtiğin malzemeler ile nasıl görevleri yerine getirmen lazım onu öğreniyor olacaksın. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Yeni  ameliyat oyunlarında görüşmek üzere. İyi eğlenceler.
  4. Sünger Bob Burun Ameliyatı Sünger Bob Burun Ameliyatı Sünger Bob Burun Ameliyatı oyununa başlayabilmek için PLAY ikonuna tıklamanız gerekmektedir. Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan sünger bob burun ameliyatı oyunu ile sitemizde yerini alıyor. Burnunla sorun yaşayan  oyuncumuzun yardımına ihtiyacı var. Sana vermiş olduğumuz malzemeleri kullanarak sünger bob'u tedavi etmelisiniz. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Farklı oyuncuya ait burun ameliyatı oyunları oynamak istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın. Tadya.com & İyi Eğlenceler.
  5. Frankie Stein Burun Ameliyatı Frankie Stein Burun Ameliyatı Çocukların severek oynadığı burun ameliyatı oyunları kategorimize eklediğimiz yepyeni bir oyun ile yeniden karşınızdayız. Frankie Stein Burun Ameliyatı adlı oyunumuzda kontrolünüze verilen doktor ile hastanın burnundaki enfeksiyonu temizlemeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda verilen talimatlara uyarak doğru müdahaleyi yapabilir ve burundaki enfeksiyonu yok edebilirsiniz. Böylece oyunu başarıyla tamamlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. Tadya.com
  6. Diego Burun Ameliyatı Diego Burun Ameliyatı Kız çocuklarının severek oynayabileceği yepyeni bir oyun ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. Geçirdiği rahatsızlıktan dolayı vücuduna giren çeşitli virüsler kahramanımız Diego'nun burnunda enfeksiyona neden olmuştur. Hiç vakit kaybetmeden doktor kontrolüne giden kahramanımız acilen ameliyat olması gerekiyor. Diego Burun Ameliyatı adlı oyunumuzdaki doktora yardım ederek oyun alanındaki hastayı tedavi etmeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayacağınız oyunumuzda verilen malzemeleri kullanarak hastanın burun ameliyatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunu başarmanız halinde oyunu sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz. Tadya.com
Burun Ameliyatı Oyunları Neden Çocuklar Tarafından İlgi Görüyor?

Oyun dünyası gün geçtikçe büyürken, ortaya yeni kategoriler çıkıyor. Çıkan kategorilerin bazıları ayakta kalırken, bazıları da sevilmeyip ilgi görmüyor. Ayakta duranlar arasına yeni çıkan ve kısa sürede popülerliğe ulaşan burun ameliyatı oyunları kategorisini ekleyebiliriz. Kısa sürede yükselen kategori, oyun dünyasındaki yapımcıları harekete geçirip kategori için birbirinden güzel oyun geliştirmelerine neden oldu. Oyunların bir çoğunda yer alan karakterlerin de ünlü isimler olduğunu söylemek isteriz. Bu isimler hakkında daha geniş bilgilere alt kısımdaki yazımızda bulabilirsiniz.

En İyi Burun Ameliyatı Oyunları Hangileri?

Burun ameliyatı oyunu, erkeklerden çok kızlar tarafından sevilip takip edilen bir kategoridir. Kategorideki oyunların hangilerinin popüler olduğunu sizler için ayrı ayrı sıralamayacağız. Sizlere genel olarak oyunlarda yer alan karakterler hakkında bilgiler vereceğiz. Şuana kadar kategori altında 7 tane oyun paylaştık. Her oyunun da özel bir çizgi film karakteri var. Bunlar noel baba, Mario, Angela, Sünger Bob, Prenses Ariel, Frankie Stein ve Diego'dur. Oyunlarda tüm bu ünlü karakterlerin burun ameliyatlarını gerçekleştirip yaşadıkları sorunları çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. İlerleyen zamanlarda ünlü oyun karakterlerine ait göz ameliyatı oyunları, diz ameliyatı oyunları gibi tıbbi oyunları sizlerle paylaşıyor olacağız. Görüşmek üzere...