Seçilen Aşk Oyunları

1 2 3
 1. oyun adi Gerçek Giydirme Oynadığınız tüm giydirme oyunlarını unutun. Şimdi gerçek giydirme oyunu ekranlarınıza gelecek hemde türkçe seslendirme özelliği ile.  Oyuna giriş yapmak için KIZ veya ERKEK butonuna tıklayarak oyuna giriş yapın. Ardından karşınıza gelecek kategorileri kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Bu kategorilerdeki herşey gerçek ve modaya uygun bayılacaksınız. Seçimini yaptığınız oyuncuyu giydirdikten sonra diğer karakter ekranlarınıza gelecek ve onuda giydirmeye başlayacaksınız. Oyun sonunda giydirmiş olduğunuz iki karakteride görecek ve jürinin kararını dinleyeceksiniz. Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. İyi eğlenceler.
 2. oyun adi Kaçak Gelinler Tatlım Merhaba! Sizlere söz verdiğim gibi Kaçak Gelinler oyunu hazırladım. Umuyorum ki oyunu çok seveceksiniz. Türkçe seslendirmelerle daha renkli bir duruma gelen oyunda, dizinin en sevilen iki karakteri olan Şebnem ile Selim'in hazırlıklarını üstlenerek çok iyi görünmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Oyuna ilk olarak karşımıza gelen kutucuğun içerisine adımızı yazarak başlıyoruz. Ardından karşımıza iki karakter gelecek. Ben karakterler arasından Şebnem'i seçerek oyuna başlıyorum. İlk önce Şebnem'in yüzüne bakım lösyonlarını sürerek daha da güzelleşmesini sağlıyoruz. Kaşlarında bulunan fazlalık tüyleri de aldıktan sonra ikinci aşamaya geçiyoruz. Şimdi ise Şebnem'in yüzüne güzel bir makyaj yapıp kıyafetini belirliyor ve hazırlıklarını tamamlıyoruz. Aynı işlemleri diğer karakter olan Selim içinde uygulayarak onu da güzelleştirmeye çalışıyoruz. İkiliyi hazırladıktan sonra arka planı değiştirerek oyunu tamamlıyoruz. Oyun içerisinde tüm kontroller fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler tatlım. 
 3. oyun adi Türkçe Aşk Testi Çok keyifli hazırlanan yeni oyunumuzu aktif ediyoruz. Öncelikle oyunu Türkçe yapmanız gerekiyor. Bunun için yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra sol alt kısıma bir seçenek gelecek. O seçeneğe tıklayıp karşımıza gelen bayraklardan arasından Türk bayrağını seçmemiz gerekiyor. Seçimi yaptıktan sonra oyun Türkçe olacak. Sağ taraftaki listede kullanabileceğimiz 3 farklı seçenek var. Bunlar isimli uyumu testi, Çin burcu testi ve burç testidir. Biz ilk olarak isim uyumu testi seçeneğine tıkladık. Tıklamanın ardından karşımıza menü geliyor ve menüdeki seçeneklere kendimiz ile sevgilimizin ya da hoşlandığımız kişinin ismini yazıyoruz. Hesapla seçeneğine tıkladıktan sonra test başlıyor ve uyumlu olup olmadığımız belli oluyor. Türkçe aşk testi oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Yeni Aşk Oyunları

 1. Gerçek Aşk Testi Gerçek Aşk Testi Merhaba tatlım , sizlere yüzdü yüz ve gerçek diyebileceğimiz oyun ismi " Gerçek Aşk Testi " olan oyunu sunuyoruz . Oyun yüklendikten sonra " Start Game " butonuna tıklayınız . Ardından " Başlat " butonuna tıkladığınızda oyun karakterleriniz karşınıza çıkacaktır . İkiside sağlı sollu karşınızda olacak oyun ortasında kalp olacaktır . İlk olarak karakterlerinizin üzerindeki yerlere kimin aşkını ölçmek istiyorsanız onun ismini yazınız . Bu kız ve erkek içinde geçerlidir . Daha sonra " İleri " butonuna tıklayınız .Ardından sonuç açıklanacaktır . Açılan testin sonucuna göre dereceler yükselecek , ona göre bahsettiğiniz kişiler çok aşıksa kalpler havalarda uçuşacaktır . Ardından oyunu tekrar tekrar oynamak için " Yenile " butonuna tıklamanız gerekecektir . Her farklı isim yazdığınızda derece ona göre sonuç çıkaracaktır . Sizlerde sevdiğinizle aşkınızı ölçebilirsiniz . Oyun sadece " Mouse " yani fare ile oynanmaktadır . İyi eğlenceler dileriz....
 2. İtalya Düğünü İtalya Düğünü İtalya Düğünü isimli oyun sitemizde. Oyuna giriş için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play yazılı olan seçeneğe tıklamamız gerekiyor. Tıklamayla beraber oyun başlayıp sırasıyla aşamalarda yer alıyor ve İtalya stili bir düğün hazırlayıp çiftin evlenmesini sağlıyoruz. Bunun için tek tek aşamalarda yer alıp çifte hazırlıklarında yardımcı olalım ve isteklerini yerine getirmeye çalışalım. Bunları gerçekleştirirken de, kontrolleri tamamen fareyle sağlamak mümkün. İyi oyunlar...
 3. Prensesler ve Sevgilileri Prensesler ve Sevgilileri Grafiklerinin diğer eklediğimiz oyunlara göre çok daha etkileyici olduğu bu oyunda, prensesler sevgilileri ile karşımıza geliyor. Play butonuna tıklayarak girişimizi gerçekleştirdikten sonra karşımızda tanıtım görüntüleri olacak. Sol alttaki next butonuna tıklayarak bu görüntüleri geçebiliriz. Ardından birinci aşamada yer alıyor ve burada sağ taraftaki menüde bulunan kıyafetleri kullanıp güzel bir kombinle karakterimizi hazırlıyoruz. Sonrasında show butonuna tıklayıp oyunu tamamlıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı Prensesler ve Sevgilileri oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 4. Güzel ve Çirkin Evleniyor Güzel ve Çirkin Evleniyor Güzel ve Çirkin Evleniyor oyununa giriş yapabilmek için öncelikle yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekrana gelen seçeneklerden play butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. Oyunu başlattıktan sonra ilk olarak erkek karakterimiz geliyor ve sol taraftaki menü ile dolabı kullanarak ona hazırlıklarında yardımcı oluyoruz. Bütün hazırlıkları bitirdikten sonra sağ alttaki ileri butonuna tıklayıp ikinci aşamaya geçiyor ve burada da diğer karakterimize hazırlıklarında yardımcı oluyoruz. Böylelikle iki karakterimizi de düğünlerine hazırlayıp oyunu tamamlıyoruz. İyi eğlenceler...
 5. Aşıklar Sarayda Aşıklar Sarayda Birbirini çok seven aşıklar, şimdi de Saray da karşımıza geliyor. Hadi yüklenme işleminin ardından ana ekrandaki play butonuna tıklayarak Aşıklar Sarayda oyununa giriş yapalım. Girişin ardından kaçamak yaşayan çift, öpüşürken karşımıza geliyor. Sol taraftaki menüden yardım alarak aşıkları giydirip kaçamak sırasında güzel görünmelerinde yardımcı olalım. Yanlış tercih veya baştan başlamak istediğimizde, sağ üst taraftaki '' Reset '' butonunu kullanarak ikilinin giyim işlemlerini sıfırlayabiliriz. İyi eğlenceler dileriz.
 6. Rapunzel'in Öfkesi Rapunzel'in Öfkesi Rapunzel'in Öfkesi oyunu sizlerle. Oyuna giriş yapabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyelim. Sonrasında ana ekranın üst tarafındaki play simgesine tıklayarak oyunu başlatalım. Başlattıktan sonra karşımıza Rapunzel'in atı geliyor. Burada alttaki özel menüden yardım alıp sırasıyla tercihler yapıyor ve atın hem şeklini değiştirip hem de temizliğini yapıyoruz. Ayrıca istersek onu maviye de boyayabiliyoruz. Buradaki tüm hazırlıkların ardından sol alttaki seçeneğe tıklayarak yeni bir aşama ile oyuna devam ederiz. İyi oyunlar...
 7. Prenseslerin Sevgili Rekabeti Prenseslerin Sevgili Rekabeti Sevgililer günü geldi ve harika oyunlar hazırlanmaya devam ediyor. Bugünün oyunu Prenseslerin Sevgili Rekabeti olacak. Oyunun başında çeşitli dialoglar karşımıza gelecek. Onları hızlı bir şekilde geçelim. Ardından ilk aşamadaki yerimizi alıp prenseslerden birinin yanında yer alalım ve onun makyajını yapalım. Alt taraftaki menüyü kullanarak bunu kolaylıkla başarabiliriz. Sonrasında diğer prensese geçip onunda makyajını yapıyor ve üçüncü aşamada diğer hazırlıkları yapıyoruz. İyi eğlenceler...
 8. Barbie Aşkını Seç Barbie Aşkını Seç Günümüzün en ilgi gören kız oyun karakterlerinden birisi olan Barbie, yeni oyunuyla tekrardan karşımızda. Barbie Aşkını Seç oyununa yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Oyunu başalttıktan sonra Barbie'nin aşkı olabilecek 3 erkeği tanıyoruz. Ardından sosyal medya üzerinde dolaşmaya devam edip bu 3 erkekten istediğimiz bir tanesini seçiyoruz. Sonrasında oyuna devam edip talimatlar doğrultusunda ilerliyor ve başarılı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
 9. C.A Cupid Sevgililer Günü C.A Cupid Sevgililer Günü C.A Cupid Sevgililer Günü oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Tıkladıktan sonra dört aşamadan birincisiyle başlayalım. İlk aşamayla beraber kızlardan biri karşımıza geliyor ve sol taraftaki menüyü kullanarak onun hazırlıklarını üstleniyoruz. Hazırlıklarını bitirdikten sonra diğer aşamaya geçebilmek için sol alttaki click butonuna tıklıyoruz. Burada da hazırlıklara devam edip kızın sevgilier günü hazırlıklarını yapıyoruz. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 10. Elsa Kolej Aşıkları Elsa Kolej Aşıkları Karlar Ülkesi filmiyle adını duyuran ve kısa sürede popülerliğe ulaşaran Elsa Frozen, yeni oyununda sevgilisi ile karşımıza geliyor. Kolejdeki sevgilisiyle buluşacak olan Elsa Frozen, güzel görüntüsü ile sevgilisini bir kere daha etkilemek istiyor. Hadi ona hazırlıklarında yardımcı olup güzel görünmesini sağlayalım. İlk bölüm makyaj üzerine hazırlanmış. Alt taraftaki menüden yardım alarak karakterimizin makyajını kolaylıkla yapabiliriz. Sonrasında giyim aşamasıyla oyuna devam edip orada da karakterimizi giydiriyor ve oyunu tamamlıyoruz. Elsa Kolej Aşıkları oyununda iyi eğlenceler dileriz.
 11. C.A. Cupid'in Aşk İksiri C.A. Cupid'in Aşk İksiri C.A. Cupid'in Aşk İksiri giriş yapabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Yaptığımız bu tıklamayla beraber oyun başlıyor. Bulunduğumuz odanın çevresinde bulunan malzemeleri kullanarak C.A. Cupid ile güzel bir aşk iksiri hazırlayalım. Yaptığımız iksire göre oyunun sonunda C.A. Cupid aşkını bulacaktır. Biz de oyunu tamamlamış olacağız. Kontrollerin her zaman fareyle sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
 12. Elsa'nın Gerçek Aşkı Kim Elsa'nın Gerçek Aşkı Kim Elsa'nın Gerçek Aşkı Kim oyunu sizlerle. Oyuna başlayabilmek için bir süre yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip daha sonrasında ana ekrandan play butonuna tıklamamız gerekiyor. Yaptığımız bu tıklamayla beraber oyun başlıyor. İlk önce talimatları hızlıca geçelim. Ardından yer aldığımız ilk aşamada erkeklere testler yapalım. Bunun için onlara sorular sorup çeşitli yemek testleri yaptıralım. Aynı testleri iki erkeğe yapıp hangisinin Elsa'nın aşkı olduğunu öğrenelim. Fare ile kontrollerin sağlandığı oyunda iyi eğlenceler dileriz.
Aşk Oyunları Kategorisinin İlgi Görmesinin Amacı Nedir?

Aşk, hayatta yaşadığımız ve yaşanması en çok istenen güzel duygulardan bir tanesidir. İnsanlar dünya üzerinde var olmaya başladığından süre gelen aşk ve sevgi her zaman devamlı olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsan hayatı için çok önemli olan aşk oyun dünyasının gelişmesi ile birlikte oyunlarada konu olmuştur. İnsanların iç duygusunu yansıtacak olan bu oyun kategorisi içerisine eklenen oyunlar bu durumdan dolayı bir çok oyuncunun ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Aşk Oyunları Kategorisinin En Sevilen Oyunları Nelerdir?

Aşk oyunları kategorisi içerisinde öpüşme, sevgili bulma ve aşk testi gibi birbirinden güzel oyunlara ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir çok öpüşme oyunu da kategorinin içerisinde yer alacaktır. Eklenen bu öpüşme oyunları içerisinde genel olarak siz kontrol ettiğiniz karakterler ile ortamdaki insanlara yakalanmadan öpüşmelerini sağlayacaksınız. Sevilen ve ilgi gösterilen bu kategori içerisinde sınıfta aşk oyunları ve winx aşk oyunları diğer oyunlara nazaran daha çok ilgi görmektedir. Kategorinin içerisinde yer alan bu oyunlar düzenli olarak ziyaret edilmekte ve sevilerek oynanmaktadır. Tatlım, dünyanın en güzel aşk oyunlarını oynamak istiyorsan bu kategoriyi ziyaret etmeyi unutma.. Hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.